Jump to content

Slika
- - - - -

tha ibanez club

• Please log in to reply
480 odgovor(a) na ovu temu

#41 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7028 posts

Vrijeme objave: 18 Rujan 2007 - 16:58

onda mi prodaj preca pa cu njega nosit

Nema preca vec dugo, bio kod mene spreman za kupnju(iskupnju) (ipak je to moj bivši od 8 godina veze:thumbup:), al nema se para. :lol:

#42 Jelenko

Jelenko
  • Members
  • 2692 posts

Vrijeme objave: 18 Rujan 2007 - 17:02

a nema veze, zvuco je za kuratz, a i pickguard mu je bio strgan. :biggrin: kupit cemo si nas dvojica bolje pozerske baseve :lol:

#43 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7028 posts

Vrijeme objave: 18 Rujan 2007 - 17:10

a nema veze, zvuco je za kuratz, a i pickguard mu je bio strgan. :w00t: kupit cemo si nas dvojica bolje pozerske baseve :lol:

:biggrin::thumbup: Gle ovo , je da je vrlo nedobar, je da je ruzan, al ga nitko nema.Cijena sitnicu veca nego ta u dolarima.:lol:

#44 Jelenko

Jelenko
  • Members
  • 2692 posts

Vrijeme objave: 18 Rujan 2007 - 17:16

kaj ti ja licim na pola mekartnija :lol: http://www.blackeaglebass.com/ to je jedini čru bas za poziranje. :biggrin: + on topic je :lol:

#45 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7028 posts

Vrijeme objave: 18 Rujan 2007 - 17:25

kaj ti ja licim na pola mekartnija :w00t: http://www.blackeaglebass.com/ to je jedini čru bas za poziranje. :lol: + on topic je :biggrin:

Kaj ono ima na vrhu glave nasuprot masinicama?Otvarac za boce!?:lol:

#46 Jelenko

Jelenko
  • Members
  • 2692 posts

Vrijeme objave: 18 Rujan 2007 - 17:32

to ti je ko kljun od orla. kuiš ono, ČRU! ili da bi se bas mogo objesit u ormar ko vjesalicu. jedno il drugo, neznam :lol:

#47 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7028 posts

Vrijeme objave: 18 Rujan 2007 - 17:36

Kljun (estetike radi)Iz prakticnosti vjesalica da moze visit na zidu na samo jednom sarafu, pa ga rabis i ko otvarac. ČRUPOZERBASS

#48 Jelenko

Jelenko
  • Members
  • 2692 posts

Vrijeme objave: 18 Rujan 2007 - 17:42

eto vis da mozemo spemat i bit on topic u isto vrijeme. jel itko zna, ovi mk-1 pickupi, jel postoje pickupi tih dimenzija osim bartova?

#49 Jelenko

Jelenko
  • Members
  • 2692 posts

Vrijeme objave: 18 Rujan 2007 - 20:22

Evo jedan metallic plavi SR800 iz '93. MIJ Posted Image furnu ce se jako svidit jer su 2 zeca na slici, sam ih treba nac. zecovi se zovu bongo i pupi aha, bas vas zanima. ima neke aktivne ibanezove pickupe iz pretpotopnog doba koji imaju dost tih output i ibanezov poznati vari-mid preamp koji jos uvjek koriste na nekim skupljim modelima tijelo je basswood, vrat je javor, zvuk je faith no more. :lol:

#50 Guest_abdulalmuhased_*

Guest_abdulalmuhased_*
  • Guests

Vrijeme objave: 19 Rujan 2007 - 13:28

to tvoje ili na prodaju? kolko para ako je na prodaju :cool:

#51 Jelenko

Jelenko
  • Members
  • 2692 posts

Vrijeme objave: 19 Rujan 2007 - 14:51

to tvoje ili na prodaju? kolko para ako je na prodaju :laugh:

Ženin. Veli ona 10 000 kn, al nebih ti preporucio :cool:

#52 Guest_abdulalmuhased_*

Guest_abdulalmuhased_*
  • Guests

Vrijeme objave: 19 Rujan 2007 - 14:56

kaj si ti ozenjen?

