Jump to content

- - - - -

Bubnjari na forumu, predstavite se!

• Please log in to reply
333 odgovor(a) na ovu temu

#21 jimi

jimi
  • Members
  • 196 posts

Vrijeme objave: 08 Prosinac 2004 - 22:43

ime;Maringodina;16 OPREMA;planet z komplet(smeće) paiste crash 302, zildijan k ride(stari),ludwig s dva basa(stariji je od gospinih papuća ali služi)PRIJAŠNJA OPREMA:o bubnjevima bolje da ne prićan , a ćinele subile sabian profi OPREMA SNOVA: albino monster...BAND:Paradoks hard/n/heavy, sviramo skupa jedno 1.5 godinu, a to je ujedno i moj prvi band,epitaf i još jedan samo šta još nema ime ,ali ja mislin da je peppiju i hendrixu poznato...UTJECAJI:M I K E P O R T N O Y,dave weckel ,john bonham,ian paice,denis chambers,bill cobamGLAZBENI ŽANROVI:progressive rock-metal,hard n'heavy,nešto blues/rock-aOMILJENE GRUPE: D R E A M T H E A T E R,pain of salvation,ark, lte,symphony x,quensryche,helloween,hendrix,leb i sol,hooker...

#22 Teriyaki

Teriyaki
  • Members
  • 127 posts

Vrijeme objave: 15 Prosinac 2004 - 21:01

Ime:Marijan Dob:22Trenutačna oprema: Yamaha stage custom nouveau (22", 8", 10", 12", 14"), Zildjian A Mastersound 14" hi-hat, Zildjian A custom 15" crash,Zildjian A Custom 17" crash,Zildjian A 10" SplashSabian pro crash 16", Sabian pro chinese 16", Sabian HHX dry ride 21"Prijašnja oprema: HohnerTrenutačni bend: TeriyakiWeb site banda: www.teriyaki.tkUtjecaji/inspiracija: Harvey Mason, Billy Cobham, Derrick Mckenzie, Steve Gadd...Glazbeni stilovi: uglavnom funk i funky, a poceo sam na rocku i psihodeliji.Oprema snova: Yamaha maple custom ili nesto puno skupljeO meni: Što se tice bubnjeva, sviram nekih 8 god i jako to volim. A sto se tice drugih stvari bavim se karateom i studiram na feru. Tolko o meni...

#23 napoleon2

napoleon2
  • Members
  • 1934 posts

Vrijeme objave: 25 Prosinac 2004 - 02:28

ime: TomislavDob: 23trenutačna oprema: pearl export(tranquillity-jev) u kombinaciji sa njegovim i         theodoreovim činelamaprijašnja oprema: neki krš od bubnja od tranquillityaBend: Chung FungUtjecaji/inspiracija: Dave Grohl, bubnjari Girls against Boys i Ry Coalitiona tranquillity i theodore(ovi zadnji definitivno bubnjari koje  najviše slušam ;D)Stilovi: Heavy Hiting punk rock, sludge,grunge, discooprema snova: bubnjevi sa duuuubokim prelazima i činelama za heavy hiting....  a koje su to pojma nemam, jer o bubnjevima pojma nemamo meni: želio bih biti precizan, konkretan i jednostavan bubnjar koji će dobro      izgledat na stage-u, sviram bubanj 4 godine. sviram gitaru u dva banda               i netolerantan sam prema bubnjarima, pa sam htio vidjeti kako je  zapravo biti bubnjar.....svi ti seru, a o tebi ono glavno ovisi. nema bolje stvari u bandu od odličnog bubnjara, sve ostalo se može nekako provuć, al loš bubnjar ne.....baš me zanima jesam li dorastao zadatku ::) ::( ::o

#24 zokan

zokan
  • Members
  • 27 posts

Vrijeme objave: 09 Siječanj 2005 - 16:57

Ime:ZokaDob:18Trenutačna Oprema: Yamaha Yd i cinele paiste 302 ali ubrzo putuju hehePrijašnja oprema: Maxtone 202 mx (jos u mom vlasnistvu al sad kupi prasinu) i prije 2 godine radpadnuti takton kojeg san kupija za 500 kn a proda za 1500Oprema Snova:bolje da ne pisen.........Trenutačni/prijašnji bandovi:uglavnom puno gazerskih bendova sad sviram s nekim klinjama intrumentalnu psihodelijuWebsite banda:neman benda al iman koncertnog prostora koji drzim crtaonasibenik.blog.hrUtjecaji/Inspiracija:svi i nikoGlazbeni stilovi/žanrovi:blues , rock , jazz , punk......sve osim narodnjakaO meni: Sviram bubanj a u ostalo vrijeme sam alkoholicar a ponekad svratim i do skole :))))

