Jump to content

Slika
- - - - -

tha ibanez club

• Please log in to reply
480 odgovor(a) na ovu temu

#21 Guest_abdulalmuhased_*

Guest_abdulalmuhased_*
  • Guests

Vrijeme objave: 11 Rujan 2007 - 10:59

ja još čekam slike, jer ne vjerujem furnu :lol:

majebote slike, nije mi account radio morao sam novi napraviti a osim toga imam tonu posla pa dok se sjetim stavit cu. i preko curinog kompa idem na netu i tu nemam pola stvari. za popizdit:thumbdown: baterija rikava na laptopu :bored:

#22 Mate_md

Mate_md
  • Members
  • 66 posts

Vrijeme objave: 11 Rujan 2007 - 13:13

evo mogIbanez sr 600Posted Imagemeni sasvim dovoljan,nabavio ga polovnog,po meni vrijedi puno više nego što se za njega može dobit para,zvuk mi je sasvim pristojan,svirljivost mi je jako dobra,pošto ima malo tanji vrat a to mi super odgovara,iako nemam baš malu ruku.specifikacije ću kasnije iznjet.

#23 Guest_abdulalmuhased_*

Guest_abdulalmuhased_*
  • Guests

Vrijeme objave: 11 Rujan 2007 - 22:36

po 3miljarditi put, velicina ruke nema veze sa širinom vrata. vidio sam likove koji cvile da im TRB6 ima pre sirok vrat a imali su vece sake od mene, kojem je to bio cist udoban vrat.

#24 Sida

Sida
  • Members
  • 2039 posts

Vrijeme objave: 12 Rujan 2007 - 09:08

po 3miljarditi put, velicina ruke nema veze sa širinom vrata. vidio sam likove koji cvile da im TRB6 ima pre sirok vrat a imali su vece sake od mene, kojem je to bio cist udoban vrat.

Dio problema je vjerojatno u bolesnoj želji mnogih da palcem obuhvate vrat... :lol:

#25 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 12 Rujan 2007 - 09:15

Dio problema je vjerojatno u bolesnoj želji mnogih da palcem obuhvate vrat... :lol:

ili laktom :lol:evo iz osobnog iskustva, trb6 ima dosta širok vrat, ali dimenzije vrata Ken Smitha kojeg ima Gordel su točno pogođene za moj gušt. Širina na nut-u i na 24 polju su 54mm 92mm i to je nekakav "standard" u USA, dosta firmi te dimenzije koriste, ali to je opet stvar ukusa, jer netkome pašu uži vratovi nekome širi.Taj Smith ima 2 mm širi vrat na nut-u i kad se sve uzme u obzir meni te dimenzije jako pašu. eto.i da li dužina prstiju ima tu efekta, hm, mislim da nema, stvar osobne želje i potrebe. Čovik se navikne na sve, ali gledajuči preglednost, vizualnu, osobno su mi širi vratovi pregeldniji za svirat.eto :bored:živili

#26 Mate_md

Mate_md
  • Members
  • 66 posts

Vrijeme objave: 12 Rujan 2007 - 13:27

znam da veličina ruke nema veze sa veličinom vrata,ako se pravilno drži sve je dobro,sve ovisi o navici,već sam rekao da osobno više volim tanje vratove,ali na veće se naviknem nakon što ga malo prosviram.prije sam obečao specifikacije pa evo ga onda:napravljen u japanuVrat : MapleFretboard : RosewoodTijelo : BasswoodPolja : 24Pickupi : PJ, pasiva,ne znam koja firma je radilaKontrole : volume,izmjena pickupa i treble

#27 Guest_abdulalmuhased_*

Guest_abdulalmuhased_*
  • Guests

Vrijeme objave: 13 Rujan 2007 - 15:58

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

#28 Jelenko

Jelenko
  • Members
  • 2692 posts

Vrijeme objave: 13 Rujan 2007 - 16:46

Posted Image

rogi, jel to btb ili cudoviste iz loch nessa? :001_wub:

#29 child_of_bodom

child_of_bodom
  • Members
  • 742 posts

Vrijeme objave: 13 Rujan 2007 - 17:01

Jebeno izgleda bass, vjeruje da je i zvuk na razini. Nice catch Rogi :001_wub:

#30 Guest_abdulalmuhased_*

Guest_abdulalmuhased_*
  • Guests

Vrijeme objave: 13 Rujan 2007 - 17:05

rogi, jel to btb ili cudoviste iz loch nessa? :lol:

