Jump to content

Slika
* * * * * 1 votes

Pozor - negativna iskustva pri trgovanju opremom!

• Please log in to reply
166 odgovor(a) na ovu temu

#1 Ujo

Ujo
  • Members
  • 561 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 13:24

obrisano....

Edited by Ujo, 21 Prosinac 2015 - 21:10 .

#2 jedediah

jedediah
  • Members
  • 2378 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 13:32

Molim kolegu Spocka da se i on oglasi buduči da mu je navedeni otuđmanio pojačalo kad su svirali skupa ( his and everybody elses ). Mislim da i kolega Sač ima informacije u vezi ovog prevaranta. Ako je moguče da se javi i čovjek koji je ( ako je uspio to nekome podvaliti ) kupio od njega set paiste 2002 koji je prodavao tj. mijenjao u oglasniku, znam čovjeka kojem je set otuđen pa da svi lijepo odemo na policiju i prijavimo lopova.

#3 Ujo

Ujo
  • Members
  • 561 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 13:41

obrisano...

#4 jedediah

jedediah
  • Members
  • 2378 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 13:49

Sada je i više no očito, da je nedužan oglasio bi se preko foruma ,a ne napadao preko sms poruka. :lol:

#5 Ujo

Ujo
  • Members
  • 561 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 14:17

obrisano

#6 bocidrummer

bocidrummer
  • Members
  • 527 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 14:26

Svaka cast Ujo, neka si ga raskrinkao...ako sam ista mrzio u muzici, to su kojekavi petljaneri i prevaranti... Nekako vjerujem po defaultu da su bubnjari i dobri ljudi...ali eto, svega ima.Duje, vrati covjeku cinelu dok nisi dobio batine, a i te Paiste 2002 podnesi racune cije su...

#7 jedediah

jedediah
  • Members
  • 2378 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 14:29

ajmo ekipa imate temu za pisanje.vi me znate pa ajmo sad gadenje i sranje do kraja....a ti jedediah mozes se poklopit usima sta ti znas o meni...i ko si ti uopce.......pa jeli vi znate koliko ovde likova vara i zajebaje....samo ste vi pametni i posteni...

Ja sam takodjer imao preko 30 ( i više ) transakcija na ovom forumu i nikad nikakvog problema ( prodavao, kupovao i mijenjao ). Ako se tko osječao prevarenim to mi nije rekao, al eto ja ga pozivam da se slobodno izrazi ovdje. O tebi ne želim niti trebam znati više od onoga što mi je reklo par pouzdanih ljudi i kolega sa foruma ( za koje se nadam da če se oglasiti na ovu temu ), uključujuči kolegu Uju koji je otvorio temu. Makar i nije potrebno, tvoji postovi govore sami za sebe.A kad netko vara na forumu tema se uvijek i bez pravila otvori, a kao što vidiš takve su rijetke.

#8 Ujo

Ujo
  • Members
  • 561 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 14:33

obrisano

#9 sajmonfilips

sajmonfilips
  • Members
  • 500 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 14:36

ajmo ekipa imate temu za pisanje.vi me znate pa ajmo sad gadenje i sranje do kraja....a ti jedediah mozes se poklopit usima sta ti znas o meni...i ko si ti uopce.......pa jeli vi znate koliko ovde likova vara i zajebaje....samo ste vi pametni i posteni...

duje, aj se ti poklopi po usima, pazi se malo jer bi te murja mogla potrazit, a mozda i momci koje si zeznuo... :closedeyes:ujo, samo fino cuvaj sms-ove i pokazi na murji... to je prijetnja, i zabranjeno je zakonom... ugodan dan zelim svima ! :lol:

#10 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 14:52

Duje moram priznati da sam razočaran. Bio si mi totalno simpa lik. Dijelimo istu strast i ljubav prema Ludwigu. I nekako se nadam da je posrijedi nešta drugo i da nisi takav i da će te se na kraju naći i fino popit ko ljudi! Ajde dečki! Nismo mi bubnjari takvi. Malo nas je i trebamo se držat skupa. Riješite to! Bez sranja, prijetnji i svega nepotrebnog! Na miran način!Sretno!!! a baš sam gledao neki shell od dujeta kupit...je l' može na đemdo? ocami, čim plata sjedne šaljem ti pare

Edited by ranj, 24 Kolovoz 2010 - 08:42 .

#11 jedediah

jedediah
  • Members
  • 2378 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 14:55

Duje moram priznati da sam razočaran. Bio si mi totalno simpa lik. Dijelimo istu strast i ljubav prema Ludwigu. I nekako se nadam da je posrijedi nešta drugo i da nisi takav i da će te se na kraju naći i fino popit ko ljudi!Ajde dečki! Nismo mi bubnjari takvi. Malo nas je i trebamo se držat skupa. Riješite to! Bez sranja, prijetnji i svega nepotrebnog! Na miran način!Sretno!!!

