Jump to content

Slika
- - - - -

Guns N' Roses

• Please log in to reply
847 odgovor(a) na ovu temu

#1 crazy horse

crazy horse

Administrator

• Administrators
  • 2276 posts

Vrijeme objave: 08 Srpanj 2003 - 17:42

Nastali su 1985, a 1987. izdaju, meni, genijalni "Apettite For Destruction"! Ja jako volim ovaj bend, ono što jako cijenim su odlični gitarski aranžmani, jednostavnost a opet ne zvuče "neuko".....Volim sve njihove albume! Po meni pravi Hard Rock!Slashevi riffovi i solaže su odlični, od riffova bih htio izdvojiti Mr. Brownstone, a od sola - fantastiče melodije iz EstrangedVaše mišljenje o bendu, pljuljte ih, hvalite, samo sa što argumenata ;)

#2 venice_queen

venice_queen
  • Members
  • 354 posts

Vrijeme objave: 08 Srpanj 2003 - 22:11

prije kojih 3mjeseca sam si kupila njihov album, neki greatest hits il tak neš (pirat hehe).....ne znam zašto nisam prije!?!??! i hebeno su mi dobri..... al ne sad kad je Axl osnovao nove Gunse, nego ona originalna postava......najbolje stvari su mi Sweet child 0' mine, Don't cry, Paradise city, tj. svi njihovi poznati hitovi....al super su mi i ostale stvari.....Axl stvarno ima odličan glas, a što se tiče gitara - nemam riječi!! HEBENO!! ;)sad sam počela skidat po sluhu neke solaže i tak to, i čovječe - ide mi! (moram se malo pohvalit) ;Deh da zaboravih na dobru legendarnu staru stvar - Knockin on the heavens door

#3 Rattlesnake

Rattlesnake
  • Members
  • 556 posts

Vrijeme objave: 04 Kolovoz 2003 - 22:20

šaram malo po ovom forumu,vidim ovu temu i naježim se,jednostavno uvijek gdjegod vidim to ime :)mislim da je najbolje reći, po onome koliko ih na dan slušam,gledam....,da sam opsjednuta njimaobožavam ih sve po redu,odlični su,imaju sve što jedan bend treba imati,osim ljubomore jednih na druge,što je i bio jedan od razloga njihovog "raspada",kažem tako jer ove sadašnje gunse ne smatram gunsima.....to je budući axlov već dugo zamišljen techno projekt,ne kažem da sad sviraju techno,ali... potpuno podržavam projekt najboljeg gitarista na svijetu,slasha, i nadam se da će požurit s novim albumom i dvd-om, so let's get it on dudes!!! 8)p.s. baš odlično prvi postić njima,krasno,zaslužuju ;)

#4 skylyn

skylyn
  • Members
  • 303 posts

Vrijeme objave: 05 Kolovoz 2003 - 11:38

uvik ima neki bend za koji svi znaju da je legendaran, al ti jednostavno ne leži... tako je meni sa gansima... neznan, ne mogu se uživit u njihovu mjuzu, i to je to... svaka čast Slashu, legenda, al Axl... jednostavno, neznan... nemogu ga slušat sa onin glason.

#5 crazy horse

crazy horse

Administrator

• Administrators
  • 2276 posts

Vrijeme objave: 05 Kolovoz 2003 - 15:00

šaram malo po ovom forumu,vidim ovu temu i naježim se,jednostavno uvijek gdjegod vidim to ime :)mislim da je najbolje reći, po onome koliko ih na dan slušam,gledam....,da sam opsjednuta njimaobožavam ih sve po redu,odlični su,imaju sve što jedan bend treba imati,osim ljubomore jednih na druge,što je i bio jedan od razloga njihovog "raspada",kažem tako jer ove sadašnje gunse ne smatram gunsima.....to je budući axlov već dugo zamišljen techno projekt,ne kažem da sad sviraju techno,ali... potpuno podržavam projekt najboljeg gitarista na svijetu,slasha, i nadam se da će požurit s novim albumom i dvd-om, so let's get it on dudes!!! 8)p.s. baš odlično prvi postić njima,krasno,zaslužuju ;)

ja obožavam Gunse! Nekome su pičkice, nekome preseratori, no meni su odlični! Oni su grubi, prljavi, divlji, a bili su toliko popularni ko Britney Spears i BSB zajedno na vrhuncima svoje "karijere"!!Volim njihov zvuk, stil, slashevo sviranje, aranžmane......axlov vokal!!Slušao sam i nove pjesme i ima mi odličnih, primjerice Madagascar i Blues!!!a prva postava gunsa bez Axla pokreće bend koji se trenutno naziva "Project", trebao bi pjevati pjevač Stone Temple Pilotsa, radni naziv im je "Reloaded", jedva čekam da izdaju album!Tko zna jer će Reloaded ili ovi sadašnji Gunsi ikad doć u Zg....jako bi volio da dodju