#25 Metalhead

Metalhead
  • Members
  • 13 posts

Vrijeme objave: 21 Siječanj 2005 - 12:03

Ime: IgorDob: 17Trenutačna Oprema: Tama: bas, snare, 3 prijelaznih, Sonor dupla pedala serije 400 solid.Remo: Powerstroke 3, Ambasadori i Emperor Činele: trenutno Staggove; fus, 2 crash, ridePrijašnja oprema: -Oprema Snova: Set up Larsa, Jukke Nevalainena... Trenutačni/prijašnji bandovi: Borna GordiWebsite banda: -Utjecaji/Inspiracija: Motorhead, Majke i slični hard rock bandovi.Glazbeni stilovi/žanrovi: Hard RockO meni: Svaram bubnjeve i gitaru, obožavam sve stilove rocka i metala. Dane uglavnom provodim svirajuči i slušajuči mjuzu. Na drummsima trenutno vježbam rasturanje s duplom ;D

#26 Ac of Sepal

Ac of Sepal
  • Members
  • 365 posts

Vrijeme objave: 09 Veljača 2005 - 21:12

Ime: AlenDob: 19Trenutačna Oprema: tama rockstar 12-13-16-22",premier metalni snare(hebemu,nemogu se sjetit serije,ali dodje 3000kn :D ), strgani: paiste 502 ride 20",sabian b8 rock crash 16", sabian hhx 18" china, cijeli: sabian solar 12" splash koji zvuci ko kad hrcak kihne, paiste 502 14" hi hat, and my pride and joy: SABIAN AA METAL-X 18" CRASH!! i tamburo(FUJ) dupla za ljevaka.Prijašnja oprema: pearl forum series,i neke paistove cinele koje su strgane pa mi sad vise na zidu u sobi...Oprema Snova: ce past kad jednog dana uletim sa 10000 eura u neki super shop! :Trenutačni/prijašnji bandovi: jedan i jedini- Sepal! Website banda: www.sepalband.comUtjecaji/Inspiracija: medju prvima koje sam slusao su Abe cunningham iz deftonesa i David Silveria iz korna...ali inace vucem inspiraciju od svudaGlazbeni stilovi/žanrovi: mostly metalO meni: zgodan,veliki decko koji voli sve sto vole mladi! :Deto ga! hehehe

#27 3vilP

3vilP
  • Members
  • 456 posts

Vrijeme objave: 13 Ožujak 2005 - 13:47

Ime : MarioGodine : 21Oprema : Premier Olympic, 12,14,14 i po,16,20...Zildjian Planet Z cymbal set (crash,ride,hi-hat)...Bass pedala Premier Olympic iz kompleta...Prijašnja - ma svakakva no name sranja, samo da se svira...Oprema Snova - Yamaha Maple Custom pojačan sa Paiste signature setom i duplom Iron CobromBendovi - Elf Society / Pure PleasureUtjecaji - Travis Barker, Josh Freese, Buddy Rich...Glazbeni žanrovi - Punk Rock, Power Metal, Hard Rock...O meni - Student infprmatike, ovisnik o glazbi, kolekcionar Mp3ca, posjetitelj svih mogučih underground svirki, ljubitelj djevojaka itd...

#28 FuP

FuP
  • Members
  • 54 posts

Vrijeme objave: 14 Ožujak 2005 - 00:50

Ime: FilipDob: 21Trenutačna Oprema: Yamaha YD, sabian (ne znam koja serija) fus i ride, neka odrezani zildjian planet Z crash i vic firth palice ;)Prijašnja oprema: Kartonska kutija, teglice i sve po cemu se moze lupatOprema Snova: bilo sta sa dabl šatom i 30 elemenata svega i svacegaTrenutačni/prijašnji bandovi: TempestaWebsite banda: bit ce za koji mjesecUtjecaji/Inspiracija:Glazbeni stilovi/žanrovi: rock,heavy metal, hc, pop,..O meni: Studiram ekonomiju u rijeci, sviram, pušim, pijem i spavam okrenut na bok.

