Jump to content

Slika
- - - - -

Klub posjedovatelja i ljubitelja Squiera!

• Please log in to reply
560 odgovor(a) na ovu temu

#21 jaggy

jaggy
  • Members
  • 3134 posts

Vrijeme objave: 01 Siječanj 2010 - 20:43

Meni je lično Sunburst lepši (ima ga drugar kojeg sam spominjao u predjašnjem postu) ali bira se u radnji. U Oglasima uzimaš na šta naletiš.U svakom slučaju ovo je sekira u med.:001_smile:Branislav

imam 2 sunbursta, jedan Fender, jedan Squier...ali na ovakvog Squiera se nebih definitivno požalio, da je neznam kakav finish...:thumbup1:probao sam classic vibe 60s u megamuzici u zagrebu, i stvarno gitara je prejebeno sastavljena...sound je poseban, malo drugačiji, ali stvarno prekrasan...:tongue_smilie:

#22 tHe bLuEsMaN

tHe bLuEsMaN
  • Members
  • 34 posts

Vrijeme objave: 01 Siječanj 2010 - 21:49

Evo i mog Squier-a...:tongue_smilie::thumbup1:http://img32.imagesh...dsc00210vq.jpg/

#23 Marko Trogir

Marko Trogir
  • Members
  • 319 posts

Vrijeme objave: 02 Siječanj 2010 - 11:05

http://img29.imagesh.../img0008eg.jpg/to je moja lipotica... krivi je datum na fotoaparatu pa je tako ispalo :thumbdown:i da pise fender gori... jbg

#24 Gizmondo

Gizmondo
  • Members
  • 271 posts

Vrijeme objave: 02 Siječanj 2010 - 12:08

Eto,ja sam ulovio jednu gitaru, vrat i cijeli hardware je Squier,a tijelo je neko teze drvo staro 20-tak godina,valda javor ili tako nesto..zanima me kako bi ljubitelji Squiera ocijenili hardware koji Squier stavlja na bullet serije,made in china? To pise na vratu pa znam..najvise me brinu masinice :lol:

#25 jaggy

jaggy
  • Members
  • 3134 posts

Vrijeme objave: 02 Siječanj 2010 - 12:40

Eto,ja sam ulovio jednu gitaru, vrat i cijeli hardware je Squier,a tijelo je neko teze drvo staro 20-tak godina,valda javor ili tako nesto..zanima me kako bi ljubitelji Squiera ocijenili hardware koji Squier stavlja na bullet serije,made in china? To pise na vratu pa znam..najvise me brinu masinice :lol:

meni je na bullet stratu sve štimalo ok...mašinice jesu neke drek, čak niti die-cast...ali je sve štimalo ok...vrat skroz svirljiv...tak sam i ja stavil vrat i hardware na tijelo japanca iz 90-ih...imaš slike na prvoj strani, to je ona bijela...

#26 mateejj

mateejj
  • Members
  • 493 posts

Vrijeme objave: 02 Siječanj 2010 - 15:53

Branimire - najljepši strat kojega sam vidio... Savršena kombinacija boja, moraću naći nešto slično... :lol:

#27 JohnLennon

JohnLennon
  • Members
  • 457 posts

Vrijeme objave: 02 Siječanj 2010 - 19:25

Posted ImagePosted Imagesquire tele custom.

#28 Gizmondo

Gizmondo
  • Members
  • 271 posts

Vrijeme objave: 04 Siječanj 2010 - 20:31

Eto moje :blushing:Vrat je Sqiuer Strat, bullet series, tijelo je javor ili tako nest star 20-tak godina, teza je podosta gitara.. Fender noiseless pickupi s posebnim switchem za mijenjanje faze..Posted ImagePosted ImagePosted ImageLagano si razmisljam i o prodaji ove ljepotice,al ne znam jos..ako nekog slucajno zanima,slobodno se javite :lol: dotle cu ja jos razmislit..

#29 Kar Velik

Kar Velik
  • Members
  • 103 posts

Vrijeme objave: 04 Siječanj 2010 - 23:33

Ima li tko kakvog Deluxa?:lol:

imam ja jednog. Verzija s hot railsima, bijeli, indonezija... dobro napravljena gitara, al pragovi traju 5 godina maximum po mojem iskustvu. u 3 godine sam ih dost dobro izbrusio. dobra gitara ako zelis strat, ali ne klasican nego moderan. na njemu su duncan designed hr-101 humovi i oni super rade... ali ono... ja bi rađe da su neki singlovi pa cu ih uskoro mjenjati... drvo je ok. teško je i masivno, ne djeluje ko igracka, a vrat je vrlo ugodan.

