Jump to content

Slika
* * * * - 9 votes

Koje basseve imate?

• Please log in to reply
5987 odgovor(a) na ovu temu

#21 Guest_ntb_*

Guest_ntb_*
  • Guests

Vrijeme objave: 12 Prosinac 2003 - 00:19

moj thumb

#22 J.J.

J.J.
  • Members
  • 366 posts

Vrijeme objave: 12 Prosinac 2003 - 03:49

Nije isti slap kao na 4 žičanom. malo je teže ali navikne se čovjek. 4 žičani bass to je stvoreno za rasturanje slapa. Ja sam imao 4 žičani nisam dobro slepo kad sam dobio 5 žičani marao sam se naviknuti dosta velika ja razlika. I kad češ duže vrijeme svirati 5 žič. uzmi 4 žič. i rastrgat češ ga. Po meni ti predlažem da ako češ kupovati bass uzmi 5 žič. jer ti se otvaraju takve mogučnosti, ma ta H žica ti tak promjeni stil sviranja i razmišljanje opčenito o bass linijama jednastavno više opcija. Zato ak češ kupit Musica man onda pikni stingray 5 i uživaj uvožnji stari jer če te to tak otfurat ko sad mene jer sam tak napljugan dok ti pišem ovaj post.Nadam se da se kuži kaj sam napisao.In band you are the man then. Bass rules. over and out.

#23 Guest_Hrvoje_*

Guest_Hrvoje_*
  • Guests

Vrijeme objave: 26 Prosinac 2003 - 17:17

Mormam priznati super si sredio Yamahicu Rainy..baš guba izgleda ;DJa posjedujem :RBX6JM,IBaneza Sr3005e i Fendera American Deluxe...najbolja gitara koju imam je ovaj Ibanez jednostavno je predobro složena i predobro zvuči...uskoro prodajem fendera i kupujem takvog istog ibaneza ali šesticu.Predlažem taj bas svima koji imaju viška love.

#24 Guest_Hrvoje_*

Guest_Hrvoje_*
  • Guests

Vrijeme objave: 28 Prosinac 2003 - 11:26

Evo vam mojih gitara...Uživajte!

#25 Guest_Hrvoje_*

Guest_Hrvoje_*
  • Guests

Vrijeme objave: 28 Prosinac 2003 - 17:25

RBX sam nabavio u editi kod velesajma.gitara je super a najviše me veseli zbog vrata .ima stvarno super vrat.Elektronika joj je isto jača strana super zvuči , raspon zvuka joj je velik. Može zvučati odlično i bez ikakvih efekata.Jedina mana koju sam primjetio su rupe za sipke od vrata, mislim mogli su ih obložiti nekom gumom da se ne gule svaki put kad se narihtava vrat..gitara je san snova za tu lovu...gle istina je dosta puno vježbam, pohađam akademiju ,učim preko interneta i raznih sajtova...zaradio sam več dosta love od svirke.Jednim djelom te love sam si i priuštio te gitare , tak da jedino što mogu reći da se trud isplati ;D

#26 thule

thule
  • Members
  • 613 posts

Vrijeme objave: 11 Siječanj 2004 - 16:09

yamaha trb-4

#27 bass.zg

bass.zg
  • Members
  • 9 posts

Vrijeme objave: 02 Ožujak 2004 - 11:26

Vidim da dosta ljudi svira Yamahe i to uglavnom "povoljnije" modele, pa mogu reći da sam i ja zadovoljni vlasnik jednog bb4n fretlesa (čak sam nekako više vezan za njega nego za svoj Jazz Deluxe).Posebno sam zadovoljan nakon što sam napravio mali "string thru body" upgrade. Treba uložiti 20kn i 1,5 sat posla, a bitno se popravlja sustain i timbar - pogotovo na E i A žici. ;)

#28 bass.zg

bass.zg
  • Members
  • 9 posts

Vrijeme objave: 02 Ožujak 2004 - 11:39

Deluxe je zapravo sve što tražim od glazbala : - za mene idealan vrat - dobar balans - aktivna elektronika daje dovoljno manevarskog prostora za nalaženje dobrog zvuka i moderniji zvuk od starijih (pasivnih) jazz baseva. - izgleda stvarno lijepo.mane: tijelo je od najbolje johe koja postoji ali je ipak joha sa svojim specifičnim zvukom; ima pragove.

#29 ROGI_bannan

ROGI_bannan

banned

• Banned
  • 1779 posts

Vrijeme objave: 04 Ožujak 2004 - 23:29

moj je samick I NIJE KOPIJA kaj nije mogao biti odabir, OSTALO ???ZATO NISAM GLASAO:evo ga , mrrrrrak i prodajem ga , ak zanim koga nek ode na oglase , tam sam ga vec stavil!!!

