Jump to content

- - - - -

Bubnjari na forumu, predstavite se!

• Please log in to reply
333 odgovor(a) na ovu temu

#321 drum_markec

drum_markec
  • Members
  • 10 posts

Vrijeme objave: 24 Ožujak 2012 - 16:24

Ime: Marko KovačićDob: 18Trenutačna Oprema: Premiere maple signia( bas, 3 toma, 2 floor toma), Sonor Artis series jojo mayer signature snare,

Yamaha DFP 9310 dupla, UFIP kreševi, ride i hi-hat, stagg china i splashevi.

Prijašnja oprema: Tama StarclassicOprema Snova: nemam je:DTrenutačni/prijašnji bendovi: Glas Generacije, Taken from Above, i jos 2 trenutna benda koja nemaju ime:)Website banda: nema seUtjecaji/Inspiracija: Jojo Mayer, Matt Halpern, Travis BarkerGlazbeni stilovi/žanrovi: hardcore, metalcore, punk, ska, rock, nu metal, progressive metalO meni: I do stuff, sometimes :001_unsure:http://www.youtube.com/watch?v=qTiQlfbjQZs&list=UUQJdsyLU6gEomaLTtiBQS2g&feature=plcp

#322 Tomfa

Tomfa
  • Members
  • 1 posts

Vrijeme objave: 26 Ožujak 2012 - 03:48

Ime: Tomislav Dob: 18Trenutačna Oprema: Sonor force 3007, Sonor dupla bas pedala DP 472R, Hi-hat:Zildjian ZHT 14'', Činele: A Custom medium crash 16'' i 17'', Zildjian ZHT China splash 10'', Ride: Zildjian ZHT 20'', zvonce(Cowbell).Prijašnja oprema: Crashevi: ZHT Medium Thin Crash 16'' i Fast Crash 18'', China Paiste Alpha 18''.Oprema Snova: Uff. Svake godine drugo. :001_unsure: Al fina china, par crasheva nabacit, ride, 12 13 16 18 24, snare 14x6,5.. sve živo nabacat oko sebe i šibaj! :001_wub:Trenutačni/prijašnji bandovi: Nimfa i Irritus, trenutačno sviram u obadva benda. Website banda: Irritus:http://www.facebook.com/pages/Irritus/109735938963 Nimfa: http://www.facebook.com/Nimfa1234Utjecaji/Inspiracija: John Bonham, Ian Paice, Chad Smith, Dave Grohl, Tommy Aldridge, Danny CareyGlazbeni stilovi/žanrovi: Rock'n'Roll.O meni: Iz virovitice sam, sviram bubnjeve 4 godine, uzimao sam par satova poduke, ali isključivo sam samouk. Još sviram gitaru, bas i pomalo klavir. Volim i uživam svirati, pa zato ako je itko za neki jam ili tako nešto, nek se slobodno javi! :D Živjeli, mahanje!

#323 tajsam

tajsam
  • Members
  • 4 posts

Vrijeme objave: 26 Ožujak 2012 - 19:49

ime:Hrvojedob:24Oprema:yamaha maple custom 10,14,18,14,pear masters custom 10,20,14,20,14 cinele k custom,hhx, i svasta nesto.jos snareva i svacega.samouk.sviram jos gitaru i klavir.jednostavno volim svirat

#324 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 26 Ožujak 2012 - 20:04

bog te neće...što meni netko nije kupovao takvu opremu....zavidan sam , dečki..ali samo vi rokajte!!!

#325 rikardo_perovic

rikardo_perovic
  • Members
  • 33 posts

Vrijeme objave: 27 Ožujak 2012 - 13:00

Ime: Rikardo PerovićDob: 25Trenutačna Oprema: Pearl session studio birch 22,10x8,12x10,14x11,14x5, Zildjian K mastersound hi hat 14'' sabian hh thin crash 16'' sabian aax studio crash 16'' paiste 2002 crash 18'' sabian AA medium /heavy ride 20''Prijašnja oprema: Ludwig accent(jos ga imam)Oprema Snova: a ko to moze znatiTrenutačni/prijašnji bandovi: U2 tribute bend "Beautiful day"Website banda: http://www.facebook....70254013055062/Utjecaji/Inspiracija: chad smith, dave weckl, benny grebb, rnb crnci svi :DDDDD i da ne nabrajam daljeGlazbeni stilovi/žanrovi: sve volim sve slusam i sve pokusavam sviratiO meni: iz zadra sam,zaposlen,studiram,ostatak vrimena sviram i vjezbam,aktivno vjezbam malo vise od 2 godine evo tu se moze viditi i kako sviram :http://www.youtube.com/watch?v=CcUIOmaJbOk&feature=sharehttp://www.youtube.com/watch?v=hGUCcNopY2c&feature=channel

#326 Eki

Eki
  • Members
  • 46 posts

Vrijeme objave: 27 Ožujak 2012 - 23:37

ime:Hrvojedob:24Oprema:yamaha maple custom 10,14,18,14,pear masters custom 10,20,14,20,14 cinele k custom,hhx, i svasta nesto.jos snareva i svacega.samouk.sviram jos gitaru i klavir.jednostavno volim svirathttp://www.youtube.c...d&v=r18mTKqcoUw

pozdrav, i welcomeHrvoje, šta nisi ti bio u grožnjanu ili da preformuliram pitanje ti si svirao donatijev drum set-up? :thumbup1:Doživljaji i tako to ?

