Jump to content

Slika
- - - - -

Bubnjevi- opća diskusija

• Please log in to reply
208 odgovor(a) na ovu temu

Poll: Custom bubnjevi! (56 member(s) have cast votes)

Custom bubnjevi!

1. Posjedujem (14 votes [25.00%])

Percentage of vote: 25.00%

2. Ne posjedujem (22 votes [39.29%])

Percentage of vote: 39.29%

3. Želim ih sada:) (15 votes [26.79%])

Percentage of vote: 26.79%

4. Ne bih nikada:( (5 votes [8.93%])

Percentage of vote: 8.93%

Vote Guests cannot vote

#201 -enigma-

-enigma-
  • Members
  • 2840 posts

Vrijeme objave: 16 Listopad 2012 - 21:08

sad ne znam da li da se sramim ili ponosim :biggrin:
prijatelju, kad je u pitanju konstrukcija/izrada/oprema općenito, tu sam prilično tanak. znam neke osnovne stvari, al generalno to područje bubnjarizma slabo poznajem. zato sam apriori isključio snare bed jer mi je bilo nelogično da se on može pojaviti na dva mjesta na shellu.

da li mi ova deformacija bitno utječe na zvuk? sa jednim od svoja dva drvena snarea se tučem dobit meni odgovarajući štim, praktički otkad ga imam

#202 Ivan-ri

Ivan-ri
  • Members
  • 718 posts

Vrijeme objave: 16 Listopad 2012 - 21:35

Pregledaj bearing edge.Ako ima imalo neravnina, opna ne leži kako treba i ne da se u večini slučajeva naštimat. Staviš shell na ogledalo i upališ nekakvu lampu unutra. ne bi smjelo prolazit svjetlo osim na snare bedu.

#203 ranj

ranj
  • Members
  • 1304 posts

Vrijeme objave: 19 Listopad 2012 - 09:46

sad ne znam da li da se sramim ili ponosim :biggrin:
prijatelju, kad je u pitanju konstrukcija/izrada/oprema općenito, tu sam prilično tanak. znam neke osnovne stvari, al generalno to područje bubnjarizma slabo poznajem. zato sam apriori isključio snare bed jer mi je bilo nelogično da se on može pojaviti na dva mjesta na shellu.

da li mi ova deformacija bitno utječe na zvuk? sa jednim od svoja dva drvena snarea se tučem dobit meni odgovarajući štim, praktički otkad ga imam

Nista sramit, svi ucimo dok smo zivi. Snare bed u vecini slucajeva pocinje po otprilike par cm od ruba mrezice, ali ih ima koji pocinju puuuuno ranije :wink: . Neki su vrlo duboki, neki neznantni, a negdje ih ni nema... I mora ih bit na obje strane.
http://i845.photobuc...8/snarebeds.jpg

#204 Matematika

Matematika
  • Members
  • 679 posts

Vrijeme objave: 05 Studeni 2012 - 15:42

Nista sramit, svi ucimo dok smo zivi. Snare bed u vecini slucajeva pocinje po otprilike par cm od ruba mrezice, ali ih ima koji pocinju puuuuno ranije :wink: . Neki su vrlo duboki, neki neznantni, a negdje ih ni nema... I mora ih bit na obje strane.
http://i845.photobuc...8/snarebeds.jpg

moze par rijeci o snareovima koji nemaju snare bed? negdje sam naisa na netu o takvim snare-ovima ali koji imaju normalan sistem strainera a ne parallel sistem...

#205 ZelenaBanana

ZelenaBanana
  • Members
  • 1007 posts

Vrijeme objave: 25 Prosinac 2012 - 15:54

jel ima neki majstor koji bi se kuzili u popravak snera ? onak da ga pregleda i ustanovi di ima greski pa da ga malo popravi i upici laganini ?

#206 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 25 Prosinac 2012 - 16:04

Anton , antonio drums

#207 ZelenaBanana

ZelenaBanana
  • Members
  • 1007 posts

Vrijeme objave: 25 Prosinac 2012 - 16:23

Anton , antonio drums

link neki ovo ono ? :D

http://www.antoniodrums.com/
?

#208 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 25 Prosinac 2012 - 16:34

To je to

#209 ZelenaBanana

ZelenaBanana
  • Members
  • 1007 posts

Vrijeme objave: 25 Prosinac 2012 - 16:53

To je to

tenk ju.

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.