Jump to content

Slika
- - - - -

Pitanja pocetnika - procitajte generalne informacije o bubnjevima

• Please log in to reply
216 odgovor(a) na ovu temu

#41 ranj

ranj
  • Members
  • 1304 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2006 - 11:00

Tocno Ovne; za sve koji pocinju, a i koji "idu dalje" je ovaj Vic Firthov dio sajta jako dobar.

#42 jeremy

jeremy
  • Members
  • 1306 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2006 - 13:37

znam da nije mjesto za ovo, ali opa! netko je postao moderator... fino, fino... vidjet cemo kakva ce biti vladavina ovog kralja ;)

#43 ranj

ranj
  • Members
  • 1304 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2006 - 14:28

znam da nije mjesto za ovo, ali opa! netko je postao moderator... fino, fino... vidjet cemo kakva ce biti vladavina ovog kralja ;)

Obecajem da cu braniti....ghm, krivi text... Nista, probat cu malo odrzavat kucu da se ne skuplja prasina i kojekakve drangulije, a dalje sve isto: bubanj i samo bubanj. ;D

#44 alienscum

alienscum
  • Members
  • 13 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2006 - 14:24

jel bi mi mogao neto predloziti konkretno koje bubnjeve da uzmem, ja sam malo gledao al se ne kuzim bas, jedino po cijeni bih mogao odrediti koji bi mi bili najbolji ;D ;DTreci izbor: treciDrugi izbor: drugiPrvi izbor: prvinasao sam jos:Pearl: pearlSonor: sonor

#45 Chad

Chad
  • Members
  • 4635 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2006 - 19:32

jel bi mi mogao neto predloziti konkretno koje bubnjeve da uzmem, ja sam malo gledao al se ne kuzim bas, jedino po cijeni bih mogao odrediti koji bi mi bili najbolji ;D ;DTreci izbor: treciDrugi izbor: drugiPrvi izbor: prvinasao sam jos:Pearl: pearlSonor: sonor

Ak ti je prvi izbor Sonor 2005 za skoro 7 somova... onda definitvno čekiraj Tama Superstar u Hondlovoj... po meni best buy srednje klase danas.

#46 alienscum

alienscum
  • Members
  • 13 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2006 - 19:58

a sta da kazem, njub sam ::)nego aj neki site nekog ducana tu blizu ZG da vidim malo cijene kako se krecu, vidio sam sliku i mogu rec da mi se svida prijedlog :)nisam neki tajkun pa mi nije lako svakih 2 godine nove bubnjeve(makar se nadam da ce se to promijeniti ;D) pa da dam jednom al kako treba(pocetnik sam pa ne trebam bas samu najvisu klasu, zlatnu sredinu)daj samo cijene za taj prijedlog, a ostali dajte komentar mog prijedloga i komentra ovog kenobijevog prijedloga...

#47 konjina

konjina
  • Members
  • 207 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2006 - 20:01

ma ti tvoji izbori.....koliko sviraš ?ako ne sviraš malo vremena :P , onda nemoj uzimati tako skupe setovemoj savjet : sredi prostor ako imaš , kupi neki polovnjak (much jeftinije) , stavi nove kože , novu pedalu , novi hardware(ako ovaj nevalja) i naravno činele ali baš da valjajui tada skuži : ako te krene , vježbaj (imaš cilo lito) te ako na kraj lita budeš baš zna svirat , skupljaj i kupi bubanj (onaj tvoj prvi izbor ) ali bez hardwarea , činela i pedale koju ćeš uzet nove kad budeš uzima polovni tako ćeš proć jeftinije a i naučit ćeš se bolje a ovak dok se naučiš na tom sonoru propatit će on i ti .............

