Jump to content

Slika
- - - - -

Baroness

• Please log in to reply
21 odgovor(a) na ovu temu

#1 chupakabra

chupakabra
  • Members
  • 40 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2007 - 15:29

evo, saznao za njih proslu subotu, bio je clanak o njima u Ritmu, i odusevili su me! uglavnom, da sad ne filozofiram previse, ako volite Mastodon, voljet cete i njih, odlican bend, muzika je ful razradjena, puno igara dvije gitare, ma odlicno!evo spejsa: www.myspace.com/yourbaronesspa recite kak vam se svidjaju!

#2 jeremy

jeremy
  • Members
  • 1306 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2007 - 15:59

evo, saznao za njih proslu subotu, bio je clanak o njima u Ritmu, i odusevili su me! uglavnom, da sad ne filozofiram previse, ako volite Mastodon, voljet cete i njih, odlican bend, muzika je ful razradjena, puno igara dvije gitare, ma odlicno!evo spejsa: www.myspace.com/yourbaronesspa recite kak vam se svidjaju!

eh vidis, da si saznao za njih prosle godine, mogao si biti u ksetu na njihovom koncertu! :tongue_smilie:i da, bilo je jebeno :closedeyes::biggrin:ovaj red album je predobar, imam ga u mp3u vec mjesec dana, stalno slusam. Izak je zaaakon!

#3 Zlo Prase

Zlo Prase
  • Members
  • 1821 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2007 - 16:39

Jest, zakon bend! Odnedavno su na relapseu, što znači da uz malo sreće ćemo ih opet gledat u nas! heheUz napomenu da je taj koncert u Ksetu bio od najdražih koncerata kojima sam prisustvovao, super su uživo. Torche su bili malo nje nje...Inače basist Baronessa je išao u Zagrebu u školu, čini mi se godinu dana u školu primjenjenih umjetnosti, mislim da je neka razmjena bila il nešt slično, tako da ok natuca hrvatski.

#4 mr murdoc

mr murdoc
  • Members
  • 687 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2007 - 17:00

odlican bend,,i naposljetku genijalan novi album :closedeyes:

#5 jedediah

jedediah
  • Members
  • 2378 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2007 - 17:46

ok su mi. al previše je tu mastodon dijelova. hebat ga, da sam ih slušao prije njih mozda bi mi bili i bolji. ovako su mi samo dobri.

#6 sic

sic
  • Members
  • 3373 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2007 - 19:15

eh vidis, da si saznao za njih prosle godine, mogao si biti u ksetu na njihovom koncertu! :closedeyes: i da, bilo je jebeno :blushing::biggrin: ovaj red album je predobar, imam ga u mp3u vec mjesec dana, stalno slusam. Izak je zaaakon!

jel jos uvijek sanjas vokala kako te gleda sa onim njegovim buljavim pogledom ? :) :laugh: jeben bend.uzivo su jako dobri,i tehnicki i kao pojava. torche je gejsrbija.

#7 heri

heri
  • Members
  • 32 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2007 - 19:20

Inače basist Baronessa je išao u Zagrebu u školu, čini mi se godinu dana u školu primjenjenih umjetnosti, mislim da je neka razmjena bila il nešt slično, tako da ok natuca hrvatski.

aha to iz vremena dok je josh bio skined, i dok je s ekipom iz baronesa imo oi bend :lol:inache koncert u ksetu bio odlican!stvarno dobar bend

#8 sic

sic
  • Members
  • 3373 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2007 - 19:23

baronesa imo oi bend :closedeyes:

nisam znao,sada su mi pali u ocima :blushing:

#9 bAIL23

bAIL23
  • Members
  • 395 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 07:13

strava od benda,jedva cekam da dodu u nase krajeve!!!isak dual solo!!!:):crying::):):drool::lol::drool::lol::w00t::lol::):001_tt1::laugh::closedeyes::blushing::blushing:

#10 Zlo Prase

Zlo Prase
  • Members
  • 1821 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 11:36

aha to iz vremena dok je josh bio skined, i dok je s ekipom iz baronesa imo oi bend :closedeyes:

'bate koje govno.

#11 buzzo1

buzzo1
  • Members
  • 50 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 13:35

hahaha, nemrem vjerovat, taj basist je bio s nama u garaži,on i rango su svirali neko vrijeme zajedno!

#12 sinisa

sinisa
  • Members
  • 1211 posts

Vrijeme objave: 27 Rujan 2009 - 11:42

evo novog albumahttp://www.megaupload.com/?d=GDPVCJXDna prvo slusanje mi je vec odlicno sjeo!

#13 eyehate

eyehate
  • Members
  • 125 posts

Vrijeme objave: 27 Rujan 2009 - 21:02

e fala za link..upravo slusam album i zasad je iznad ocekivanja:thumbup1::001_unsure:

#14 sic

sic
  • Members
  • 3373 posts

Vrijeme objave: 30 Rujan 2009 - 12:30

album je remek djelo

#15 Jobless

Jobless
  • Members
  • 162 posts

Vrijeme objave: 30 Rujan 2009 - 20:36

Meni je Red Album nekako bolje sjeo mada ni ovaj novi nije loš.

#16 sinisa

sinisa
  • Members
  • 1211 posts

Vrijeme objave: 30 Rujan 2009 - 22:01

sad kad sam poslusal ovaj album jedno desetak puta, takodjer mogu reci da je album remek djelo.

#17 Legolas

Legolas
  • Members
  • 1571 posts

Vrijeme objave: 01 Listopad 2009 - 03:49

evo novog albumahttp://www.megaupload.com/?d=GDPVCJXDna prvo slusanje mi je vec odlicno sjeo!

Thanks za link!

#18 jedediah

jedediah
  • Members
  • 2378 posts

Vrijeme objave: 24 Listopad 2009 - 19:24

a horse called goglota ima isti riff ko i nas Sane ( vila se valjda zove stvar ). smijesno. inace ne los album, al mi se ne svidja produkcija. pretjeruju, pari psihodelicno snimljen mastodon.

#19 jedediah

jedediah
  • Members
  • 2378 posts

Vrijeme objave: 24 Listopad 2009 - 19:26

[ame][/ame]od 00:48 sec isti riff, cak je i bubanj slican. isto trzanje. [ame][/ame]

#20 Pizvo

Pizvo
  • Members
  • 1380 posts

Vrijeme objave: 25 Listopad 2009 - 20:05

Dogodi se. Meni je Isis na jednoj stvari sa In the Absence of Truth ukrao riff koji je od njihovog albuma stariji 2 godine i na kojeg sam bio neizmjerno ponosan. Popizdio sam blago rečeno... :thumbdown:Btw., ovaj album Baronessa je izvrstan, pravi mi društvo na putu vlakom na faks u zadnje vrijeme.

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.