Jump to content

Slika
* * * * * 1 votes

Pozor - negativna iskustva pri trgovanju opremom!

• Please log in to reply
165 odgovor(a) na ovu temu

#21 Ujo

Ujo
  • Members
  • 561 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 18:24

...

#22 sajmonfilips

sajmonfilips
  • Members
  • 500 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 18:25

Prevarant,a zašto se ne jave ljudi koji su od njega kupili neki istrument ili minjali.vjerovatno i neče jer nije bilo nikakvih problema.a za vas šta mu prijetite znajte jedno.neznate ko je i sta je on!!!ja ga znam 15g.A ti prevareni i ljutiti Ujo si vjerovatno nadrkan radi te tvoje nepromisljenosti u transakcijama.drugi put budi pametniji.

da, nepromisljen je sto je poslovao s lopovom... hahah, pa nije imao na celu natpis "ja sam lopov", tojest u oglasu....jos nesto, vidim registriran si na forumu nema ni dva tjedna... da nisi ti dujedrumer samo sa novim nick-om... ?!p.s. "extreme" ti se pishe bez "S" iza X.... :lol:

#23 Ujo

Ujo
  • Members
  • 561 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 18:29

...

#24 bocidrummer

bocidrummer
  • Members
  • 527 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 18:30

Druze Extreme (ime ponekad govori dosta o ljudima), stvar je u slijedecem..,Ako je vec dobio cinelu, trebao je u max roku od 7 dana, ili poslati novce ili vratiti cinelu covjeku...Meni je tako jedan lik, koji nije imao namjeru da me za*ebe ili pokrade vec bio bezobrazan, uzeo ride, kao musterija je kupit, treba mu, ja mu odnio, sa njim je radio gaze 2 mjeseca, po sistemu, nemam sad, musterija sam, cim budem imao pare uzet cu...I nakon tih dva i pol mjeseca, rekao da nema para i da nosim cinelu...Kasnije sam saznao i da je dosta mojih kolega slicno proslo (uzme nesto od opreme, radi sa tim, i onda vrati covjeku nakon par mjeseci)...Uglavnom, nesto se na probu moze dati tjedan dana, jednu ili dvije svirke, i to je to... Najvise mrzim prevarante i muljatore, vjerojatno se vodio logikom "daleko je, ne moze mi nista, zavlacit cu ga jos malo, pa mozda opet spusti cijenu"...Vjerojatno je on drugaciji prema vama iz iste carsije, jer mu mozete za 5 minuta doci doma i *bati sve po spisku...a drugaciji prema ljudima koji su 500-ak kilometara od njega...Kako se zavrsi to sa tim 2002-ama, hocu da se to ispita...

#25 jedediah

jedediah
  • Members
  • 2378 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 19:45

da, nepromisljen je sto je poslovao s lopovom... hahah, pa nije imao na celu natpis "ja sam lopov", tojest u oglasu....jos nesto, vidim registriran si na forumu nema ni dva tjedna... da nisi ti dujedrumer samo sa novim nick-om... ?!p.s. "extreme" ti se pishe bez "S" iza X.... :lol:

zanimljivo je da mu je prvi post bio upravo na ovu temu. još zanimljivije što je i on slao privatnu poruku Uji. Da mi je znati zašto, hmmm... :laugh:Inace Bocidrummer je pogodio u sridu, ovo je ruka ruku mije tip čovjeka. Upoznao sam ( nažalost ) par takvih, prema tebi su super jer imaju koristi od tebe, a druge levate. :lol:

Edited by jedediah, 23 Kolovoz 2010 - 19:55 .

#26 Exstreme drumers

Exstreme drumers
  • Members
  • 3 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 20:49

Ma vidi stvarno zanimljivo i još sam i nepismen!!! Kakve veze ima to šta sam ja napravija nedavno novi profil? Dali vi dvoje imate pametnijeg posla osim ogovaranja ka neke stare babe koje se ne miču sa pc-a!!! Ako te baš zanima zašto iman novi profil to je zato jer iman jedan bubanj na prodaju i ne upadam na ovakve spike.ali sam odlučija reč šta iman. u potpisu: Mario Bilić PS:ime moje nije krivo napisano kao prvo a drugo več je bilo zauzeto!

#27 Hall

Hall
  • Members
  • 68 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 21:04

Duju znam godinama i imali smo dosta razmjena i prodaja i nikad me nije zeznija.