#48 alienscum

alienscum
  • Members
  • 13 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2006 - 20:10

a i to sto kazes, jos najbolje uzet one iz kauflanda ;Dau, treba razmislit :-\

#49 konjina

konjina
  • Members
  • 207 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2006 - 20:15

ne ozbiljno , vidi pod oglase ovdi na forumu ima zgodnih komada .....pogledaj tamu rockstar .... :-* :-* za 2,5 k moš kupit neloš polovnjak , a za još 3,5k moš uzet činele ( b8 sabian preporučam) te moš uzet kože i pedalu ne razmišljaj :P

#50 alienscum

alienscum
  • Members
  • 13 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2006 - 21:11

sto se tice bubnjeva i sl. za sada razmisljanje prepustam vama ;Dznaci da uzmem polovnjaka, kolko bi me kostalo? s kozama, pedalom, palicama i svim sto trebam..

#51 ovan7

ovan7
  • Members
  • 750 posts

Vrijeme objave: 03 Lipanj 2006 - 23:17

3000kn

#52 alienscum

alienscum
  • Members
  • 13 posts

Vrijeme objave: 04 Lipanj 2006 - 00:27

hmmm, to mi se trenutno cini kao najbolje, trebam par stvari za komp, pa ako skrpam love za sve bit ce dobro, mislim da cu uzet tako, polovnjaka :)dobro da sam pitao sve ovo :P

#53 jeremy

jeremy
  • Members
  • 1306 posts

Vrijeme objave: 04 Lipanj 2006 - 00:30

hmmm, to mi se trenutno cini kao najbolje, trebam par stvari za komp, pa ako skrpam love za sve bit ce dobro, mislim da cu uzet tako, polovnjaka :)dobro da sam pitao sve ovo :P

ima se tu jos za reci koliko hoces.... ne znam otkud je ovaj iskopao cifru od 3000 kn... to moze varirati :)probaj jos malo vremena posvetiti proucavanju oglasnika, ducana, foruma pa onda probaj shvatiti sta zelis.... i vjerojatno ces tek kad kupis bubanj, shvatiti sta si trebao napraviti. to je uvijek tako...

#54 alienscum

alienscum
  • Members
  • 13 posts

Vrijeme objave: 04 Lipanj 2006 - 09:54

ma znam, al da sam kupio bez da sam ikoga ista piao popushio bi debelo...sad moram proucavat oglasnike, moram malo nac kako cijene idu na netu pa vidjet dalje...btw: jel ima neka newsgrupa s temom bubnjeva?

#55 jeremy

jeremy
  • Members
  • 1306 posts

Vrijeme objave: 04 Lipanj 2006 - 18:40

ma znam, al da sam kupio bez da sam ikoga ista piao popushio bi debelo...sad moram proucavat oglasnike, moram malo nac kako cijene idu na netu pa vidjet dalje...btw: jel ima neka newsgrupa s temom bubnjeva?

naravno... hr.rec.glazba.bubnjevi... no malkice je neaktivno...

#56 alienscum

alienscum
  • Members
  • 13 posts

Vrijeme objave: 04 Lipanj 2006 - 19:43

nasao sam :)al kako neaktivno?pa svako malo netko pise, svakih koji dan :P

#57 Rango

Rango
  • Members
  • 964 posts

Vrijeme objave: 05 Lipanj 2006 - 13:28

nasao sam :)al kako neaktivno?pa svako malo netko pise, svakih koji dan :P

Cekiraj oglasnik- sonor force 2000, 10 (tama rockstar), 12, 16, 22, 14x3.5+ hardwer, 2500kn- uzimaj odmah! Za pocetnika vise nego savrseno!

#58 alienscum

alienscum
  • Members
  • 13 posts

Vrijeme objave: 05 Lipanj 2006 - 13:59

pa evo, Obi-Wan zna, sve mi ovisi o ocjeni na kraju godine, a nju sam srozao do bola :)ne znam, ovisi mi o tome kako prodem u skoli dal cu bit financiran od roditelja ili ne, tek sam prvi srednje pa nemam bas previse love :P

#59 ranj

ranj
  • Members
  • 1304 posts

Vrijeme objave: 08 Lipanj 2006 - 09:40

Pozdrav "drzi ritmu".

#60 bube

bube
  • Members
  • 430 posts

Vrijeme objave: 09 Lipanj 2006 - 15:58

Cini mi se da netko,uz offtopicarenje,kuri vatru.

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.