Jump to content

Slika
- - - - -

Bubnjarke

• Please log in to reply
168 odgovor(a) na ovu temu

#41 tosha

tosha
  • Members
  • 72 posts

Vrijeme objave: 11 Lipanj 2006 - 21:04

U stvari Sheila je vrhunski perkusionist u prvom redu, a onda bubnjarica. Dobra je fotka na drummerworldu gdje stiklama svira konge :D.

Ima je i kako svira perkusije a Alex Acuna bubnjari ;D,isto je clip na drummerworld-u,i isto je to bilo na manifestaciji MD 2005 ,ali na Alexovoj "prezentaciji"

#42 Kramer

Kramer
  • Members
  • 72 posts

Vrijeme objave: 12 Lipanj 2006 - 00:08

Evo, i sad će još ispast da samnom nešto nije u redu, a ne sa svima vama!!! ;D

#43 drum junior

drum junior
  • Members
  • 26 posts

Vrijeme objave: 19 Lipanj 2006 - 10:38

Evo ja isto bubnjarka!Istina je...dečki neće cure u bend...pogotovo ne bubnjarkE. ne svi, ali ima ih..mnogo.. Radili to oni svjesno ili ne. Meni se dogodilo...Odjeb jer sam cura.Ma nabijem te!Marš!Takvi me ljudi jako ljute! Mislim cijelo današnje društvo tak funkcionira, htijeli mi to il ne... to je strasno...Ok, sad sam se malo nabrijala...ne bi vise o tom za sad

#44 ancica17

ancica17
  • Members
  • 98 posts

Vrijeme objave: 19 Lipanj 2006 - 11:44

Ma ne slazem se. meni je do sad to sto sam bubnjarka samo bila prednost. nitko me nije odbio zbog toga. ak znas svirat, primit ce te bez obzira na spol. sumnjam da smo jos uvijek u tolko primitivnom drustvu da bi nas to smetalo. :)

#45 MokA

MokA
  • Members
  • 1051 posts

Vrijeme objave: 19 Lipanj 2006 - 11:47

Ma ne slazem se. meni je do sad to sto sam bubnjarka samo bila prednost. nitko me nije odbio zbog toga. ak znas svirat, primit ce te bez obzira na spol. sumnjam da smo jos uvijek u tolko primitivnom drustvu da bi nas to smetalo. :)

na zalost, jos uvijek ima takvih primitivaca! :DLp

#46 ancica17

ancica17
  • Members
  • 98 posts

Vrijeme objave: 19 Lipanj 2006 - 12:00

na zalost, jos uvijek ima takvih primitivaca! :DLp

onda sam imala srece, pa sam naletila na pametne ljude. :)

#47 Kramer

Kramer
  • Members
  • 72 posts

Vrijeme objave: 19 Lipanj 2006 - 19:19

c c c.... Puste priče ::)

#48 drum junior

drum junior
  • Members
  • 26 posts

Vrijeme objave: 21 Lipanj 2006 - 14:11

Ma ne slazem se. meni je do sad to sto sam bubnjarka samo bila prednost. nitko me nije odbio zbog toga. ak znas svirat, primit ce te bez obzira na spol. sumnjam da smo jos uvijek u tolko primitivnom drustvu da bi nas to smetalo. :D

Ti imaš sreće onda... Nije stvar u mom sviranju..Ovo danas je još JAKO prmitivno društvo samo ljudi su toga jako nesvjesni....To je moje iskustvo...i ja sam jako alergična na to... :-\

#49 ranj

ranj
  • Members
  • 1304 posts

Vrijeme objave: 21 Lipanj 2006 - 16:59

Cure (a i deckici), cijenim(o) socijalnu tematiku i ukazivanje na probleme koje, kao bubnjarke susrecete u balkanskim gudurama, ali probajte ne otici predaleko od srzi topica, a to je ipak svirka, tj. svirka nasih i vasih kolegica. Naravno, i gore izneseno ima veze sa svirkom, ali ako se zaredaju krnji komentari na razini chata bit cu prinudjen na dejstvovanje. ;Dranj