#6 venice_queen

venice_queen
  • Members
  • 354 posts

Vrijeme objave: 05 Kolovoz 2003 - 20:25

Btw: jel itko gledao prošlogodišnju dodjelu Mtv video music awards-a??kad su kao gosti iznenađenja nastupali Gunsi (tj. Axl i nova postava benda)......šta mislite o tom nastupu??ja mislim da je to sve moglo bit bolje.....bar što se svirke tiče..Axl još fala Bogu ima dobar i jak glas, ali mogao je nać i bolje svirače!! ;)

#7 mAnimal

mAnimal

Administrator

• Administrators
  • 1210 posts

Vrijeme objave: 05 Kolovoz 2003 - 21:16

Btw: jel itko gledao prošlogodišnju dodjelu Mtv video music awards-a??kad su kao gosti iznenađenja nastupali Gunsi (tj. Axl i nova postava benda)......šta mislite o tom nastupu??ja mislim da je to sve moglo bit bolje.....bar što se svirke tiče..Axl još fala Bogu ima dobar i jak glas, ali mogao je nać i bolje svirače!! ;)

Pa birao je samo kremu za prateće glazbenike.. Jednog Bucketheada na gitari nema svatko!

#8 Guest_Lee_*

Guest_Lee_*
  • Guests

Vrijeme objave: 05 Kolovoz 2003 - 23:25

Gunsi (stara klapa naravno) su umjetnici kakvih nema, sad ponekad poslusham koju stvar, prije sam manijakalno slushal, al ne znaci da ih manje volim sad....Sastav je zwerski, bad je kaj su se slash i axl stalno svadjali!Najbolji solo koji sam ikada cuo je definitivno zadjni iz November RainNeke pjesme su bolesne, tipa Bad ObsessionEmocijama napucani Ain't It Fun me uvijek obara s noguNadaleko poznati Don't Cry i Knockin' On The Heavens Door te jednostavno puknu u srceSpaljni Mr. Brownstone i Nightrain iskazuju njihovu opicenostI prve dve koje sam cuo od njih su Paradise City i Sweet Child O' Mine 8)

#9 crazy horse

crazy horse

Administrator

• Administrators
  • 2276 posts

Vrijeme objave: 06 Kolovoz 2003 - 09:49

Emocijama napucani Ain't It Fun me uvijek obara s nogu

da obara!!! to je istina!!, (FYI) ali to je inace pjesma od Dead Boysa, tek toliko.....Moje preporuke su Estranged od laganijih pjesama, jer tu su po meni jedne od najboljih slashevih solaza, te Perfect Crime!

#10 Rattlesnake

Rattlesnake
  • Members
  • 556 posts

Vrijeme objave: 06 Kolovoz 2003 - 19:33

Btw: jel itko gledao prošlogodišnju dodjelu Mtv video music awards-a??kad su kao gosti iznenađenja nastupali Gunsi (tj. Axl i nova postava benda)......šta mislite o tom nastupu??ja mislim da je to sve moglo bit bolje.....bar što se svirke tiče..Axl još fala Bogu ima dobar i jak glas, ali mogao je nać i bolje svirače!! :)

ja sam gledala i ukipila se pred tv kad sam ih vidla da sviraju...ono axl nakon gotovo 9 godina..nevjerojatnonaravno da je moglo biti bolje,axl je cijeli nastup popravljao mikrofon...a što se tiče svirke i glasa upravo mislim suprotno. axlu je glas u komi i trebao bi ići na nekakve tretmane i te spike,dok su ovi njegovi svirali vrlo solidno..buckethead radi odličan posao na gitari,nije slash,ali je također profesionalacsve u svemu mislim da je više pozornosti privukla njihova pojava nego ono što su i kako svirali ;)

#11 gogothegogo

gogothegogo
  • Members
  • 3913 posts

Vrijeme objave: 27 Rujan 2003 - 02:32

moj komentar na gnse je : voice remover heaven.. ;D(isto bi rekao i za majke)sta svi oni briju na neke glupaste pederaste/seljacke vokale? glete datsunse, nisu bolji u svirci ni od jednih a ukupno bolje zvuce...samo jer imaju pravi rockerski vokal a ne pedercice sa sela ;)

