Jump to content

Slika
- - - - -

Vokali s foruma!

• Please log in to reply
96 odgovor(a) na ovu temu

#1 Unknown Hero

Unknown Hero
  • Members
  • 153 posts

Vrijeme objave: 15 Prosinac 2004 - 21:23

Evo vidia san ovo kod ostalih glazbala, pa zašto nebi bilo i ovdi? Dakle, samo kopirate ovo doli i popunite prazna mjesta!Ime:Dob:Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...):Prijašnja oprema:Oprema Snova:Trenutačni/prijašnji bandovi:Website banda:Utjecaji/Inspiracija:Glazbeni stilovi/žanrovi:O meni:

#2 Dea

Dea
  • Members
  • 1779 posts

Vrijeme objave: 15 Prosinac 2004 - 23:10

Ime: Dea Dob: 21 Trenutacna oprema: glasnice :), Sennheiser e845s Prijasnja oprema: glasnice, nezreli model :( Oprema snova: glasnice Yme Sumac, one mutirane :o Ovaj mic mi je odlican, mozda jedino da se jednog dana prebacim na wireless sistem... E da, i dobar tonac 8) Prijasnji bendovi: Minas Morgul, Made Of Rain, Zuta Minuta :o Elyxir, Gogsie Sadasnji bend: još smo bezimeni Website benda: nema još... Utjecaji/inspiracija: Yma Sumac, Monserrat Caballe, Cecilia Bartoli, Freddie Mercury, Warrel Dane, Alanis Morisette, Agnete Kirkevaag, Steven Tyler, James LaBrie... Glazbeni stilovi / zanrovi: rock, nešto metala, pop, klasika, ambijanetala, nešto jazza... world music, new age... O meni: imam cudan affection za vilicu za rostilj koja je u vlasnistvu moje bake...

Edited by Dea, 11 Svibanj 2009 - 21:57 .
update

#3 Vedran

Vedran
  • Members
  • 1310 posts

Vrijeme objave: 16 Prosinac 2004 - 14:44

yuuhhuu.. pa tu se mogu i ja javit ;DIme: Vedran B.Dob: 20Trenutačna Oprema: Bad Throat Distortion ;DPrijašnja oprema: Baby Throat Wah :(Oprema Snova:Kakvo je ovo pitanje?!?Trenutačni bandovi: NervousStandWebsite banda: http://nervousstand.cjb.net <-- !!u igradnji!!!Utjecaji/Inspiracija: NOFX - Fat Mike, ma svi pjevaci punka da ne kompliciramGlazbeni stilovi/žanrovi: Melodicni: Punk, HardCore O meni: Inace veliki amater u pjevanju al glavno da se zajebava i dere... inace poceo sam pjevat cisto iz razloga kaj nismo mogli nac pjevaca za bend pa evo. .tako je to sve krenulu...

#4 Guest_Voices_*

Guest_Voices_*
  • Guests

Vrijeme objave: 16 Prosinac 2004 - 15:44

Ime:GrgoDob:21Trenutačna Oprema:NistaPrijašnja oprema:NistaOprema Snova:Trenutačna želja je sredit neki pristojan allround mic jer mi je dosta više baljenja po tuđim mikrofonima i skupljanja boleščurina...u svakom slučaju nešto pristojno s čime se neću posramit kad dođem bilo kojem ton majstoru.Uz to bi idealno pasao jedan robusniji Quiklok mic stand s dodatkom za note. A oprema snova bi bio rack koji bi uključivao mic preamp+effect procesor+kontroler+par dobrih aktivnih monitora ispred mene da ne vucaram još i poweramp sa sobom.  ;D Al to mi nije potrebno tako da ću to kupit samo kad budem imao puno para s kojima neću znat di bi.Trenutačni/prijašnji bandovi:Azoic,Pulse(glavni vokal),Dr.Evil(back vokal)Website banda: www.korpiko.tkUtjecaji/Inspiracija:James LaBrie,Sting,Dean Martin,Neal Morse,Dave Gilmour,Ervin Baučić,list goes on and on and on.......Glazbeni stilovi/žanrovi:Pop,Rock,MetalO meni:Pjevam samo iz jednog razloga...pjevanje me bezgranično veseli!

#5 Unknown Hero

Unknown Hero
  • Members
  • 153 posts

Vrijeme objave: 16 Prosinac 2004 - 19:29

Oprema Snova:Trenutačna želja je sredit neki pristojan allround mic jer mi je dosta više baljenja po tuđim mikrofonima i skupljanja boleščurina...u svakom slučaju nešto pristojno s čime se neću posramit kad dođem bilo kojem ton majstoru.Uz to bi idealno pasao jedan robusniji Quiklok mic stand s dodatkom za note. A oprema snova bi bio rack koji bi uključivao mic preamp+effect procesor+kontroler+par dobrih aktivnih monitora ispred mene da ne vucaram još i poweramp sa sobom. ;D Al to mi nije potrebno tako da ću to kupit samo kad budem imao puno para s kojima neću znat di bi.