Ni bin laden nije svoje poznanike zeznio, ali je zato zeznio pol svijeta. :lol:

#28 bosco

bosco
  • Members
  • 34 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 21:10

nisu ljudi blesavi, vrlo lako se oglas da editirat :001_tt2:duje :lol::thumbdown::lol:

#29 bocidrummer

bocidrummer
  • Members
  • 527 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 21:18

Duje, u svojim postovima pises o svemu, samo ne o tome, jesi li ovog covjeka za*ebao i zasto si to uradio... Odgovori jednostavno, na par pitanja:1.Je li ti covjek poslao cinelu2.Jesi li istu imao prigodu isprobati3.Zasto si covjeka zavlacio 2,5 mjeseci, nisi se javljao i sl.4.Zasto isi odmah vratio cinelu ili poslao pare. Sva duga prica, mimo ovih 4 pitanja, tvoja je vadiona i predstavlja gluposti... S druge strane, dragom mi je sto ti se Ujo naklatio na kosti i sto ce ti napravit probleme... Ja sam sve ocekivao, da ces se oglasiti, te bilo ovo ili ono, nisam stigao, nestalo struje...ili bilo sto...ali vidim da si ti bas lopov i muljator... Hajde odgovori, na 4 pitanja, precizno.

Edited by ranj, 24 Kolovoz 2010 - 08:57 .

#30 bocidrummer

bocidrummer
  • Members
  • 527 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 21:27

...Ma poslat cu ja tebe, tzv. Bilicu, samo ti se nece svidjet mjesto...

#31 bosco

bosco
  • Members
  • 34 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 21:47

duje umjesto da priznaš i ispričaš se i vratiš čovjeku činelu ili daš novce ti se samo dublje zakopavaš..napravit ćeš si velike probleme, radi 1100kn napravit ćeš si duplo veću štetu, em bi mogao platit nekakvu kaznu kad si prijavljen na policiju a još gore svi znaju tko si i šta si i izgubio si povjerenje za cijeli život.rađenje drugog profila, tzv.mario bilić samo pokazuje koliko si nezreo koliko god godina imao

#32 bocidrummer

bocidrummer
  • Members
  • 527 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 22:03

E neka smo uhvatili suftera i pedercinu...Sad cemo mu ici na svaki koncert i gadjati ga paradajzom i jajima, dok ne vrati covjeku cinelu :lol::001_tt1::lol:

#33 Ujo

Ujo
  • Members
  • 561 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 23:27

...

#34 MaliZeleni

MaliZeleni
  • Members
  • 72 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 00:24

E, tužno je da je do toga došlo da se na forumu ljudi moraju tako žaliti i prijetiti i što sve ne da bi eto istjerali nešto što je već otprije dogovoreno i kao takvo se treba ispoštivati.Što je do toga došlo..:lol::lol::001_unsure:

#35 GOGY-ST

GOGY-ST
  • Members
  • 988 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 08:20

Nakon šta mi je ukrao pojačalo, napravio sam veliku grešku šta ga nisam prijavio na policiju. Nisam, jer mi je bilo žao te olupine od čovjeka, koji je svojim postupcima upropastio prvenstveno sebe. Podsvjesno sam se nadao da ću jednog dana dobiti svoju opremu nazad.Kao šta je običaj sa ostalim kriminalcima, on ne krivi sebe za svoja djela, nego okolinu. Tako da je svaka komunikacija s njim bespredmetna.

Edited by GOGY-ST, 24 Kolovoz 2010 - 09:37 .

#36 El Heffe

El Heffe
  • Members
  • 830 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 08:21

(Duje i ikstrim dramer) - veličate poštenje Dujedramera umjesto da ovaj papak vrati čovjeku novce pa na taj način dokaže da je pošten?! Ovo stvarno nema smisla, da je mene tako zajebo ja nebi imao ovoliko strpljenja. Poslovao sam jako puno preko neta, čak i gitare na neviđeno kupovao i prodavao i to baš tu na forumu, i nikad mi se ovako nešto nije dogodilo. I Duje, kak te nije sram reć da te gadi zbog jedne jebene činele tj. zbog 1100 kn?! Moj frend živi od 1600 kn mjesečno zajedno sa ženom koja je na socijalnoj pomoći, mislim da njemu 1100 kn nebi bilo tako jadno, jelda?Ako je to jadno, onda vrati čovjeku novce jer jedini ko je ovdje jadan si ti. I ovaj tvoj đavolji odvjetnik koji te podupire ovdje.