#12 Blackbird

Blackbird
  • Members
  • 112 posts

Vrijeme objave: 05 Listopad 2003 - 18:51

Hihi..Nacuo sam trac da je Axl zveknuo na Kanadsko\Americkoj granici sa oruzjem.Pa ak neko zna za to neka demantira ili potvrdi.Ja sam ih slusao kao klinac i u principu ono sto su ostavili iza sebe je ok, osim Sphagetti Incident incidenta i nekih manjih ispada na Use Your Illusion.A ovo ostalo ... Reklo bi se da je Metallica napravila isto na Garage Days. Vidi se da Hetfield i Slash locu zajedno. Too much Cocaine + Amfetamine + Rock zvijezda ego.Svejedno legendaran band.

#13 Rattlesnake

Rattlesnake
  • Members
  • 556 posts

Vrijeme objave: 22 Listopad 2003 - 18:22

Kad će taj Čajniz Demokrasi? :)

mislim da bi to pitanje trebalo biti zabranjeno postavljati ;D kad se radi o gunsima jer se fakat NIKAD ne zna točni odgovor....već ga najavljuju duuugo duuugo....godine i godine...i kao axl sad provjerava jeli sve konačno "cakum-pakum" s albumom da ga konačno mogu izdati ;) fakat mi idu na živce kaj se tiče toga ::)

#14 Guest_Mr. Slash_*

Guest_Mr. Slash_*
  • Guests

Vrijeme objave: 19 Studeni 2003 - 17:54

Guns N' Roses su meni najveci bend u povijesti. Dakako, tik uz rame Led Zeppelinima, Black Sabbathu i Kiss i ostalim kraljevima. Gunsi su u stvari nesto NADprosjecno. Axl-necu puno govorit. Fenomenalan vokal, tocnije sam je kao lik i pojava FENOMEN... Slash i Izzy - bolje ukomponirane gitare nikada nisam cuo...Zbog njih sam poceo i svirati... Savrseni su... Jednostavno tesko mogu nac pismu koja mi se ne sviđa...SAVRŠENSTVO. Nemam rijeci...Za mene NAJVECI

#15 J.J.

J.J.
  • Members
  • 366 posts

Vrijeme objave: 08 Siječanj 2004 - 23:49

Ma nije uvijek ih imam, Dobar band su gunsi, ali su daleko od najboljih, evo objasnjenje:Beatles, The Rolling Stones, Led Zeppelin, Queen, Pink Floyd, U2, Metallica, itd. znači bandovi kaj su žarili i palili oko 15 i više godina na sceni i imali puno hitova, to su najbolji od najboljih. Treba se znati održati toliko godina, to je uspjeh.Gunsi su počeli 1986 apetajt for destrukšon i završili 1993, samo 7 godina, kaj imali par hitova za novu generaciju koja je dolazila i to je to.I onda su se još zbrukali na turneji sa metallicom 1992. Axl nije mogao pustiti da Metallica napravi šatro veći show ( Hetfieldu se spalila ruka nije koncert uopće nastavljen) pa je otišao sa stagea, kaj tako veliki showmani rade, mislim uspoređivati ovako ti želiš stvarno:AXL - Mercury, Bono, Lennon, Jagger, Plant itd.Jel tebi Gunsi pored ovakvih bandova zvuče najbolje još uvijek, ako da onda dobro, samo sam vam to htio reći.Meni osobno Queen je najbolji band svih vremena za sad, tko zna možda dođe još veći jedan dan. ;) 8) ;D

#16 Guest_Mr. Slash_*

Guest_Mr. Slash_*
  • Guests

Vrijeme objave: 08 Ožujak 2004 - 10:55

Je... smirite se... u Zagrebu u Močvari je bio tribute to GNR... niš posebno... bila mi je prijateljica pa mi je rekla... E... a Gunsi su toliko veliki da neki ograničeni mozgovi uopće to ne mogu pojmit... Blago onima koji znaju!!! I onima koji vjeruju!!!

#17 Guest_Mr. Slash_*

Guest_Mr. Slash_*
  • Guests

Vrijeme objave: 06 Travanj 2004 - 21:55

APETTITE FOR DESTRUCTION je legendaran album, ovo ostalo manje-više... al upravo AFD pokazuje Gunse u pravom svjetlu... Pustite vi i Knockin' i te sheme baldica...Obratite pozornost na It's so easy, My Michele, Rocket Queen i Anything Goes...

