Jump to content

Slika
* * * * * 1 votes

Pozor - negativna iskustva pri trgovanju opremom!

• Please log in to reply
166 odgovor(a) na ovu temu

#41 Ujo

Ujo
  • Members
  • 561 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 12:54

...

#42 El Heffe

El Heffe
  • Members
  • 830 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 13:19

Ja bi mu definitivno zaračunao još kakvih 500 kn za troškove mobitela i svega ostaloga kaj si potrošio da bi dobio svoje novce. To bi i ti trebao napravit bez imalo grižnje savjesti.

#43 Ujo

Ujo
  • Members
  • 561 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 13:21

trebao bih ali neću. samo neka ispoštova dogovor i rješeno. zamolio bih admina da se iz naslova obriše ime i prezime, neka ostane samo nick, tako da bude u skladu sa protokolom!hvala

#44 Pepy the Killer

Pepy the Killer
  • Members
  • 3104 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 13:51

E neka smo uhvatili suftera i pedercinu...Sad cemo mu ici na svaki koncert i gadjati ga paradajzom i jajima, dok ne vrati covjeku cinelu :lol::001_tt1::lol:

pazi samo što bacaš da ne razbiješ Ujinu činelu:laugh:inače,čuo sam još davno kako je misteriozno isparila Spockova oprema,tako da ovo i nije neko iznenađenje

#45 Drumbarian

Drumbarian
  • Members
  • 381 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 15:05

Frajera treba objesit za jaja da visi na gradskom trgu. Low life scumbag. Idu mi na qurac takvi polutani, dabog da mu sve opne popucale sada i u vijeke vijekova (secula seculorum) AMEN!!!!:lol:

#46 jedediah

jedediah
  • Members
  • 2378 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 15:20

bilo kako bilo,prije 2 godine smo lijepo surađivali, prodao mu torbe za bubanj, mjenjali nekakve stalke itd, e sad, ja čekam z-custom ride ili 1400kn već 2 mjeseca, bila je zamjena, moj ride i snare za njegov ride, on je moje dobio ali ja njegovo nikad (izgubilo se u pošti, ok, ajd, moguće je i to), čekam još, obećava lovu ali vidjet ćemo, dali je prevarant ili pošten čovijek, to nije na meni nego na njemu, za 1400kn ljudi svašta rade danas, je propast neću i ostat gladan za 1400kn, ali nedam se nikom zajebavat. tako da čekam obećano ovih dana pa živi bila pa vidjeli.

Pa ovo je identičan scenarij kao i kod UJE. Mislim da je i više no očito o čemu se ovdje radi.:cursing:Inače ja nisam da se makne ime i prezime ovog lopine, svatko je dužan preuzeti odgovornosti za svoje postupke te je tako i duje mogao biti svjestan da postoji šansa da ga uhvate. Svoje ime je sam oblatio. Ja sam da se ime i prezime vrati ( DUJE DORIĆ ) jer sam mišljenja da trebamo upozoriti ostale kolege i korisnike ovog foruma na lopove kao što je ovaj čovjek. Več su se tri čovjeka javila, a čini se da če ih biti i još.

#47 sajmonfilips

sajmonfilips
  • Members
  • 500 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 15:33

gle, ranj, ja bih se suzdrzao od svojih pametnih komentara, da i ja nisam imao "iskustva" sa doticnim muljatorom...rijec je o tricavih 200ijnak kuna i to je bilo daaavno, prije vise od godinu dana, tako da nikakve tuzbe ne dolaze u obzir... ali vidim, ima frajer dosje i putra na glavi, pa mislim da bi ga trebalo malo pospremit "in da slammer" iliti u bajbokanu.... nek to murija rijesi. al takodjer, treba i na forumu ostavit doticnog kao opasnog, da se pazi, jer uvijek ima novih clanova koji bi mogli nasjest...na ebayu te odmah rezu cim nesto napravis, vec kod malih nesporazuma su jako rigidni !!!prema dujetu je i previse tolerancije pokazano....:thumbdown:p.s. a o batinanju, i slicno... pa tko voli nek izvoli.ja ne bi prljao ruke, ne hvala....

#48 ogz

ogz
  • Members
  • 147 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 15:35

Evo samo da potvrdim priču mile drummera,ja sam inače njegov gitarist i ta priča da mu je duje dužan pare itekako dobro stoji,a stoji i to da ako uskoro nebu para doće plava omotnica u Split sa sudskom tužbom, pošto se radi o prevari većoj od 1000kn,pa nek onda glumi majmuna. Inače ti njegovi izgovori koje prodaje su čisto sranje,ako nemaš para onda nemoj tržit i šlus, boli nekog k...jesi ti šta prodo il nisi., ako si dogovorio zamjenu-kupnju onda budi čovjek i ispoštuj svoju riječ.

