Jump to content

Slika
* * * * * 1 votes

TC Electronic bas pojačala...

• Please log in to reply
368 odgovor(a) na ovu temu

#21 Odin

Odin
  • Members
  • 7095 posts

Vrijeme objave: 08 Rujan 2010 - 15:16

živio TC i sve ostalo! ;)tehnologija narodu, zvuk MESI :001_tt2:živili!

fixed!:001_tt2:

#22 albinokiller

albinokiller
  • Members
  • 1528 posts

Vrijeme objave: 08 Rujan 2010 - 15:21

albinokiller, da zajebajuj te.....da se vratimo na tcti očito nisi čuo ni za acoustic image, ni za tecamp i sl "minijaturne" zvijeri. markbass da ne spominjem.dakle, tehnologija je tu da sluzi, i nepada mi na pamet više vuć išta teže od 2-3kg glave na svirku. nema smisla. ako znas namjestit ton, znat češ na bilo kojoj glavi i boxu. sve je ugalvi i u prstima, a ponajvise u činjenici da je danas tehnologija toliko dobra da nema loseg pojačala.razmislite malo. sve su nijanse u pitanju.glockenklang, markbass, accugrove, tecamp, markbass, mesa, hevos amps, itd itd.... pa da zatvorenim očima odabereš firmu, falit nemoš. moš samo falit svirat ;)etoživio TC i sve ostalo! :lol:tehnologija narodu, zvuk masi :001_tt2:živili!

covjece kako se neki nabruse na jednostavno pitanje...naravno da bi se dalo filozofirati i oko ovoga sto si rekao, ali u biti si u pravu...vidjao sam ljude koji jednostavno dobro zvuce bez obzira sto im das u ruke...ali moras mi dati pravo na to da mi nesto zvuci ako ne "bolje" onda barem "mom uhu ugodnije"...i niti mislim niti sam napisao ista lose o tim "laganim glavama" - i markbass i tc super zvuce, za acoustic image ni za tecamp nisam cuo...samo pitam za iskustva i misljenja...eto :001_tt2:

#23 albinokiller

albinokiller
  • Members
  • 1528 posts

Vrijeme objave: 08 Rujan 2010 - 15:24

albinokiller, da zajebajuj te.....

Ozbiljno....a ja mislila...

#24 lordan

lordan
  • Members
  • 251 posts

Vrijeme objave: 09 Rujan 2010 - 00:29

ljudi nemam iskustva sa TC pojacalima i kutijama .. ali o njima sam samo cuo NAJBOLJE ... niko do sad mi nije rekao da mi je nesto kod TC-a falilo ili da je bio nezadovoljan .. a svi uglavno hvale prakticnost (male dimenzije i masa), snagu pojacala ... i naravno karakter i definiciju tona koji kutija "izvali" ... s tim sto to niko ne spominje a po meni je to mozda najveca i JEDINA boljka TC-a a to je naravno CIJENA ... jer zaista su TC pojacala i kutije skupe do ...... da ne kazem sta ... ali mislim da vrijede svakog ulozenog novcica ... volio bhi da probam sad ovaj novi combo sto se pojavio sa 2x10" konfiguracijom i 500 watt snage ... ja mislim da je oznaka nesto kao BG500-210 ... po svim spec. pojacalo bi trebalo da rastura ... :thumbup:cya

#25 kucor

kucor
  • Members
  • 1437 posts

Vrijeme objave: 09 Rujan 2010 - 01:13

ja san skroz poludio za TC pojacalima iako ih jos nisan ni isprobao, ove glave mi pare zakon, a i TC ima ogromno iskustvo i odlican status kao proizvodjac vrhunske studijke i profi opreme, ne moze da ne valja:drool:a vidi ovo:http://cgi.ebay.com/...=item45f4f9d25fu audiopro je 7300Kn:blink:sta je najbolje od svega, ima napajanje koje radi na 90-240V tako da samo triba skupit para i cirit po talkbass-u:thumbup1:

#26 Planktonska ljubav

Planktonska ljubav
  • Members
  • 19 posts

Vrijeme objave: 09 Rujan 2010 - 09:03

u audiopro je 7300Kn:blink:

http://www.audiopro-...al.php?art=6670 ???!