#18 Lord Sirius

Lord Sirius
  • Members
  • 4966 posts

Vrijeme objave: 10 Travanj 2004 - 23:49

mislim da bi najbolje bilo da gunsi kao bend, u bilokojem sastavu, vise ne izlaze u javnost, uopce.nedavno sam cuo da je buckethead napustio bend, i da su ponovo pomakli datum za izdavanje novog albuma"...Guitarist Buckethead has officially left GUNS N' ROSES. According to MTV.com, Buckethead became fed up with GUNS' inability to complete an album or tour and stopped working the group late last year, his manager said.Although Buckethead appeared on the green carpet at the Grammy Awards last month and was introduced by PARLIAMENT/FUNKADELIC bassist Bootsy Collins as a member of GUNS N' ROSES, he had already told GUNS frontman Axl Rose he no longer wanted to be in the band, the manager told MTV.com.The guitarist will now focus on numerous projects, including two solo albums — "Population Overdrive" and "Cuckoo Clocks of Hell" — which are due this summer.GUNS N' ROSES are scheduled to headline the Rock in Rio festival in Lisbon, Portugal, on May 30. It is unclear whether the band will have a new guitarist by then. GUNS N' ROSES' label would not comment on Buckethead's departure, according to MTV.com..."

#19 Lord Sirius

Lord Sirius
  • Members
  • 4966 posts

Vrijeme objave: 10 Travanj 2004 - 23:56

GUNS N' ROSES Cancel ROCK IN RIO Appearance, AXL ROSE Blames BUCKETHEAD - Mar. 30, 2004 GUNS N' ROSES have officially cancelled their appearance at Rock In Rio – Lisbon, citing guitarist Buckethead's recent departure from the group as the cause of the cancellation. Frontman Axl Rose's official statement on the matter is as follows: "The band has been put in an untenable position by guitarist Buckethead and his untimely departure. "During his tenure with the band, Buckethead has been inconsistent and erratic in both his behavior and commitment — despite being under contract — creating uncertainty and confusion and making it virtually impossible to move forward with recording, rehearsals and live plans with confidence. His transient lifestyle has made it impossible for even his closest friends to have nearly any form of communication with him whatsoever. "Last time I talked to Bucket, he called to tell me he had bought a bootleg DVD off EBay and how proud he was to be in GUNS and how impressed he was with everyone's performance. Then, in February we got word from Brain that Bucket had called him and said he was back in GUNS!? Apparently, according to Bucket he had been 'gone' but had turned himself around and was really excited to do Rio-Lisbon and a European tour. Somewhere in the following month things changed once again. According to those who have actually spoken with Buckethead, it appears his plans were to secure a recording contract with Sanctuary Records which I encouraged my management to make available to him, quit GN'R and to use his involvement in the upcoming GUNS release to immediately promote his individual efforts...Nice guy! "There is not a member of this camp that is not hurt, upset and ultimately disappointed by this event, and more to the point — if not this individual, certainly this individual's choices. Regardless of anyone's opinions of me and what I may or may not deserve, clearly the fans, individuals in this band, management, crew and our support group do not deserve this type of treatment. We as a whole, definitely feel that we afforded Bucket every accommodation perhaps so much so that it may be that we or more precisely, I may have done GUNS a disservice and unintentionally allowed GUNS to be put in this position. "On behalf of GUNS N' ROSES and myself I apologize to the fans who planned to see us at Rock In Rio - Lisbon. The festival and its tradition mean a lot to me personally and I sincerely do not enjoy being robbed by one of our own of the opportunity to be the first artist to play it for the third time. I would also like to express my gratitude to those who chose to embrace Buckethead's role in GUNS and support our new line up. We greatly appreciate Bucket's contributions and remain open to 'discussions' as there are obviously several issues to resolve. In the meantime rather than dwelling on the negative, GUNS will be moving forward and surprisingly (without giving away any details) this unfortunate set of circumstances may have given us the opportunity to take our recording that one extra step further. Regardless we hope to announce a release date within the next few months."

#20 lizard king

lizard king
  • Members
  • 41 posts

Vrijeme objave: 13 Travanj 2004 - 18:56

gunsi su mi osobno dragi...ali nekako najbolje pisme su in zapravo obrade...ne sve al ima ih nekolikosteta sta se ponovo okupljaju,prije su bili dobri a ovo danas samo sa axl roseom je isto sta i doorsi bez jima...

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.