Jump to content

Slika
- - - - -

Ibanez ATK Klub

• Please log in to reply
950 odgovor(a) na ovu temu

#1 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7039 posts

Vrijeme objave: 28 Listopad 2009 - 11:14

Evo i moja 2 komada, (400 više nije kod mene, al povratak u prave ruke slijedi)http://www.glazbeni-...20&postcount=71Da se sad ponovno ne raspisujem :biggrin:

#2 SUHI TITO

SUHI TITO
  • Members
  • 964 posts

Vrijeme objave: 28 Listopad 2009 - 12:29

....:sleep::biggrin: super!

#3 alexa.

alexa.
  • Members
  • 2782 posts

Vrijeme objave: 28 Listopad 2009 - 13:54

daj obriši topic i ispravi tu greškicu u naslovu :lol:ILI.nek se omogući mijenjanje naslova :biggrin:

#4 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7039 posts

Vrijeme objave: 28 Listopad 2009 - 13:56

daj obriši topic i ispravi tu greškicu u naslovu :lol:ILI.nek se omogući mijenjanje naslova :biggrin:

A jbga sad, shvatili budu ljudi da je Ibanez :sleep:

#5 migor8

migor8
  • Members
  • 57 posts

Vrijeme objave: 28 Listopad 2009 - 15:52

Evo i ja imam ATK :sleep:Posted ImageKad smo vec tu,zanima me da li je neko menjao magnet na njemu?Voleo bi da ubacim EMG u njega ali nisam siguran koliko je to izvodljivo. :biggrin:

#6 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7039 posts

Vrijeme objave: 28 Listopad 2009 - 18:02

Kad smo vec tu,zanima me da li je neko menjao magnet na njemu?Voleo bi da ubacim EMG u njega ali nisam siguran koliko je to izvodljivo. :biggrin:

Radije ne, puno ljudi ga je mjenjalo, i to više nie to. Ubanez je ovim pickupok napravio optimum za taj bass. :sleep:

#7 migor8

migor8
  • Members
  • 57 posts

Vrijeme objave: 28 Listopad 2009 - 18:15

Aha,okA kazi mi,koliko sam ispratio postove,ti si u svoj ugradio taj J magnet? Kako to funkcionise? Voleo bi nesto modifikovati,svidja mi se bass i ne planiram ga menjati u skorije vreme a i ako bude love uzeo bi nesto drugo.

#8 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7039 posts

Vrijeme objave: 28 Listopad 2009 - 18:20

Aha,okA kazi mi,koliko sam ispratio postove,ti si u svoj ugradio taj J magnet? Kako to funkcionise? Voleo bi nesto modifikovati,svidja mi se bass i ne planiram ga menjati u skorije vreme a i ako bude love uzeo bi nesto drugo.

Jako dobro funkcionira, daje dodatnu dubinu bassu, mogućnost dobivanja jazz bass (recimo) zvuka.Za sad je J spojen samo na on/off swich, tako da ga kombunitam (ili ne) sa njegovim original poszavkama. Ali namjeravam ugraditi jos jedan 3 way swich, koji će mi omogućiti da ugasim triple coil, ili koristim samo njegov bridge single koji sad ne mogu koristiti sam za sebe.

#9 Frets

Frets
  • Members
  • 2629 posts

Vrijeme objave: 28 Listopad 2009 - 18:22

Daj se nauci kak se piše.. IBANEZ :biggrin: vec dva tipfelera u jednom topicu.. topicu o dotičnom :wink:Ali da ne duljim:Posted ImageKorejac, dolazio u iskušenja da ga zamjenim sa nekim fenderolikim bassom.. ali srecom, jos uvijek je kod mene.. i namjerava ostati :001_cool:EDIT: i chombe.. kad ce taj clip sa jazz pickupom koji si mi obecao.. pred pola godine :sleep:?

Edited by Frets, 28 Listopad 2009 - 18:25 .

#10 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7039 posts

Vrijeme objave: 28 Listopad 2009 - 18:25

A vidiš da mi prvi red slova preskače na desnu stranu, pa pogodim slovo s lijeve strane. :biggrin:

#11 migor8

migor8
  • Members
  • 57 posts

Vrijeme objave: 28 Listopad 2009 - 18:29

Jako dobro funkcionira, daje dodatnu dubinu bassu, mogućnost dobivanja jazz bass (recimo) zvuka.Za sad je J spojen samo na on/off swich, tako da ga kombunitam (ili ne) sa njegovim original poszavkama. Ali namjeravam ugraditi jos jedan 3 way swich, koji će mi omogućiti da ugasim triple coil, ili koristim samo njegov bridge single koji sad ne mogu koristiti sam za sebe.

