Jump to content

Slika
- - - - -

EBS pojačala

• Please log in to reply
166 odgovor(a) na ovu temu

#21 basshole

basshole
  • Members
  • 226 posts

Vrijeme objave: 16 Prosinac 2008 - 17:47

slažem se s tim , donekle se na kraju svodi da se pomiriš sa činjenicom kakav na kraju zvuk imaš na stejđu osim da moliš boga da ti je tonac dobro smixa bass i sve drugo što ide van razglasa i da se sve odsvira točno.x puta mi se desilo da se na stejđu jedva čujem, a da je doli sve izlazilo mrak!a opet je bilo i drugačijih situacija gdje ssam se odlično čuo gore, dok je sve vani zvučalo koma.... jebiga, nemožeš na sve utjecat.... ali sam svejstan toga da u HR postoje valjda 2 čovika koji znaju kako se radi Live zvuk al kako spada!nedavno sam moga ubost TD650 za 700e rackom, ali nije bilo šoldi... :-) ... bez obzira na mark bass meni EBS je još uvik jako interesantan :D ... možda nabavim jednom oba :wink: TD650 + 210neo + 212neo :D :D iz čiste pizdarije :wink: haha

jako dobra cijena za tako kvalitetnu glavu...

#22 KRESOBASS

KRESOBASS
  • Members
  • 69 posts

Vrijeme objave: 22 Prosinac 2008 - 10:25

Stotine svirki i steagea sam prosao sa Ebsom Neo 4X10 i sada s TD 650!Tko god ima priliku i para da ga kupi (EBS),iskrene preporuke!

#23 cico

cico
  • Members
  • 192 posts

Vrijeme objave: 22 Prosinac 2008 - 11:05

Neznam dal je neko primjetio, ali EBS glava radi mnogo bolje sa EBS boxom (i obratno) nego kombinirana sa drugim markama. Govorim iz vlastitog iskustva ...

#24 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7025 posts

Vrijeme objave: 24 Prosinac 2008 - 12:12

Neznam dal je neko primjetio, ali EBS glava radi mnogo bolje sa EBS boxom (i obratno) nego kombinirana sa drugim markama. Govorim iz vlastitog iskustva ...

Fafner za SWR boksom radi puno bolje nego kombinacija koju ti imas u avataru. :wink:Tak da je to vec subjektivna stvar.

#25 Phoenix13

Phoenix13
  • Members
  • 92 posts

Vrijeme objave: 29 Prosinac 2008 - 05:07

doro, da ga hebesh fafner je (osobno) tolko dobra glava da bi i na beringeru dobro radila :thumbup:nema tu ovo najbolje sa ovim..probat, pa ako valja super ako nevalja probat nesto drugo... i tak 100 puta ako treba...

#26 Maltar

Maltar
  • Members
  • 210 posts

Vrijeme objave: 06 Siječanj 2009 - 14:06

Tucite me ak sam u krivu, al gledo sam neke one mal starije americke spotove 80-ih i pocetka 90-ih i nekoliko puta sam vidio behringer box

#27 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 06 Siječanj 2009 - 14:28

beringera bi ima samo da mi stoji doma za nosač za cirkularnu mješalicu betona!kao kučano pojačalo za vježbat, aj ok... ali za iole ozbiljniji posao svirke i to........ no thanx. to što si ga vidio na spotovima, puno bi ti važnije bilo obratit pažnju na stejđeve koncerata konkretnih, live svirki....... Ne sječam se da sam ga igdje vidio. pogotovo ne na nekim jačim svirkama.

#28 V4MP1R

V4MP1R
  • Members
  • 1587 posts

Vrijeme objave: 06 Siječanj 2009 - 14:46

beringera bi ima samo da mi stoji doma za nosač za cirkularnu mješalicu betona!kao kučano pojačalo za vježbat, aj ok... ali za iole ozbiljniji posao svirke i to........ no thanx. to što si ga vidio na spotovima, puno bi ti važnije bilo obratit pažnju na stejđeve koncerata konkretnih, live svirki....... Ne sječam se da sam ga igdje vidio. pogotovo ne na nekim jačim svirkama.

