Jump to content

Slika
- - - - -

Klub posjedovatelja i ljubitelja Squiera!

• Please log in to reply
560 odgovor(a) na ovu temu

#41 Yam

Yam
  • Members
  • 141 posts

Vrijeme objave: 19 Rujan 2010 - 12:16

SQ serija MIJ '83radna gitara sa puno pređenih satihttp://www.facebook....b&id=1231358937

#42 MaliZeleni

MaliZeleni
  • Members
  • 72 posts

Vrijeme objave: 19 Rujan 2010 - 17:52

eto, da se upišem, ja sam bio ljubitelj squiera prvih mjesec dana, sve dok nisam otkrio prave gitare.. odonda samo gibson i schecter USA.

#43 Mr.Top

Mr.Top
  • Members
  • 2084 posts

Vrijeme objave: 19 Rujan 2010 - 22:55

eto, da se upišem, ja sam bio ljubitelj squiera prvih mjesec dana, sve dok nisam otkrio prave gitare.. odonda samo gibson i schecter USA.

Ocito nisi dobro upoznat sa starim squierom:wink:

#44 Uncle_Hendrix

Uncle_Hendrix
  • Members
  • 6303 posts

Vrijeme objave: 19 Rujan 2010 - 23:05

Poprilično gupava izjava. :thumbup1: Vjerojatno su Squier Bullet, Gibson i Schecter USA jedine 3 gitare koje si ikada svirao.

#45 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9964 posts

Vrijeme objave: 20 Rujan 2010 - 03:12

Sinko,predsjednik Squier kluba ima i "prave" gitare ali voli i svoje Squiere i po ničemu nisu manje vrijedne.

#46 Un_like

Un_like
  • Members
  • 4267 posts

Vrijeme objave: 20 Rujan 2010 - 13:20

pics or it didn't happen :thumbup1:

#47 Steinway

Steinway
  • Members
  • 2706 posts

Vrijeme objave: 20 Rujan 2010 - 19:54

Koji Schecter USA? Od nazad 20 godina ili ova komedija sad što se pravi??

#48 a4format

a4format

Marin Begović

• Members
  • 1514 posts

Vrijeme objave: 20 Rujan 2010 - 23:13

Koji Schecter USA? Od nazad 20 godina ili ova komedija sad što se pravi??

jesu li to toliko loše gitare, zašto?

#49 Pervert

Pervert
  • Members
  • 2952 posts

Vrijeme objave: 20 Rujan 2010 - 23:19

schecteri su odlicne gitare za ulozene pare, ali stari schecter stratovi su klasa iznad, ali toliko i kostaju:001_smile:

#50 Steinway

Steinway
  • Members
  • 2706 posts

Vrijeme objave: 20 Rujan 2010 - 23:27

Ne, nisu loše, nego nisu ista klasa kao prije. Probao sam im perjanicu Hellraisera..fazon EMG..push-pull..nedovoljno za perjanice i uzdanice.Vezano za stare Schecter "a la Knopfler" modele, mogu reći da su najrjeđe gitare na tržištu. To ko ima prodaje jedino kad mu nedaj Bože zatreba lova za bubreg i sl..Razlika kao kad u Veneciji popiješ 0,3dl Stock i kad popiješ ovaj domaći, patvoreni..ili krivotvoreni..ili kakav već :001_smile:.

#51 Strat04

Strat04
  • Members
  • 7383 posts

Vrijeme objave: 21 Rujan 2010 - 09:17

Ne, nisu loše, nego nisu ista klasa kao prije. Probao sam im perjanicu Hellraisera..fazon EMG..push-pull..nedovoljno za perjanice i uzdanice.Vezano za stare Schecter "a la Knopfler" modele, mogu reći da su najrjeđe gitare na tržištu. To ko ima prodaje jedino kad mu nedaj Bože zatreba lova za bubreg i sl..Razlika kao kad u Veneciji popiješ 0,3dl Stock i kad popiješ ovaj domaći, patvoreni..ili krivotvoreni..ili kakav već :001_smile:.

Oko Schectera se potpuno slažem s tobom al' nemoj mi na Stock prijatelju boga ti... Dobar je i naš makar je "krivotvorina"... :biggrin:PS: Baš to sam i pio u Veneciji pa zato i kažem...

#52 Mr.Top

Mr.Top
  • Members
  • 2084 posts

Vrijeme objave: 21 Rujan 2010 - 09:23

Meni nije jasno zašto bi neko sa 20 gitara i pojačala pija stock?;)Očito mu nije ostalo za blue label, ili ne da žena:thumbup:

#53 Jere_Sss

Jere_Sss
  • Members
  • 62 posts

Vrijeme objave: 21 Rujan 2010 - 12:08

Koliko dođu SSH stratovi valjda standard serija, novi ili polovni? Koliko sam primjetia ima u oglasniku samo jedan pro tone strat?