E pa fino,poradicu onda na tome,valjda ce biti nesto od toga :001_smile:Hvala na odgovorima :biggrin:

#12 zoxybass

zoxybass
  • Members
  • 155 posts

Vrijeme objave: 28 Listopad 2009 - 23:10

E pa da se pridružim klubu a da ne budem dosadan sa slikom evo jedna nova.Dakle Atk600 :biggrin:Posted ImageBy zoranso, shot with Canon PowerShot A75 at 2009-10-22

#13 Mr_chili

Mr_chili
  • Members
  • 1276 posts

Vrijeme objave: 02 Studeni 2009 - 18:33

oho, ovaj je vraške boje :D joj kak bodu u oči ove rupe od šarafa XDugl, evo mog, i custom pickguard na njemu :thumbup:Posted Imagejbg, nemam bolje slike

Edited by Mr_chili, 02 Studeni 2009 - 18:39 .

#14 zoxybass

zoxybass
  • Members
  • 155 posts

Vrijeme objave: 02 Studeni 2009 - 20:27

Nisu rupe ne vidi se dobro,uvrnuti su šarafi :001_smile:Nego ovaj model je imao white pearl masku a prethodni vlasnik je skinuo i nema pojma gde je :thumbup::D

#15 Frets

Frets
  • Members
  • 2629 posts

Vrijeme objave: 03 Studeni 2009 - 11:55

Ma stock pickguard na ATK-ovima je za pičke :) (govori onaj koji ga ima.. :D). Uskoro ga i ja mijenjam, pleksi kupljen, samo ga treba srezati i obojiti :)Živio ATK!Inace,. nesto s TB-aPosted Image:thumbup1::drool::biggrin:

Edited by Frets, 03 Studeni 2009 - 12:03 .

#16 zoxybass

zoxybass
  • Members
  • 155 posts

Vrijeme objave: 03 Studeni 2009 - 12:30

Ma stock pickguard na ATK-ovima je za pičke :) (govori onaj koji ga ima.. :)). Uskoro ga i ja mijenjam, pleksi kupljen, samo ga treba srezati i obojiti :)Živio ATK!Inace,. nesto s TB-aPosted Image:biggrin::drool::D

Hehehe pa eto taman mi prodaš stock:thumbup:(Pussy member club)dajte mi broj,dajte mi broj :thumbup1::biggrin:

#17 Frets

Frets
  • Members
  • 2629 posts

Vrijeme objave: 03 Studeni 2009 - 12:35

Hehehe pa eto taman mi prodaš stock:thumbup:(Pussy member club)dajte mi broj,dajte mi broj :thumbup1::biggrin:

ma kad ga promijenim posaljem ti ga, bez frke :biggrin:

#18 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7039 posts

Vrijeme objave: 03 Studeni 2009 - 15:42

Ma stock pickguard na ATK-ovima je za pičke :) (govori onaj koji ga ima.. :D). Uskoro ga i ja mijenjam, pleksi kupljen, samo ga treba srezati i obojiti :)Živio ATK!Inace,. nesto s TB-aPosted Image:D:drool::)

Ma to je od ovih novih, sve ista stvar samo drugačiji finish.Ovo je prava stvar, ATK 1300 pristige. :thumbup1::):biggrin::)Posted Image

#19 Frets

Frets
  • Members
  • 2629 posts

Vrijeme objave: 03 Studeni 2009 - 16:18

Fijuuu.. ali ipak, ovo više ne spada u razred standardnih ajmorec jeftinih ATK-ova.. :thumbup1: di toga ima uopce? (ne svidja mi se switch)Ali zna se da smo svi u biti MM fanovi, samo nemamo love za takvo šta :biggrin:

#20 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7039 posts

Vrijeme objave: 03 Studeni 2009 - 16:22

Fijuuu.. ali ipak, ovo više ne spada u razred standardnih ajmorec jeftinih ATK-ova.. :thumbup1: di toga ima uopce? (ne svidja mi se switch)Ali zna se da smo svi u biti MM fanovi, samo nemamo love za takvo šta :biggrin:

na žalost takvi se više ne rade, radili ih u americu u custom shopu. Prije cca 2 godine mi jedan pogjegao na ebayu za 1000 dolara :D

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.