Jump to content

Slika
- - - - -

Najbolji Splitski Klavijaturisti!!!

• Please log in to reply
77 odgovor(a) na ovu temu

#1 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 17 Kolovoz 2010 - 10:50

Evo otvaram topic, da svatko kaže svoje prijedloge..Meni je Karuza ok, bar je bio dok je svirao jazz - svirao - past tense! Što drugi kažu? :001_smile:

#2 varichello

varichello
  • Members
  • 3489 posts

Vrijeme objave: 17 Kolovoz 2010 - 12:26

File:thumbup:Ne znan jel najbolji, al ga nekako guštan čut i vidit.

#3 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 17 Kolovoz 2010 - 14:10

File:thumbup:Ne znan jel najbolji, al ga nekako guštan čut i vidit.

auuu File je stariji, i mislim da sad guli fešte i pirove..ima par mlađih klavijaturista šta sam slušao, ali ne znam im imena :001_smile: jedan je svirao sa grupom tamboo, drugi sa gibonniem, jedan neki jazz svira...

#4 Trashbarg

Trashbarg
  • Members
  • 432 posts

Vrijeme objave: 17 Kolovoz 2010 - 23:01

Ovaj iz Tambooa se zove kolko se sjecam Duje Blaskovic i o njemu sam cuo sve najbolje...

#5 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 17 Kolovoz 2010 - 23:41

...je duje je ok, mali živac ali ok svira, momčić se trudio, al mislim da ne svira više, sad iznajmljuje opremu...ne drži me za riječ, tako sam samo čuo....kakav vam je božićević?:001_smile:

#6 varichello

varichello
  • Members
  • 3489 posts

Vrijeme objave: 18 Kolovoz 2010 - 07:52

auuu File je stariji, i mislim da sad guli fešte i pirove..ima par mlađih klavijaturista šta sam slušao, ali ne znam im imena :lol: jedan je svirao sa grupom tamboo, drugi sa gibonniem, jedan neki jazz svira...

Ne miri se starost godinama:lol: Odličan je Duje iz Zinedina. Zasvira san sa njim i :001_smile:

#7 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 18 Kolovoz 2010 - 17:44

Ne miri se starost godinama:lol: Odličan je Duje iz Zinedina. Zasvira san sa njim i :001_smile:

a dobro, nećemo sad gažere stavljat u ovu skupinu :lol: znači nitko nije čuo za božićevića:confused1:

#8 minimugić

minimugić
  • Members
  • 2 posts

Vrijeme objave: 18 Kolovoz 2010 - 18:00

Ima ih još po splitu ali ljudi ih ne registriraju jer su zapeli u komercijalne vode ili studiraju...Filip Medić, Jasenko Ne Znan Prezime, Duje Ivić, Duje Siriščević (tip je bog za narodne plesove i cajke), Ante Božić-Kudrić šta je svira sa EkoEko...

Edited by minimugi?, 19 Kolovoz 2010 - 10:05 .

#9 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 18 Kolovoz 2010 - 23:21

Ima ih još po splitu ali ljudi ih ne registriraju jer su zapeli u komercijalne vode ili studiraju... Filip Medić, Jasenko Ne Znan Prezime, Duje Ivić, Duje Siriščević (tip je bog za narodne plesove i cajke), Ante šta je svira sa EkoEko...

filip-čuo, jasenko-nikad čuo, duje-čuo, duje s - nikad čuo, ante -nikad čuo poznate li koje u rock, blues, jazz-u??:001_smile:

#10 Pepy the Killer

Pepy the Killer
  • Members
  • 3104 posts

Vrijeme objave: 19 Kolovoz 2010 - 09:10

Ovaj iz Tambooa se zove kolko se sjecam Duje Blaskovic i o njemu sam cuo sve najbolje...

Tambuu jebemu mater:laugh:,jel može iko točno napisat.@Dubai, čuo sam za božičevića,dapače i svirao jednu njegovu skladbu ima nekih 8-9 godina.inače, jel Dedić još u st? njega bi mogli službeno proglasit najboljim:biggrin:,bar na papiru

#11 varichello

varichello
  • Members
  • 3489 posts

Vrijeme objave: 19 Kolovoz 2010 - 09:48

a dobro, nećemo sad gažere stavljat u ovu skupinu :001_smile: znači nitko nije čuo za božićevića:confused1:

A ne znan prika da i ja živin od glazbe jel bi bija tvrdoglav i proba živit od onoga šta ja volin...:lol:Ne bi ima ni za pokaz za bus...

