Jump to content

Slika
- - - - -

Vokali s foruma!

• Please log in to reply
96 odgovor(a) na ovu temu

#41 emare

emare
  • Members
  • 4 posts

Vrijeme objave: 07 Ožujak 2008 - 23:01

Ime: MarijaDob: 22Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): samo ono sto mi je priroda podarila za pjevanje, Petrof pianinoPrijašnja oprema: the sameOprema Snova: sto savrsenija tehnika :001_tongue:Trenutačni/prijašnji bandovi: nisam u bendu, bila u srednjoj, onak rekreativno :001_tt2:Website banda: /Utjecaji/Inspiracija: vidi doljeGlazbeni stilovi/žanrovi: klasika, progresiva...O meni: vidi avatar, a ako te zanima vise, PM :lol:

#42 FridaRamona

FridaRamona
  • Members
  • 14 posts

Vrijeme objave: 31 Ožujak 2008 - 20:57

Ime:MarijaDob:skoro 15 :laugh:Trenutna oprema:ništaPrijašnja oprema:gotovo ništaOprema snova:prvo dobro uvježban glas u Rock Akademiji,potom još malo znanja na klavijaturama,pristojan tonski studio i na kraju bubnjar i basista za "bend"Trenutačni/Prošli bandovi:ma kao neki Purple Stain al još u izradi..Website banda:-Inspiracija:Pink Floyd,Pearl Jam,Radiohead,Manu Chao,Foo Fighters i mnogi drugiGl.stilovi:rock,punk,indie i malo reggae i soulO meni:imate u profilu kaj očete :001_tt2:

#43 Renchy

Renchy
  • Members
  • 17 posts

Vrijeme objave: 08 Travanj 2008 - 18:21

Ime:Irena Dob:18 Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...):synth,gitara i mic Prijašnja oprema:nista Oprema Snova:studio (haha) Trenutačni/prijašnji bandovi:nista/nista Website banda:ja i nitko vise Utjecaji/Inspiracija:sandra nasic Glazbeni stilovi/žanrovi:rock O meni:sviram gitaru,synth i pjevam(ljepo pjevam al me lose za cut) lool ! salim se zapravo ucim se pjevat na rock akademiju mislim upisat.:thumbup:to je to

#44 Ana!

Ana!
  • Members
  • 10 posts

Vrijeme objave: 16 Travanj 2008 - 19:02

Ime:AnaDob:16Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): glasnice...mikrofon...neam pojma dalje...ma i zvucnici :thumbup:Prijašnja oprema: /Oprema Snova: pfff:001_rolleyes::cursing:Trenutačni/prijašnji bandovi: hahaha...zborovi (raaaazni)...solo...band Socijalni slucaj:thumbup1:,band Dominijum nakratko:lol: (sad cemo (ja sa Socijalnim Slucajem) na rock festu biti predgrupa Opcoj opasnosti i Peri Galicu:biggrin::lol:)Utjecaji/Inspiracija: meni?! e sad, kao mala samo pjevam (geni) i napravila sam veliki promasaj s odabirom srednje skole:crying: ppls nadjite topick tamo medju gudackim instrumentima "ppls saaaavjet" najnedavnije stavljen-danas!Glazbeni stilovi/žanrovi: pa ja sad slusam rock-klasicni,strani i domaci, ali volim one mixove el. violine gitare + bubnjevi :thumbup1:O meni: ma nemam sta da kazem...u posljenje sam vrijeme samo totalno izgubljeni jos mladi umjetnik :crying: jer zaista ne znam sta da radim-PLIIIIIIIIIIZ samo nadjite onaj gore topick i HEEEEEEELP!!!!:thumbup1:

#45 Mr. Brian

Mr. Brian
  • Members
  • 2321 posts

Vrijeme objave: 16 Travanj 2008 - 21:14

Ime:DavidDob:17Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): Od kvalitetne, za sad, iskljucivo glasnice.Prijašnja oprema: /Vidi gore.Oprema Snova: Shure SM57, E-MU0202Trenutačni/prijašnji bandovi:Niti jedan profesionalno.Utjecaji/Inspiracija: Freddie Mercury, Brian May, Bobby Kimball, Steve Lukather, David Pajić, Luciano Pavarotti, Toše Proeski, Toni Cetinski, Alicia Keys, John Legend, John Mayer, Jimi Hendrix, John Frusciante...itd. Glazbeni stilovi/žanrovi: Pop, Poprock, rock, hardrock, bluesrock, blues, rnb.O meni: Strašan muški sopran.