#29 Superhrabar Dabar

Superhrabar Dabar
  • Members
  • 1987 posts

Vrijeme objave: 22 Travanj 2005 - 06:18

Ime:IvorDob:21Trenutačna Oprema:Pa možda uzmem te Premier Olympic da vidim dal mi to ide uopće..Prijašnja oprema:buahahahahahahahahaa!!Oprema Snova:Nešto jednostavno kontam...nisam još u bubnjevima...Trenutačni/prijašnji bandovi:buahahahahahahah!!!Website banda:-)Utjecaji/Inspiracija:Onaj Srb il kak se već zove iz Van Gogha...Glazbeni stilovi/žanrovi:Neka rokerica...nadam se da znate koliko je to širok pojamO meni: Sviram gitaru već jako dugo ali imam i svoju tihu patnju-bubnjeve....kontam da nikad nije kasno za naučit...važno mi je da sam točan...bez metronoma ne želim ni pogledat bubnjeve.Čisto da mogu sebi u studiju odsvirat. Gitara je moja prva ljubav i nemam nekih velikih iščekivanja i nikad se neću zvat bubnjarom nego samo osobom koja je u mogućnosti malo držat ritam he, he...

#30 kejcastis

kejcastis
  • Members
  • 827 posts

Vrijeme objave: 08 Svibanj 2005 - 19:34

Drugovio i drugarice, da se predstavim...bilo bi vrijeme...Ime: MiroslavDob: 19Trenutačna Oprema: Sonor Sonic plus 12'', 13'', 16'', 22'', snare Sonor Arstist series 14''x5'', te lepe činele koje mi se neda nabrajatPrijašnja oprema: Premier Cabria 12'',13'', 16'', 22'', 14''x5,5'' i ružne čineleOprema Snova: sonor delite/s-class pro, 8'', 10'', 12'', 14'', 16'' i 20''...može i neki custom made bubanjTrenutačni/prijašnji bandovi: Strangelove, Genevieve Rice te jedan projekt koji nema još imena/hrpa koja ništa ne značiWebsite banda: nemaUtjecaji/Inspiracija: John Bonham, definitvno...Chad Smith...ne zapanjuju me raznorazni bubnari na videoškolama... Glazbeni stilovi/žanrovi: ma stvarno sve...O meni: volim druga Tita i vjerujem u revoluciju...volim i druga Lenjina, kao i Marxa i Engelsa...ali Staljina ne...

#31 Bill Ward

Bill Ward
  • Members
  • 195 posts

Vrijeme objave: 24 Lipanj 2005 - 11:03

Ime - MatkoDob - 16Trenutacna oprema - Sonor force 2001,Tama artstar ES 12" tom,Tama iron cobra,evans genera G2 opne                                -Cinele:Sabian AA rock ride 22",Sabian Pro Sonix Rock crash 18",Paiste alpha power crash 18",Alchemy pro art splash 10",Sabian B8Pro Medium Hi-hat,Prijasnja oprema - n/aOprema snova - Sonor designer ili tama starclassic maple,HHx evolution i z custom cinele i tako dalje...Trenutacni i prijasni bendovi - Servants of time i jos jedan koji nema imeWebsite - nema gaUtjecaji/Inspiracija - Vinnie Paul,Ian Paice,Mike Portnoy,Richard Christy,Tony Royster jr.,Danny Carey,Thomas Lang ......Glazbeni stilovi - Heavy i trash metal,te pomalo progressive,noise itd...O meni -  8)

#32 drummana

drummana
  • Members
  • 58 posts

Vrijeme objave: 24 Lipanj 2005 - 12:59

Ime:kristian #4 orešićDob:39 (sutra)Trenutačna Oprema:Sonor sonic + ll (10,12,14,20, 14x5 s class brass), 20"K custom ride, 15&17" A custom crash, 13" K/Z hhPrijašnja oprema:Amati, Ludwig(prodo sam budala supraphonica),BasixOprema Snova:Činele-sve K, bubanj-vlastita proizvodnjaTrenutačni/prijašnji bandovi:Blues Machine/Hakoona Matata, Mungos bros...Website banda:Utjecaji/Inspiracija:sve odsvirano s feelomGlazbeni stilovi/žanrovi:blues, funk,jazz, rockO meni:

#33 Wiseman

Wiseman
  • Members
  • 1 posts

Vrijeme objave: 27 Lipanj 2005 - 16:21

Ime: WisemanDob: 21Trenutačna Oprema: Yamaha Birch Custom Absolute (Vintage finish), 10" 12" 13" 14" 16" snare 14"x6 1/2" brass, Zildjian & Paiste itd...Prijašnja oprema: Ludwig Smoke & FireOprema Snova: Imam ju.Trenutačni/prijašnji bandovi: Puno ih je bilo i ima ih...Utjecaji/Inspiracija: Dave WecklGlazbeni stilovi/žanrovi: jazz, funk, acid-jazz, big-band jazz...

