Jump to content

Slika
- - - - -

Najbolji Splitski Klavijaturisti!!!

• Please log in to reply
77 odgovor(a) na ovu temu

#21 Pale

Pale
  • Members
  • 2564 posts

Vrijeme objave: 20 Kolovoz 2010 - 10:44

Evo ja (ono ka) sviran i blues i boogie-woogie :lol:Al nit sam najbolji, a nisan ni iz Splita. A bome i cvijet mladosti mi je skoro pa ubran.

#22 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 20 Kolovoz 2010 - 10:51

Evo ja (ono ka) sviran i blues i boogie-woogie :lol: Al nit sam najbolji, a nisan ni iz Splita. A bome i cvijet mladosti mi je skoro pa ubran.

Obrati pozornost na riječ "Splitski" u naslovu...vas u zagrebu ima ka blata, prema tome...NEXT! :001_smile:

#23 Pale

Pale
  • Members
  • 2564 posts

Vrijeme objave: 20 Kolovoz 2010 - 10:56

Ne bih se složio da nas ima kao blata s obzirom da većinu pristojnih klavijaturista u Zg poznajem. Ali nebitno, odgovarao sam na tezu da se nikome ne da svirati blues i boogie.Btw, meni bi inače tribalo 20min do Splita, druga je stvar što sam se preselio u Zg. :lol:Natrag na temu, ja bih rekao da je Dinko iz Žive Legende dobar kljaver, koliko se sjećam otkad smo zadnji put pričali, on je iz Splita.

#24 Igan

Igan
  • Members
  • 1162 posts

Vrijeme objave: 20 Kolovoz 2010 - 11:51

Dinko iz Žive Legende dobar kljaver, koliko se sjećam otkad smo zadnji put pričali, on je iz Splita.

NE!!:closedeyes:On je otišao, (ne ulazi u konkurenciju zbog trenutnog prebivališta).. DALJE:) P.S. Imam neki osjećaj da će kriteriji u ovoj temi ići sve više i više.:001_smile:

#25 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 20 Kolovoz 2010 - 14:17

NE!!:closedeyes:On je otišao, (ne ulazi u konkurenciju zbog trenutnog prebivališta).. DALJE:) P.S. Imam neki osjećaj da će kriteriji u ovoj temi ići sve više i više.:001_smile:

Slažem se sa Iganom, dinko nije od 1999g. u splitu, prem a tome, van je ove kategorije....Dinko je super klavijaturist, ali nije "splitski"...NEEEEXT!!!! :-D

Edited by Dubai, 20 Kolovoz 2010 - 15:46 .

#26 Pepy the Killer

Pepy the Killer
  • Members
  • 3104 posts

Vrijeme objave: 21 Kolovoz 2010 - 12:21

Od kad klasičare stavljamo u kategoriju najboljih progresivnih?!!? ....ajmo ljudi, malo istražujte, nije valjda šaćica akademika jedino što poznajete ...upravo zato mi i dolazi bar jedna osoba mjesečno da traže nekog mladog klavijaturista ili za autorski bend ili za turneje, i da ih ne mogu nać da im pomognem... ...ako vi muzičari ne znate, kako će onda oni koji tek počinju svirat poznavat ikog... Otvorio sam ovaj topic za ljude sa željom da ili pohvale nekog svog klavijaturista prijatelja ili sebe, ili da su nekog čuli ... Ponavljam, piraši (dakle ljudi koji samo sviraju pireve), klasičari (maksim mrvica wanna-be-ovci), i takvi slični su off topic!!!!! Dakle, rock, jazz, funk, latin, blues.....držmo se teme ljudi!! Vrijeme je da novi klinci dobiju šansu! :001_smile:

Svi koje sam naveo su svirali van klasike,neki manje..neki više[ame][/ame]samo sam htio napomenuti da je nestašica pravih majstora povezana direktno i sa činjenicom da ljudi koji podrede život vježbanju 5-6-7 sati dnevno ovde nemaju što tražit,pa nastavljaju školovanje po njemačkoj,rusiji ..itd

#27 JazzFreak

JazzFreak
  • Members
  • 3 posts

Vrijeme objave: 21 Kolovoz 2010 - 14:56

Iman cast svirat u orkestru kojin dirigira Jurica Karuza i znam da je on najbolji klavijaturist u st, narocito sta se tice jazza, Božićević i ovi su ok al on je stari Jazzer. . . Poz svima:thumbup:

#28 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 22 Kolovoz 2010 - 09:42

peppy...ono je snimka od eko eko? .... ako je, onda :lol:, super ....jazzy... znaš li kojeg mlađeg jazzera u splitu?

#29 Pepy the Killer

Pepy the Killer
  • Members
  • 3104 posts

Vrijeme objave: 22 Kolovoz 2010 - 12:31

peppy...ono je snimka od eko eko? .... ako je, onda :lol:, super ....jazzy... znaš li kojeg mlađeg jazzera u splitu?

naravno da je,live još od rane 07'ovako iz glave neznan, izgubia san kontakt s mlađin generacijama nakon srednje

#30 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 22 Kolovoz 2010 - 23:24

peppy..ovdje piše da imaš 22god...kako si to izgubio konakt s mlađim generacijama, kad si i ti u kategoriji mlađih?! :lol::lol:

#31 Pepy the Killer

Pepy the Killer
  • Members
  • 3104 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 09:38

peppy..ovdje piše da imaš 22god...kako si to izgubio konakt s mlađim generacijama, kad si i ti u kategoriji mlađih?! :lol::lol:

pa ako sam u njihovoj kategoriji ne znači da se družim s njima:sneaky2: ,a u svom bendu sam baš ja uvijek bio glavni rušitelj prosjeka godina:thumbup:

#32 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 11:17

Ja sam iz Splita,gitarist koji iza sebe ima 20 godina sviranja po istri,Sloveniji,Njemačkoj i Austriji u vrhunskim hotelima.Ovi današnji mladci(kojih ima dakako nekih jako kvalitetnih),odsviraju 3 pira u nekim rupama od restorana i umisle da su muzičari,znalci itd.,a nisu se makli dalje od predgrađa Splita,a da ih staviš u hotel,oni bi i dalje svirali polu-cajkaški repertoar.To je naša zbilja.Nemojte ovdje trpati jazz klavijaturiste,jer jazz je ionako priča za sebe.Ovo nisu vremena za prave klavijaturiste i muzičare."Pravi" su po današnjem sustavu vrijednosti oni koji sviraju više pireva i imaju malo više love,te se pravu važni i galame.Kaliti se treba na pravim hotelskim gažama,treba znati i pjevati,a takvih je malo ili ih nema u javnosti.Inače se splitski muzičari vole praviti važni,a vjerujte iz iskustva znam da u Zagrebu,Varaždinu i okolici (samo kao primjer)ima muzičara kojima bi ovi "znalci" mogli cipele brisat.Ali ne galame.I molim vas tema ;Najbolji splitski klavijaturist.Koja narcisoidnost i lokalprimitivizam.

Gion (ako sam dobro vidio), nećemo ovdje govoriti kako nečije iskustvo govori o tome koliko je netko dobar, jer radio sam s masu glazbenika koji imaju godina iskustva kao i ti i još uvijek ne znaju čitat partiture, ili ne znaju neke akorde koji su malo zakomplicirani ali izvedivi. Ja sviram 15 godina profesionalno, pratio sam mnogo ljudi, i kao i ti putovao po turnejama...ali za razliku od tebe, mogu reć da ima mladih ljudi u splitu koji se vrlo lako mogu nositi i sa jazzom, i varaždincima i zagrepčanima...zato, nemoj osuđivati ljude jer guliš pireve, ..momci vole svirat bez matrice, neki to rade odlično...a ovo je mjesto da se za njih i čuje - za one koje zanima tko su ti talentirani mladići! ... Zato ne osuđuj, i ako ne znaš nekog kvalitetnog iz splita i ne piše ti se ovdje o progresivnim splitskim klavijaturistima, pridruži se nečijoj drugoj temi o pirevima- a moju ne blati! ok?! :lol:

#33 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 11:39

OK...samo i dalje mislim da je tema potpuno promašena jer bi sad mogli zatrpati forum sa temama najbolji splitski violinist,frulaš,harmonikaš,harfaš,kontrabasist itd.A zamisli da nam se pridruže još i ostali gradovi,kao npr.ovaj Tuzlak,pa počne,najbolji basist u Tuzli,najbolji bubnjar u Tuzli....

Pusti vremenu da prođe i mene da procjenim je li tema bila promašena, a ti se brini za svoje ideje koja bi tema bila najprikladnija....uostalom, ne znam što se pjeniš, ipak ti si gitarist, ovo je tema o klavijaturistima..ne bi da će ti tko preuzet tvoj hotelski angažman :lol:

#34 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 11:51

Gitara je ionako trivijalni instrumentić kojeg može svirati svatko za godinu dana. Klavijature su ipak - nešto drugo. Gitaristi, nemojte to nikada smetnuti s uma.:lol:

nazif, ne radi to....gitara je jednako poseban instrument kao klavir...ali ovo nije tema o gitaristima...već o klavijaturistima..zato nastavljamo sa temom

#35 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9694 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 11:53

Gitara je ionako trivijalni instrumentić kojeg može svirati svatko za godinu dana. Klavijature su ipak - nešto drugo. Gitaristi, nemojte to nikada smetnuti s uma.:lol:

Ta nejte tako gospon!:biggrin:Ova tvoja tvrdnja se isto može tako primijeniti na klavijature,čak štoviše!Eto sad vidim da te i čovjek s malo većim iskustvom od tebe ispravio.

#36 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 11:59

Nikako se ne slažem. Počni svirati gitaru od nule - i za godinu dana ćeš moći svirati za novac. Počni svirati klavijature sa sličnim očekivanjima - ne ćeš dobro proći!

Nazif...obrati pozornost na naslov teme..aj please nećemo ići u krajnosti s tim..imaš svoje mišljenje o gitarama, ok...samo nemoj to ovdje iznositi...očito si kolega klavijaturist, zato nastavimo o onome što najbolje znamo - klavijaturama i klavijaturistima...može? :lol:

#37 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 12:02

ok. :001_tt1::lol:

thanx :lol: dakle...za one koji su se tek priključili, tema je - po vama najbolji splistki klavijaturisti....još nismo čuli neka mlađa imena...nadam se da će uskoro netko nabacit koje ime! :001_tt1:

#38 Pale

Pale
  • Members
  • 2564 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 15:57

Kako se neki ljudi uhvate na baketinu... to je strašno :lol: Imate vi još koju godinu provest na ovom forumu da prepoznate.... određene ljude :lol:

#39 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 16:17

.... određene ljude :001_tt1:

misliš ovakve ljude = :lol: :001_tt1: :001_tt1: :lol: ?!?!?!! :001_tt1: :001_tt1: :w00t: :001_tt1: :) :001_tt1:

#40 TEO

TEO
  • Members
  • 327 posts

Vrijeme objave: 23 Kolovoz 2010 - 17:54

e da, maloga antu san zaboravija on ubija.@pale - znam sta sviras i super to radis al nisam se dovoljno precizno izrazija. kad kazem boogie woogie mislim ono, sam i pratnju i sve, to mogu slusat danima a nazalost nisam nikad to kod nas slusa. nesto tipa ovog[ame][/ame]:lol:

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.