#27 albinokiller

albinokiller
  • Members
  • 1528 posts

Vrijeme objave: 09 Rujan 2010 - 09:25

to je onda dosta pala cijena - vidim da je sada classic450 za 3000 kn jeftiniji od RH450, a bila je prije razlika nekih 1000 kn.dakle ako jos ima nekog tko bi mu mogao 30% popust srediti onda je cijena 4000 kn....s istim popustom s boxom 2x10 ukupna cijena 1000 €...MARKBASS COMBO CMD103 ili MARKBASS COMBO CMD102P ide za iste ili slicne novce (samo kao prijedlog)....iako je TC vise COOL

#28 kucor

kucor
  • Members
  • 1437 posts

Vrijeme objave: 09 Rujan 2010 - 16:47

hahah, sinoc sam gledao vise puta, dam ruku da je cijena bila tocno 7300Kn. znaci danas su prominili, mozda je neko ubra moj post tu:biggrin:

#29 Planktonska ljubav

Planktonska ljubav
  • Members
  • 19 posts

Vrijeme objave: 10 Rujan 2010 - 16:11

hahah, sinoc sam gledao vise puta, dam ruku da je cijena bila tocno 7300Kn. znaci danas su prominili, mozda je neko ubra moj post tu:biggrin:

Ali ovo je jos smijesnije... Pogledaj dolje onaj tvoj link odozgo, i tu se cijena promijenila!!! ;) Kolko se sjećam bila je 499$. A i sad vidim da je to second hand a ne novo... Piše "Seller refurbished" a dolje u opisu "B stock demo". Nove su kod istog lika 650$.

ja san skroz poludio za TC pojacalima iako ih jos nisan ni isprobao, ove glave mi pare zakon, a i TC ima ogromno iskustvo i odlican status kao proizvodjac vrhunske studijke i profi opreme, ne moze da ne valja:drool:a vidi ovo:http://cgi.ebay.com/...=item45f4f9d25fu audiopro je 7300Kn:blink:sta je najbolje od svega, ima napajanje koje radi na 90-240V tako da samo triba skupit para i cirit po talkbass-u:thumbup1:

#30 SUHI TITO

SUHI TITO
  • Members
  • 964 posts

Vrijeme objave: 10 Rujan 2010 - 23:22

albinokiller, da zajebajuj te.....da se vratimo na tcti očito nisi čuo ni za acoustic image, ni za tecamp i sl "minijaturne" zvijeri. markbass da ne spominjem.dakle, tehnologija je tu da sluzi, i nepada mi na pamet više vuć išta teže od 2-3kg glave na svirku. nema smisla. ako znas namjestit ton, znat češ na bilo kojoj glavi i boxu. sve je ugalvi i u prstima, a ponajvise u činjenici da je danas tehnologija toliko dobra da nema loseg pojačala.razmislite malo. sve su nijanse u pitanju.glockenklang, markbass, accugrove, tecamp, markbass, mesa, hevos amps, itd itd.... pa da zatvorenim očima odabereš firmu, falit nemoš. moš samo falit svirat ;)etoživio TC i sve ostalo! :lol:tehnologija narodu, zvuk masi :drool:živili!

svaka čast :thumbup:;) samo si zaboravija EBS TD 650-660 ma sve ok. :001_wub::thumbup:

#31 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2443 posts

Vrijeme objave: 15 Rujan 2010 - 13:49

evo mog novog pojačala: Posted Image vratio sam se na TC. nema dalje (po meni), kad sve uzmeš, sabereš i oduzmeš.ovaj kombo nov košta samo 650 eura, mislim da nema kvalitetnije opcije za tu lovu. naravno nije sve u cijeni, ali pojačalo je stvarno fantastično. karakter i snaga za svaku situaciju. ne mogu zamislit scenario u koji se ne može uklopiti ovaj kombo.ugradjeni tuner / mute sistem, visoko kvalitetni kompresor, tube simulator, tweeter kontrola na frontu kao i bal.output takodjer naprijed, preset kontrole, fantastičan ekvilajzer..................................a sound, opet kažem - čista desetka!!! jedina mana, odnosno dvije - težina (32kg) i nedostatak ulaza za dodatni box, ali tu se moram opet vratit na onih 650 eura.... :thumbup:

Edited by Dragan, 15 Rujan 2010 - 13:51 .

#32 Jelenko

Jelenko
  • Members
  • 2692 posts

Vrijeme objave: 15 Rujan 2010 - 14:22

jako fino :thumbup:

#33 darac123

darac123
  • Members
  • 803 posts

Vrijeme objave: 15 Rujan 2010 - 14:59

Odlična varijanta,vjerujem da zadovoljava i vece i manje svirke..Gdje nabavljas T.C. u Bosni?

