Jump to content

Slika
- - - - -

Aries bass workshop - Matthew Garison, Dominique di Piazza itd..

• Please log in to reply
17 odgovor(a) na ovu temu

#1 Aries Basses

Aries Basses
  • Members
  • 7 posts

Vrijeme objave: 04 Kolovoz 2008 - 14:21

Pozivamo na veliki bass workshop u sklopu Špancirfesta u Varaždinu.(22.08-31.08.2008) Ove godine po prvi puta organiziramo veliki workshop za basiste (poseban stage, 9 dana) u sklopu Špancirfesta u Vž, možete pitati, komentirati , slušati neke od najboljih basista, bilo naših ili stranih (Matthew Garrison, Dominique di Piazza kao headlineri, ko nije čuo za njih neka googla..). Sve je zamišljeno kao okupljanje svih koji žele naučiti par finti od opake ekipe,bit će škola, koncerata, meet & greed, biti će dosta poznatih bassista iz hrvatske koji su isto za razgovor itd.. Sve je to normalno otvorenog tipa i besplatno, zato put pod noge... Uskoro više o tome na www.awms.spancirfest.com Pozdrav iz Aries basses - www.aries-basses.com

#2 drug

drug
  • Members
  • 1194 posts

Vrijeme objave: 04 Kolovoz 2008 - 18:24

Vidimo se!:wink::sneaky2::lol::wink::)

#3 Phoenix13

Phoenix13
  • Members
  • 92 posts

Vrijeme objave: 08 Kolovoz 2008 - 19:53

definitivno se vidimo!

#4 Frets

Frets
  • Members
  • 2629 posts

Vrijeme objave: 09 Kolovoz 2008 - 20:03

Vidimo se :thumbup1:

#5 bb

bb
  • Members
  • 205 posts

Vrijeme objave: 12 Kolovoz 2008 - 13:05

100%

#6 micho

micho
  • Members
  • 24 posts

Vrijeme objave: 14 Kolovoz 2008 - 14:22

ja sutra možda zapičim sa Lordom.Koga zovem ak ocemo na pivu? :lol:pozz

#7 drug

drug
  • Members
  • 1194 posts

Vrijeme objave: 14 Kolovoz 2008 - 20:02

ja sutra možda zapičim sa Lordom.Koga zovem ak ocemo na pivu? :lol:pozz

Sutra ti bude ipak malo prerano za ovo kaj je tema ovog topica. To ti počinje tek sljedeći petak(22.08.)!

#8 micho

micho
  • Members
  • 24 posts

Vrijeme objave: 19 Kolovoz 2008 - 06:58

Sutra ti bude ipak malo prerano za ovo kaj je tema ovog topica. To ti počinje tek sljedeći petak(22.08.)!

Ja sam ispred svog vremena :lol:Zezam se, zajebo sam... Next week onda :lol:

#9 Aries Basses

Aries Basses
  • Members
  • 7 posts

Vrijeme objave: 19 Kolovoz 2008 - 09:13

Za sve one koji dolaze iz udaljenijih gradova, preporučamo da nam se jave ukoliko su zainteresirani za glazbene klinike. Naime, broj raspoloživih mjesta u lapidariju je ograničen, pa ako želite biti sigurni da ćete naći slobodno mjesto, možete nam se javiti i rezervirati ga na info@aries-basses.com.Naravno, ista ponuda vrijedi i za posjetitelje iz Varaždina. Radionice su besplatne, raspored galazbenih radionica je na stranicama www.awms.spancirfest.com Pozdrav - Aries basses

#10 micho

micho
  • Members
  • 24 posts

Vrijeme objave: 30 Kolovoz 2008 - 08:56

Upravo sam dobio mail da je Mathhew otkazan radi problema u prijevozu?

#11 drug

drug
  • Members
  • 1194 posts

Vrijeme objave: 30 Kolovoz 2008 - 17:04

Upravo sam dobio mail da je Mathhew otkazan radi problema u prijevozu?

Istina, ne znam točno radi čega ali Mattthew Garison je otkazan. Ali, zato je koncert Dominique di Piazza tria koji je trebao biti jučer odgođen za danas!Koncert počinje u 20 h i stvarno se isplati pogledati. Njegova jučerašnja radionica je bila odlična.

#12 micho

micho
  • Members
  • 24 posts

Vrijeme objave: 31 Kolovoz 2008 - 07:45

Istina, ne znam točno radi čega ali Mattthew Garison je otkazan. Ali, zato je koncert Dominique di Piazza tria koji je trebao biti jučer odgođen za danas!Koncert počinje u 20 h i stvarno se isplati pogledati. Njegova jučerašnja radionica je bila odlična.

bio sam nekakavih pola sata... Jebenica

#13 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 31 Kolovoz 2008 - 08:11

kako je zvuča moj markbass ...... u kombincijij sa njegovim bassom :scared: :-).......

#14 drug

drug
  • Members
  • 1194 posts

Vrijeme objave: 31 Kolovoz 2008 - 08:13

kako je zvuča moj markbass ...... u kombincijij sa njegovim bassom :scared: :-).......

Odlično!Posted Image

#15 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 31 Kolovoz 2008 - 08:30

ala zakon........ on svirao cijelog mene :scared: :scared: haha........ furnaletta i markbass........ ma divota...... valjda će doč opet :lol: malo mi je bilo nezgodno jučer doći.... ali super da se tako nešto počelo održavat kod nas........ zakondrug...... thanx man za fotku. ako ih imaš još koju pliz mailaj mi ih :huh: ...... silvio.sarunic@gmail.com:lol:

#16 drug

drug
  • Members
  • 1194 posts

Vrijeme objave: 31 Kolovoz 2008 - 15:39

ala zakon........ on svirao cijelog mene :scared: :scared: haha........ furnaletta i markbass........ ma divota...... valjda će doč opet :lol: malo mi je bilo nezgodno jučer doći.... ali super da se tako nešto počelo održavat kod nas........ zakondrug...... thanx man za fotku. ako ih imaš još koju pliz mailaj mi ih :huh: ...... silvio.sarunic@gmail.com:lol:

Fotke su ti poslane a kak se to jučer čulo prosudi sam, nije baš neka kvaliteta jer je snimano fotoaparatom i kratko je ali .............................F bass+tvoj MarkBass+Elixir žice+EBS octaver+još jedan efekt(zaboravih koji)

#17 butch

butch
  • Members
  • 257 posts

Vrijeme objave: 13 Rujan 2008 - 15:38

Dobio dozvolu od maestra da snimim ovaj 2-minutni video, pa evo da ga podijelimo svi skupa. improvizira na harmonijsku progresiju Dm7,G7,Cmaj7, uz upotrebu različitih ljestvica, arpeggia, kromatskih prohoda itd. koristi loop pedalu za harme, i oktaver za oktavu gore, da ga se bolje razabire kao solistu.snimio sam i nastup sa bendom, ali to bu još malo pričekalo. uživajte.:thumbup1:

#18 david9091

david9091
  • Members
  • 1 posts

Vrijeme objave: 24 Rujan 2012 - 06:04

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.