Nisi, zato jer su ti boxovi rariteti. Bilo je to davnih dana kada se Behringer proizvodio u Njemačkoj a ne u Kini. Vjerovao ili ne, to ime je nekoć bilo sinonim za uberkvalitetu. Ni ja nisam vjerovao u to ispočetka, no pričao sam već sa hrpom starih profi tonaca i glazbenika, i svaki puta kada sam spomenuo Behringer, gerijatrija bi počela uzdisati (ali ne zbog srčane aritmije, kako sam ispočetka pretpostavio! :biggrin:)A ovo danas je priča za sebe. :D

#29 Maltar

Maltar
  • Members
  • 210 posts

Vrijeme objave: 06 Siječanj 2009 - 15:16

e o tom vam pricam

#30 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 06 Siječanj 2009 - 16:10

Nisi, zato jer su ti boxovi rariteti. Bilo je to davnih dana kada se Behringer proizvodio u Njemačkoj a ne u Kini. Vjerovao ili ne, to ime je nekoć bilo sinonim za uberkvalitetu. Ni ja nisam vjerovao u to ispočetka, no pričao sam već sa hrpom starih profi tonaca i glazbenika, i svaki puta kada sam spomenuo Behringer, gerijatrija bi počela uzdisati (ali ne zbog srčane aritmije, kako sam ispočetka pretpostavio! :D)A ovo danas je priča za sebe. :D

onda očito da imam manjak nekih informacija :lol: :lol: :D:001_tt1::001_tt1:E baš sam se bio spreamo srezat neke beringere, jer sam imao čak prilike zasvirat na probi sa jednim. pa je u meni pobudio revolt! :lol: jer je koma zvuča :lol: :lol: ali to su onda očito ovi kinezijaneri :lol:wampir thnax za info :):biggrin:

#31 LoBass

LoBass
  • Members
  • 1022 posts

Vrijeme objave: 07 Siječanj 2009 - 08:49

Moram ovo potvrdit. Imam mikrofon Behringerov prastari (10+ godina) hrđav sav i zguljen, al dela dobro i dan danas... Sve ostalo kaj sam probo kurca ne vredi :D

#32 Lie

Lie
  • Members
  • 223 posts

Vrijeme objave: 27 Veljača 2009 - 14:29

Ne znam jel tko primjetio oglas na glazbenom oglasniku u kojem prodavač nudi:Behringer BX1800 i box 200w napravljen da izgleda kao "EBS" atraktivnog izgleda i sa dosta snage star godinu dana 2000knIma li to pameti? Čemu uopće prepravljat da izgleda ko nešto drugo? Ovaj prodavač možda ima dovoljno respekta prema kupcima i navodi o čemu se radi...međutim hoće li u budućnosti sljedeći prodavač isto to napraviti ili će možda uspjet nekoga preveslat?Enivej...samo san tija ukazat na ovo, neshvatljivo mi je to malo.Posted Image

#33 Rogi

Rogi

banned

• Banned
  • 4514 posts

Vrijeme objave: 27 Veljača 2009 - 14:48

a vidi ibanez SR500 ili 505 ili 506 u pozadini :lol:ali ovo je prejako!

#34 newy

newy
  • Members
  • 65 posts

Vrijeme objave: 27 Veljača 2009 - 14:56

Ne znam jel tko primjetio oglas na glazbenom oglasniku u kojem prodavač nudi:Behringer BX1800 i box 200w napravljen da izgleda kao "EBS" atraktivnog izgleda i sa dosta snage star godinu dana 2000knIma li to pameti? Čemu uopće prepravljat da izgleda ko nešto drugo? Ovaj prodavač možda ima dovoljno respekta prema kupcima i navodi o čemu se radi...međutim hoće li u budućnosti sljedeći prodavač isto to napraviti ili će možda uspjet nekoga preveslat?Enivej...samo san tija ukazat na ovo, neshvatljivo mi je to malo.

lik nije normalan:lol::001_smile:

#35 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7025 posts

Vrijeme objave: 27 Veljača 2009 - 14:57

Je ne vidim problem, lik je naglasio da je behringer i da je napravljen da izgleda ko ebs, dakle ne vara ljude. :001_smile:

#36 Rogi

Rogi

banned

• Banned
  • 4514 posts

Vrijeme objave: 27 Veljača 2009 - 15:32

možda je sluzio za neki A/B blind test :001_smile:

#37 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7025 posts

Vrijeme objave: 27 Veljača 2009 - 20:02

možda je sluzio za neki A/B blind test :lol:

trebalo bi, i kladim se da se više polovica ljudi gadno zajebala :cool:

#38 Rogi

Rogi

banned

• Banned
  • 4514 posts

Vrijeme objave: 27 Veljača 2009 - 20:26

svijetski zajebala! :lol:bio je A/B mp3 blind test na SX jazz (120$bass) i fender MIA jazz... 70% je reklo da SX ima bolji ton :cool: LOL!

#39 Pogatet

Pogatet
  • Members
  • 8 posts

Vrijeme objave: 07 Ožujak 2009 - 19:20

l

Edited by Pogatet, 24 Srpanj 2011 - 16:43 .

#40 masklin

masklin
  • Members
  • 3049 posts

Vrijeme objave: 08 Prosinac 2011 - 18:52

bok, ima li netko iskustva sa EBS neogorm 210 da malo opise kako to radi?ili jos bolje mozda usporedba sa markbass 102p kombom?trenutno se moze dobiti za 7300Kn u md partneru, sto je dobra cijena i ozbiljno me svrbe prsti.

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.