Jump to content

Slika
- - - - -

Zakk Wylde

• Please log in to reply
87 odgovor(a) na ovu temu

#21 zakk wylde

zakk wylde
  • Members
  • 88 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2004 - 23:18

Pardon, tek sad sad skuzio da sam pobrkao Blessed Hellride i Hangover vol.6...  ;D(sta su ti mp3ice... ni ime albuma vise nigdi ne pise...)Uglavnom, Hangover je smrtno dosadan album... Blessed hellride je ok, nije toliko dosadan, iako se vidi da su to stvari pisane za Ozzya koje nisu upale na Down to Earth pa su onda sklepane i uvaljene pod BLS. 1919 Eternal mi je ipak bolji.Ma poanta mi je kod Zakk Wyldea da pod hitno treba odje.. te solo fuck shit bomb everybody spike i uhvatit se nekog postenog benda sa postenim vokalom, basistom i bubnjarem di se ne vrti sve oko njegove guzice.... ego trip ga trese, nista neobicno za muzicare! Ergoo, Anselmo je slobodan, neka krene odatle... jos neka uzme opet ovog lika sto je svirao bas na Pride & Glory...  i deri! ;D

Zakkov glas je zakon!!Pivski!!!

#22 Slider

Slider
  • Members
  • 140 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2004 - 23:36

Zakkov glas je zakon!!Pivski!!!

Najbolje mi je kad pjeva Machine gun man. Teški redneck. ;D Al, Pride & Glory mu je bio za svaku pohvalu!

#23 Deda

Deda
  • Members
  • 176 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2004 - 23:53

Sold My Soul je pivski.Ali Whiter Shade Of Pale je jebena obrada.

#24 Slider

Slider
  • Members
  • 140 posts

Vrijeme objave: 08 Prosinac 2004 - 00:12

Sold My Soul je pivski.Ali Whiter Shade Of Pale je jebena obrada.

Ali i dalje, Toen the Line je naj... Još kad gledaš onu snimku sa koncerta... Kako Zakk i basist prže... carevi!

#25 Grimlock

Grimlock
  • Members
  • 55 posts

Vrijeme objave: 08 Prosinac 2004 - 22:54

hillbilly legenda !! imam i skolu njegovu, strasan je totalnoimam par albuma black label-a, dobro i pjeva.na akustari je takodjer majstor.i tip je ogroman. motherfuckin viking !!

#26 Deda

Deda
  • Members
  • 176 posts

Vrijeme objave: 09 Prosinac 2004 - 22:50

Ali i dalje, Toen the Line je naj... Još kad gledaš onu snimku sa koncerta... Kako Zakk i basist prže... carevi!

Bleed For Me! Amen!

#27 Grimlock

Grimlock
  • Members
  • 55 posts

Vrijeme objave: 10 Prosinac 2004 - 10:33

e da sad se sjetih pa Zakk svira i na sva tri solo albuma od Derek Sheriniana. svakako poslusat. ima brutalnih riffova. u jednoj stvari na Black Utopia albumu ganjaju se slolazama on i di meola nesto nenadjebivo. poslije njih se ganjaju malmsteen i sherinian i mali solo na kraju od sheehan-a. ma stvar je ludnica."the Son of Anu" se zove, skinite siu.

#28 Guest_Voices_*

Guest_Voices_*
  • Guests

Vrijeme objave: 10 Prosinac 2004 - 10:38

e da sad se sjetih pa Zakk svira i na sva tri solo albuma od Derek Sheriniana. svakako poslusat. ima brutalnih riffova. u jednoj stvari na Black Utopia albumu ganjaju se slolazama on i di meola nesto nenadjebivo. poslije njih se ganjaju malmsteen i sherinian i mali solo na kraju od sheehan-a. ma stvar je ludnica."the Son of Anu" se zove, skinite siu.

To je Malmsteen na Sons Of Anu! Stvar je presavršena...i moram priznat da si se jako lijepo izrazi...ganjaju se! ;DZakka možeš čuti na stvarima Nightmare Cinema,Axis Of Evil i Black Utopiahttp://www.dereksher...lackutopia.html

#29 Grimlock

Grimlock
  • Members
  • 55 posts

Vrijeme objave: 10 Prosinac 2004 - 10:51

da znam da je malmsteen, do onog dijela gdje pocinje al di meola i onda poslije toga se ganjaju di meola i zakk. pa poslije njih se vraca opet malmsteen.

