Jump to content

Slika
- - - - -

Victor Bailey

• Please log in to reply
12 odgovor(a) na ovu temu

#1 spashtoot

spashtoot
  • Members
  • 3178 posts

Vrijeme objave: 19 Studeni 2007 - 16:16

Samo malo, dragi moji bivši kolege basisti!Jedan od najvećih živućih basista nastupi sa svojim bandom (allstar band!!) u Puli i nitko nije prisustvovao te stoga imao potrebu podijeliti ushićenje i sreću sa ostalima?! SHAME ON YOU!17/11 u Klubu Uljanik prisustvovao sam jednom od vjerojatno naj koncerta mojeg života. Jednostavno neopisivo. Totalno zarazna kombinacija jazza i funka koja vas tjera na ples!!Jao, jao, dragi basisti, a vi samo nastavite raspravljati kojim prstom po kojem pragu...i da li je bolji ibanez ili yamaha...jao, jao...http://www.victorbailey.com/http://en.wikipedia....i/Victor_Bailey

#2 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 22 Studeni 2007 - 22:30

Samo malo, dragi moji bivši kolege basisti!Jedan od najvećih živućih basista nastupi sa svojim bandom (allstar band!!) u Puli i nitko nije prisustvovao te stoga imao potrebu podijeliti ushićenje i sreću sa ostalima?! SHAME ON YOU!17/11 u Klubu Uljanik prisustvovao sam jednom od vjerojatno naj koncerta mojeg života. Jednostavno neopisivo. Totalno zarazna kombinacija jazza i funka koja vas tjera na ples!!Jao, jao, dragi basisti, a vi samo nastavite raspravljati kojim prstom po kojem pragu...i da li je bolji ibanez ili yamaha...jao, jao...http://www.victorbailey.com/http://en.wikipedia....i/Victor_Bailey

nažalost nisam ima love za taj koncert! šit! slažem se s tobom, i jaaaako mi je žaj što si nisam moga priuštit taj koncert.drago mi je da si gušta i siguran sam da je koncert bio svemirski! :huh:ako imas koju fotku, daj pliz uplodaj! :001_unsure:živija!f.

#3 Lux13

Lux13
  • Members
  • 304 posts

Vrijeme objave: 24 Studeni 2007 - 14:32

bio sam na koncertu..i stvarno vrijedilo je svaku kunu...super svirka,dojmio mi se stil jako,ma da nisam puno jazz-a se naslušao u životu ali stvarno super..nadam se da će biti prilike još čuti ovakvo nešto kao i bailey.žao mi je jer su mu izgubili bass na aerodromu,sada jeli to neka fora ili ne tko zna?..:001_smile:

#4 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 24 Studeni 2007 - 14:41

bio sam na koncertu..i stvarno vrijedilo je svaku kunu...super svirka,dojmio mi se stil jako,ma da nisam puno jazz-a se naslušao u životu ali stvarno super..nadam se da će biti prilike još čuti ovakvo nešto kao i bailey.žao mi je jer su mu izgubili bass na aerodromu,sada jeli to neka fora ili ne tko zna?..:001_smile:

neko mu ga je bio ukrao na aerodromu. pa su mu ga našli negdi u americi u nekom klubu. neki narkoman ga je ukra i proda tom klubu, a oni su ga vratili baileyu. :) ;)mislim da je o tome bilo na njegovom sajtu, dosta se pisao o tome na internetu :-)

#5 Deda Pantelija

Deda Pantelija
  • Members
  • 5181 posts

Vrijeme objave: 24 Studeni 2007 - 21:15

Nisam bio u Puli na koncertu, ali bio sam na njegovom koncertu u Sarajevu prije, čini mi se, 3 godine. Bila je malo drugačija postava, a glavna zvijezda je, uz Victora, bio čuveni manijakalni saksofonist Bennie Maupin.Koncert je bio vrhunski, obilje groova i vrhunskog funk jazza. Sviđa mi se Victorov stil svirka, ne pretjerano nametljiv, majstorski i ukusan u isto vrijeme.

#6 g.Vuk

g.Vuk
  • Members
  • 1117 posts

Vrijeme objave: 13 Studeni 2009 - 14:16

tko nije vidio : [ame][/ame] :cool:

#7 DJ_MY_SOUL

DJ_MY_SOUL
  • Members
  • 285 posts

Vrijeme objave: 13 Studeni 2009 - 23:57

Victor Bailey ? O_O Iz weather report? Sve sto ima veze sa Weather Reportom je svakako vrhunsko!

#8 g.Vuk

g.Vuk
  • Members
  • 1117 posts

Vrijeme objave: 25 Veljača 2010 - 14:26

NEZNAM JEL ZNATE ALI ČUJTE I POČUJTE!!! evo, ovo sam ulovio na jednom bass blogu::lol:Posted ImageLimited Edition Pre-Release Version ofVictor Bailey’s upcoming CD “Slippin’ N’ Trippin’Less Then 200 copies Available!Studio V Productions is proud to release a limited edition pre-release version of Victor Bailey’s upcoming CD “Slippin’ N’ Trippin’. This pre-release edition will never be availabe again, so it is an instant collector’s item.The official release of the “Slippin’ N’ Trippin’ CD has been delayed. To explain further, Victor recorded a song by Prince entitled “Kiss” but after mixing, mastering and preparing the initial run of the CD we found that Prince does not license his music to other artists. We had to stop the presses after 200 copies were made and remove the Prince song. These first 200 CD covers list song "Kiss" but it does not actually appear on the CD.A larger company would throw these away but now that Victor Bailey is releasing his own CD’s we have to make the most of all the resources at our disposal. Right now this pre-release CD is our only resource to new Victor Bailey music.We have applied for a compulsory license for the US Copyright Office, which will eventually allow us to legally use “Kiss” on the official CD.We have fewer than 200 copies, without the song will never be available again, so if you’d like to own a one time limited edition piece of Victor Bailey history here's your only chance.Slippin' 'n' Trippin'2009 Studio V ProductionsSongs1. Ape School 2:132. Slippin' 'n' Trippin' 7:133. I Wonder 5:154. Countdown 2:335. Alfie 4:286. Like A Horn 5:407. If You Say So 5:228. Slippin' 'n' Trippin' part 2 2:039. Lucky Punch 6:34Produced and arranged by Victor BaileyMusiciansRon Carter, Lenny White, Dave Kikoski, Billy Cobham, Peter Horvath, Omar Hakim, Mino Cinelu and Manolo Badrena

#9 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 25 Veljača 2010 - 14:45

znam za taj njegov novi album odavno :w00t: :lol:jedva čekam da ga čujem :lol:

#10 g.Vuk

g.Vuk
  • Members
  • 1117 posts

Vrijeme objave: 25 Veljača 2010 - 14:56

znam za taj njegov novi album odavno :lol: :lol:jedva čekam da ga čujem :w00t:

ooooooooo daaaaaaaaaa! :lol:

#11 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2443 posts

Vrijeme objave: 26 Veljača 2010 - 10:24

da, kako reče Deda Pantelija, imali smo mi Baileya - ali ima tome drug moj i 5 godina ja bih rekao... svaka čast,vidim da si "moj čoek" spominješ Bennie Maupina, Gill Scott Herona, ima znači raje u ovim predjelima koji cijene dobre stvari,ali PRAVO dobre stvari!!!!:lol:

#12 TUTU

TUTU
  • Members
  • 24 posts

Vrijeme objave: 25 Siječanj 2016 - 00:04

VB

#13 TUTU

TUTU
  • Members
  • 24 posts

Vrijeme objave: 25 Siječanj 2016 - 00:05

Bas steta...

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.