#50 tosha

tosha
  • Members
  • 72 posts

Vrijeme objave: 21 Lipanj 2006 - 17:26

RED,RAD,DISCIPLINA................ ;D ;D ;D ;D :D ;D ;D :D ;D ;D :D

#51 Kramer

Kramer
  • Members
  • 72 posts

Vrijeme objave: 22 Lipanj 2006 - 16:45

Ja mislim da si već trebo da dejstvujes na ovom topicu ::DKako bi to reko gore navedeni kolega, red, rad i disciplina:)

#52 ringo

ringo
  • Members
  • 1 posts

Vrijeme objave: 11 Srpanj 2006 - 20:03

Meni je ludnica vidjet zensku osobu da svira bubnjeve naručito ako zna.....To što govorite da postoji diskriminacija nad bubnjarkama to je istina koja po mom mišljenju nije pravedna, a vjerujem da će se mnogi složit samnom.......Inače muški sam :D

#53 MokA

MokA
  • Members
  • 1051 posts

Vrijeme objave: 11 Srpanj 2006 - 20:14

Meni je ludnica vidjet zensku osobu da svira bubnjeve naručito ako zna.....

a meni muskarca! :D

#54 salemesserschmitt

salemesserschmitt
  • Members
  • 2382 posts

Vrijeme objave: 19 Srpanj 2006 - 13:24

Ja nemam nista protiv zenskih bubnjarki! dapace! ;Drecimo, super mi je bilo vidjet (nemogusesjetitimena) bubnjarku motley cru-a...ali cinjenica je da Female drummers nisu ko male....ja nisam vidio Bubnjarku koja bi mi oduzela dah ;D ne, stvarno

Bubnjarka koja je svirala u Motley Crue (a danas svira sa Hole) se zove Samantha Maloney. I svira za pedeset.A ovo sto se tie oduzimanja daha, trebao si doći na koncert Mike Stern-a koji se održao prije par tjedana u Opatiji. Cura koja mu bubnja se zove Kim Thompson i druži se s tipovima kao što su Dennis Chambers, Dave Weckl itd. I svira kao i oni. Oduzela mi je dah. A da tehnika nije sve, dokazuje još jedna cura - Meg White, koja je popularnija od 99% muških bubnjara današnjice.

#55 MokA

MokA
  • Members
  • 1051 posts

Vrijeme objave: 19 Srpanj 2006 - 13:33

A da tehnika nije sve, dokazuje još jedna cura - Meg White, koja je popularnija od 99% muških bubnjara današnjice.

S ovim se ne bih slozila. Gdje se to ona ikad spominjala sto se tice bubnja?? :;) Lp

#56 salemesserschmitt

salemesserschmitt
  • Members
  • 2382 posts

Vrijeme objave: 19 Srpanj 2006 - 13:48

hm, odakle da počnem... [Mozda od imena onoga o kome se radi? ;) mod]http://www.ludwig-dr...ent/artists.phphttp://www.paiste.co...tter=W&thumbs=1imala je intervjue u Modern Drummeru, Drum! magazinu, you name it...Pazi, muzičar(ka) u bendu tog profila pobuđuje interes sa svih strana, pa ti je dovoljno samo da ukucaš u tražilicu njeno ime i otvorit će ti se mali milion linkova...drugo je to šta njeni kolege bubjari misle o njoj. Ali, pazi šta ću ti reći - The White Stripes ne bi bili to što jesu s nekim drugim... vjerojatno bi dionice bubnja bile mnogo tehnički naprednije, ali ne bi to bilo to.Ja sam sa Messerschmittima svirao kao predgrupa tom bendu u Zagrebu prošle godine i upoznao sam Stripese. On je uobraženi nadrkanko, ona je OK.

