Jump to content

Slika
* * * * * 1 votes

Fender Club Online

• Please log in to reply
2006 odgovor(a) na ovu temu

#1 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 04 Rujan 2007 - 23:48

Evo da započnem ovaj trid. Stavite svoje ljubimce onlajn da se uvidimo :thumbup:No.1. Victor Bailey Jazz Bass Posted Image

#2 thule

thule
  • Members
  • 613 posts

Vrijeme objave: 05 Rujan 2007 - 12:32

2 prijedloga:1. da budu prave fotke, a ne skinute s interneta2. za ovaj board staviti furna za moderatora cisto da se ne ulazi opet u glupionu u stilu 'yamahe/ariesi/ibanezi su bolji/losiji'

1a - da fotke ne budu teže od 150-200kb, niti više od 800 pixela u dužoj dimenziji2. ne bu išlo :lol:

#3 tonchi

tonchi

Gear watcher

• Members
  • 5476 posts

Vrijeme objave: 05 Rujan 2007 - 12:48

No.2. Fender jazz bass 1978.Posted Image

#4 Hilikus

Hilikus
  • Members
  • 1126 posts

Vrijeme objave: 05 Rujan 2007 - 14:00

No.3Am.Deeelux :lol:Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

#5 leslie

leslie

ommadawn

• Members
  • 17628 posts

Vrijeme objave: 05 Rujan 2007 - 14:19

:lol::lol::lol:Posted Image

#6 abdulmuhased

abdulmuhased
  • Members
  • 140 posts

Vrijeme objave: 05 Rujan 2007 - 18:33

ovaj furnov bass je pre pre pre strasno odlican :lol:kaj si markbass upecao?

#7 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 05 Rujan 2007 - 20:39

ovaj furnov bass je pre pre pre strasno odlican :lol:kaj si markbass upecao?

thanx abdulahe na lipim ričima, jes, upecao sam marka, i bez obzira na sve high end amplifikacije kojima sam bija zaražen, ovo malo čudo od boxa radi meni osobno jako dobro. prezadovoljan sam i trebam uzet posli još jedan box da dobijem još "volumena" na večim gigovima. ( obzirom da sam ga dobija jaako povoljno), a jednom kad bum imal 3000e da potrošim na gušte onda će se kupovat adekvatna firma. :lol: do tad triba živit malo :lol::lol::lol::lol::lol:

#8 tonchi

tonchi

Gear watcher

• Members
  • 5476 posts

Vrijeme objave: 05 Rujan 2007 - 20:57

thanx abdulahe na lipim ričima, jes, upecao sam marka, i bez obzira na sve high end amplifikacije kojima sam bija zaražen, ovo malo čudo od boxa radi meni osobno jako dobro. prezadovoljan sam i trebam uzet posli još jedan box da dobijem još "volumena" na večim gigovima. ( obzirom da sam ga dobija jaako povoljno), a jednom kad bum imal 3000e da potrošim na gušte onda će se kupovat adekvatna firma. :lol: do tad triba živit malo :lol::lol::lol::lol::lol:

Mislim da je Markbass sasvim adekvatan. Bar za moje potrebe. Ja imam Markbass CMD103H, i potpuno sam zadovoljan s njim. Odličan sound, dovoljno glasan, nema puno pizdarija, kompaktan, lagan.Šta više treba? :lol:Posted Image

#9 Bauau

Bauau
  • Members
  • 2 posts

Vrijeme objave: 09 Rujan 2007 - 11:00

Posted ImageNo. 4. - Am. Dlx.

#10 DiabQ

DiabQ
  • Members
  • 1006 posts

Vrijeme objave: 11 Rujan 2007 - 16:41

Posted ImageBy [URL=http://profile.imageshack.us/user/filterlights]filterlights[/URLNo. 5Promjena pragova je u procesu...i moram vratiti "crne kapice" na potove...

#11 bonus

bonus
  • Members
  • 741 posts

Vrijeme objave: 02 Listopad 2007 - 14:01

Posted ImageBy [url=http://profile.imageshack.us/user/filterlights]filterlights[/URLNo. 5Promjena pragova je u procesu...i moram vratiti "crne kapice" na potove...

U svidja mi se ova boja drveta i crni pickguard...ti si to skidao lak?cini mi se kao da ga nema...oces prelaziti s necim ili...mozda si ovako nesto naprvim od basa...