#34 MokA

MokA
  • Members
  • 1051 posts

Vrijeme objave: 28 Lipanj 2005 - 01:17

Ime: Mojca PeterneljDob: 22Trenutačna Oprema: Sonor Force 3003; BD 22" x 17 1/2", TT 10" x 9", TT 12" x 10", TT 14" x 12", Snare 14" x 5,5", DTH 313, DT 211 (Drum Trone), Hardware 400: 444 Hi Hat, 447 Snare Stand, 440 Cymbal Stand, 443 Mini Boom Cymbal Stand, 433 Bass Drum Pedal; Cymbals: Zildjian rock crash 18", Zildjian A custom 18", HH Paiste 302 14"Prijašnja oprema: Maxtone; TT 12", TT 13", Snare 14", FT 16", BD 22", DT Dixon, Cymbals: HH Bddrum 14", Ride Bddrum 20", Zildjian Rock crash 18"Oprema Snova: bubnjaru imadem, daklem sve sto trebam su nju cinelice! :DTrenutačni/prijašnji bandovi: prijasnji: Lost View (amibjentalna psihadelika), Pihalni orkester Bezhigrad/Ljubljana; trenutacni: neimamo jos imena, na cekanju :D (rock, garazha ;D, etno.../indijanska (by Gerontius ;D)/...svast-nesh)Website banda: nea josh! :DUtjecaji/Inspiracija: Bog to sami zna..... ::( Glazbeni stilovi/žanrovi: nema sta nema ! ha!O meni: jedem, pijem, kakam, piskim, spavam, sviram bubnjaru, svirah klavijature, glupiram se, smucam se po koncertima i svukud ostalo pomalo, malo po malooo nista nije ostalo... ;D sta jos? studiram, dakle uchim, slikam, prdim ! ;D ;D

#35 Marla

Marla
  • Members
  • 17 posts

Vrijeme objave: 08 Srpanj 2005 - 13:20

Ime: imam ga, jesDob: 19Trenutačna Oprema: nista od toga ;( ali kejcastis ima dobru opremu po kojoj lupam povremeno...Prijašnja oprema: -Oprema Snova: ma dovoljno je da je oprema, kakva god da bila. jednom kad dobijem na lotu... ::D inace, cisto estetike radi, htjela bi crvene bubnjeve sa prozirnim opnama ;DTrenutačni/prijašnji bandovi: sanjam o jednom pa cemo pricekati malo...Website banda: -Utjecaji/Inspiracija: novi valGlazbeni stilovi/žanrovi: Rock, ali ja bih svirala nesto malo drugacije, mjesavinu toga i francuskih sansonaO meni: ne znam svirati, jos, ali za koji mjesec budem, polako. ne znam puno o strucnim raspravama vezanim uz komponente i sl., ne znam vas, nista ne znam, ali to nije ni bitno. glavno da se trudim :D inace, fotografiram, pisem pomalo, citam kad stignem, opijam se, tipicno.

#36 Mosquito

Mosquito
  • Members
  • 20 posts

Vrijeme objave: 10 Srpanj 2005 - 19:54

evo pa idem i ja :oime:Goran Njezicdob:17trenutacna oprema:premier olympic onaj osnovni set,pedala standard,cine:sabian custom stage crash×2,paiste splash10",neki crash koji nemam pojma kaj je,iona koju dobis u setu,bas zakon zvuce ;)oprema snova:Premier gen-x ili kak vec,rock tom8"×7",10"×8",12"×9",floor tom,14",16",18"bass22"×18" ×2(2bassa)cine,sabian hand hammered rock crash16",17",18",dark crash17",AAXmetal ride22",AAXmetal hats,AAXtreme chinese2× :D :)band:WIREinspiracija:Roger Taylor,Lars Ulrich,Charlie Benante,Brian Mayglazbeni stilovi:Metal,Hard Rocko meni:volim svirat bubnjeve :D :(