Edited by ranj, 24 Kolovoz 2010 - 08:59 .

#37 bosco

bosco
  • Members
  • 34 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 08:31

+1

#38 bl4st3r

bl4st3r
  • Members
  • 466 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 08:41

Prevarant,a zašto se ne jave ljudi koji su od njega kupili neki istrument ili minjali.vjerovatno i neče jer nije bilo nikakvih problema.a za vas šta mu prijetite znajte jedno.neznate ko je i sta je on!!!ja ga znam 15g.A ti prevareni i ljutiti Ujo si vjerovatno nadrkan radi te tvoje nepromisljenosti u transakcijama.drugi put budi pametniji.

hahhahahahahha, ma da je napravio milijun pozitivnih transakcija, jedna ovakva situacija ruši stvari debelo u minus :thumbup:no kao što je kolega glazbenik već iznad rekao:

Kao šta je običaj sa ostalim kriminalcima, on ne krivi sebe za svoja djela, nego okolinu. Tako da je svaka komunikacija s njim bespredmetna.

nema rasprave, prijavi na policiju, ultimatum mu ističe za 18 minuta :lol: :lol:

#39 ranj

ranj
  • Members
  • 1304 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 09:40

Dobar dan ljudi.Ujo, zao mi je da je transakcija s kolegom forumasem "dujedrummer" krenula po zlu. Pisuci o svom iskustvu postupio si u duhu bubnjarske komunikacije i dobronamjernosti da upozoris ostale kolege. Ipak, pokusaj se distancirati od etiketiranja doticnog jer je to nesigurno tlo, ma kako situacija cisto izgledala. Ogranici se na opis i sustinu problema, suho-tehnicki gledano. "Dujedrummer" je svojim znakovitim replikama vec ponesto otkrio o sebi, ali moderna sredstva komunikacije vam obojici, i Ujo i Duje, jos uvijek daju priliku da konflikt rijesite na brz i civiliziran nacin. Drzim Ujo, da si na forumu potrazio i rijec podrske te mozda cak i savjet kako da dodjes do svoje cinele/para? Sasvim u redu i stoga bih molio ostatak forumasa koji osjecaju da bi se trebalu ukljuciti u ovu problematiku, svoje komantare/savjete zadrze u sferi konstruktivnog razgovora. Nemojte "bljuvat vatru" i ponasat se kao "wild bunch" jer prijetnjama ili psovanjem necete puno postici, osim moguce odmoci kolegi forumasu koji je ostecen u transakciji i zeli sto prije dobiti ono sto mu pripada.Dakle, budimo na visini, be cool cak i u ovakvim situacijama, you know what I mean :lol:. Duji je pak jasno da u cijeloj situaciji, odugovlacenjem isplate novca ili povrata cinele, izvlaci deblji kraj, kako god okrene. Mi nismo policija niti lokalni batinasi iz trogirskog okruga, ali socijalno izopcavanje ni jednom covjeku nije milo pa makar to bilo i virtualno. Onaj tko nije naucio osnovne postavke uzajamnog respekta medju ljudima baziranog na povjerenju i iskrenosti, vjerojatno nema to isto ni prema samom sebi. Bahatost i oholost postaju tada default attitude; osjecaj svemoci obuzima "pacijenta" te doticni gubi svaki dodir sa stvarnim svijetom oko sebe... Za vas info: nije isti IP "duje" i "extreme", ali to ne mora ni biti... Isti je provider/server.I da, onaj bubanj koji Duje prodaje ima Slingerlandovu bazu drzaca za tomove, no tu staje i svaka slicnost sa Slingerland bubnjevima! Prozirno i suplje...bas kao i Vistalite doticnog prodavaca :lol:.

#40 Hall

Hall
  • Members
  • 68 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 12:26

nije isti IP "duje" i "extreme", ali to ne mora ni biti... Isti je provider/server.

zar se kod adsl-a ne mijenja ip svakim spajanjem? posto je provider isti,to mi nekako previse smrdi.:thumbdown:druga stvar, ako ovo ne dokazuje tvrdnje koje su napisane, onda ne znam sto drugo dokazuje.http://www.glazbeni-...earchid=1028329vidljivo je iz aviona da covjek ima 2 profila.exstreme ima ukupno 3 posta i to samo u ovom topicu. slucajnost? ne bih rekao.

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.