Jump to content

Slika
- - - - -

pažnja bassisti

• Please log in to reply
6 odgovor(a) na ovu temu

#1 -enigma-

-enigma-
  • Members
  • 2840 posts

Vrijeme objave: 11 Listopad 2008 - 08:14

u podforumu bubnjevi i ritam je otvoren ritam sekcija topic.pozivam vas da se pridružite raspravi. a moderator bi ovo mogao stavit na neko vidljivo mjesto :scared:

#2 BlackHole

BlackHole
  • Members
  • 446 posts

Vrijeme objave: 05 Siječanj 2009 - 14:53

ispricavam se zbog spama!ali moram vas obavijestiti od prijedlogu:http://www.glazbeni-...4469#post594469neka moderator slobodno obriše ovaj post (ali neka poceka 3 dana:blush:)

#3 -enigma-

-enigma-
  • Members
  • 2840 posts

Vrijeme objave: 10 Svibanj 2009 - 07:20

pozdrav kolege bassisti! :001_smile:trenutno je u fazi pokretanje nečeg na bubnjarskom dijelu foruma što uključuje i vašu prisutnost i pomoć.pala mi je na pamet ideja da svako malo, bilo tko od vas (normalno, SVI su pozvani, bez obzira na nivo znanja) nasnimi neki kratki backing track i postavi ga u topic Play along songs, backing trackovi..ti backing trackovi bi nama bubnjarima služili za vježbu, a i jedan od razloga zašto ovo činim je da i malo oživimo postojeći Ritam sekcija topic.što se tiče snimanja backing trackova, to može ići i u drugome smjeru: mi bubnjari snimimo na sebe i stavimo snimke negdje ovdje ili u naš postojeći topic VASE audio/video snimke! (možete već sad povirit tamo, pogledat nađe li se kakav vama koristan backing track).to je to. nadam se da će bit nešto od ovoga.pozdrav!

#4 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 10 Svibanj 2009 - 07:44

pa odlična ideja.....več imam par ideja :lol:budem ovih dana to nasnimio :001_tongue:

#5 huale768

huale768
  • Members
  • 2 posts

Vrijeme objave: 17 Kolovoz 2010 - 10:33

što se tiče snimanja backing trackova, to može ići i u drugome smjeru: mi bubnjari snimimo na sebe i stavimo snimke negdje ovdje ili u naš postojeći topic.ti backing trackovi bi nama bubnjarima služili za vježbu, a i jedan od razloga zašto ovo činim je da i malo oživimo postojeći Ritam sekcija topic.

#6 davitelj

davitelj
  • Members
  • 1110 posts

Vrijeme objave: 13 Listopad 2011 - 20:36

...ej ekipajel imamo mi na bass forumu našeg moderatora...viim tam graditelji kukaju za Omijem kaj ih više neće banat pa reko da znam za kim bumo mi kukali ak nebu više ovdje reda delo i jel kog basistu zbanirao:001_smile:

#7 reflex

reflex

Keko

• Members
  • 5738 posts

Vrijeme objave: 21 Prosinac 2011 - 14:28

Evo i ovdje ću postavit link sa podforuma bubnjevi: http://www.glazbeni-...ead.php?t=54291 Možda mi prije neki basist pomogne?

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.