Jump to content

Slika
- - - - -

Marcus Miller

• Please log in to reply
57 odgovor(a) na ovu temu

#21 Delph

Delph
  • Members
  • 2256 posts

Vrijeme objave: 08 Studeni 2008 - 23:37

vidi konjine xD

#22 SUHI TITO

SUHI TITO
  • Members
  • 964 posts

Vrijeme objave: 22 Studeni 2008 - 23:07

:thumbup1::thumbdown::lol::thumbdown::):thumbdown::lol::thumbdown: Nije ti fora isprdavati se sa invalidskm obilježjem ,možda si glazbeni invalid ????? za takve nemam što reći! ps. pozdravi mi ÐUZU BOG!

Malo me zacudilo sto nema ovog topica, ali evo, ja cu ga napraviti. Ako netko nezna tko je on, evo paste sa Wikipedije da ne izmisljam toplu vodu:Marcus Miller (born June 14, 1959 in New York) is a grammy award-winning jazz musician, composer and producer, perhaps best known as a bass guitarist with Miles Davis, Luther Vandross and David Sanborn. Miller is classically trained as a clarinetist, and also plays bass clarinet, keyboard, saxophone, and guitar, and is a capable singer. Bash slusam album iz 2008. zove se samo Marcus (i uzivam).Prvenstveno me odusevljava svojim zvukom, onda tek svirkom xD www.marcusmiller.com www.youtube.com/watch?v=sIqfDHP0D5s Evo, ako netko ima koju rijec o njemu.

#23 Pepy the Killer

Pepy the Killer
  • Members
  • 3104 posts

Vrijeme objave: 22 Studeni 2008 - 23:37

:thumbup1::thumbdown::lol::thumbdown::):thumbdown::lol::thumbdown: Nije ti fora isprdavati se sa invalidskm obilježjem ,možda si glazbeni invalid ????? za takve nemam što reći! ps. pozdravi mi ÐUZU BOG!

Posted Image

#24 Delph

Delph
  • Members
  • 2256 posts

Vrijeme objave: 23 Studeni 2008 - 11:05

Yeah, lega e, zanimljiv si. :crying:

#25 SUHI TITO

SUHI TITO
  • Members
  • 964 posts

Vrijeme objave: 08 Prosinac 2008 - 23:00

Malo me zacudilo sto nema ovog topica, ali evo, ja cu ga napraviti. Ako netko nezna tko je on, evo paste sa Wikipedije da ne izmisljam toplu vodu:Marcus Miller (born June 14, 1959 in New York) is a grammy award-winning jazz musician, composer and producer, perhaps best known as a bass guitarist with Miles Davis, Luther Vandross and David Sanborn. Miller is classically trained as a clarinetist, and also plays bass clarinet, keyboard, saxophone, and guitar, and is a capable singer. Bash slusam album iz 2008. zove se samo Marcus (i uzivam).Prvenstveno me odusevljava svojim zvukom, onda tek svirkom xD www.marcusmiller.com www.youtube.com/watch?v=sIqfDHP0D5s Evo, ako netko ima koju rijec o njemu.

Sve si točno napisao, samo fališ : broj cipela i tko mu nosi šešir na kemijsko čišćenje. MARCUS MILLER - RICHARD BONA - VICTOR WOOTEN - JACO PASTORIUS ! Svaki od njih ima svoj super izgrađen stil. slap & prst! svi su osam mrakova. MARCUSA obožavam skup sound, slap tehnika,fendera JAZZ BASSA i EBS-a. P.S. IMA IH JOŠ PUNO PUNO MRAKOVA NEKA MI OPROSTE!:thumbup::mad:

#26 Delph

Delph
  • Members
  • 2256 posts

Vrijeme objave: 08 Prosinac 2008 - 23:24

Poslusaj, ako nisi jos, SMV - Thunder... Stanley Clarke, Marcus Miller i Victor Wooten. Milleru su dali dosta znacajan dio u tom "bendu" no naravno svi rasturaju bez ikakve dileme, mislim da uz takva 3 genijalca jednostavno nije moglo ispasti lose, koliko sam upucen Miller je radio dosta oko produkcije tako da je sound u globalu dupeudarački.

#27 SUHI TITO

SUHI TITO
  • Members
  • 964 posts

Vrijeme objave: 09 Prosinac 2008 - 12:19

Poslusaj, ako nisi jos, SMV - Thunder... Stanley Clarke, Marcus Miller i Victor Wooten. Milleru su dali dosta znacajan dio u tom "bendu" no naravno svi rasturaju bez ikakve dileme, mislim da uz takva 3 genijalca jednostavno nije moglo ispasti lose, koliko sam upucen Miller je radio dosta oko produkcije tako da je sound u globalu dupeudarački.