#30 Guest_Voices_*

Guest_Voices_*
  • Guests

Vrijeme objave: 10 Prosinac 2004 - 11:00

Jesi siguran?Zakk Wylde - Guitar (Tracks 3,6,9)Sons Of Anu je druga...stvarno nisam pri Black Utopiji(na faxu sam)tako da ne mogu baš poslušat... :-\

#31 Grimlock

Grimlock
  • Members
  • 55 posts

Vrijeme objave: 10 Prosinac 2004 - 19:29

Jesi siguran?Zakk Wylde - Guitar (Tracks 3,6,9)Sons Of Anu je druga...stvarno nisam pri Black Utopiji(na faxu sam)tako da ne mogu baš poslušat...  :-\

e fakat cudno. al po soundu sam uvjeren da je zakk sa di meolom. onaj njegov trash sound totalno. i onda malmsteen s svojim tipicnim soundom single coil pick upa. e fakat mi nije jasno sad vishe. damn

#32 Uncle_Hendrix

Uncle_Hendrix
  • Members
  • 6303 posts

Vrijeme objave: 30 Travanj 2005 - 09:56

Ja sam skinuo snimke koje je slao Osbourneu, kad je ovaj tražio gitarista, prebolesno! Uglavnom, 3 snimke na električnoj, a 2 na klasičnoj, to na klasičnoj, ne znam što mu je to trebalo, jer je totalno prosječno, a električnu, lik je doslovno jede, i nakon svake snimke kaže "Imate li salvetu?" ;D ;) 8)

#33 File

File
  • Members
  • 6 posts

Vrijeme objave: 16 Studeni 2005 - 19:33

Ej,otkud ti te snimke Zakka kad je probava za Ozzya?

#34 Slider

Slider
  • Members
  • 140 posts

Vrijeme objave: 13 Prosinac 2005 - 16:13

to na klasičnoj, ne znam što mu je to trebalo, jer je totalno prosječno, a električnu, lik je doslovno jede, i nakon svake snimke kaže "Imate li salvetu?"  ;D :P 8)

Neznam kako je svirao na snimkama, ali akustare nikako ne može svirat prosječno. Svira ih prebolesno! :D 8)Poslušaj pjesmu Taz ili Speedball od njega, i onda reci da svira prosječno akustaru.

#35 hammond maniac

hammond maniac
  • Members
  • 1429 posts

Vrijeme objave: 22 Prosinac 2005 - 22:01

Nisam toliko upoznat s njegovim radom,baš ću si sad oći skinut nešto,ali čuo sam gitare koje je snimao za soundtrack ''Rockstara'' i moram reći da mi je to sasvim dovoljno...gitara cvili,a ti riffovi imaju ooooooooooooogromna jaja!!!

#36 EdHunter

EdHunter
  • Members
  • 329 posts

Vrijeme objave: 23 Prosinac 2005 - 08:29

Jel mi neko može reći di mogu nabavit njegove snimke koje je slao Ozzyu?Inaće ja predobar gitarist, onaj paravi Heavy Metal. I dobro je što nije odusto od soloa ko neki gitaristi (mislim na Kirk Hammeta).

#37 Slider

Slider
  • Members
  • 140 posts

Vrijeme objave: 23 Prosinac 2005 - 10:38

Jel mi neko može reći di mogu nabavit njegove snimke koje je slao  Ozzyu?Inaće ja predobar gitarist, onaj paravi Heavy Metal. I dobro je što nije odusto od soloa ko neki gitaristi (mislim na Kirk Hammeta).

Zakk dere po svom stilu... i po tome će bit zapamćen! Ne jebe on živu silu, a i dalje radi predobru muziku.

#38 zakk wylde

zakk wylde
  • Members
  • 88 posts

Vrijeme objave: 25 Prosinac 2005 - 00:14

Šta me ogovarate stalno!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ::P ::D ::P

#39 kekec

kekec
  • Members
  • 1175 posts

Vrijeme objave: 25 Prosinac 2005 - 09:52

Jel mi neko može reći di mogu nabavit njegove snimke koje je slao Ozzyu?Inaće ja predobar gitarist, onaj paravi Heavy Metal. I dobro je što nije odusto od soloa ko neki gitaristi (mislim na Kirk Hammeta).

ako nađes di ima skinut javi to ovdje, a ako ne nađes onda cu ja link-at za koji dan jer sad moram ic negdje :D

#40 Pozer

Pozer
  • Members
  • 385 posts

Vrijeme objave: 25 Prosinac 2005 - 14:29

linkaj i biti ću ti vječno zahvalan...

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.