#49 Ujo

Ujo
  • Members
  • 561 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 17:14

...

Edited by Ujo, 21 Prosinac 2015 - 21:23 .

#50 Pepy the Killer

Pepy the Killer
  • Members
  • 3104 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 19:16

sve se meni čini da će navratit momci u plavom :lol:

#51 BassQ

BassQ

stara trumpeta limena

• Members
  • 800 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 19:18

Nekaj (neko) ce bit plavo, definitivno... :lol:

#52 Filip!

Filip!
  • Members
  • 2143 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 19:46

a kakvih sve ljudi nema, pa to nije normalno... još bi ga shvatio da je dao neku krivu adresu i jednostavno se izgubio sa foruma nakon prve krađe, a on je još tu i još krade i još uvijek se pravim ludim... užas da čovjek od 29 godina takvo šta radi.

#53 zvorkapic.os

zvorkapic.os
  • Members
  • 3271 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 19:54

nevjerovatno kakva gamad ljudi mogu biti ;Dsretno s sudom ujo, nadam se da ćeš ga oderat za triput viši iznos nego cjene činele + duševne bolest. =)

#54 tabak

tabak
  • Members
  • 494 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 19:56

a kako bi primio činelu da je dao krivu adresu? :lol:

#55 Filip!

Filip!
  • Members
  • 2143 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 20:44

a kako bi primio činelu da je dao krivu adresu? :lol:

dobro pitanje... :001_tt1::lol::001_tt1::lol::001_tt1: mogao je dati na firmu u kojoj radi.. šta ja znam :lol:

#56 ogz

ogz
  • Members
  • 147 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 21:12

hehehehe ma koje face sve sam se usra u gace...ma napusite se svi kurcine tipkarosi i jadnici!!! imate adresu slobodno navratite kolektivno pa da se obracunamo ka ljudi ili mozda zivotinje!!!!:lol:

Nemoj bit toliko siguran u sebe srećo jer bi te mogao netko stvarno posjetit,malo se raspitaj pa ćeš vidjet šta ti slijedi za prijavu da si nekog oštetio za više od 1000kn,mislim da se nebudeš više kurčio:thumbdown:

Edited by ranj, 26 Kolovoz 2010 - 09:50 .

#57 janošik

janošik
  • Members
  • 250 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 21:23

dečki, nikakvi sud, ni bilo tko drugi vam vjerojatno ne budu previše pomogli. Nažalost, u ovom našem društvancu, i puno veći lopovi od dotičnog Duje se smiju svima u facu i prolaze nekažnjeno. Tak da vam jedino preostaje da se drugi put naučite pameti, da budete oprezniji s kime poslujete i kome vjerujete.

#58 Chowa

Chowa
  • Members
  • 138 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 21:38

ne poznajem osobno dotičnog, ali sam primjetila da je u ovim krajevima na zlu glasu - ekipa iz Trogira me prije nekoliko godina upozorila da se ne upuštam s njim u nikakve transakcije

#59 bocidrummer

bocidrummer
  • Members
  • 527 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 22:26

Postoji prica medju bubnjarima u Sarajevu, o jednom liku, koji se jos prije rata, etablirao u elitne vode sarajevske scene...Navodno, svirao je sa Z.Pusenjem i jos nekim bandovima, ali se stalno provlacila prica o tome da lik voli ukrast vise nego kruha se najest... I bi tamo negdje 1997. godine u ljeto, da karavana "Fiju-briju" posjeti Sarajevo i odrzi svirku na stadionu Grbavica...Ono sto sam cuo iz prica, jer povjerljivih informacija nema, je da je navedeni bubnjaru iz Psihomoda, ukrao duplu pedalu, i jos nekih dijelova opereme, koje je ovaj nosio sa sobom... Nakon toga, menager Psihomoda je rekao, da band bubnjara na kojeg se sumnja, dok je on u poslu, nece svirati u Hrvatskoj, i doista, nije ni svirao... Malo po malo, do mog uha, dolazile su price o kleptomanskim podvizima istog (od kradja mobitela djevojkama koje sjede sa drustvom za stolom, pa na dalje)... Na kraju, mislim da je lik zavrsio na horsu, i cuo sam price ljudi koji su ga sretali, da zica 5-10 eura od ekipe... Ako je, neka je, bolje nije ni zasluzio...Volio bih da se javi Tigran ili neko od sarajevske ekipe bubnjara, da da vise detalja za ovu pricu... predlazem da tema osi naziv bubnjari-prevaranti, kako bi se mlade kolege upozorile da ne idu sa svakim u posao i trgovinu...

#60 Chowa

Chowa
  • Members
  • 138 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 23:48

evo stigao i meni private message od dujedrumera:"Ma sta ti pametujes kurvo.ko je ikad sa tobom ima posla...ne seri puno bez razloga...."nemam komentara osim - koji lik!

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.