Posted Imageda ali se tu vidi rep dolje lijevo :001_wub: zapazi da voli nositi papuce na repu i doduse pocelo je dlakaviti. a šta ces. evoluira

#31 Pepy the Killer

Pepy the Killer
  • Members
  • 3104 posts

Vrijeme objave: 13 Rujan 2007 - 18:09

mnogo lep bas ! :001_wub:

#32 Guest_abdulalmuhased_*

Guest_abdulalmuhased_*
  • Guests

Vrijeme objave: 17 Rujan 2007 - 17:03

cim pare uzmognem cu naruciti zamjenske knobove od ibaneza jer me ovi maple malo onako živciraju. amer je isao na to da svi budu ali je odustao s obzirom na to koliko baseva ima nije ni cudo. naravno nije poslao orginalne :lol:konacno sam se full ufurao u bass (vrat, razmak među zicama, feel i sound) i mogu rec da je strasan. iako je aktiva ima fleksibilnost dinamike na razini pasive a na cistom flatu EQa razlika između pasive i aktive ne postoji :lol: wheeeee! cim pare skupim kupujem onaj sr prestige 6ticu grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

#33 thule

thule
  • Members
  • 613 posts

Vrijeme objave: 17 Rujan 2007 - 18:14

cim pare skupim kupujem onaj sr prestige 6ticu

pa jebote ti stvarno nisi normalan!!imaš bass tjedan dana, tvrdiš za njega da je savršenstvo, ali - planiraš kupnju nekog novog! :lol:

#34 Pepy the Killer

Pepy the Killer
  • Members
  • 3104 posts

Vrijeme objave: 17 Rujan 2007 - 19:17

pa jebote ti stvarno nisi normalan!!imaš bass tjedan dana, tvrdiš za njega da je savršenstvo, ali - planiraš kupnju nekog novog! :lol:

cheers ! it's a ROGI ! :biggrin:

#35 Duff BP

Duff BP
  • Members
  • 408 posts

Vrijeme objave: 18 Rujan 2007 - 12:12

razmisljam da na btb 555ici maknem one mk-1 (pasivne) stavim neke high end aktivne bartolinije gore...a mozda bi i ibanezov preamp zamjenio nekim aguilarom ili slicnim :-D dali je isplativo? :-S

#36 Guest_abdulalmuhased_*

Guest_abdulalmuhased_*
  • Guests

Vrijeme objave: 18 Rujan 2007 - 14:46

ali ne planiram prodaju :lol: , dosta mi je zajebancija vise. od kad ima talkbass forum - oglasnik i ebay i paypal nekako sve postaje drasticno lakse za nabaviti a prodaja trenutne opreme nepotrebna :biggrin:

#37 Guest_abdulalmuhased_*

Guest_abdulalmuhased_*
  • Guests

Vrijeme objave: 18 Rujan 2007 - 14:48

razmisljam da na btb 555ici maknem one mk-1 (pasivne) stavim neke high end aktivne bartolinije gore...a mozda bi i ibanezov preamp zamjenio nekim aguilarom ili slicnim :-D dali je isplativo? :-S

sad izracunaj kolko ce te to doci... PREVISE. imas stalno neki BTB prestige u prodaji na talkbassu ili ebayu i možes ih kupiti prakticki za 6000-7000kn s PDVom i postarinom i svim ukljucenim. za btb555 možes dobiti 3000kn a možda i vise ako je u dobrom stanju, jos toliko i imas prestige :lol:

#38 Jelenko

Jelenko
  • Members
  • 2692 posts

Vrijeme objave: 18 Rujan 2007 - 14:51

ja sam o tome razmisljo i zakljucio da se ne isplati.sad planiram ic lesliju prematat bridge pickup cim se izkobeljam iz dugova, pa cu ti javit kako je to proslo

#39 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7039 posts

Vrijeme objave: 18 Rujan 2007 - 16:07

ja sam o tome razmisljo i zakljucio da se ne isplati.sad planiram ic lesliju prematat bridge pickup cim se izkobeljam iz dugova, pa cu ti javit kako je to proslo

Zaboravi, bartoliniji su "upečeni" u epoxy. :lol:

#40 Jelenko

Jelenko
  • Members
  • 2692 posts

Vrijeme objave: 18 Rujan 2007 - 16:47

onda mi prodaj preca pa cu njega nosit

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.