Prvi pametni čovik! Svatia je da se kod opreme ne radi o glasnicama nego o mikrofonu i pojačalu! (i monitoru i powerapp-u ;D ;D )!

#6 Guest_Voices_*

Guest_Voices_*
  • Guests

Vrijeme objave: 16 Prosinac 2004 - 22:08

Prvi pametni čovik! Svatia je da se kod opreme ne radi o glasnicama nego o mikrofonu i pojačalu! (i monitoru i powerapp-u ;D ;D )!

A čuješ...ipak je pitanje o opremi...možemo otvorit neki drugi topic di ćemo pisat o tome kako bi se htjeli razvijat u tehničkom smislu...glasnice su tu,nemam bolje niti lošije...mijenjat ih ne mogu za bolji ili noviji model,mogu samo radit na tome da iskoristim njihov potencijal u najvećoj mogućoj mjeri a čini mi se da je to jedan lifequest koji nikada ne mogu dovršiti i dovesti do savršenstva...ne općeg kozmičkog savršenstva da ne bi bilo zabune,mog osobnog savršenstva određenog danim glasnicama i količini odnosno kvaliteti vremena utrošenog u "razgibavanje" istih. ;D

#7 Tox!c

Tox!c
  • Members
  • 991 posts

Vrijeme objave: 26 Siječanj 2005 - 22:22

Ime: Matej ( ali i ekipa me zove tox, pa...)Dob: 18Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): ne pitaj previse, ali se cujem...Prijašnja oprema: Aogersi (305), Shure sm58Oprema Snova: Shure Ksm 27, sa efektima Fantomasa (poduza lista, ovako je jednostavnije)Trenutačni/prijašnji bandovi: ParanojaWebsite banda: / (u izradi)Utjecaji/Inspiracija: M.Patton, Maynard, Jeff Buckley, Elton John, Mercury, Dune, Dea.. :DGlazbeni stilovi/žanrovi: altern. / stoner / mjuza sa osjećajemO meni: ma imate o meni pod upoznavanje clanova...

#8 Brown_Foxy

Brown_Foxy
  • Members
  • 455 posts

Vrijeme objave: 31 Siječanj 2005 - 11:27

Ime: Ante ( zovu me svi Shme tako da i vi)Dob: 20Trenutachna oprema: na njemmu jedino shta mogu pronachi da pishe jest "dynamic microphone" i naravno "on" i "off"; i katastrofalne glasnice __(s time da zadnje vrijeme dosta vjezbam poa se to korektiralo)Prijashnja oprema: mikrofon od kompjutera onbi od 16 kuna...al imao je marku TargetOprema snova: samo mi daj jednu betu i ja zadovoljan!Trenutačni/prijašnji bendovi: Quick Brown Fox (trenutačni), Backdoor Exit, Stain, Teenage Cock Suckers, Noise Heroes, Dying Umbrella Project, ima josh neshto al to su bili mali projektici!website bande: u dnu u mom potpisu ga imate!Utjecaji/Inspiracija: M.Patton (za neznalice a ima ih: Faith no more, Mr.bungle, fantomas, etc...), Dennis Lyxzen (refused, International Noise conspiracy), Hommade, Sewing with nancie, Get up kids...Glazbeni stilovi / žanrovi: PankRock, Indie, Hardcore, Noise, Emo, Metalcore, StonerO meni: vjerujte mi neznaima vas!

#9 AmaterPotpuni

AmaterPotpuni
  • Members
  • 688 posts

Vrijeme objave: 14 Veljača 2005 - 14:34

Ime: NikolaDob: 21Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): SM58, digitech Vx400 procesorPrijašnja oprema: -Oprema Snova: neki kvalitetran "personal monitor" (za u uho), tonac koji poznaje pjesme, neki custom napravljeni efekti, dobar lajt i dobar stage Trenutačni/prijašnji bandovi: -Website banda: -Utjecaji/Inspiracija: -Glazbeni stilovi/žanrovi: žešća mjuza, u kojoj se pjeva, al ne vrišti ili dereO meni: neću vam ništa više reći

#10 Aygor

Aygor
  • Members
  • 17 posts

Vrijeme objave: 17 Veljača 2005 - 00:09

Ime: IgorDob: 23Trenutačna Oprema: NothingPrijašnja oprema: NothingOprema Snova: I need nothing...dobro mozda nekakva 58-ica i neki vocalizerTrenutačni bandovi: MahatmaPrijašnji bendovi: Shuber,Permafrost,DroneWebsite banda: www.motorpeople.orgUtjecaji/Inspiracija: Tool, APC,AIC,Soundgarden...Glazbeni stilovi/žanrovi: Post Grunge, HC,