#327 tajsam

tajsam
  • Members
  • 4 posts

Vrijeme objave: 28 Ožujak 2012 - 00:21

pozdrav, i welcomeHrvoje, šta nisi ti bio u grožnjanu ili da preformuliram pitanje ti si svirao donatijev drum set-up? :thumbup1:Doživljaji i tako to ?

da bio sam.svirao sam njegov setup.pearl masters maple 6mm shell.ambasador clear plastike na svemu,na snareu emperor x (debela plastika za lupat čekićem)bas bubanj powerstroke 3.njegove činele od 200 kila i to je to.mislim njemu zvuci bubanj tako kako zvuci jer on svira.kad netko drugi svira .......drugacije je normalno.on lupa prestrasno.on opali snare takvom snagom da covjek to ne moze vjerovat dok ne vidi uzivo.a moj dozivljaj za bubanj je pearl je pearl.standard pearl masters zvuk.imam ga doma.ma donati kad je sjeo za onaj sonor srednje klase kad je poceo lupat-opet nevjerovatan power.i na onom naj jeftinijem je opet imao svoj sound.

#328 Eki

Eki
  • Members
  • 46 posts

Vrijeme objave: 28 Ožujak 2012 - 08:42

da bio sam.svirao sam njegov setup.pearl masters maple 6mm shell.ambasador clear plastike na svemu,na snareu emperor x (debela plastika za lupat čekićem)bas bubanj powerstroke 3.njegove činele od 200 kila i to je to.mislim njemu zvuci bubanj tako kako zvuci jer on svira.kad netko drugi svira .......drugacije je normalno.on lupa prestrasno.on opali snare takvom snagom da covjek to ne moze vjerovat dok ne vidi uzivo.a moj dozivljaj za bubanj je pearl je pearl.standard pearl masters zvuk.imam ga doma.ma donati kad je sjeo za onaj sonor srednje klase kad je poceo lupat-opet nevjerovatan power.i na onom naj jeftinijem je opet imao svoj sound.

Super, znači klasika, ko zna može svirati i na kantama i opet će si isfurati svoj sound i stil (svoje prepoznatljive beatove).Dali vam je objasnio svoju tehniku duplih pedala?mislim da on manje-više sve svira double stroke na bassu(ako se ne varam), kada gledaš izgleda ful čudno, ali kada slušaš sve je i više nego odlično.

#329 Komediruzecki

Komediruzecki
  • Members
  • 14 posts

Vrijeme objave: 03 Siječanj 2013 - 20:32

Ime:IMam
Opremu:NEmam
Godine:17
Utjecaji :Nicko Mcbrain(Iron Mejden)
Oprema iz snova:Tama with a lot of tom's und big bass
Bendovi:Torment,Slices of Death,Carnage
O meni :pratim nastavu ,i sviram gitarru ...

#330 Aldo45

Aldo45
  • Members
  • 8 posts

Vrijeme objave: 28 Travanj 2013 - 15:11

Ime: Franko
Dob: 17
Trenutačna Oprema: Mapex QR serija, 22x16 bas,prijelazi: 12x12 i 13x13 i 16x16 floor tom. Činele Zildjian ZBT hat, crash i crash/ride.
Prijašnja oprema: samo činele mjenjane
Oprema Snova: Nešto kao Nicko McBrain ili Christoph Schneider
Trenutačni/prijašnji bandovi:  ništa ozbiljno

Website banda: /
Utjecaji/Inspiracija: Zbog Nicko McBraina sam i zapoćeo svirati...on mi je #1. Ima tu utjecaja i Ian Paica (ljevak kao i ja :D), Cristoph Schneidera, Chad Smitha....
Glazbeni stilovi/žanrovi: Heavy metal, power metal, rock. Volim i reggae ali rijetko to sviram.
O meni: Srednjoškolac, sviram od 11-te godine

#331 defenderčina

defenderčina
  • Members
  • 116 posts

Vrijeme objave: 25 Ožujak 2014 - 20:17

Bog djeco....citam vase postove i godine,pa vidim da je plafon 32...evo jednog dinosaura..dakle,zovem se Ivan i imam 47(!) godina u tijelu...23 u glavi.Sviram cca 30 godina i jos se od toga nisam obogatio...ali bar uzivam u onom sto radim...sviram sve osim cajki i cajkama slicno(npr.Zecic). A bubnjevi? Uh,bilo je svega,od trowe,amatija,tactona...onda sam upao u lovu pa je stigla tama swingstar(89....tada je to bio pojam) pa je bilo pearlova,sonora,premiera,yamaha....cak sam godinu dana tuckao po onom shitu od yamahe dtxpress(nikad vise)....sad imam malu yamahu yd,meni zvuk okej,od cinela svasta,naravno iz gornje klase....bitno da se svira...pozdrav djeci cijelog svijeta i ne odustajte od svojih snova!

#332 -enigma-

-enigma-
  • Members
  • 2840 posts

Vrijeme objave: 26 Ožujak 2014 - 11:34

dobrodošao!  :001_smile:

#333 IĆO

IĆO
  • Members
  • 17 posts

Vrijeme objave: 26 Srpanj 2014 - 18:25

Ivan Kelava, iz Sinja, sviram sve i svašta, pireve za lovu. imam Premier Artist Birch i Alesis DM10.

#334 IĆO

IĆO
  • Members
  • 17 posts

Vrijeme objave: 26 Srpanj 2014 - 18:27

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.