Jump to content

Slika
- - - - -

Bubnjarke

• Please log in to reply
168 odgovor(a) na ovu temu

#21 nex

nex
  • Members
  • 246 posts

Vrijeme objave: 15 Prosinac 2004 - 14:43

jel tko cuo za band SKILLET??? Bubnjarka rastura!!!! U tome bendu su dvije djevojke (bubanj,gitara) i dva dečka (bass,vocal)!!!Skinite si stvar SAVIOR i cujte sto cura radi !!! :)

#22 Zuja

Zuja
  • Members
  • 393 posts

Vrijeme objave: 15 Prosinac 2004 - 15:14

mislim da žene bubnjarke nisu podcijenjene, već ih ima jako malo...to je kao da pitaš koji vam je najbolji polu crnac polu azijat židov basist ;D (a dobro, nije baš tako ::))meni je osobno super vidjeti curu/ženu kako bubnja...šteta što ne poznajem ni jednu pa nisam nikad imao prilike svirati sa bubnjarkom...ona žena koja svira s Lennyem je ok, njegov sam album preslušavao prije par godina i bubanj mi je bio žestok- tek sam poslije skužio da ga svira žena

#23 MokA

MokA
  • Members
  • 1051 posts

Vrijeme objave: 15 Prosinac 2004 - 16:58

2 moka-jel si ti ovo na avataru?!

Nisam, al' Meg White jest. ;D :(Lp

#24 Chad

Chad
  • Members
  • 4634 posts

Vrijeme objave: 15 Prosinac 2004 - 18:10

Ima jedna dobra iz benda Kittie... Mercedes Lander :-*

#25 AmaterPotpuni

AmaterPotpuni
  • Members
  • 688 posts

Vrijeme objave: 23 Prosinac 2004 - 01:26

Maureen Tucker iz Velvet Undergrounda.. specifičan stil.. svira stojeći bez bas pedale lupa po basu palicom..

#26 Rango

Rango
  • Members
  • 964 posts

Vrijeme objave: 24 Prosinac 2004 - 02:54

btw, Lenny Kravitz sam svira bubnjeve na albumima;)

#27 MokA

MokA
  • Members
  • 1051 posts

Vrijeme objave: 24 Prosinac 2004 - 14:01

btw, Lenny Kravitz sam svira bubnjeve na albumima;)

Istina, ona navodno uopce nema ni upletene ruke na tim albumima, nego svira kako joj je kravica ;D napisala. Lp

#28 tosha

tosha
  • Members
  • 72 posts

Vrijeme objave: 16 Srpanj 2005 - 15:53

Moj glas za Hilari Jones

#29 drummerboy

drummerboy
  • Members
  • 238 posts

Vrijeme objave: 16 Srpanj 2005 - 23:57

Ma moja cura je najbolja bubnjarka.......bila... Dok mi nije dala nogu sad nema pojma.... ;D

#30 SandRob

SandRob
  • Members
  • 1305 posts

Vrijeme objave: 18 Srpanj 2005 - 18:23

moja najboja pjevacica, pokojna karen carpenter (bogjondapokoj - umrila je od anoreksije) je svirala u bandu bubanj. nije bila virtuoz ali je bila vrlo ukusna i njezna. bas kako treba svirat moje omiljene carpenterse.puno mi je draga. :obdv: gleda san tu zenu sto svira sa starron. ona je luda. 8)

#31 Ujo

Ujo
  • Members
  • 561 posts

Vrijeme objave: 21 Srpanj 2005 - 14:08

šta ova?!http://images.quizil..._cedesquiz3.jpg

#32 kejcastis

kejcastis
  • Members
  • 827 posts

Vrijeme objave: 21 Srpanj 2005 - 14:14

to je kao šala? jer je žena odvratna!