#11 FiDo

FiDo
  • Members
  • 939 posts

Vrijeme objave: 18 Veljača 2005 - 12:42

Ime: Marko Dob: 20Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): NištaPrijašnja oprema: Još manje od ovog ranije Oprema Snova: Imam jednuveliku želju! Koju sam pokupil od bivšeg vokala u bendu... Htio bi onaj rokenrol mikrofon imati, onaj srebreni, sa rešetkicama, na kakvom je elvis the king pjeval:-) Samostoječi je... tj ušarafljuje se u stalak koji je za njega predviđen.Trenutačni/prijašnji bandovi: p.o.r.o.t.a.Website banda: Samo što nijeUtjecaji/Inspiracija: Uf... Glazbena Tv ;) Sve oko mene utječe na glazbu, nitko posebnoGlazbeni stilovi/žanrovi: Rock i derivati rockaO meni: Volim raditi to kaj radim!

#12 malac

malac
  • Members
  • 370 posts

Vrijeme objave: 23 Veljača 2005 - 00:25

Ime - MiroDob - 21Trenutacna oprema - shure rs25....nu i meni pise on i off....+ neki razglas od benda (ako to mozemo tako nazvati)Prijasnja oprema - doticni rs25 + doticni razglasOprema snova - shure rs26 + taj isti razglas kad je bio nov (davno je to bilo)Trenutacni bend - Justin's JohnsonPrijasnji bend - VallaquentaWebsite benda - radimo na tomeUtjecaji/Inspiracija - Miso Kovac (prije tableta), Dalibor Brun iz Brutal Metal Noise Uniteda, Chris (Less than Jake), Aaron (Reel big fish), Bradley (Sublime)Glazbeni stilovi/Zanr - ska, punkO meni - roden sam prije 21 godinu s jednim testisom,ali nakon sto me otac tjerao da slusam ska kako bi mi narastao i drugi, to mi se svidilo,pa sad imam ska bend i drugi testis... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#13 tyrant

tyrant
  • Members
  • 105 posts

Vrijeme objave: 11 Travanj 2005 - 22:20

Ime:Dob: 17Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): samo moj laptop ;)Prijašnja oprema: ništaOprema Snova: bilo šta što valja :)Trenutačni/prijašnji bandovi: Ludilo, Gangreen Gang, trenutno Forgotten WorldWebsite banda: nopeUtjecaji/Inspiracija: Andi Deris, Russell Allen, Michael Kiske, James Labrie, Daniel Gildenlow, Oliver Hartmann, Rob Rock, etc.Glazbeni stilovi/žanrovi: Heavy, Power, ProgressiveO meni: a ono... čudo od djeteta..... hihii.... sprd.... tražim bilo kakav bend u splitu, za anganžman, bilo šta, samo da nešto radim :)

#14 inferno

inferno
  • Members
  • 56 posts

Vrijeme objave: 27 Travanj 2005 - 15:11

Ime:Christian SvelecDob:24Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...):microphone/kabel ;) (poželjna dobra mikseta na razglasu po mogućnosti s delayom i reverbom ili efekt za gitaru) Oprema Snova: dobra ton majstor :) Trenutačni/prijašnji bandovi:Nemesis, Maleformation,FlamethrowerWebsite banda: trenutno u izradi Utjecaji/Inspiracija: metal glazba /klasika Glazbeni stilovi/žanrovi:metalO meni: pročitajte pod BANDOVI ČLANOVI FORUMA /Flamethrower

#15 Un_like

Un_like
  • Members
  • 4265 posts

Vrijeme objave: 28 Lipanj 2005 - 19:21

Ime: GoranDob: 17Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): Shure b.g. 1.0 i Shure b.g. 2.0 + mixeta 12 ch. + handmade pojačalo + zvučniciPrijašnja oprema: ništaOprema Snova: neznamTrenutačni/prijašnji bandovi: Soul damageWebsite banda: nemaUtjecaji/Inspiracija: cobain, hetfield, cornell, cavalera...Glazbeni stilovi/žanrovi: grunge, hard rock, metal, punkO meni: evo sad cu...