#46 Dac L

Dac L
  • Members
  • 5 posts

Vrijeme objave: 21 Travanj 2008 - 20:08

Ime: DarkoDob: 20Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): 0 bodovaPrijašnja oprema: 0 bodovaOprema Snova: mikrofon :DTrenutačni/prijašnji bandovi: Made of scars, Until the dawn, Human after all...Website banda: na majspejsu jeUtjecaji/Inspiracija: Jacob Bannon (Converge), Trevor Strnad (TBDM), Randy Blythe (Lamb Of God)Glazbeni stilovi/žanrovi: HC, MCO meni: :thumbup1:

#47 g.Vuk

g.Vuk
  • Members
  • 1117 posts

Vrijeme objave: 29 Travanj 2008 - 20:44

Ime: g.Vuk Dob: 23 Trenutačna Oprema : nemojmo biti neukusni...Prijašnja oprema: isto samo manjaOprema Snova: ah.....Trenutačni/prijašnji bandovi: Motor city bar, Ibis, ostali kojih se više ne sjećam, klapa RuzmarinWebsite banda:Utjecaji/Inspiracija: Od Stevie Wondera do Safeta Isovića..Glazbeni stilovi/žanrovi: Ne volim asuptilnu glazbuO meni: Prvo o opremi a sad tek kak si kaj i to?? :001_smile:

#48 g.Vuk

g.Vuk
  • Members
  • 1117 posts

Vrijeme objave: 29 Travanj 2008 - 20:47

g.Vuk = Andrej Vukelić

#49 Hair-metal

Hair-metal
  • Members
  • 564 posts

Vrijeme objave: 13 Kolovoz 2008 - 16:46

Ime: Marija Dob: 21 Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): piše na mom profilu Prijašnja oprema: sve je počelo sa kablom odnosno utičnicom od grijalice kad sam imala oko 4 god...tada sam vijala The final countdown a kabal i njegov završetak(ne znam kak se to zove) ličio je na mikrofon i za mene je to bio moj prvi mic. Oprema Snova: jako dobar, dugokos i energičan bend okolo mene xD Trenutačni/prijašnji bandovi: BORG Utjecaji/Inspiracija: hair metal, naravno! :lol: :lol: :thumbup: :w00t: , pogotovo Joey Tempest, David Coverdale, Axl Rose, Don Dokken, Sebastian Bach, Joe Elliot, Freddie Mercury, Ian Gillan, Joe Lynn Turner, Kim Hooker, Bruce Dickinson, Joey Ramone, Jeff Pilson, itd, i naravno Tina Turner :lol: Glazbeni stilovi/žanrovi: pa hair metal pobogu, a i rock, hard rock, blues, punk, heavy metal, klasika, mjuzikl itd... O meni: hair metalac

#50 Earl Grey

Earl Grey
  • Members
  • 163 posts

Vrijeme objave: 14 Kolovoz 2008 - 20:33

Ime: Nomen Nescio Dob: 22 Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): Neumann KMS 105, Sennheiser e 945 Prijašnja oprema: Šta bi došlo pod ruku... Oprema Snova: Sennheiser SKM 5200 N / KK 105 (bežično Sennheiser kućište s Neumann KK 105 glavom), Sennheiser EW 350 IEM ProII (in-ear monitor system), custom-made niklovani stalak, neki bijesni preamp i efekti, još bjesniji razglas, neki vrhunski tonac (po mogućnosti Britanac)...Utjecaji/Inspiracija: David Coverdale, Freddie Mercury, Tom Jones, Zdravko Čolić, Michael Hutchence, Steven Tyler... Glazbeni stilovi/žanrovi: Rock, hard rock, pop-rock, pop 80-ih, country, elektronika, klasika, nešto sitno metala... O meni: Šta'š poć govorit...:thumbup:

#51 Dea

Dea
  • Members
  • 1779 posts

Vrijeme objave: 15 Kolovoz 2008 - 13:54

Off-topic prebačen ovamo: http://glazbeni-foru...8079#post528079

#52 Superstar

Superstar
  • Members
  • 1 posts

Vrijeme objave: 28 Studeni 2008 - 04:29

Bok!Zanima da li mi mogu stručnjaci reći koji sam glas, bas, bariton ili tenor .. Te da li imam dovoljan raspon glasa za pjevanje pop glazbe. Na klavijaturi sam izračunao koliko tonova mogu otpjevati, a da to ne uključuje falset. Mislim da imam jako dobar sluh, pa me zanima da mi stručnjaci odgovore sve što se može reći o mom rasponu glasa. Hvala! Vito.http://img507.images...e=yamahaxp7.jpg

#53 getzzen

getzzen
  • Members
  • 1130 posts

Vrijeme objave: 28 Studeni 2008 - 09:54

po ovoj klavijaturi šta si uploudao i obilježijo dve oktave,neznam ko bi ti šta mogo reč!treba te poslušat a ne po ovome zaljučit!ti se smatraš altom ili sopranom?stavi koju snimku,ali ne klavijature nego tvog glasa!:lol:

#54 hush

hush
  • Members
  • 3018 posts

Vrijeme objave: 28 Studeni 2008 - 10:48

po klavijaturi si becki djecak :lol:(fulao si 2 oktave)bas-bariton.. ovisi.. stavi snimku..