#57 MokA

MokA
  • Members
  • 1051 posts

Vrijeme objave: 19 Srpanj 2006 - 13:57

hm, odakle da počnem...http://www.ludwig-dr...ent/artists.phphttp://www.paiste.co...tter=W&thumbs=1imala je intervjue u Modern Drummeru, Drum! magazinu, you name it...Pazi, muzičar(ka) u bendu tog profila pobuđuje interes sa svih strana, pa ti je dovoljno samo da ukucaš u tražilicu njeno ime i otvorit će ti se mali milion linkova...drugo je to šta njeni kolege bubjari misle o njoj. Ali, pazi šta ću ti reći - The White Stripes ne bi bili to što jesu s nekim drugim... vjerojatno bi dionice bubnja bile mnogo tehnički naprednije, ali ne bi to bilo to.Ja sam sa Messerschmittima svirao kao predgrupa tom bendu u Zagrebu prošle godine i upoznao sam Stripese. On je uobraženi nadrkanko, ona je OK.

da, otvorit ce se dosta linkova sto se tice nje u skolpu stripesa, a nje kao samostalne? ludwig, paiste,.. zaboravio si i drummerworld, na koji sam, pazi, JA, poslala mejl sa prijedlogom da i nju uvrste. ;D ;) ;Dpa normalno da je i ona davala intervjue, inace bi to bila diskriminacija. ;DJa osobno mislim sve najbolje o njoj, jer nisam covjek koji pada na tehniku. A i sama sam misljenja da stripesi ne bi bili to sto jesu bez nje.Btw ko je pricao ovdje o tome ko je kakav? ::) Jel poznajes Jacka osobno da mozes tako reci? A sve i da jest uobrazen, hvala Bogu, ima i razloga. ;DInace, gledala sam ih prosle godine, al' u Ljubljani, i dobro su se lovili. ;)Lp

#58 salemesserschmitt

salemesserschmitt
  • Members
  • 2382 posts

Vrijeme objave: 19 Srpanj 2006 - 14:07

Šta "kao samostalne"?Jel' ima ijedan djelić informacije ikad, igdje, o "samostalnom" Philu Ruddu? A to je moj idol, moj vječni broj 1. Nema. Uvijek je vezan samo za bend. Kažem da je onaj nadrkanko nadrkanko, jer sam vidio kako se ophodio sa svojim ljudima. S nama je bio OK, ali ono nije način ophođenja ni sa kim, a kamoli s nekim s kim putuješ preko cijelog svijeta kroz dugo vrijeme... ma, tko ga šljivi. I ne slažem se s time da on može biti takav jer je ono što jest. Upoznao ja i Stinga, pa ti mogu reći da je to pravi gentleman i čovjek na mjestu. Bez obzira na to što je on onda bio 10 puta veća faca nego J.W. A u mojim očima to će uvijek i biti.

#59 burki

burki
  • Members
  • 200 posts

Vrijeme objave: 24 Srpanj 2006 - 15:47

hey yeah! je netko gledao Veru Figuerido(valjda sam dobro napisao ime)-likica melje bubanj-imam neki clip s drummerworlda-luda brazilka!!!svira neke latino patterne(samba,3/2 clave)nogama a preko toga solira...lagano se vijori duga,crna kovrcava kosa(mmm...!)...bubanj joj radi ko urica. koliko sam skuzio zene su lude,sviraju nes lagano i onda odjednom ulete u neke lude patterne i opet nes laganog...totalno drugi nacin razmisljanja o rokanju bubnja slazem se s Jeremiyem-nema ljepseg nego kad zena sjedne za bubanj...a i malo za promjenu da nisu samo jaja u igri... pozdrav!

#60 salemesserschmitt

salemesserschmitt
  • Members
  • 2382 posts

Vrijeme objave: 25 Srpanj 2006 - 07:20

Vera je inače profesor perkusija u Rio de Janeiru, a puno radi i u SAD. Slažem se, žena svira fantastično.A Hilary Jones? Je li itko čuo njen solo rad? Tko god nema ništa na CD-u, neka također ode na drummerworld, mislim da tamo ima nekih mp3-ca za poslušati. Super svirka. Nisam baš pobornik tih autorskih nazovi fusion pjesama (jeste li slušali Vinnijev solo rad?), ali s tehničke strane - besprijekorno.

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.