Jump to content

Slika
- - - - -

Vokali s foruma!

• Please log in to reply
96 odgovor(a) na ovu temu

#21 dezinsektor

dezinsektor
  • Members
  • 259 posts

Vrijeme objave: 27 Siječanj 2006 - 16:33

Ime: BerislavDob: 25Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): Shure prologue 24L + Electrovoice RE15 (posuđujem od gitariste), slave 2x140W + Davoli zvučne kutije 4x75W, Samick SM820 mixing console, Vesta Kaza digital delay.Prijašnja oprema: HAMA mic :(Oprema Snova: nemam pojma... shure SM58, beta58 + neki kondenzatorski, ne znam, recimo Lexiconov reverb bi bilo lijepo imati, GBL zvučne kutije sa svim niskim, ssrednjim i visokotoncima, svaka po 500W to bi bilo lijepo ;D, MIDI kontroler i onda par efekata u racku, hihi. Ali sljedeće što ću kupiti je In Ear monitoring.Trenutačni bandi: Soundbringer Website banda: vidi sigUtjecaji/Inspiracija: Judas Priest, Black Sabbath (edit)(kako sam njih mogao zaboraviti :-\)Bruce Dickinson, Ronnie James Dio, Deep Purple, Iron Maiden, Manowar, W.A.S.P., Vatreni PoljubacGlazbeni stilovi/žanrovi: heavyO meni: U kojem smislu?

#22 bejbebarrett

bejbebarrett
  • Members
  • 37 posts

Vrijeme objave: 15 Svibanj 2006 - 23:11

Ime: mateDob: 19Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): svašta i ništa... Prijašnja oprema: dječačke, zatim mutirane glasniceOprema Snova: neki dobar majk, neki razglas, kim tajil na gitari, rođer glover na basu i đinđer bejker na bubnjuTrenutačni/prijašnji bandovi: prije state of mind, the seventies disco shootout, the sixties disco shootout, sada pancho and the ristovsWebsite banda: pomalo...Utjecaji/Inspiracija: eric burdon ( the animals), chriss cornell (sg), layne stealey (aic), ed vedder (pearljam), paul mccartney i norah jones (al najstvarnije..)Glazbeni stilovi/žanrovi: sikstis pop-blues (jardbrds, the fifth avenue, the beatles), sikstis garage rock (the kinks, the sonics, mc5), prog rock (jethro tull, elp, floydi, alan parsons project), , grunge rock (pearl jam, soundgarden, aic, mother love bone-temple of the dog) i malo country bluesa ( emmylou harris, norah jones, štajaznan)O meni: ....

#23 Koshpa

Koshpa
  • Members
  • 1030 posts

Vrijeme objave: 05 Lipanj 2006 - 21:03

Ime:HrvojeDob:23Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...):Nemam svoj, u Baraci koristim BehringerXM8500, a za live posuđujem Shure SM 58 BetaPrijašnja oprema:-Oprema Snova:Neki bezicni Shureov sustavTrenutačni/prijašnji bandovi:MoltencoreWebsite banda:www.moltencore-kutina.tk, al je jos under constructionUtjecaji/Inspiracija:Max Cavalera, Anders Friden, Phil Anselmo, Mikael Stanne (na snimkama)Glazbeni stilovi/žanrovi:Death, Melodic-death i thrash metal

#24 HC

HC
  • Members
  • 57 posts

Vrijeme objave: 25 Lipanj 2006 - 06:26

Ime: Mahir PalošDob:ljetoTrenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...):ne treba mi mikrofon da bih pjevaoPrijašnja oprema:prodanaOprema Snova:ne sanjam opremuTrenutačni/prijašnji bandovi:Nastupam soloWebsite banda:šta je to website?Utjecaji/Inspiracija:nemam inspiracije i vanjskih utjecaja osim sa GF-aGlazbeni stilovi/žanrovi:triler,komedija,O meni:sve najbolje