#30 ROGI_bannan

ROGI_bannan

banned

• Banned
  • 1779 posts

Vrijeme objave: 04 Travanj 2004 - 09:14

evo, evo, moj BAZ, slika s probe !sigurno vec svi znate Yamaha RBX6JohnMyung signature model145kb,uffffffff... za dlaku   ;D

Attached Thumbnails

• index2.jpg

#31 Aragorn

Aragorn
  • Members
  • 75 posts

Vrijeme objave: 09 Travanj 2004 - 18:35

pozdrav svima, nisan bija odavno na forumu...evo i slike moje YamahiceYamaha RBX-270

Attached Thumbnails

• DSC03856.jpg
  • DSC03857.jpg

#32 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 12 Travanj 2004 - 00:36

dakle... evo vam arijes kojeg sam svira sad zadnji put na Tv-u..ima custom pickupe i mogucnost splitanja pickupa na singl coil ili humbacker rezim rada......ostalo se vidi iz slike

Attached Thumbnails

• Bas2.jpg

#33 basista

basista
  • Members
  • 9 posts

Vrijeme objave: 15 Travanj 2004 - 21:44

ljudi ja vam imam aria jazz precision 4 string 24 polja,sta vi mislite o tom?

#34 Nikoletina

Nikoletina
  • Members
  • 12 posts

Vrijeme objave: 19 Travanj 2004 - 00:15

pozdrav svima, evo ja novi na forumu pa da pokazem svoj bajs ;D aries, moja ljubav ;D ;D

Attached Thumbnails

• aries_033a.jpg

#35 Ant Warrior

Ant Warrior
  • Members
  • 48 posts

Vrijeme objave: 20 Travanj 2004 - 10:59

Evo i moj bass

Attached Thumbnails

• bas.jpg

#36 Rainy

Rainy
  • Members
  • 2323 posts

Vrijeme objave: 04 Lipanj 2004 - 21:11

jeh jeh...jeh jeh....radi se o Warwick Fortress One 5!nechu nista govorit o gitari samoj...jer sam josh u euforiji ;D ak vash zanima kak zvuci dojdite 21.6 u križevce gdje bu grmila sa dva benda :)ovim putem se zahvaljujem Andriji koji mi je omogućio da postanem ponosi vlasnik ovog 5aka ;D HVALA TI ! :)

Attached Thumbnails

• Wick_Fotr5_after.jpg

#37 obad

obad
  • Members
  • 222 posts

Vrijeme objave: 07 Lipanj 2004 - 19:52

pizdice evo i mog bassa nije neki ali bruji

Attached Thumbnails

• Slika644.jpg

#38 beat_random

beat_random
  • Members
  • 168 posts

Vrijeme objave: 15 Lipanj 2004 - 14:17

mjesavina soltona (drvo) i ariesa ( pick-upovi i elektronika)

Attached Thumbnails

• bass3.jpg

#39 Guest_AjsParadajs_*

Guest_AjsParadajs_*
  • Guests

Vrijeme objave: 18 Lipanj 2004 - 12:03

Ej ljudi, evo san čita ovih 6 stranica postova i pod jednin san veeelikin dojmom, nisan ni zna da ljudi u hrvatskoj imaju neke od ovih bassova. Inače, sviran tek nešto više od po godine i za početak san uzea yamahu RBX-170 koja je za 1700 kn PREdobra!!!Mislija san uzet neku kopiju Fendera za istu cijenu, ali kad san čua kakav zvuk ima ova yamaha... sigurno najgitara do 2300kn (onda dolazi RBX 270 :D ;)).Sad skupljan nešto para za uložit u nju... nekako mi je prirasla srcu, a razmišlja san i o kupnji akustičnog bassa, ima skroz uredu kopija za 2800- 3000kn. E, pa molin vas ljudi koji znate kako RBX tvornički izgleda recite u šta bi mi se najviše isplatilo uložit pare jer još neman sličnog iskustva. I radi li ko u Splitu takve preinake???By the way izgleda isto ka i onaj crveni na 4 ili 5. stranici.Ipak mi je najveća želja svirat kontrabas... ali još nisan ima prilike >:) >:DUnaprijed hvala!!!

#40 FacetheSlayer

FacetheSlayer
  • Members
  • 407 posts

Vrijeme objave: 18 Lipanj 2004 - 15:20

Pa vidio si i ja imam takvu samo crnu.U nju ti se ne isplati ulagat jer ti je pametnije skupljat za neki bolji bass.Nešto što bi mogao napravit kao da tvoj bude poseban jest ugravirat eki znak ili nešto izad na pločici (srebrnoj) kao što sam i ja.Magnete nemoj minjat jer su ovi sasvim odgovarajući......ili možeš neke grafike na nju stavit (naljepnice)........ pozdrav!

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.