Jump to content

Slika
- - - - -

Najbolja solaža ikada

• Please log in to reply
843 odgovor(a) na ovu temu

#41 Rainy

Rainy
  • Members
  • 2323 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 21:37

Kurt Cobain na "Man who sold a world" sa unplugged in NY. Onaj ulaz sa slideom je nenadjebiv! Pa onaj drugi ton nakon uuuiiiiiiiiinnnnnnn.... Naprosto nenadjebivo! Opčenito mislim da su sve njegove solaže fascinantne i nedostižne! Sve od reda su najbolje solaže ikada! Pa nije E. Van Halen badave klečao kraj stagea kad je sav u suzama molio da zasvira sa istinskim velikanom. Čuo sam i da se Satriani prijavio da mu bude stage tehnician samo kako bi bio pokraj njega, al su na vrijeme skužili pa su ga otkantali. A o Pageu da ne govorimo, on i dan danas odbija uzeti gitaru u ruke otkako Curt više nije sa nama. Čovječe, pa Tommy Emannuel je obojao kosu kako bi što više ličio na njega... Čak su jednom cijelom smjeru u klasičnoj glazbi nadjeli ime Cobainatizam. Mislim, čoek je fakat legenda!

to ironicno ili fakat ?

#42 Stormrider

Stormrider
  • Members
  • 133 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 21:39

to ironicno ili fakat ?

fakat ironično !

#43 Pepy the Killer

Pepy the Killer
  • Members
  • 3104 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 21:40

to ironicno ili fakat ?

hehe...neko se malčicu uživija

#44 Rainy

Rainy
  • Members
  • 2323 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 21:45

Aj ti ne seri, dobil bus po piksi!

zezas ili ozbiljno ?

#45 FacetheSlayer

FacetheSlayer
  • Members
  • 407 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 21:49

Najozbiljnije! Zadnji puta da si zagadio moj topic! Vratio sam se vrlo ljut na forum!

Takneš li REJNIJA diraš mene............. double problem........... ;) > :) > :)..... u uuuuuuuuu vidi me već sam ljut.........

#46 Rainy

Rainy
  • Members
  • 2323 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 21:51

Takneš li REJNIJA diraš mene............. double problem........... ;) > :) > :)..... u uuuuuuuuu vidi me već sam ljut.........

zvocks ja se nebi salio s ovim momkom da sam na tvome mjestu

#47 Rainy

Rainy
  • Members
  • 2323 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 21:54

Ma dođite obojca da vas namlatim pa iskaram onako nemočne!!!! AJDE!!!! AJDE ČEKAM VAASSS!!!!

iskaraj sebe ak si faca !

#48 FacetheSlayer

FacetheSlayer
  • Members
  • 407 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 21:57

iskaraj sebe ak si faca !

Vidi vidi drznika......Još je i podeblja...............ček ček za 5 min neko će ti pozvonit na vrata..........čim otvoriš očekuj direkt........... ;) :)

#49 Rainy

Rainy
  • Members
  • 2323 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 21:57

Joooj kad te vidim samo u gradu.... ZAPAMTI OVAJ POST!!!

kaj cu te morat slusat kak sviras ?

#50 ywaaaa

ywaaaa
  • Members
  • 41 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 22:00

Quote from: zvocks on Today at 22:52:42Ma dođite obojca da vas namlatim pa iskaram onako nemočne!!!! AJDE!!!! AJDE ČEKAM VAASSS!!!!iskaraj sebe ak si faca !

:-\a meeeni je najbolja ona solaža kad ...........   ;)

#51 ywaaaa

ywaaaa
  • Members
  • 41 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 22:05

Iva, wanna join us?

ne, ali puno hvala na ponudi baš si srce  ???

#52 Rainy

Rainy
  • Members
  • 2323 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 22:07

_Zakaj pokazuješ moje picajzle... to su autohtoni endemi i nisu za javnost!!!

znas kaj...dosadan si vise...idem nac novog !

#53 dino

dino
  • Members
  • 1433 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 22:13

Ajd idem ja sad... uh, bas mi je bilo zabavno na forumu! Vidimo se za par mjeseci!Z.

HAHAHe pa zdravo druže...vidim ja klima ti se ne svidja

#54 gogothegogo

gogothegogo
  • Members
  • 3913 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 22:15

e bas je super ovaj vas igrokaz...bas sam uzivao citajuci ga...nisam se dugo toliko nasmijaotreba vise ovakvih inicijativa na ovom forumumozda cak i da probate na neki radio jer tako nesto originalno nisam cuo duze vrijeme, a pogotovo ne na ovom forumu!!!tko jos mijesa homosexualne fore sa forama na racun velicine penisa?!? to treba biti izvorna hrvatska humoristicna disciplina...Pa nek nam kazu da smo nacija bez smisla za humor!!!BRAVO DECKI...

#55 Rainy

Rainy
  • Members
  • 2323 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 22:15

Ajd idem ja sad... uh, bas mi je bilo zabavno na forumu! Vidimo se za par mjeseci!Z.

;)

#56 gogothegogo

gogothegogo
  • Members
  • 3913 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 22:19

JOOOJ EVO KONAČNO NETKO KO ZNA!!! Ali ljudi, on ZAISTA ZNA!!! pa kaj ima GOGO stari druže, imaš kakvu novu teoriju oko ugroženosti sjevernoafričkih marmuta?

nemam...ostajem pri staroj...nisam ja od onih...

#57 Rainy

Rainy
  • Members
  • 2323 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 22:20

prd prd---- prdneeeeeeeeem

#58 Rainy

Rainy
  • Members
  • 2323 posts

Vrijeme objave: 23 Svibanj 2005 - 22:23

gogo jel vidis sta si napravio...pa jebote...

#59 dino

dino
  • Members
  • 1433 posts

Joj ne... sere mi se! Dodjem nakon nekoliko mjeseci i skužim da je Gogo još uvjek faca i the man! Bojim se da sam se prerano osudio vratiti na forum... e pa zbogom narode, ponizno se vračam u rupicu iz koje sam izmigoljio ;)

pa vidiš način na koji je dao do znanja da je No1

#60 gogothegogo

gogothegogo
  • Members
  • 3913 posts

Joj ne... sere mi se! Dodjem nakon nekoliko mjeseci i skužim da je Gogo još uvjek faca i the man! Bojim se da sam se prerano osudio vratiti na forum... e pa zbogom narode, ponizno se vračam u rupicu iz koje sam izmigoljio ;)

nemoj tako...jer ces se onda razocarat i u drugim sferama zivota...jebiga kad imam karizmu...nisam ju ja trazio, to je breme koje tesko nosim, ali nosim s ponosom...a ne da mi tamo neki cudni ljudi cudnog imena dodju pa budu...ne ne...pleca ko u medvjeda, srce junacko i pogled ko od kamena

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.