#33 Chad

Chad
  • Members
  • 4634 posts

Vrijeme objave: 21 Srpanj 2005 - 14:35

Al fino pegla duplu... 8)

#34 Kramer

Kramer
  • Members
  • 72 posts

Vrijeme objave: 07 Lipanj 2006 - 20:22

Znanstveno dokazana činjenica je da žene lošije percipiraju 3 d prostor i imaju slabiju motoriku od muškaraca, dec a fekt. A, to kaj se tu i tamo zalomi neka koja ima previše muških hormona, e, to su iznimke. Ipak, meni je nekak prirodnije vidjet ženu za bubnjevima nego na gitari recimo, to mi je koma:)Ko u onim jeftinim spotovima ala Vuco kad se on teli, iza peglaju neki rifovi i oblajhane seljančice drže gitare i mlate blajhom spaljenom kosom ::)

#35 ranj

ranj
  • Members
  • 1304 posts

Vrijeme objave: 07 Lipanj 2006 - 20:28

Znanstveno dokazana činjenica je da žene lošije percipiraju 3 d prostor i imaju slabiju motoriku od muškaraca, dec a fekt. A, to kaj se tu i tamo zalomi neka koja ima previše muških hormona, e, to su iznimke. Ipak, meni je nekak prirodnije vidjet ženu za bubnjevima nego na gitari recimo, to mi je koma:)Ko u onim jeftinim spotovima ala Vuco kad se on teli, iza peglaju neki rifovi i oblajhane seljančice drže gitare i mlate blajhom spaljenom kosom ::)

Tell me you're joking.Deder dokazi nam tu cinjenicu s 3D jos jednom, zaboravili smo malo.... Takodjer mi nije bas jasna relacija izmedju muskih hormona i sviranja bubnjeva ili sviranja instrumenta uopce. A o "neprirodnosti" prizora zene s gitarom u ruci da i ne govorim... ::) 

#36 Kramer

Kramer
  • Members
  • 72 posts

Vrijeme objave: 07 Lipanj 2006 - 20:41

Pa bilo je na tv-u, a ako je na tv-u onda mora bit istina!!! ::)Uostalom, kaj ti nije ljepše vidjet ženu da recimo igra odbojku u onim uskim hlačicama ili reklamira recimo novu niveinu kremu protiv celulita?:)Meni je recimo to premuško za žene, gledajući s te strane.

#37 MokA

MokA
  • Members
  • 1051 posts

Vrijeme objave: 11 Lipanj 2006 - 19:31

Pa bilo je na tv-u, a ako je na tv-u onda mora bit istina!!! ::DUostalom, kaj ti nije ljepše vidjet ženu da recimo igra odbojku u onim uskim hlačicama ili reklamira recimo novu niveinu kremu protiv celulita?:DMeni je recimo to premuško za žene, gledajući s te strane.

fakat si me nasmijao svojim izjavama! :)Kakva je to podjela opet na muske i zenske instrumente? To nikad necu skuziti. :DA ovo drugo, meni se cini suprotno. Zar nije seksipilnije vidjet zensku osobu za bubnjevima po mogucnosti u vrucim hlacicama, a znamo kako se sjedi za bubnjevima... :D :) ;DLp

#38 jeremy

jeremy
  • Members
  • 1306 posts

Vrijeme objave: 11 Lipanj 2006 - 19:36

fakat si me nasmijao svojim izjavama! :)Kakva je to podjela opet na muske i zenske instrumente? To nikad necu skuziti. :DA ovo drugo, meni se cini suprotno. Zar nije seksipilnije vidjet zensku osobu za bubnjevima po mogucnosti u vrucim hlacicama, a znamo kako se sjedi za bubnjevima... :D :) ;DLp

mislim da nema nista seksipilnije od zene za bubnjevima.

#39 tosha

tosha
  • Members
  • 72 posts

Vrijeme objave: 11 Lipanj 2006 - 20:28

http://www.drummerwo...s/Sheila_E.htmlsta vishe reci ,razbija..........

#40 ranj

ranj
  • Members
  • 1304 posts

Vrijeme objave: 11 Lipanj 2006 - 20:43

http://www.drummerwo...s/Sheila_E.htmlsta vishe reci ,razbija..........

Ah, divna Sheila... :-* Sjecam se Lovesexy toura od Prince-a, tad sam ju prvi put vidio, drum solo i sve...sjajno, stikle i korzet, that's the way to do it!Poslije je imala gadnih problema s ledjima (stikle?) i nije svirala neko vrijeme, ali vec nekoliko godina back in bussines. Na nase zadovoljstvo. U stvari Sheila je vrhunski perkusionist u prvom redu, a onda bubnjarica. Dobra je fotka na drummerworldu gdje stiklama svira konge :D Ah, taj covjeculjak iz Minneapolisa je uvijek imao ukusa sto se sviraca tice :).

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.