#12 DiabQ

DiabQ
  • Members
  • 1006 posts

Vrijeme objave: 02 Listopad 2007 - 14:23

Skinuo sam lak i to je dosta zeznut posao.Pa ako se bas ne razumijes u to ne bih ti preporucio.Prvo moras s elektricnim "fenom" skinuti tristo slojeva laka, koji dolaze na Fenderovim bassevima ( kao da su automobili ). Pri tome moras biti pazljiv da ne spalis i ne unistis/isusis drvo i da ne dobijes dijelove gdje ti je drvo puklo...Znaci treba ti "fen" s rucnom regulacijom topline.Poslije toga gomila smirglanja s brusnim papirom. Mislim da je bilo oko osam razlicitih gradacija.A onda dolazi jos najmanje pet puta premazivanje s uljem ( npr. tung oil ) i poslije svakog premazivanja ostavis 24h da se upije poslije toga ponovo smirglas s najfinijim brusnim papirom prije nego li "stavis sljedeci sloj".I nakon svega toga imas Natural Oil finish s kojim opet dosta posla oko odrzavanja.Inace ovaj bass na slici vec ima Oil finish na sebi samo sam ga slikao bez blica da ne dobijem refleksije...Predugacak posao, ja osobno to ne bih vise nikada radio...A ti ako imas dosta vremena/strpljenja i pazljiv si i pedantan prouci malo po netu, mislim da ti vecina toga pise na www.talkbass.com.Pa postaj nam slikice da vidimo!!!SretnoP.S. Ja sam imao srece, pa sam ispod laka imao vizualno ok komad drveta, sto ne mora biti slucaj. Jer su ti bassevi ipak DEBELO lakirani, sto znaci da mozda nisu predvidjeni da imaju Natural Highpolish, tj. prozirni lakirani finish ili oil finish kao npr.Posted Image

#13 Bass maniac

Bass maniac
  • Members
  • 20 posts

Vrijeme objave: 03 Listopad 2007 - 14:56

Da li mi može tko reći koliko košta Fender J-Bass???

#14 Sale Kljaver

Sale Kljaver
  • Members
  • 59 posts

Vrijeme objave: 03 Listopad 2007 - 17:38

Da li mi može tko reći koliko košta Fender J-Bass???

Od 1000 eura pa naviše. Ovisi koja godina i stanje, ali to je u principu to...Danas dobio na probu Precisiona... bemti kakva basina :001_tt1:Inače sam kljaver, nemojte se rugat, ali volim svirat bas... imao sam 15 minuta da se podružim sa basom između poslova, ovo je u komp preko usranog behringer predpojačala, u cubaseu je stavljen URS kompresor. Predobro...http://www.box.net/shared/2ehz3urt2x :thumbup1:update: Danas se malo više igrao sa basom... milina... evo novi cliphttp://www.box.net/shared/javxgrihasMjuzu usput ubacio u jingle za gavelline večeri, tako da znate otkud ta dobra mjuza u jinglu za gavellu :)Cheerz

#15 bonus

bonus
  • Members
  • 741 posts

Vrijeme objave: 03 Listopad 2007 - 19:22

Od 1000 eura pa naviše. Ovisi koja godina i stanje, ali to je u principu to...Danas dobio na probu Precisiona... bemti kakva basina :001_tt1:Inače sam kljaver, nemojte se rugat, ali volim svirat bas... imao sam 15 minuta da se podružim sa basom između poslova, ovo je u komp preko usranog behringer predpojačala, u cubaseu je stavljen URS kompresor. Predobro...http://www.box.net/shared/2ehz3urt2x :thumbup:

Nerazumijem zasto se ispricavas...odlicn groove, svirka a i snimak!:thumbup1:Pa sta se cudis! Bog svira Precisiona!:lol:

#16 Sale Kljaver

Sale Kljaver
  • Members
  • 59 posts

Vrijeme objave: 05 Listopad 2007 - 15:54

Zaslužuje novi post jer je ostaje kod mene :thumbup: Weeeeeee :w00t:Posted Image

#17 Gibocaster

Gibocaster
  • Members
  • 625 posts

Vrijeme objave: 05 Listopad 2007 - 18:12

I ja bih svog pridružio ovima, al me sram priznat da neznam postat fotku...Fender rules...

#18 evil tongue

evil tongue
  • Members
  • 207 posts

Vrijeme objave: 06 Listopad 2007 - 08:57

J-bass MIJ '96Posted Image

#19 none

none
  • Members
  • 762 posts

Vrijeme objave: 07 Listopad 2007 - 01:14

Posted Image

ovaj bass place za mirror pickguardom :w00t::thumbup:

#20 Sida

Sida
  • Members
  • 2039 posts

Vrijeme objave: 07 Listopad 2007 - 10:37

Danas dobio na probu Precisiona... bemti kakva basina :001_tt1:Inače sam kljaver, nemojte se rugat, ali volim svirat bas... imao sam 15 minuta da se podružim sa basom između poslova, ovo je u komp preko usranog behringer predpojačala, u cubaseu je stavljen URS kompresor. Predobro...

Svirka i tako to svakako... ali zvuk je plastique all over the place :thumbup:

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.