#54 Mr.Top

Mr.Top
  • Members
  • 2084 posts

Vrijeme objave: 21 Rujan 2010 - 12:40

Koliko dođu SSH stratovi valjda standard serija, novi ili polovni? Koliko sam primjetia ima u oglasniku samo jedan pro tone strat?

Pi kuna

#55 jaggy

jaggy
  • Members
  • 3134 posts

Vrijeme objave: 21 Rujan 2010 - 12:45

vataj taj pro tone, sigurno daleko bolji komad nego ovi novi...

#56 Steinway

Steinway
  • Members
  • 2706 posts

Vrijeme objave: 21 Rujan 2010 - 13:29

Oko Schectera se potpuno slažem s tobom al' nemoj mi na Stock prijatelju boga ti... Dobar je i naš makar je "krivotvorina"... :biggrin:PS: Baš to sam i pio u Veneciji pa zato i kažem...

Ima jedno 10-tak godina zateknem se u Veneciji...12-ti mjesec, hladno..jutro..devet, pola deset..i idem na cugu. Prvo, naravno, da organizam proradi, ide rakija..A naučio sam da kad ideš negdje svirati i kad si u gostima, onda se, reda radi i iz poštovanja prema domaćinu, pije nešto domaće. Ajde, rekoh, popit ću Stock..i maznem 0,2..0,3 ne znam koja je doza bila..i gle čuda !! To nema veze sa ovim Stock delancima kod nas :thumbup1:. Zato popih još jednu dozu i polako se uputih u razgledanje :001_smile:. Otuda ova usporedba sa Stockom. A dobar je i ovaj "domaći",ne kažem da nije:thumbup1:.

Meni nije jasno zašto bi neko sa 20 gitara i pojačala pija stock?;)Očito mu nije ostalo za blue label, ili ne da žena:thumbup:

Glede alkohola nisam zahtjevan. Weissbier mi je No. 1...Od žestice najradije domaću lozu popijem..evtl travaricu dobru. Ima godinu dana bio sam kao svat u svadbi u Đakovu, i namuzao sam se domaće šljive. Bilo me strah da me ujutro glava ne bude boljela, ali ni traga !!! Extra rakija..Kakav Blue Label, red Label i bakrači. U svom dvorištu imamo Extra Label, ali smo ćoravi pri zdravim očima ;).A žena? U mene žena nema nikakvu ministarsku a Bogme ni doministarsku fotelju, a kamoli da mi predsjeda ;):lol:. Rođena je za madraca, a ne za mudraca :thumbup:.

Edited by Steinway, 21 Rujan 2010 - 14:40 .

#57 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9964 posts

Vrijeme objave: 21 Rujan 2010 - 13:46

Stein,balkanchino!:001_smile:

#58 Pervert

Pervert
  • Members
  • 2952 posts

Vrijeme objave: 21 Rujan 2010 - 15:07

A žena? U mene žena nema nikakvu ministarsku a Bogme ni doministarsku fotelju, a kamoli da mi predsjeda :thumbup::thumbup1:. Rođena je za madraca, a ne za mudraca :001_smile:.

ovo je definitivno jedan od najboljih postova u zadnje vrime:biggrin:

#59 Mr.Top

Mr.Top
  • Members
  • 2084 posts

Vrijeme objave: 21 Rujan 2010 - 15:16

...i namuzao sam se domaće šljive. Bilo me strah da me ujutro glava ne bude boljela, ali ni traga !!! Extra rakija..Kakav Blue Label, red Label i bakrači. U svom dvorištu imamo Extra Label, ali smo ćoravi pri zdravim očima ;).A žena? U mene žena nema nikakvu ministarsku a Bogme ni doministarsku fotelju, a kamoli da mi predsjeda ;);). Rođena je za madraca, a ne za mudraca :thumbup:.

To kralju!:thumbup1::001_smile:

#60 Steinway

Steinway
  • Members
  • 2706 posts

Vrijeme objave: 21 Rujan 2010 - 15:30

Možda nisam dobar primjer glede konzumiranja alkohola, ali, vjerujte, alkohol je "lijepo cvijeće koga zna lijepo brati". A, previše ne valja ni Boga molit, kamoli "ronit" :001_smile:. Znači, umjereno i primjereno :thumbup1:.

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.