Jump to content

Slika
* * * * * 1 votes

Pozor - negativna iskustva pri trgovanju opremom!

• Please log in to reply
166 odgovor(a) na ovu temu

#161 Kaj?

Kaj?
  • Members
  • 67 posts

Vrijeme objave: 11 Siječanj 2013 - 17:59

Ima kaj nema,sredim drvo po narudzbi,lugove si nadite na netu koji vam se svidaju. vrlo jednostavno.

#162 miledrum

miledrum
  • Members
  • 13 posts

Vrijeme objave: 12 Siječanj 2013 - 02:06

.....................................

#163 miledrum

miledrum
  • Members
  • 13 posts

Vrijeme objave: 13 Siječanj 2013 - 22:00

..............................

#164 zgavran

zgavran
  • Members
  • 1 posts

Vrijeme objave: 15 Siječanj 2013 - 09:30

Nedavno je Duje Dorić pokušao prevariti i mene. Bio sam zainteresiran za kupnju njegovog bubnja kojeg je predstavljao kao rogers, a radilo se zapravo o jeftinom bubnju luxor. Ova slika oglasa koju je Duje stavio par postova iznad i po kojoj on nigdje ne tvrdi da je bubanj original rogers JE LAŽNA. Imam na mailu kompletnu korespodenciju gdje me on uvjerava kako je to maple original rogers kao i slike koje mi šalje, a imam i crop njegovog pravog oglasa gdje tvrdi da prodaje rogers londoner. Na svu sreću nije me uspio prevariti jer sam za svaki slučaj potražio savjet ljudi koji se bolje kuže u vintage bubnjeve. S dvije strane sam dobio odgovor (čak i sliku tog bubnja prije uređenja) da je bubanj luxor i da je prodavatelj Duje Dorić poznati prevarnat i lopov. Zanimljiva je bila njegova reakcija kada sam ga suočio sa činjenicama da znam da me želi prevariti kao i njegovo neumorno daljnje laganje. Isti obrazac ponašanja koji se vidi i ovdje u njegovim postovima. Radi se o poremećenoj osobi koja ne shvaća razliku između dobra i zla, ili shvaća jako dobro ali ga nije briga.
Duje, shvati napokon da se u ovim postovima ne radi da li si ti svirao u njemačkoj ili ne i slične gluposti, već da si ukrao čovjeku novce i da je to nemoralno i protuzakonito.

#165 -enigma-

-enigma-
  • Members
  • 2840 posts

Vrijeme objave: 15 Siječanj 2013 - 20:31

ljudi, sad je bilo dosta. zamolit ću vas da prekinete inače bi moglo bit trajnih ban-ova.

skužili smo poantu; dotični je prevarant, duguje novce, prodaje robu koja to nije.
ODSAD sve svoje prijepore sa njim rješavajte preko privatnih poruka.

