Jump to content

Slika
- - - - -

O čemu razmišljate dok ste na bini?

• Please log in to reply
115 odgovor(a) na ovu temu

#1 varichello

varichello
  • Members
  • 3637 posts

Vrijeme objave: 11 Rujan 2009 - 08:31

Naime ponukan jednim vicom, šalom ili surovom istinom, koja je potekla od jedne bas institucije, moje moždane vijuge su počele razmišljat.Dakle, ta bas institucija je rekla ovo:ŠTO RAŽMIŠLJAJU ČLANOVI ROCK BENDA DOK SU NA BINI?PJEVAČ: Jebate šta san lip! Ala šta mi je frizura ludilo! Ala vidi sve me cure gledaju! Ala šta lipo pivan! A šta mi je majica lipa! Ala šta san lip, ajme meni, evo me ova iz prvog reda očima jebe! Ala šta me živcira ovi gitarista, nešto glumi a jači san od njega duplo....GITARISTA: Ala koji san solo odsvira! Jebate šta rasturan gitaru! Je san jak u pičku materinu! A koje lipe gaće iman! A koji kurac ovi pivač glumi, jači san od njega jebate!BUBNJAR: Tup...danas 100 Eura...tap...sutra 70 eura...tup...drugi vikend 100 Eura...tap...dobro je...tup...imat ću...tap...za nove činele...tup...a i koju...tap...palicu...tup...a jebaji ga...tapBASISTA: G...G...G...G...D...D...G...G...G...E sad, mene ne zanimaju ni pjevači, ni bubnjari ni gitaristi, nego da li mi basisti išta razmišljamo dok sviramo na bini? Da li je to samo prokleto i panično pamćenje akorda, ili i mi razmišljamo? Da li smo i mi ljudi? Da li smo i mi lijepi? Da li imamo lijepe majice?Ja sam jedan put razmišlja o novin žicama i umisto u G, ja san otiša u Cis...Molim vaša iskustva!:001_smile:

#2 alexa.

alexa.
  • Members
  • 2782 posts

Vrijeme objave: 11 Rujan 2009 - 14:04

"jebomu mater i reflektorima""i krepil opet ide solirat..""oooooo ne ipak će pjevat"inaće mislim na to kak da NE padnem od silne količine žica na kojoj završim nakon kaj počnem skakat ;):thumbup::lol:najviše pokušavam ne mislit neg osjećat. :lol:makar, poželim tu i tam prestat svirat i facepalmat.;)

Edited by alexa., 11 Rujan 2009 - 14:06 .

#3 sira

sira
  • Members
  • 4730 posts

Vrijeme objave: 11 Rujan 2009 - 14:22

Koji kurac nisu duži razmaci između svake pisme da mogu sist, zapalit duvan i popit pivu ;)

#4 Delph

Delph
  • Members
  • 2256 posts

Vrijeme objave: 11 Rujan 2009 - 14:32

o pravim ljudskim vrijednostima kao sto su: pi*ka, ku*ac, jeba*ina, seks i još par stvari!

#5 Edin

Edin
  • Members
  • 666 posts

Vrijeme objave: 11 Rujan 2009 - 22:21

'Bem mu onaj spot! Bije tačno u oči...

#6 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9963 posts

Vrijeme objave: 12 Rujan 2009 - 01:05

Ima li koga da me zamijeni,ode mi ova radodajka.....;) a onda GGGG,DDDD,AAAA a koji je sad q....

#7 jaggy

jaggy
  • Members
  • 3134 posts

Vrijeme objave: 12 Rujan 2009 - 01:08

dobra tema...:thumbup:idemo dalje....;)

#8 incredibleMANE

incredibleMANE
  • Members
  • 775 posts

Vrijeme objave: 12 Rujan 2009 - 22:37

Kako doći do piva ?Pivo mi se grije .Nemam piva ! Opet na 1. Kako se dovuči do gitariste da mu upalim distorziju kad treba odsvirat puni c-mol clean u nekoj laganici :)Zašto nemaju dinamike ?Da li ovaj bubnjar mene uopće čuje ?Nema pica ...Ima pica furtom !rijetko :ne znam tekst visoko mi za pjevat visoko mi , a ne znam riječi

#9 LoBass

LoBass
  • Members
  • 1022 posts

Vrijeme objave: 13 Rujan 2009 - 12:19

hehe, prava bassistička tema! :thumbup:Nemrem se setit iduče kitice, ma ko ga jebe, bum otpeval opet istu :biggrin:Možda sam pretih, ne čuju me tam u zgradi prek puta, malo bum se pojačal posle ove stvari....Kak zajebat bubnjara sa sinkopama i triolama da se popikne...MAKNITE REFLEKTORE :cursing:Gdje mi je pivo?Jebem ti činelu, opet bum gluh tri dana!Kaj mi je ovo trebalo...I tak to...