#16 sajkopas

sajkopas
  • Members
  • 27 posts

Vrijeme objave: 30 Lipanj 2005 - 11:17

Ime: MatijaDob: 21Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): Beringher (milsim da je X800, potrgo sam naljepnicu ali je okej dinamicki mikrofonPrijašnja oprema: shure PG 48Oprema Snova: Bežični Shuhre SM 58Trenutačni/prijašnji bandovi: J.R.K. ; Djeco Bit Æe Još... Sada sam vokal u BrokenSword-uWebsite banda: www.brokensword-band.tk <-- opaku update trebaUtjecaji/Inspiracija: e, sada: Bruce Dickinson i Timo Kotipelto (Heavy i power vokali), a trenutno sam u fazi ucenja growlanja po uzoru na Kataklysm pošto mi je to srcu nedavno priraso bendGlazbeni stilovi/žanrovi: Heavy, power, Melodic Death, Grind CoreO meni: Pjevam sve kaj mi se svidi... heavy i power zato jer su teški i pružaju mi izazov a grpwlat hoču jer mi je ta brutala totalno zakon! :D

#17 grm

grm
  • Members
  • 1047 posts

Vrijeme objave: 12 Srpanj 2005 - 19:43

Ime: GrmDob: 19Trenutačna oprema: Punjač za mobitel, jeftina trzalica i šure es em pe'est osamPrijašnja oprema: Plug, korica kruhaOprema snova: Moji snovi nemaju opremuTrenutačni/prijašnji bendovi: moja prva i jedina ljubav, Infumatum (zvali su me i u TBF al sam ih odjebo ;D)Website benda: www.infumatum.tk (najbolja web stranica hrvatske estrade)Utjecaji/inspiracija: Method man, Grandmaster Flash, B Real, Onaj-neki-tip-iz-BrainpoweraGlazbeni stilovi/žanrovi: Zeko i potočić, Tiha noć i sličnoO meni: Više volim pisat olovkom nego kemijskom.

#18 Paige

Paige
  • Members
  • 9 posts

Vrijeme objave: 19 Listopad 2005 - 20:14

Ime: FedraDob: 27Trenutna oprema: Rode NT3Oprema snova: Hm, moj vlastiti razglas ;D ;DPrijašnji band: Sacred SerenitySadašnji band: Neon EyesWebsite banda: Uskoro (nadam se)Utjecaji/inspiracija: Barbra Streisand, Sharon den Adel, Anneke van Giersbergen, Vibekke Stene, Inva Mula-Tscako, Ella Fitzgerald, Sarah Vaughan, Dinah Washington, Diana Krall, Billie Holiday, Bonnie Raitt, Sarah Mclachlan, Tori Amos, Jewel, Julie Andrews, Lara Fabian, Dulce Pontes, Loreena Mckennit, Sissel Kyrkjeb, Tina Arena, Whitney Houston, Shirley Bassey, Shania Twain, Norah Jones, Maggie Reilly, Montserrat Caballe, Teresa Salgueiro (Madredeus) itd...Glazbeni stilovi/zanrovi: jazz, metal, aor, fado, ponesto od pop-a, mjuzikliO meni: Nedovoljno precizno :) Dalo bi se pricati.

#19 Bruce Dickinson

Bruce Dickinson
  • Members
  • 152 posts

Vrijeme objave: 24 Listopad 2005 - 20:14

Ime:Bruce ;DDob:18Trenutačna oprema:Shure 565 unisphere mikrofonPrijašnja oprema:Maxtone mikrofonOprema snova: /Prijašnji bendovi:Red Lips,Empire,InFusion.Sadašnji bend: Nemamo jos ime! ;DWebsite benda:/Utjecaji/inspiracija:Bruce Dickinson (Iron Maiden)- Moj vječni i največi uzor i po meni najbolji metal vokal na svijetu,James LaBrie (Dream Theater)- Poslije Dickinsona No.1,Geoff Tate (Queensryche),Fabio Lione (Rhapsody).Glazbeni stilovi/žanrovi:Heavy metal,progressive metal,power metalO meni:Pjevam sve i svasta svakakve stilove,trenutno mi je najveci izazov progressiva i skidanje Jamesa LaBrie-a.......Odlicno mi ide!!!! ;)

#20 danko

danko
  • Members
  • 723 posts

Vrijeme objave: 25 Siječanj 2006 - 09:10

O, pa cekaj i ja sam vokal... Ajmo onda...Ime: DankoDob: 32Trenutačna Oprema (mikrofon, pojačalo,...): Dixon mic -> Soundcraft spirit folio 12 -> Yamaha powered speakers 2x250W, stalak (2x) LOL!Prijašnja oprema: - Neki Shure. Jos uvijek ga imam ali mi je premutan za vokal. Tu i tamo posluzi za ozvucit nekog/nesto.Oprema Snova: Senheiser ;)Trenutačni/prijašnji bandovi: - Swing trio miŠEki Website banda: - www.misekiswing.comUtjecaji/Inspiracija: - Frank Swinjatra, Bobby Darin, Bobby McFerrin, Kristin Korb, Jim Ferguson, Sting.Glazbeni stilovi/žanrovi: swing, jazz, country, popO meni: Volim jesti grah! :(

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.