#30 DKoor

DKoor
  • Members
  • 577 posts

Vrijeme objave: 05 Siječanj 2010 - 07:29

Hvala na odgovoru... osobno mi je vizualno nekako privlačniji "obični" Deluxe (dolazi u dvije finiš varijante, bijela i plava) a i nisam neki ekstra fan hum zvuka.Ali začudilo me to što kažeš za pragove, mada za te novce čovjek ne može očekivati bolje, negdje gitara mora biti tanka pa je bolje da to bude na mjestima kao što su pragovi:thumbup:.

#31 zvorkapic.os

zvorkapic.os
  • Members
  • 3271 posts

Vrijeme objave: 05 Siječanj 2010 - 09:48

eo moje ex cure.Squier Showmaster HSS, FR, ne sjećam se koje je godištePosted Image

#32 segliober

segliober
  • Members
  • 781 posts

Vrijeme objave: 28 Siječanj 2010 - 13:25

Posted ImageEvo, red je da i ja kao iskusan skvajeraš stavim svoje primjerke. Od ovih još uvijek imam samo prvu, Strat iz 1995., iz sentimentalnih razloga. Ovaj zadnji Standar je bilo najbolji, odličan vrat, malo mi je žao što sam je prodao.

#33 Kar Velik

Kar Velik
  • Members
  • 103 posts

Vrijeme objave: 28 Siječanj 2010 - 16:50

Hvala na odgovoru... osobno mi je vizualno nekako privlačniji "obični" Deluxe (dolazi u dvije finiš varijante, bijela i plava) a i nisam neki ekstra fan hum zvuka.Ali začudilo me to što kažeš za pragove, mada za te novce čovjek ne može očekivati bolje, negdje gitara mora biti tanka pa je bolje da to bude na mjestima kao što su pragovi:thumbup:.

nedavno sam skužio da nitko osim mene nije uspio tako brzo na bilo kojem squieru istrosit pragove. (bar nitko od mojih prijatelja) ...mozda je ''problem'' sta ju baš i ne štedim. Oko 2 sata čvrste ruke dnevno, dosta slideanja i bendanja...:thumbup1:

#34 Strat04

Strat04
  • Members
  • 7378 posts

Vrijeme objave: 28 Siječanj 2010 - 17:01

nedavno sam skužio da nitko osim mene nije uspio tako brzo na bilo kojem squieru istrosit pragove. (bar nitko od mojih prijatelja) ...mozda je ''problem'' sta ju baš i ne štedim. Oko 2 sata čvrste ruke dnevno, dosta slideanja i bendanja...:thumbup1:

Moj najstariji Squier je iz 96' pa mu još nisam mjenjao pragove a prošao je malo više od dva sata dnevno....

#35 jaggy

jaggy
  • Members
  • 3134 posts

Vrijeme objave: 28 Siječanj 2010 - 17:44

ovisno o modelu...imal sam standarda iz 1995./1996., i pragovi su imali još puno, puno mesa...tek je nekaj trošenja bilo vidljivo na prvim pragovima...sada imam standarda starog nekoliko godina, i nema ni "ogrebotine" na pragovima...dok su mi na bulletu bili "pojedeni" u godinu i nešto sitno...:cursing:

#36 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9959 posts

Vrijeme objave: 29 Travanj 2010 - 17:22

Evo novih ljepotica!:001_smile: http://slike.hr/slik..._2ad31.jpg.html http://slike.hr/slik..._2ad31.jpg.html

#37 jaggy

jaggy
  • Members
  • 3134 posts

Vrijeme objave: 29 Travanj 2010 - 18:42

Evo novih ljepotica!:001_smile: http://slike.hr/slik..._2ad31.jpg.html http://slike.hr/slik..._2ad31.jpg.html

i mislil sam si da je onaj bullet kod tebe ošal...:lol::lol::001_cool::thumbup:

#38 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9959 posts

Vrijeme objave: 24 Srpanj 2010 - 16:51

Upomoć,evo navale!Proglašavam se predsjednikom kluba i numero uno!Posted Image

#39 jaggy

jaggy
  • Members
  • 3134 posts

Vrijeme objave: 24 Srpanj 2010 - 18:08

Upomoć,evo navale! Proglašavam se predsjednikom kluba i numero uno! Posted Image

jel to onaj Vintage Modified? jako lijep bass...:thumbup1:

#40 BEGO

BEGO
  • Members
  • 1406 posts

Vrijeme objave: 19 Rujan 2010 - 12:02

Posted Image

Sexay! :thumbup1:

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.