#12 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 19 Kolovoz 2010 - 10:54

Tambuu jebemu mater:laugh:,jel može iko točno napisat. @Dubai, čuo sam za božičevića,dapače i svirao jednu njegovu skladbu ima nekih 8-9 godina. inače, jel Dedić još u st? njega bi mogli službeno proglasit najboljim:biggrin:,bar na papiru

OKKKK TAMBOOOO!!!!! :biggrin:Dedić?!?!?!?!...prvo ako misliš na Matiju, nikad nije ni živio u splitu...drugo, diže mi se kiselina kad sjetim onih faca koje slaže kad svira, i treće ima boljih i od njega...Al nećemo sad zagrepčane ubrajat u ovu kategoriju... Karuza i igor su skroz solidni.. ovaj prvi je stariji, čista jazzya, a drugi je mlađi, svira neki latin jazz ...:001_smile:

#13 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 19 Kolovoz 2010 - 10:56

A ne znan prika da i ja živin od glazbe jel bi bija tvrdoglav i proba živit od onoga šta ja volin...:lol:Ne bi ima ni za pokaz za bus...

Stari, ne osuđujem ja nikog...znam i ja kako je to gulit gaže po cijeloj bivšoj Jugi....kad računi stižu - čak je i stavros dobar poslodavac..hahaha:lol: ...ali otvaramo temu o ljudima koji znaju svirat nešto progresivnije od mate bulića, bez uvrede!:001_smile:

#14 varichello

varichello
  • Members
  • 3489 posts

Vrijeme objave: 19 Kolovoz 2010 - 11:02

Stari, ne osuđujem ja nikog...znam i ja kako je to gulit gaže po cijeloj bivšoj Jugi....kad računi stižu - čak je i stavros dobar poslodavac..hahaha:lol: ...ali otvaramo temu o ljudima koji znaju svirat nešto progresivnije od mate bulića, bez uvrede!:001_smile:

Ma ne vriđaš ti, al mi nekako ne stoji teza da File ili Duje ne znaju svirat "nešto progresivnije":lol: Ili san ja krivo skonta tvoju tezu i hipotenuzu nad katetama:laugh:

#15 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 19 Kolovoz 2010 - 12:45

Ma ne vriđaš ti, al mi nekako ne stoji teza da File ili Duje ne znaju svirat "nešto progresivnije":lol: Ili san ja krivo skonta tvoju tezu i hipotenuzu nad katetama:laugh:

U pravu si!...znaju, al ne sviraju...btw...vidim da se neki ispit sprema (hipotenuze :lol:)....nema matiše za mene već godinama :001_smile:

#16 Kakdane

Kakdane
  • Members
  • 293 posts

Vrijeme objave: 19 Kolovoz 2010 - 13:36

Od mladjih, Tonči Tranfić definitivno...

#17 Pepy the Killer

Pepy the Killer
  • Members
  • 3104 posts

Vrijeme objave: 19 Kolovoz 2010 - 13:48

Od mladjih, Tonči Tranfić definitivno...

njega ne vidjeh godinama,biće ga nebi više ni prepoznaizrodila je glazbena škola posljednjih 10-ak godina solidnih crno-bijelih tipkaša, A.Šimat,Z.Velić,M.Limić,A.Božić-Kudrić samo su svi navrijeme šmugnuli iz Splita trbuhom za akademskim obrazovanjem i ovde ostavili malo traga

#18 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9700 posts

Vrijeme objave: 19 Kolovoz 2010 - 14:14

Najuspješniji tj. najpoznatiji je Huljić (2x).:001_smile::001_tongue::lol::lol::biggrin::lol::biggrin::biggrin:

#19 Dubai

Dubai
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 19 Kolovoz 2010 - 15:21

njega ne vidjeh godinama,biće ga nebi više ni prepozna izrodila je glazbena škola posljednjih 10-ak godina solidnih crno-bijelih tipkaša, A.Šimat,Z.Velić,M.Limić,A.Božić-Kudrić samo su svi navrijeme šmugnuli iz Splita trbuhom za akademskim obrazovanjem i ovde ostavili malo traga

Od kad klasičare stavljamo u kategoriju najboljih progresivnih?!!? ....ajmo ljudi, malo istražujte, nije valjda šaćica akademika jedino što poznajete ...upravo zato mi i dolazi bar jedna osoba mjesečno da traže nekog mladog klavijaturista ili za autorski bend ili za turneje, i da ih ne mogu nać da im pomognem... ...ako vi muzičari ne znate, kako će onda oni koji tek počinju svirat poznavat ikog... Otvorio sam ovaj topic za ljude sa željom da ili pohvale nekog svog klavijaturista prijatelja ili sebe, ili da su nekog čuli ... Ponavljam, piraši (dakle ljudi koji samo sviraju pireve), klasičari (maksim mrvica wanna-be-ovci), i takvi slični su off topic!!!!! Dakle, rock, jazz, funk, latin, blues.....držmo se teme ljudi!! Vrijeme je da novi klinci dobiju šansu! :001_smile:

#20 TEO

TEO
  • Members
  • 327 posts

Vrijeme objave: 19 Kolovoz 2010 - 15:30

karuza je super, bozicevic je super, file je super. duju odavno nisam cuja, bija je dobar. mladje neznam i neznam nikog ko svira blues i boogie-woogie. steta sta svi klaviristi misle da je to ka pizdarija ali niko to ne svira :001_smile:

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.