Jump to content

Slika
- - - - -

Najbolji Splitski Klavijaturisti!!!

• Please log in to reply
77 odgovor(a) na ovu temu

#61 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 17:49

Ni ljude koji čitaju do pola pa zaključuju, moja je jedina greška šta san mislija da si moderator, pa da ti sugeriran da okidaš OT i prebaciš u novu zasebnu temu

mr Top, ovo ti nije mjesto za prepucavanje, ako ti je do toga - idi na net-ov chat i tamo laj na mjesečinu...ako nemaš ime nekog klavijaturista onda je sad najbolje vrijeme da prestaneš!...ok?

#62 TEO

TEO
  • Members
  • 327 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 17:54

take it easy[ame][/ame]

#63 Mr.Top

Mr.Top
  • Members
  • 2084 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 17:58

mr Top, ovo ti nije mjesto za prepucavanje, ako ti je do toga - idi na net-ov chat i tamo laj na mjesečinu...ako nemaš ime nekog klavijaturista onda je sad najbolje vrijeme da prestaneš!...ok?

Ja se ne prepucajen, nego ti sam broj postova govori koliko poznaješ GF a ja san Sizif šta ti išta iden objasnit jer očito osječaš da ako otvoriš thread da on postaje tvoje intelektualno vlasništvo...ili čekaš da te neko spomene kao najboljeg? On topic, poznajem nadarene klavijaturiste za koje smatran da mogu prić u jako dobre tipa Brane šta je bija u šah mata, za stariju gardu baš i ne znan

#64 Pale

Pale
  • Members
  • 2564 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 17:59

Ne znam kako možete sebi dopustit da vam Django uvali kost a vi se pokoljete.... @Teo Inače, onaj clip je više New Orleans piano nego boogie woogie, ali nema veze, clip je na mjestu. Inače, ja već zadnjih 10ak godina Dr. Johnu kradem lickove :lol: Btw, odakle ti znaš kakvom se ja muzikom bavim?

#65 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 24 Kolovoz 2010 - 23:26

Ja se ne prepucajen, nego ti sam broj postova govori koliko poznaješ GF a ja san Sizif šta ti išta iden objasnit jer očito osječaš da ako otvoriš thread da on postaje tvoje intelektualno vlasništvo...ili čekaš da te neko spomene kao najboljeg? On topic, poznajem nadarene klavijaturiste za koje smatran da mogu prić u jako dobre tipa Brane šta je bija u šah mata, za stariju gardu baš i ne znan

e to volim ćut...super, imamo ime -Brane, eto reci nam malo o njemu...e i stariju gardu svi znaju, i ne znam da li je itko od njih više "aktivan"..siguran sam da ima boljih mlađih....npr. do 35god starosti :lol:

#66 TEO

TEO
  • Members
  • 327 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2010 - 11:53

Ne znam kako možete sebi dopustit da vam Django uvali kost a vi se pokoljete.... @Teo Inače, onaj clip je više New Orleans piano nego boogie woogie, ali nema veze, clip je na mjestu. Inače, ja već zadnjih 10ak godina Dr. Johnu kradem lickove :001_smile: Btw, odakle ti znaš kakvom se ja muzikom bavim?

second hand band i to. mislim da smo se ja i ti cak upoznali iako ne mogu 100 posto tvrdit. svira sam s dankom na onom bob marleyu u boogaloou. mislija san se doc javit kad ste jos ono davno trazili gitaristu al san onda cuja da ste nasli pa nisam.a to new orleans, boogie woogie jebiga ne kontam ja te podvrste i stilove bas toliko al evo jos jedan klip uz pitanje: jel itko u splitu svira ovako nesto ako da nek se pod hitno javi[ame][/ame]

#67 TomyCroSound

TomyCroSound
  • Members
  • 714 posts

Vrijeme objave: 26 Kolovoz 2010 - 14:15

čitram kako je gitara "lakša" od klavijatura, ne bih se složio s tim. Podjednaki su svi instrumenti po meni, osim bubnja što sam već rekao.Ne gledam na način što je "lakše" za naučit svirat, već čime moraš raspolagat tj što moraš znat i koliko se potrudit da bi svirao hrpu različitih pjesama."Pravi" klavijaturista ne koristi transpozer. Ok, ako ti uleti neki pjevač pa jednoj pjesmi trenutno promjeni tonalitet. Ok, al inače ne!S obzirom da ovo nije tema, neću više pisat OT.

