Jump to content

Slika
- - - - -

COMPRESSOR - RECENZIJE

• Please log in to reply
68 odgovor(a) na ovu temu

#61 D.B.

D.B.
  • Members
  • 1500 posts

Vrijeme objave: 06 Studeni 2010 - 13:10

Pa u tome i je stvar sto domaci graditelj je u mogucnosti napravit i keeleya i s 2 i s 4 pota...Ali ovaj ross i orange su mi bas po volji kolko sam cuo bas pravi vintage feel

#62 Mojsisije

Mojsisije
  • Members
  • 953 posts

Vrijeme objave: 06 Studeni 2010 - 13:25

Pa u tome i je stvar sto domaci graditelj je u mogucnosti napravit i keeleya i s 2 i s 4 pota...Ali ovaj ross i orange su mi bas po volji kolko sam cuo bas pravi vintage feel

Ja, to mi je skrenulo s uma da ćeš graditelja pitat za Keeleya. U principu su ti ovaj s 2 pota i ovaj s 4 identični, jedino što ovaj s 2 ima ta dodatna 2 potenciometra u kućištu kao trim potove. Ali ako tražiš vintage feel uzmi jednostavno Rossa.

#63 dilematik

dilematik
  • Members
  • 2479 posts

Vrijeme objave: 13 Studeni 2010 - 14:47

brada je bija nekidan i baš smo se ugodno iznenadili šta napravi kad je ispred od germanijskog fuzza koji je sam po sebi malo mutnjikav na necku. dobije se jako otvoren i transparentan fuzz koji se odlično da štelovat sa vol potom zbog kompresije kad se smanjuje vol.na istom setupu, dakle strat u comp pa u fuzz pa u vox ac30, dyna comp je bio dosta zatvoreniji u usporedbi, malo neugodnije visoke je imao no to su u biti nijanse ali nekoga vesele.sve u svemu leila sparcle comp mi je trenutno najbolji compressor u pedali koji san proba.tone pot dobro dođe ako se želi zatamnit strat ili posvijetlit les paul. inaće reagira na naćin da smanjenem tona manje se kompresiraju basevi i vice versa.

šta nije svrha fuzza da bude mutnjikav?:001_tongue: meni osobno pašu mutnjikavi bolje neg oni kaj reže, al opet oni kaj su premutni ili synth-like su mi beskorisni:lol:kaj mislite od digitech main squeezu? želim kompresor da bi mi dodao malo šusa i gro sustaina jer kad nariktam crunch na wampler klonu ili neki lagani OD ne daje baš sustaina, ko prava vintage pojačala :D:001_tt1:ne trebaju mi neke boutique pedale, neg neki kompresor da služi svrsi i da je dobar(bypass, ne curenje efekta....)

#64 Strat04

Strat04
  • Members
  • 7376 posts

Vrijeme objave: 14 Studeni 2010 - 07:22

ne trebaju mi neke boutique pedale, neg neki kompresor da služi svrsi i da je dobar(bypass, ne curenje efekta....)

Probaj sa MXR Dyna Comp, Digitechom i starim Boss CS-1. Od ova tri meni se najviše svidio MXR-ov iako ja po "defaultu" ne volim kompresore jel krljaju dinamiku. Kod Dyna Compa je to nešto slabije izraženo a fino dodaje Sustain i stvara jedan fini fluidni zvuk sa brdom Sustaina. Čak ću ga možda jednog dana i nabaviti... :001_tongue:

#65 jos malo

jos malo
  • Members
  • 54 posts

Vrijeme objave: 19 Studeni 2010 - 09:18

EHX Black Finger. Comp-sustain.http://www.ehx.com/p...ts/black-finger (na prodaju)

#66 Antisa

Antisa
  • Members
  • 4 posts

Vrijeme objave: 19 Studeni 2010 - 09:37

Demeter Compulator.[ame][/ame]

#67 Suspiria

Suspiria
  • Members
  • 2158 posts

Vrijeme objave: 07 Siječanj 2011 - 11:40

http://www.glazbeni-...82&postcount=41

#68 BROJ 1

BROJ 1
  • Members
  • 1041 posts

Vrijeme objave: 31 Srpanj 2016 - 12:16

Jel ima tko ovaj novi TC Hypergravity compressor? 

#69 BROJ 1

BROJ 1
  • Members
  • 1041 posts

Vrijeme objave: 12 Siječanj 2017 - 20:00

happy0196.gif

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.