#25 boomerang_doll

boomerang_doll
  • Members
  • 7 posts

Vrijeme objave: 15 Veljača 2007 - 00:28

Ime:IvanaDob:17Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...):DYNAMIC MICROPHONE DM-40, jebeno dobre glasnice (očeš visoko očeš nisko očeš srednje i dobro ugodno deranje i vrištanje)Prijašnja oprema:Nemogu se sjetit neki jadan mikrofon...Oprema Snova:Najbolji mikrofon na svijetu..najskuplji...najprofi...Trenutačni/prijašnji bandovi:zborWebsite banda:nemaUtjecaji/Inspiracija:Babes in toyland,KAT BJELLAND, Bikini kill, Bratmobile, Alice in chains, Audioslave...Glazbeni stilovi/žanrovi:Punk,rock.O meni:Samo mi daj da pjevam i niko neće stradat.

#26 El Heffe

El Heffe
  • Members
  • 830 posts

Vrijeme objave: 19 Veljača 2007 - 01:27

Ime: Marko, al svi me zovu Dele Dob: 25 (ni manje ni više) Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): neki šr za 300 kun, kopija Gibson LP-a, Marshall AVT 50 Prijašnja oprema: Bubnjevi Gretsch (daklem, bijah bubnjar) Oprema Snova: kad dođe vrijeme za to, javim vam Trenutačni/prijašnji bandovi: Trenutačno "Crom Dubh", a nekad Evil Genius i Involuntary Manslaughter:toung: Website banda: www.myspace.com/cromdubhband Utjecaji/Inspiracija: Shane McGowan, Al Barr Glazbeni stilovi/žanrovi: irish punk, punk, punk rock, ska O meni: Volim popit i pojest.

#27 undergo

undergo
  • Members
  • 74 posts

Vrijeme objave: 21 Ožujak 2007 - 19:59

Ime: TihanaDob: 19Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): -Prijašnja oprema: -Oprema Snova: -Trenutačni/prijašnji bandovi: Pas mater, Vizija kaosa ( iliti na engl. VOAK- Vision of an kaosWebsite banda: još nema, u pripremi :) Utjecaji/Inspiracija:uf, dalo bi se o tome... Ali recimo Nightwish, Evanescence,Indijske shabadse, Irska, i keltska glazba te od naše starije Međimurske,ansambl vokalnih solista Madrigal i ofkors klasika:smile: Glazbeni stilovi/žanrovi:dakle ima svega, od lagane glazbe, klasike do metala :nuts: O meni:Hm, dakle imam 19 godina, živim u Zagrebu, idem na Rudarsko-geološko-naftni fakultet, geologiju ( da to je ono s kopanjem, uskoro ćemo otvoriti i pogrebno društvo:blink: :nuts: ). Što se tiče glazbe krenulo je od malena, pjevanje uz operu box, vrištanje po kući, bijesni ispadi ukućana, i tako to. Onda u osnovnoj zbor 6 godina, nekoliko nastupa:worried: . I također svirala klavijature, od 5 osnovne. U srednjoj stanka, okrenula se sportu:oh: . Žao mi je što nisam nastavila sa zborom.:wondering: Zatim,da srednja,razvijanje glasa,kako to već ide,pjevala sam svako malo,sama sebi...:) Četvrti razred srednje, počela svirati prvo akustičnu, pa se prešaltala na električnu guitaru, znači oko 1 godine sviram, malo više, možda kojih 2 mj...:laugh: Pripremam se kako bi krenula u glazbenu školu na solo pjevanje, nadam se vrlo uskoro, da (po)radim na svojim glasovnim sposobnostima :nuts: Eto to bi bilo to od mene.KISSS:blink1: Be good, do good, be one :love:

#28 dead

dead
  • Members
  • 240 posts

Vrijeme objave: 05 Travanj 2007 - 16:21

Ime: StjepanDob: 15Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): SM58, digitech Vx400, Stratocaster(sviram gitaru uz to što pjevam)Prijašnja oprema: -Oprema Snova: - Trenutačni/prijašnji bandovi: mijenjamo imeWebsite banda: još je nemaUtjecaji/Inspiracija: Maiden, Judas, Saxon, Motorhead, Mayhem, MorticianGlazbeni stilovi/žanrovi: Heavy-Speed-Thrash-Black MetalO meni: -

