Jump to content

Slika
- - - - -

Klub posjedovatelja i ljubitelja Squiera!

• Please log in to reply
560 odgovor(a) na ovu temu

#1 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9956 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2009 - 14:20

Priznajte da ih imate i pokažite,pače pohvalite se.:tongue_smilie: Posted Image Posted Image Posted Image Sva tri indonežani,standardi,dobra produkcija,ja zadovoljan.

Edited by Deda Pantelija, 30 Siječanj 2010 - 09:40 .

#2 jaggy

jaggy
  • Members
  • 3134 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2009 - 14:41

Posted ImagePosted Imageevo, mislim da bi ti se ovaj sunburst lijepo uklopil u kolekciju..:tongue_smilie::001_tt2:bijeli je bullet strat, al valjda je samo vrat i tremolo njegov...:biggrin:tijelo s japanca, refiniširano, pickupovi drugi....uglavnom, lijepo je radila za te novce (prodana je danas frendu)sunburst je standard serija, MINT stanje...jako lijepo radi...:001_smile:ko kaj ima jedan član foruma natpis u avataru, I`m happy Squier guy..:thumbup1:

#3 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9956 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2009 - 14:44

Pošalji ponudu na pp!:tongue_smilie: Samo budi nježan,več dolazi nešto iz Jamerike što ču postat na jenom drugom topicu.

#4 jaggy

jaggy
  • Members
  • 3134 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2009 - 14:46

Pošalji ponudu na pp!:thumbup1: Samo budi nježan,več dolazi nešto iz Jamerike što ču postat na jenom drugom topicu.

Fender? :crying:ja isto imam nešto u planu...:tongue_smilie:...ili možda ručni rad (zna se na koji mislim...:001_tt1:)

#5 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9956 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2009 - 14:48

Ma kaki Fender,pa pogledaj ove ljepotice odozgo.

#6 jaggy

jaggy
  • Members
  • 3134 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2009 - 14:55

Ma kaki Fender,pa pogledaj ove ljepotice odozgo.

hh...pa reci onda što je u pitanju...neki JV ? :tongue_smilie:

#7 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9956 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2009 - 14:58

Liči na violinu.

#8 jaggy

jaggy
  • Members
  • 3134 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2009 - 15:27

Liči na violinu.

ubij me, neznam...:tongue_smilie:

#9 mateejj

mateejj
  • Members
  • 493 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2009 - 15:37

Mogli ste ovu temu nazvat "klub neimućnijih ljubitelja Fendera!" :tongue_smilie:

#10 Immortalis

Immortalis
  • Members
  • 825 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2009 - 15:40

Evo i mog.SSH squier strat. Rucno busena rupa za humbucker :tongue_smilie:http://i49.tinypic.com/qs1qjd.jpghttp://i48.tinypic.com/347y4wo.jpghttp://i46.tinypic.com/35a95jl.jpg@virtuoso: aj molim te stavi samo linkove na sliku.

#11 Steinway

Steinway
  • Members
  • 2706 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2009 - 16:01

Evo da i ja svoju bebicu učlanim u ovaj klub šarmantnih i lijepih dama:Posted ImagePosted ImageDirektno iz kluba "poznavatelja Fendera", a ne kao što ovaj palamudan prije reče :tongue_smilie:.

#12 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9956 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2009 - 18:23

Mogli ste ovu temu nazvat "klub neimućnijih ljubitelja Fendera!" :thumbup1:

Ne želim polemizirati,svaki Fenderaš ima i nekog Squiera.:tongue_smilie: @Immortalis: ne razumijem pitanje?

#13 Fenderman

Fenderman
  • Members
  • 1723 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2009 - 18:24

ja ne posjedujem skvajera, ali imao sam par prijatnih susreta sa njima. ne bi imao nista protiv posjedovanja jednog starijeg, kao sto je ovaj Steinway-ev ili jos bolje nekog iz JV serije. ni ovi novi vintage vibe ili kako se vec zovu nisu losi.

#14 Strat04

Strat04
  • Members
  • 7377 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2009 - 18:26

Imam dva komada (Standard SE i Bullet) i sa oba sam zadovoljan... Općenito, Squier ima moju naklonost. Slika već ima po forumu... :tongue_smilie:

#15 Immortalis

Immortalis
  • Members
  • 825 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2009 - 18:39

@Immortalis: ne razumijem pitanje?

Mislio sam da prvi post editiras, da topic bude pregledniji.Da ostavis samo linkove na sliku, bez IMG tagova. Mislim da bi bilo puno preglednije.

#16 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9956 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2009 - 20:41

OK,budem,sad se gasim jer idem na doček,kad se budem vratio,učinit ću,sretna vam Nova!:tongue_smilie:

#17 branislav

branislav
  • Members
  • 268 posts

Vrijeme objave: 01 Siječanj 2010 - 18:09

ja ne posjedujem skvajera, ali imao sam par prijatnih susreta sa njima. ne bi imao nista protiv posjedovanja jednog starijeg, kao sto je ovaj Steinway-ev ili jos bolje nekog iz JV serije. ni ovi novi vintage vibe ili kako se vec zovu nisu losi.

Classic Vibe je serija, a ne Vintage Vibe.Ovo je copy/paste iz teme Kakvu gitaru posjedujeteNa poruci je pisalo:Dragi Branislave,pošto si bio dobar u 2009.-oj poklanjam ti Squier Classic Vibe 60 Strat-a. Malo si škrtario na jelci pa nisam mogao da stavim poklon ispod, kako bi trebalo. Zbog toga ćeš sledeći put, ako budeš dobar, dobiti usnu harmoniku. Nju mogu da gurnem i pod šišarku.Deda MrazPosted ImagePosted ImageNisam ja baš merodavan da cenim el gitare ali poštujem mišljenje drugara, ozbiljnih gitarista. Ovaj što je proveravao setup na mojoj (inače svira na CS Strat-u) za moju je rekao da odlična gitara, a što se tiče setup-a nije je morao ni pipnuti. Drugi je prodao US Strat-a za 1000 E kad je uzeo ovakvu kao moju ali Sunburst jer Squier bolje zvuči. To su čak i moje nevične uši čule kad ih je probao tete-a-tete.

#18 Fenderman

Fenderman
  • Members
  • 1723 posts

Vrijeme objave: 01 Siječanj 2010 - 18:24

Classic Vibe je serija, a ne Vintage Vibe....

ma da, znam da je tako nesto. u svakom slucaju, opasne gitare! za tu lovu nema bolje.cestitamo....

#19 jaggy

jaggy
  • Members
  • 3134 posts

Vrijeme objave: 01 Siječanj 2010 - 18:29

branislave, prekrasan Squier !kombinacija ubija - Candy Apple Red, mint pickguard, rosewood...milina...:tongue_smilie:

#20 branislav

branislav
  • Members
  • 268 posts

Vrijeme objave: 01 Siječanj 2010 - 19:51

ma da, znam da je tako nesto. u svakom slucaju, opasne gitare! za tu lovu nema bolje.cestitamo....

Pogotovo kad je skoro novu (20 dana van dućana) i u originalnoj ambalaži u Oglasima uloviš za 240 Evra i još prodavac plati poštarinu.:thumbup1:

branislave, prekrasan Squier !kombinacija ubija - Candy Apple Red, mint pickguard, rosewood...milina...:tongue_smilie:

Meni je lično Sunburst lepši (ima ga drugar kojeg sam spominjao u predjašnjem postu) ali bira se u radnji. U Oglasima uzimaš na šta naletiš.U svakom slučaju ovo je sekira u med.:001_smile:Branislav

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.