#37 Vix

Vix
  • Members
  • 134 posts

Vrijeme objave: 03 Kolovoz 2005 - 15:21

Ime: Viktor Volarich Horvat [okej, Volarić Horvat, ajde 8) ]Dob: 17 i pol. Mjeseci.Trenutačna Oprema: Neki thrash Yamaha Made in Japan prerabljeni set, tak da znam samo chinele koje iam:-Paiste 302 Plus 14" HiHat-Paiste 802 16" Crash-Paiste 402 Nickel/Silver 18" Crash-ride [za nju neam stalak ybg...]-Zildjian Z-Planet 20" Ride [na home-made usranom stalku]Prijašnja oprema: MashtaOprema Snova: Brojem elemenata ne puno raskoshnije od ove sirotinje, ali da bude nesh kvalitetno i kompletirano.Trenutačni/prijašnji bandovi:Hah, kao, imali smo neki bend M.Oo.Ph. i svirali smo neku zhesticu, skidali RATM i Deftonese, a sad kao iam drugi bend, Her Majesty's Sound Designers, svoje stvari radimo i skidamo malo Pavementa, malo Trail of Dead i tak...Website banda: N/AUtjecaji/Inspiracija: Damon Che [Don Caballero], Chad Smith [RHCP], Tony Hajjar [At the Drive-In] i jazz ritmovi. Majko presveta, to je nesh predobro. Eo, Zheljko Macheshich nek bude tu utjecaj XD [lokalni jazz bubnjar]Glazbeni stilovi/žanrovi: Alter, Indie, World music, experimentiranje s raznim instrumentima, egzotichnim i home-made udaraljkama i tak...O meni: Neam vremena sad...

#38 Barky

Barky
  • Members
  • 165 posts

Vrijeme objave: 07 Studeni 2005 - 18:56

Ime:Barbaric GoranDob:28Trenutačna Oprema:Yamaha tour custom,cinele istambulPrijašnja oprema:Yamaha dd55,yamaha dtxplorer,gretsch blackhawkOprema Snova:samo sto vise cinelaTrenutačni/prijašnji bandovi:sviram u gazerskom bendu.Website banda:Utjecaji/Inspiracija:tommy igoe,krunoslav levacicGlazbeni stilovi/žanrovi:svastaO meni:Nista posebno,radi se i svira.

#39 funky man

funky man
  • Members
  • 13 posts

Vrijeme objave: 10 Studeni 2005 - 15:47

Ime:Ivan Dob:26 Oprema:Tama superstar custom 22,10,12,14,14x5.5 snare,paiste signature hihats,meinl crash i istambul ride,ddrum4 komplet(elektronac) Oprema snova:gore navedeno+koja splashica i dva trigera,ali nabaviti ću i to. Sadašnji band:nepoznat.svirao sa svim i svakim. :)

#40 Arapaho

Arapaho
  • Members
  • 114 posts

Vrijeme objave: 22 Studeni 2005 - 01:53

Ime: Deni GjurgjevićDob: 20Trenutačna Oprema: ludwig big beat ali željezni(ima oko 28g), doboš 14" prijelaz13" i 14", indiana 18", kasa 24" 2 rototomba 8" i 10"(nisu u upotrebi), crash paiste alpha 14", medium crash paiste 2002 16", ride paiste 302 20", fuš zildjian zbt plus, tama iron cobra hp200, Prijašnja oprema: paiste 3000, ludwig speed king, paiste 602 thin crash 14",fuš zbtOprema Snova: ma jebeš opremu, samo da ja naučim dobro svirat pa onda mogu i na loncima i opet če dobro zvučit!Trenutačni/prijašnji bandovi:narikače, denial / egzekucija Website banda:Utjecaji/Inspiracija: Dalibor Peršić, Alen Timbljaš, Marko Lazarić, Boris leiner,Krunoslav Levačić,Glazbeni stilovi/žanrovi:alternativa, rock, metal, surf, blues, regge, jazz(za sad samo uživo)O meni: obožavam aute i motore, u svjet glazbe sam ušao u 5r. sa r.e.m i prodigyom a dalje je išao deep purple i kad sam počeo slušat maidene otvorila se pandorina kutija :) premalo vježbam i nikad neču prežalit što nisam počeo ranije svirat barem sa 13g. imam u planu ič na instrukcije ali nikako da se dogovorim sa mojim učiteljima, ali valjda če i to jednog dana

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.