#29 bohemist

bohemist
  • Members
  • 878 posts

Vrijeme objave: 05 Lipanj 2007 - 22:27

Ime: HrvojeDob: 26Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): N/A - većinom pjevam "na suho" (u tamburaškom bendu ili na tulumima uz gitaru :bigsmile: ), nemamo svoj razglas, znači kad smo na razglasu pjevam na mikrofonu koji me zapadne, najčešće neki Shure (SM58?)Prijašnja oprema: N/AOprema Snova: -Trenutačni/prijašnji bandovi: Savski ValoviWebsite banda: www.savskivalovi.go.toUtjecaji/Inspiracija: Zvonko Bogdan, Stanko Šarić (Najbolji hrvatski tamburaši), Kićo Slabinac, Ivo Robić, Frank Sinatra, Elvis Presley, bla bla... :toung: Glazbeni stilovi/žanrovi: tamburaška glazba, ali i razni drugi žanrovi mi se dopadaju, ali ih rjeđe pjevam, posebno češki i poljski folk-rock (bandovi Čechomor /CZ/ i Brathanki /PL/ ), Irish traditional, ciganska muzika (balkanska, ruska) itd.O meni: http://www.glazbeni-...ead.php?t=16697

#30 NITROS

NITROS
  • Members
  • 31 posts

Vrijeme objave: 07 Lipanj 2007 - 21:37

Ime: Domagoj, zovite me NITROS, domić, mićdo, dodo :))) najcesce me zovu NITROS i mićdo :)Dob: 15Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): E-MU 0404, mikrofon za 50kn uskoro nesto bolje, komp koji vrti sve to gore.Prijašnja oprema: nistaOprema Snova: hmmm vjerojatno neki solidan mikrofon. Sennheiser ili shure, vjerojatno sennheiser jer ih obozavam sto se tice sve opreme. Nisam pjevao na puno mikrofona tako da mi ne zamjerite. Nemogu tocno definirati opremu snova :DTrenutačni/prijašnji bandovi: -Website banda: - Utjecaji/Inspiracija: RHCP, James Blunt, Gavin Mikhail, Dream Theater, U2, Elvis Glazbeni stilovi/žanrovi: Vecinom Rock, Funk, Metal O meni: Evo dolazim iz Varaždina. Pjevam oduvijek, jos kao malo dijete sam pjevao u zborovima, i to je trajalo sve do 7. razreda kada sam poceo gadno mutirati :cool: pretpostavljate sto je bilo poslije toga. Sada sa 15 godina poceo sam opet pjevati, i ide mi trenutno dobro. Dijafragmu sam naucio koristiti jos u skolskom zboru. I mislim da uskoro cu potraziti i koji bend. Eto to je ukratko o meni. Pozz :D

#31 bejbe

bejbe
  • Members
  • 2 posts

Vrijeme objave: 24 Listopad 2007 - 10:17

Ime: Sonja Dob:19 Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): Bavim se klasicnom glazbom,pjevam bez mikrofona Prijašnja oprema: / Oprema Snova: / Trenutačni/prijašnji bandovi:Victim Roy, Macici Website banda: / Utjecaji/Inspiracija: Ruza Pospis-Baldani, Inva Mula, Ivan Repusic (je da je dirigent, al me odusevio kad smo se upoznali,bas daje inspiracije za jos vise rada),... Glazbeni stilovi/žanrovi:metal,rock,etno/ambiental, naravno-klasika,i od svega drugog se nade nesto sta mi se svida. O meni:Idem u glazbenu skolu, smjer solo-pjevanje (dramski mezzosopran sam), studiram na kemijsko-tehnoloskom fakultetu,smjer kemijska tehnologija i materijali i samouka sam gitaristica.