#34 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2443 posts

Vrijeme objave: 15 Rujan 2010 - 15:28

Odlična varijanta,vjerujem da zadovoljava i vece i manje svirke..Gdje nabavljas T.C. u Bosni?

onaj classic 450 plus 2x12 što sam imao prije - ne možeš vjerovat, gdje god da staneš na stejdzu, ton je tu, oblikovan, debeo, artikulisan, nevjerovatno. mislim da će ista stvar biti i ovdje. a što se tiče zastupnika, to je artistwww.artist.baimate i vi, koliko znam....

#35 child_of_bodom

child_of_bodom
  • Members
  • 742 posts

Vrijeme objave: 15 Rujan 2010 - 16:20

Ima u AudioProu.. Dobra su to pojačala

#36 g.Vuk

g.Vuk
  • Members
  • 1117 posts

Vrijeme objave: 15 Rujan 2010 - 17:00

Dragane i gospodo koja su probala, može li neka digresija na tc/markbass...točnije razmišljam o Markbass cmd121h... Znam da sa njim SIGURNO nebum fulao ali ipak, nije na odmet razmotrit i druge firme.fala!:thumbup:

#37 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2443 posts

Vrijeme objave: 15 Rujan 2010 - 18:02

Dragane i gospodo koja su probala, može li neka digresija na tc/markbass...točnije razmišljam o Markbass cmd121h... Znam da sa njim SIGURNO nebum fulao ali ipak, nije na odmet razmotrit i druge firme.fala!:thumbup:

ovdje je tema TC ali ok... pa, ako imaš love nećeš fulat sa markbassom, nema tu puno priče. mislim samo da za uloženo/dobijeno po sistemu koliko čega (sounda,snage itd) za koliko love, tu je TC po meni najjači.hoću reći, da bi dobio odredjenu konfiguraciju pojačala sa markbassom,trebaš iskeširat skoro duplo nego za TC electronic...

#38 tonchi

tonchi

Gear watcher

• Members
  • 5476 posts

Vrijeme objave: 15 Rujan 2010 - 20:29

Super combo, ali nejak, trebat će mu dodatni box sa 12-com...jedino ako nećeš doživotno svirat u zatvorenim omanjim kafićima....

#39 incredibleMANE

incredibleMANE
  • Members
  • 775 posts

Vrijeme objave: 15 Rujan 2010 - 22:16

evo mog novog pojačala: Posted Image vratio sam se na TC. nema dalje (po meni), kad sve uzmeš, sabereš i oduzmeš.ovaj kombo nov košta samo 650 eura, mislim da nema kvalitetnije opcije za tu lovu. naravno nije sve u cijeni, ali pojačalo je stvarno fantastično. karakter i snaga za svaku situaciju. ne mogu zamislit scenario u koji se ne može uklopiti ovaj kombo.ugradjeni tuner / mute sistem, visoko kvalitetni kompresor, tube simulator, tweeter kontrola na frontu kao i bal.output takodjer naprijed, preset kontrole, fantastičan ekvilajzer..................................a sound, opet kažem - čista desetka!!! jedina mana, odnosno dvije - težina (32kg) i nedostatak ulaza za dodatni box, ali tu se moram opet vratit na onih 650 eura.... :thumbup:

Bogme, 32kg nije malo :001_unsure:No dobro, uvijek se nađe dobra dušica da ti pomogne, jedino je bitno da ga možeš sam utovarit i istovarit iz auta :lol:

#40 g.Vuk

g.Vuk
  • Members
  • 1117 posts

Vrijeme objave: 16 Rujan 2010 - 12:00

Super combo, ali nejak, trebat će mu dodatni box sa 12-com...jedino ako nećeš doživotno svirat u zatvorenim omanjim kafićima....

Ma treba mi za manje prostore i mobilnost mi je na 1.mjestu uz zvuk i hendlanje B žice. Zanima me čisto razlika u karakteru zvuka... markbass mi se čini dosta transparentan ali mi čak i više paše od phil jonesa (neo zvučnici) koji mi je do sada bio br.1. ? Planiram tu kupnju već duže vrijeme i nadam se da ću ju i realizirati do kraja godine. Ali eto da ne silujem temu, može samo mala rasčlamba s obzirom na zvuk? TC/MARK:ohmy:

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.