#55 Kar Velik

Kar Velik
  • Members
  • 103 posts

Vrijeme objave: 28 Studeni 2008 - 13:04

HEJ LJUDI!! trbam savjet, pomoc... i tak... ugl... idem na gitaru i solfeggio... a zanima me i pjevanje... profesor solfeggia je uz moju suradnju odredio da mi je glas bariton, ali (mogu odpjevat cjeli (dio na klaviru) za bass vokala,a također i za tenora ali mi par zadnjih tonova ide u falset...) kaze da bi vjezbom mogao izvjezbat i protegnut glas i na tenora... inace nikad nisam ucio pjevat, ali imam dobru tehniku falseta...mozda zbog truda oko pjevanja visokih djelova pjesma... 1.) dal je to dobro??? 2.) za koju vrstu muzike najviše??? 3.) dali bi mogao izvest dobre back vokale..??? HVALA!! P.S. totalni sam pocetnik pjevanja pa mi oprostite ak sam napisal neke gluposti...:lol:

#56 Hair-metal

Hair-metal
  • Members
  • 564 posts

Vrijeme objave: 28 Studeni 2008 - 21:26

Da, vjerovatno se možeš jednog dana "podignuti" do tenora. Nisi baš napisal neke gluposti, ali pogriješio si thread (trebao si otvorit posebno novu temu ili se ubacit u neku staru koja je iste tematike), tako da je ovo službeno offtopičarenje. Pročitaj prvih nekoliko postovo u ovoj temi pa će ti biti jasno. P.S. Malo ljepše i razumljivije piši rečenice, da te lakše razumijemo. :lol:

#57 Kar Velik

Kar Velik
  • Members
  • 103 posts

Vrijeme objave: 28 Studeni 2008 - 21:40

Da, vjerovatno se možeš jednog dana "podignuti" do tenora. Nisi baš napisal neke gluposti, ali pogriješio si thread (trebao si otvorit posebno novu temu ili se ubacit u neku staru koja je iste tematike), tako da je ovo službeno offtopičarenje. Pročitaj prvih nekoliko postovo u ovoj temi pa će ti biti jasno. P.S. Malo ljepše i razumljivije piši rečenice, da te lakše razumijemo. :lol:

to ti ja tak,malo, nabrzaka i to... sorry-te za offtopičarenje al ono, gledo sam di ima tak nekih tema...pa se ubacio... aj ak mozes odgovori mi na ona a,b i c pitanja... hvala!!

#58 Hair-metal

Hair-metal
  • Members
  • 564 posts

Vrijeme objave: 28 Studeni 2008 - 23:27

Dobro je to, naravno da je dobro. :laugh:Ako ti falset dobro zvuči, samo naprijed. I ugledaj se na Justina iz Darknessa. :lol: :biggrin:Za koju vrstu muzike? A šta ti ja znam, ali mislim za klasiku malo teže... Uostalom, moraš sam otkrit koji stil glazbe najviše voliš pjevat.Mislim da je to ok za back vokale. Malo namjestiš onu bekovsku boju glasa i eto ga. Naravno, ako znaš dobro hvatat terce, sekste i ostale intervale potrebne za to.

#59 Pompy

Pompy
  • Members
  • 2618 posts

Vrijeme objave: 28 Studeni 2008 - 23:38

Dobro je to, naravno da je dobro. :laugh:Ako ti falset dobro zvuči, samo naprijed. I ugledaj se na Justina iz Darknessa. :lol: :biggrin:Za koju vrstu muzike? A šta ti ja znam, ali mislim za klasiku malo teže... Uostalom, moraš sam otkrit koji stil glazbe najviše voliš pjevat.Mislim da je to ok za back vokale. Malo namjestiš onu bekovsku boju glasa i eto ga. Naravno, ako znaš dobro hvatat terce, sekste i ostale intervale potrebne za to.

Može on postići tenorsku lagu,ali tenorsku boju malo teže:wink:

#60 Hair-metal

Hair-metal
  • Members
  • 564 posts

Vrijeme objave: 28 Studeni 2008 - 23:50

Može on postići tenorsku lagu,ali tenorsku boju malo teže:wink:

Ma koji će ga klinac znat, jedva sam skontala o čemu priča... :lol: :lol:

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.