#68 Mat

Mat
  • Members
  • 1102 posts

Vrijeme objave: 26 Kolovoz 2010 - 14:22

IMHO:lakše je...lakše je prosječno svirati gitaru nego prosječno svirati klavir ili synth...ali virtuozno svirati jedno ili drugo je jednako teško.

#69 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 26 Kolovoz 2010 - 15:06

Tomy i Mat - promijenite temu, ovo nije mjesto za to ...pogledajte naslov teme - genijalci!:001_smile:

#70 TEO

TEO
  • Members
  • 327 posts

Vrijeme objave: 26 Kolovoz 2010 - 17:42

ali zasto te ljude uopce zvat klaviristima ili klavijaturistima. znam i ja par shema iz C i G, akorde sve znam 'uhvatit' ali to me ne cini klaviristom. oni koji sviraju 'niko nema dva zivota pa nemam ni ja' po svadbama sa transposeom nisu klavijaturisti nego ljudi koji zele zaradit novce bez puno peglanja

#71 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 26 Kolovoz 2010 - 23:34

ali zasto te ljude uopce zvat klaviristima ili klavijaturistima. znam i ja par shema iz C i G, akorde sve znam 'uhvatit' ali to me ne cini klaviristom. oni koji sviraju 'niko nema dva zivota pa nemam ni ja' po svadbama sa transposeom nisu klavijaturisti nego ljudi koji zele zaradit novce bez puno peglanja

slažem se tu s tobom, ali ipak ima talentiranih mladih ljudi u ovom gradu koji su me zadivili kako sviraju...ja sam stari jarac pa me se opet još uvijek može iznenadit...karuzu ne spominjemo, niti božićevića..jer vrijeme je za "new kids on the block" :001_smile:

#72 Mat

Mat
  • Members
  • 1102 posts

Vrijeme objave: 27 Kolovoz 2010 - 12:05

Tomy i Mat - promijenite temu, ovo nije mjesto za to ...pogledajte naslov teme - genijalci!:001_smile:

Jebiga sorry :thumbup:

#73 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 29 Kolovoz 2010 - 08:39

Jebiga sorry :biggrin:

nema problema :lol:

#74 dr.feelgood

dr.feelgood
  • Members
  • 2573 posts

Vrijeme objave: 29 Kolovoz 2010 - 10:27

[ame][/ame]evo ovo je pravi boogie klavir i prava boogie teta.ja mogu samo reći riječi hvale za Fileta koji je i gostovao na jednoj stvari koju smo snimili.Odličan lik

#75 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 29 Kolovoz 2010 - 15:27

evo ovo je pravi boogie klavir i prava boogie teta. ja mogu samo reći riječi hvale za Fileta koji je i gostovao na jednoj stvari koju smo snimili.Odličan lik

eto file, zahvali čovjeku ako vidiš ovaj komentar :lol:

#76 varichello

varichello
  • Members
  • 3528 posts

Vrijeme objave: 10 Rujan 2010 - 13:47

Jel se ko sića banda Hot Shot iz Splita sa početka 90-tih?Klavijaturista im je bija odličan.

#77 iwerica

iwerica
  • Members
  • 1 posts

Vrijeme objave: 28 Prosinac 2016 - 16:16

zanimljiva tema... zapustena 2010ete...hihi...

ima novih nada u splitu... klavijaturista iz Aure, Tranfic, Celic,...

samo ih nemate gdje cut...al to je druga problematika koja se tice splita

#78 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17308 posts

Vrijeme objave: 28 Prosinac 2016 - 22:12

meni je najbolji Grišpe sa đige

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.