#166 death2fire

death2fire
  • Members
  • 304 posts

Vrijeme objave: 24 Studeni 2015 - 10:40

Evo htio bih obavijestiti buduće kolege koji planiraju kupiti nešto od dotičnog Damira Komara sa njuškala
( http://www.njuskalo.hr/korisnik/rkomar )
, da je čovjek prevarant. Da objasnim ukratko, nešto sam htio kupiti od dotičnog. Čuli smo se, sve super, uplati mi kaparu 200e (jer sam u Švicarskoj, dolazim u 2mjesecu) pa će me oprema čekati. Nakon dan,dva šalje kako da organiziram novce nekako preko nekog da neće on čekati. Dobro, ja popušim i uplatim novce. Čovjek dođe, pokupi moj bubanj i ostavi mi Tamu Starclassic. Sve super. Kod kuće moji prije nego su bubanj spremili su uočili oštećenje na floor tomu. Kontaktirao sam dotičnog i objasnio mu da ima oštećenje koje nije nimalo lijepo za vidjet i koje nije niti spomenuo jer je bubanj prodavao "kao novi". Ok, ispričava mi se i kune svojom djecom da oštećenje nije vidio. Predložim mu da mi vrati 100eura, jer ipak je bubanj oštećen. Prvo ne želi niti čuti za to. Poslije sat vremena šalje poruku, hajde mi pošalji tom holdere (koje je doneo,a nisu bili u dogovoru) i da stavim otkupninu 750kn. Može, organiziram kod kuće svoje da pošalju paket (znači šteta bi ga ispala kojih 500kn nadoplate jer holderi vrijede 300tinjak kuna koje mu vracam gratis).Sutradan se javlja kako je on ipak odlučio da meni neće vratit tih 100 eura jer se neće ON PRODAT ZA 100 eura!!!! Kao, ja sam njega zeznuo, a ne on mene.
Onda mi napiše da će mi dovest moj bubanj i novce koje sam mu dao. Napisao sam da ne želim više taj bubanj i da ću sam sanirati štetu i ostaviti Tamu. I onda čovjek ima još obraza meni UVJETOVATI ŠTA JA IMAM ZA BIRAT. Znači bubanj mi proda koji je oštećen, odveze moj koji je kao novi i onda se pravi blesav da sam ja nešto kriv + ne preuzme paket sa otkupninom kako smo dogovorili i još moram duplu poštarinu platiti. Nakon ovoga dotičnom prevarantu i običnom lažovu ne vjerujem ništa više jer je u stanju ne držati se dogovora i zafrknuti nekoga s kim se pozna godinama radi pišljivih 100eura. To što je njemu uvaljeno oštećeno, a on nije vidio, nije moj problem. Švercer obični i lažov da nije pregledao cijeli bubanj i nije vidio to oštećenje. I onda ćeš od mene budalu pravit još. Kad sam mu poslao sliku oštećenja na mail , njegov odgovor je " OVO JE ČISTA FOTOMONTAŽA" .
Sad ću se potruditi da dotični ne proda više niti par palica u ovoj državi.
U prilogu slike oštećenja koje"nije vidio".
Također da nadovežem još da priča cijelo vrijeme priču o poštenju tipa :
"On ne bih nikad nikog zajebao, nije nikad nikog zeznuo u životu, on se tim bavi, onda neće moći ništa prodati više" i slične laži. Ja kažem oke, vratiš mi sad tih 100eura i sve super, nema ljutnje nikakve,ljudi smo i dogovoriti ćemo se, nakon čega je slijedlio sve ovo gore što sam napisao i ispalo da sam ja njega prešao i prevario.

Adresa dotičnog je :
Damir Komar, Kolodvorska 28H, Vukosavljevica, 33404 Špišić Bukovica,
broj mobitela : 098/785-603

Eto drage kolege, htio sam riješiti sve kao čovjek, da do ovog ne dođe, ali prevarant je ipak izabrao ovaj način.

Znači zezneš me, prodaš mi nešto oštećeno, nećeš mi vratit mizeriju od cifre koju sam te tražio i još mi vratiš paket kući i to sve jer je njemu nešto uvaljeno i ja sam taj koji treba ispaštati.

Molim kolege da ovo prošire po ostalim forumima, stranicama i slično koje imaju veze sa bubnjevima.
Dotični će sad dobiti i prijavu za prijetnje koje mi šalje i dalje na mobitel.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/rkomar

pofmdqky.jpg

6tulu5r9.jpg

qacilv6d.jpg

#167 bubnjaralovski

bubnjaralovski
  • Members
  • 1 posts

Vrijeme objave: 30 Siječanj 2017 - 14:13

Duje Dorić i dalje vara i krade.

Na njuškalu rb-custom.

Bubnjari, radije novac zapalite nego da njemu dajete.

Duje Dorić iz Kaštela je lopov, lažov i varalica.

Duje Dorić je lopov i lažov.

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.