Prijatelju i ja sviram bubanj kao drugi instrument i iza svog poštenja stojim. Al nema ovo veze s bubnjarima več s ljudskim karakterom opčenito; svi ljudi bi se trebali držati skupa neovisno o tome čime se bave. :001_smile:A tko prijeti je i više nego očito.

#12 Ujo

Ujo
  • Members
  • 561 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 15:29

....

#13 Exstreme drumers

Exstreme drumers
  • Members
  • 3 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 15:32

Duju znam godinama i imali smo dosta razmjena i prodaja i nikad me nije zeznija.čak mi je dava opremu na rate kad nisam imao novaca.to sta ovaj momak UJO govori možda je bilo nekog nesporazuma ali znam da če to njih dvojica riješit.ali sramotno je da se čovika ovako linčuje javno a da ga neznaju osobno.

#14 Ujo

Ujo
  • Members
  • 561 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 15:43

...

Edited by Ujo, 21 Prosinac 2015 - 21:21 .

#15 S300

S300
  • Members
  • 360 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 16:00

Pozdrav, osjećao sam potrebu da se javim jer poznajem Ujota :lol: i mogu reći da je pristojan i dobar dečko.S druge strane Duju ne poznam, ali znam da je u oglasniku prodavao Slingerlanda koji je ustvari Amati (bar svojim većim dijelom). Ako nije istina neka opovrgne. Evo oglasa, tko se kuži primjetiti će:http://www.njuskalo....a-oglas-1320469

#16 Hall

Hall
  • Members
  • 68 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 16:15

Pozdrav, ne znam ni jednog ni drugog, ali ovaj dujedrummer mi po izgovoru lici bas na nekog muljatora. Imao sam slicno iskustvo samo sto se radilo o "prijatelju" koji mi je bio duzan 2 godine novce i nije mi mogao dat cinele.Na kraju sam nasao nacin da mu ih uzmem :lol: jednostavno sam morao jer se nije radilo o maloj sumi. ukratko ujo, ovo ti je lekcija, ja vise ne vjerujem nikom. ako me "prijatelj" mogao spalit, sta ce tek netko drugi...u ovakvim slucajevima preferiram samo razmjene uzivo, novac na sunce. :wink:btw. trebao si reci prije, da se nas par okupimo s foruma i odemo na more, pa da nam duje bude usput da ga rijesimo - usput ti vratimo novce. :thumbup1:sretno

Edited by Hall, 23 Kolovoz 2010 - 16:18 .

#17 Fatguy

Fatguy
  • Members
  • 45 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 16:20

Pozdrav, osjećao sam potrebu da se javim jer poznajem Ujota :lol: i mogu reći da je pristojan i dobar dečko.

+1 :lol:

#18 Ujo

Ujo
  • Members
  • 561 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 16:25

Pozdrav, ne znam ni jednog ni drugog, ali ovaj dujedrummer mi po izgovoru lici bas na nekog muljatora. Imao sam slicno iskustvo samo sto se radilo o "prijatelju" koji mi je bio duzan 2 godine novce i nije mi mogao dat cinele.Na kraju sam nasao nacin da mu ih uzmem :lol: jednostavno sam morao jer se nije radilo o maloj sumi. ukratko ujo, ovo ti je lekcija, ja vise ne vjerujem nikom. ako me "prijatelj" mogao spalit, sta ce tek netko drugi...u ovakvim slucajevima preferiram samo razmjene uzivo, novac na sunce. :wink:btw. trebao si reci prije, da se nas par okupimo s foruma i odemo na more i da nam duje bude usput da ga rijesimo i vratimo ti novce. :thumbup1:sretno

hehe hvala na ponudi!ma imam ja tu ove moje divljake koji samo čekaju da ih se pusti sa lanca, ali to nikamo ne vodi. naplatit ću ja i činelu i mobitele i vrijeme, ali novcima ću naplatit! koštat će njega ta činela više od 1100kn!i valjda će mu to bit škola, ipak je čovjek u godinama, barem tako izgleda na slikama. rekao bih ozbiljan tip, a tako jadne fore ime! stariji me skoro 10g, a ponaša se kao dijete.ma rješit će se nema problema. sad barem mogu mirno spavat, mislio sam da sam popušio 1100kn i prevaru kao sobarica, ali više mu nema izlaza!pozdrav.

#19 sira

sira
  • Members
  • 4721 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 16:57

Zna je dotični prijetit na PM i za manje stvari :lol::lol::lol::lol::001_tt1::001_tt1:

#20 Exstreme drumers

Exstreme drumers
  • Members
  • 3 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 18:13

Prevarant,a zašto se ne jave ljudi koji su od njega kupili neki istrument ili minjali.vjerovatno i neče jer nije bilo nikakvih problema.a za vas šta mu prijetite znajte jedno.neznate ko je i sta je on!!!ja ga znam 15g.A ti prevareni i ljutiti Ujo si vjerovatno nadrkan radi te tvoje nepromisljenosti u transakcijama.drugi put budi pametniji.

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.