#32 Rockchick66

Rockchick66
  • Members
  • 224 posts

Vrijeme objave: 25 Listopad 2007 - 20:29

Ime: JelenaDob: 20Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): mikrofon - shure beta 58 A (1220 kn. i vridilo je svake lipe!)Prijašnja oprema: /Oprema Snova: Ovaj šta sad iman mikrofon i neka najbolja mikseta i zvučnici (šta ja znan točno, ne iden na elektrotehniku...?!?)Trenutačni/prijašnji bandovi: prošli - Angel Lust, sadašnji - iman ih 2 al' još nemamo imena...Website banda: /Utjecaji/Inspiracija: Matt Barlow, Janis Joplin, Amy Lee, Sharon den Adel.Glazbeni stilovi/žanrovi: METAL, hard rock, rock, blues. O meni: volin pivat i ljudi mi kažu da san odlična u tome (ne bi se sad tila hvalit... :001_unsure:

#33 DoctorDiva

DoctorDiva
  • Members
  • 1821 posts

Vrijeme objave: 25 Listopad 2007 - 21:31

Ime: PigičicaDob: šta je sad to važno!Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): moje grlašce-spinto soprančićPrijašnja oprema: pogledaj pod prethodnoOprema Snova: a ća će mi to?Trenutačni/prijašnji bandovi: nihilitis chronicaWebsite banda: /Utjecaji/Inspiracija:Renata Tebaldi, Cecilia Bartoli, Sumi Jo, Maria Callas.Glazbeni stilovi/žanrovi: Ljuti rokenrol i klasikaO meni: Daklem.....studiram medicinu, idem u glazbenu školu na solo pjevanje, sviram violinu kako bih susjedima popila mozak....život je totalni rokenrol!

#34 LudaMarta

LudaMarta
  • Members
  • 278 posts

Vrijeme objave: 27 Listopad 2007 - 09:22

Ime: MartinaDob: 15Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): glas(nice)...Prijašnja oprema: opet isto...Oprema Snova: kad jednom naučim zadovoljavajuće baratati tehnikom, bit ću i ovom sadašnjom opremom zadovoljna...Trenutačni/prijašnji bandovi: -------------Website banda: / -----------Utjecaji/Inspiracija: ovdje ću se složiti s Piggy i dodati još neke glasove kao npr. Theresa Berganza, Maria Ewing, Inva Mula, Natalie Dessay...Glazbeni stilovi/žanrovi: pjevam klasiku, ali volim poslušati i dobar soul, gospel, r'n'b...O meni: Idem u 2. razred gymne i srednje glazbene škole (smjer solo pjevanje)... Iako još nisam u godinama kad se "određuje" glas, trenutno se vidim (ili čujem :) ) kao dramski mezzo... Vidjet ćemo, još je mnogo godina vježbe predamnom...

#35 aiku

aiku
  • Members
  • 108 posts

Vrijeme objave: 06 Studeni 2007 - 23:13

Ime: ZrinkoDob: 19Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): Shure Beta 58 :001_tt1:Prijašnja oprema: Shure Sm58:thumbup1:Oprema Snova: trenutno nepostoji...:)Trenutačni/prijašnji bandovi: A je to! (tamburaški), Twinss (struja) :001_unsure:Website banda:http://twinss.blog.hr/Utjecaji/Inspiracija: Zapravo ih nema...:blushing: neznam ni sam....Glazbeni stilovi/žanrovi:Svi osim turbo folkaO meni: Pokušavam živjeti od muzike i svirki i provlačim se kroz fax. Trenutno je bend u koma stanju pa se traži bend kojem fali pjevač/svirač gitare,basa,brača.:thumbdown:

#36 zbora

zbora
  • Members
  • 5 posts

Vrijeme objave: 07 Studeni 2007 - 15:35

Ime: GoranDob: 22Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): Rode S1 mikrofon i glasnicePrijašnja oprema: glasnice samo :blushing:Oprema Snova: hm pa sad... uglavnom nekakav super odličan bežični mikrofon i monitoriTrenutačni/prijašnji bandovi: nemamo ime još.. uvježbavamo se :thumbdown:Website banda: u izradiUtjecaji/Inspiracija: Luciano Pavarotti, Andrea Bocelli, Zdravko Čolić, Haris Džinović, Halid Bešlić -> osobe zbog kojih sam krenuo u glazbene vodeGlazbeni stilovi/žanrovi: zabavna, bosanske sevdalinke, operaO meni: iz Ðakova, studiram elektrotehniku, a pjevam dugi niz godina.. samo ništ službeno... ponekad s nekim bendom po maturalnim zabavama, kafićima i slično... a želja mi je imat svoju publiku.. vjerovatno kao i svakom pjevaču al eto, nadam se da ću to i ostvariti...