#10 alexa.

alexa.
  • Members
  • 2782 posts

Vrijeme objave: 13 Rujan 2009 - 15:46

jel koristite neke čepiće za uši?kupil neke da mi lakše učit pošto nemam mira u kući nikad, jebeni su.ak bum imal priliku isprobat, bum. jer nije mi više za igrat se s tim otkad puko bubnjić :laugh:a možda i sunčane počnem koristit zbog bladi reflektora ;)

#11 Mariokbee

Mariokbee
  • Members
  • 126 posts

Vrijeme objave: 13 Rujan 2009 - 17:14

Ko god izumio čepiće, svaka mu dala ;).... Da ne čujem piskuteve tonove solaže gitariste koja para uši... oće'l se bubnjar sinkope sjetit, a fak eno ga opet ispao.... čujem li se dovoljno..? wooooooow treem pod.. kewl. :thumbup:

Edited by Mariokbee, 13 Rujan 2009 - 17:19 .

#12 Jelenko

Jelenko
  • Members
  • 2692 posts

Vrijeme objave: 13 Rujan 2009 - 23:07

Ko god izumio čepiće, svaka mu dala ;).... Da ne čujem piskuteve tonove solaže gitariste koja para uši... oće'l se bubnjar sinkope sjetit, a fak eno ga opet ispao.... čujem li se dovoljno..? wooooooow treem pod.. kewl. :thumbup:

Posted Image

#13 Frets

Frets
  • Members
  • 2629 posts

Vrijeme objave: 13 Rujan 2009 - 23:19

Gdje sam ja?

#14 Mariokbee

Mariokbee
  • Members
  • 126 posts

Vrijeme objave: 13 Rujan 2009 - 23:20

Posted Image

;);):lol::blush: Tako ti je to u mojoj glavi :thumbup:;) samo što gore bi trebalo pisati tresem pod a ne treem pod...mrsko mi popravljat

Edited by Mariokbee, 13 Rujan 2009 - 23:40 .

#15 varichello

varichello
  • Members
  • 3637 posts

Vrijeme objave: 14 Rujan 2009 - 07:20

Ohoho, vidin da dosta basista pije pivo! A ja san mislija da je pivo privilegija pjevača i gitarista! A da ritam sekcija pije vino. Crno, bilo, plavo, crveno, prozirno, bilo kakvo, pa čak i vino sa kojin se peru prozori i skidaju kamenci (kvasina). E sad ću i ja popit pivo na sljedeću gažu! Pa di puklo da puklo!A i vidin po vašim komentima da smo i mi ljudi. Da smo lijepi, da mislimo i da imamo lipe majice! I da kako napravit gitaristi dišpet :-))Idemo dalje:biggrin:

#16 V4MP1R

V4MP1R
  • Members
  • 1587 posts

Vrijeme objave: 14 Rujan 2009 - 08:01

Ohoho, vidin da dosta basista pije pivo!

Basisti piju sve. I kerozin, ak treba. Nema biranja! :thumbup1:

#17 joshua4sr

joshua4sr
  • Members
  • 390 posts

Vrijeme objave: 14 Rujan 2009 - 18:02

Daj mi bambus.Ko su ovi?Di je bina?Zašto nema bine?Daj mi bambus.Ovo njihovo valjanje po podu koji nazivaju plesom čini se u potpunosti self satirično.Zašto me svi gledaju direktno u oči?Daj mi bambus... čekaj malo, bambus? Rođendan... Neću bambus.Bubnjar ne zna.Mizantropija se čini kao najbolja solucija.Pjevač govori krivi tekst.Hoću mikrofon.Gitarist ne... radije ne.Da li sam opće uspio što odsvirati točno?MAKNITE REFLEKTORE!!!!!1!1!!Ja ne znam di sam doma. I slično. :thumbup1:

#18 Frets

Frets
  • Members
  • 2629 posts

Vrijeme objave: 14 Rujan 2009 - 18:12

Sve u svemu, basisti = alkoholicari > DT:thumbup1::thumbup1:

#19 Rogi

Rogi

banned

• Banned
  • 4514 posts

Vrijeme objave: 14 Rujan 2009 - 18:17

:thumbup1: WIN!

#20 varichello

varichello
  • Members
  • 3637 posts

Vrijeme objave: 15 Rujan 2009 - 11:01

Drage kolege, sve mi je draže šta san basista:thumbup:

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.