Slažem se s tobom! Ne davno su gostovali, sveta TRI KRALJA u Mađi,ANTOŠ ŠKORIN bassista mi je pričao da je bilo super.VICTOR WOOTEN + DAVID EDEN + FODERA! MARCUS MILLER + EBS + JAZZ BASSSTANLEY CLARKE + SWR + BASS? TA SVA POJAČALA SAM ISPROBAO TJ. IMAO:thumbup:.naj naj naj bolji SOUND mi ima EBS s 8X10 + TD 650. :thumbup:Trenutnoimam MESA dva boxa po 600w 2x10 i jedan box 1x15 400W + horne! Pojačalo imam B-clase KUSTOM-1200W + dbx 160A Solidno dok ne kupim full lampaša 300w MESA BOOGY....ps. ŽIVIO MARCUS MULLER....BOG!:lol::thumbup::thumbup::mad:

#28 marino_zd

marino_zd
  • Members
  • 1498 posts

Vrijeme objave: 09 Prosinac 2008 - 12:52

Ti oćito imaš nekih psihičhih problema suhi tito?

#29 SUHI TITO

SUHI TITO
  • Members
  • 964 posts

Vrijeme objave: 09 Prosinac 2008 - 13:34

ISTINA! Trošim HELEX I MISAR za živce! POZZZZZZZZZZ!

#30 tonchi

tonchi

Gear watcher

• Members
  • 5476 posts

Vrijeme objave: 09 Prosinac 2008 - 13:41

Vidiš da nevezano piše haha...

#31 newy

newy
  • Members
  • 65 posts

Vrijeme objave: 09 Prosinac 2008 - 15:01

A da se vratimo marcusu:biggrin:neko je pita kako dobit njegov zvuk i koji on zapravo bass svira,nek pogleda ove linkove ispod!!Tonci aj kupi ovo pa na daj revju:thumbup: http://www.thomann.d...aster_built.htm

#32 Sektor

Sektor
  • Members
  • 145 posts

Vrijeme objave: 09 Prosinac 2008 - 15:05

Mene više bodu u oči pravopisni problemi.

#33 tonchi

tonchi

Gear watcher

• Members
  • 5476 posts

Vrijeme objave: 09 Prosinac 2008 - 15:46

A da se vratimo marcusu:biggrin:neko je pita kako dobit njegov zvuk i koji on zapravo bass svira,nek pogleda ove linkove ispod!!Tonci aj kupi ovo pa na daj revju:thumbup: http://www.thomann.d...aster_built.htm

haha, malo skupo... i još k tome maple neck- više preferiram rosewood, topliji zvuk i bolji osjećaj pod prstima, bar što se mene tiče.

#34 SUHI TITO

SUHI TITO
  • Members
  • 964 posts

Vrijeme objave: 10 Prosinac 2008 - 11:23

Mene više bodu u oči pravopisni problemi.

mA JeBeŠ PrAvOpIs .....! bitan je FUSION !:thumbup:

#35 MARCOS

MARCOS
  • Members
  • 1222 posts

Vrijeme objave: 10 Prosinac 2008 - 22:54

haha, malo skupo... i još k tome maple neck- više preferiram rosewood, topliji zvuk i bolji osjećaj pod prstima, bar što se mene tiče.

ne kužim baš taj "osječaj pod prstima":confused1: pa žica se stišće, a ispod žice prag....

#36 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 10 Prosinac 2008 - 22:57

zatvori oči pa nek probaš oba bassa......... rouzvud i mejpl....... razlika definitvno postoji....... :mad::thumbup::001_tt1:

#37 Delph

Delph
  • Members
  • 2256 posts

Vrijeme objave: 10 Prosinac 2008 - 23:18

slazem se, bash se nekako osjeti pod prstima drvo fingerboarda.... zato ja ne mogu docekati neki jazz sa mapleo-m--.... aaaaa maple!!!

#38 DiabQ

DiabQ
  • Members
  • 1006 posts

Vrijeme objave: 10 Prosinac 2008 - 23:29

Ziricote odlična stvar...pod prstima osjećaj kao maple, a boja zvuka slična rosewoodu:thumbup1:

#39 DiabQ

DiabQ
  • Members
  • 1006 posts

Vrijeme objave: 10 Prosinac 2008 - 23:34

Zapravo vise osjevaj ebanovine, jer jel nije lakiran, ali to je to...a zvuk ufff...

#40 Delph

Delph
  • Members
  • 2256 posts

Vrijeme objave: 10 Prosinac 2008 - 23:36

e pitanje u vezi topica.. jel miller ima lakiran fretboard?? (dobro vjerovatno nakon godina svirke nema, al mislim na onaj njegov signature bass)

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.