#37 Ada

Ada
  • Members
  • 4204 posts

Vrijeme objave: 07 Studeni 2007 - 23:03

Ime: AdaDob: 24Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): Shure Beta 58APrijašnja oprema: tuđi slinavi mikrofoni. fuj. Oprema Snova: zadnje što sanjam je oprema.Trenutačni/prijašnji bandovi: Bob RockWebsite banda: www.myspace.com/thebobrockUtjecaji/Inspiracija: to bih mogla ispisati na roli wc papira, al evo, skratit ću... Ian Astbury, David Coverdale, Linda Perry, Freddie Mercury, Jack Black, Bon Scott itd.Glazbeni stilovi/žanrovi: plivam di mi se pliva, al trenutno najviše u rocku/bluesu.O meni: ...got a screaming horse in my belly...

#38 SILENttONE

SILENttONE
  • Members
  • 5 posts

Vrijeme objave: 10 Studeni 2007 - 17:26

Ime:Bozana PetrovicDob:25Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...):shure sm 58; pojacalo je neko samo da se glasnije cujem, neupotrebljivo u neke ozbiljnije svrhe, XENYX 502, poluakusticna Kirkland gitara..Prijašnja oprema:Oprema Snova:videcu kad mi ti snovi budu ostvarljiviTrenutačni/prijašnji bandovi:pevala sam pratece vokale u gomili lokalnih bendova, trenutno saradjujem sa jednim akusticarem, radim studijsko nasnimavanje beck vokalaWebsite banda:Utjecaji/Inspiracija:na mene su najvise uticali hard rock - metal pevaci, kasnije sam krenula da se oprobam i u pop vodama, ponakad jazz, blues i tako...Glazbeni stilovi/žanrovi:hard rock, metal,pop...O meni: Zaista, osnovna stvar koja me zanima je muzika, jos nemam nista zvanicno snimljeno ali se nadam uskoro i tom koraku, pokusala sam da se bavim sa vise instrumenata ali sam se ipak na kraju vratila pevanju

#39 Lucy Fair

Lucy Fair
  • Members
  • 1 posts

Vrijeme objave: 16 Siječanj 2008 - 10:45

Ime: NenaDob: 17Trenutačna oprema: mikrofon- shure pg 57, pojačalo- peavy 220w i stalakPrijašnja oprema: jake glasnice i voljaOprema snova: well, ne znam ali znat ćuTrenutačni bendovi: Lucy Fair i bend koji još nema imeWebsite benda:/Utjecaji/inspiracija:/Glazbeni stilovi/ženrovi: lucy fair- rock, novi bend: punk

#40 egomaniac

egomaniac
  • Members
  • 1603 posts

Vrijeme objave: 16 Siječanj 2008 - 13:43

evo, ne znan jesan li se ja predstavio :thumbup:Ime: FraneDob: zasad 19, vrlo skoro 20Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): neki čudan mikrofonPrijašnja oprema: tuđe uglavnomOprema Snova: bilo šta na čemu me se čujeTrenutačni/prijašnji bandovi: prijašnji toliko nisu bitni, trenutačno radim samo u bendu Made in Iron, a i nekoliko solo stvariWebsite banda: zaboravia san ga ;)Utjecaji/Inspiracija: Mike Patton, Daniel Gildenlow, Bruce Dickinson, John Lawton, David Coverdale, etc. ima ih :thumbup1:Glazbeni stilovi/žanrovi: sve u čemu se može pivat (normalno ili nenormalno), trenutnoi najviše experimentalna mjuza, elektronska, te heavy metalO meni: I suck ;)

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.