#53 Jelenko

Jelenko
  • Members
  • 2692 posts

Vrijeme objave: 19 Rujan 2007 - 15:04

kaj si ti ozenjen?

lol. ne, al nakon par godina veze tak se osjecas

#54 Guest_abdulalmuhased_*

Guest_abdulalmuhased_*
  • Guests

Vrijeme objave: 19 Rujan 2007 - 15:07

:cool: znam kak ti je

#55 Duff BP

Duff BP
  • Members
  • 408 posts

Vrijeme objave: 21 Rujan 2007 - 10:51

sad izracunaj kolko ce te to doci... PREVISE. imas stalno neki BTB prestige u prodaji na talkbassu ili ebayu i možes ih kupiti prakticki za 6000-7000kn s PDVom i postarinom i svim ukljucenim. za btb555 možes dobiti 3000kn a možda i vise ako je u dobrom stanju, jos toliko i imas prestige :cool:

ma meni je bas ok samo mi se cini da bi se vise dalo izvuc sa nekim high end a ne low bartolini otpadom :-S ...a i dobro bi mu dosao mali set up... P.S. zna netko neku dobru dusu kod koje bi za nes malo para mogao dobro setapirat bas ?

#56 EddiE

EddiE
  • Members
  • 623 posts

Vrijeme objave: 21 Rujan 2007 - 12:33

P.S. zna netko neku dobru dusu kod koje bi za nes malo para mogao dobro setapirat bas ?

:cool::biggrin:Znas,to nije nista sta ne mos sam napravit,uz par imbus kljuceva i malo zdrave logike:thumbup:

#57 Guest_abdulalmuhased_*

Guest_abdulalmuhased_*
  • Guests

Vrijeme objave: 22 Rujan 2007 - 12:36

meni su na btbu šarafi skroz neki šonjavi. neke mjere u incima za imbuse, totalni kaos, isao sam do elektromaterijala tamo odnio bass i lik je pol sata trazio neki imbus koj pase za monorailove (dizanje - spustanje) a onda sam dosao doma i skuzio da imbus za šipku isto nemam tih njegovih americkih bijesnih dimenzija :cool: !!!! sad opet tamo u nositi bass ... uf koja tlaka :lol:ibanez bi trebao vrlo uskoro objaviti novi katalog, btw ste vidjeli one neki special edition BTB600tke? isti su ko btb500tke ali imaju bubingu top umjesto obicnog javora :laugh:

#58 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7028 posts

Vrijeme objave: 24 Rujan 2007 - 15:38

meni su na btbu šarafi skroz neki šonjavi. neke mjere u incima za imbuse, totalni kaos, isao sam do elektromaterijala tamo odnio bass i lik je pol sata trazio neki imbus koj pase za monorailove (dizanje - spustanje) a onda sam dosao doma i skuzio da imbus za šipku isto nemam tih njegovih americkih bijesnih dimenzija :001_wub: !!!! sad opet tamo u nositi bass ... uf koja tlaka :lol:ibanez bi trebao vrlo uskoro objaviti novi katalog, btw ste vidjeli one neki special edition BTB600tke? isti su ko btb500tke ali imaju bubingu top umjesto obicnog javora :laugh:

Probaj s torpovima, nije da su original, ali tak sam i ja imao na bivšem fenderu (nevoji normalne inbuse, i gotrovo), ne znam točno koje veličine, al nabavi torpove pa probaj, trebalo bi funkcionirat.

#59 Lux13

Lux13
  • Members
  • 304 posts

Vrijeme objave: 24 Rujan 2007 - 20:54

Imam ibanez gsr190 već nekih 4 godine..jest da je šperploča ali po meni ima ok sound,i paše mi jer probao sam većinu basseva koji mi ne leže..!bacit ću fotke da vidite šperploču,moram ga uslikati.i može mi neko dati prijedlog..zamijenio bih neck pickupove pa dali bi emg išli kao za precision fender??ma da koštaju više nego bass..hvala.:001_wub:

#60 Jelenko

Jelenko
  • Members
  • 2692 posts

Vrijeme objave: 24 Rujan 2007 - 21:42

Imam ibanez gsr190 već nekih 4 godine..jest da je šperploča ali po meni ima ok sound,i paše mi jer probao sam većinu basseva koji mi ne leže..!bacit ću fotke da vidite šperploču,moram ga uslikati.i može mi neko dati prijedlog..zamijenio bih neck pickupove pa dali bi emg išli kao za precision fender??ma da koštaju više nego bass..hvala.:001_wub:

isli, ali kupi neke pasivne pupove, da se ne moras zajebavat ugradnjom baterije i kucista za istu itd.btw, ne preporucam ti to. dobit ces glasniji signal i vise headrooma al ces zadrzat posranost zvuka.

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.