Jump to content

Slika
- - - - -

Zakk Wylde

• Please log in to reply
87 odgovor(a) na ovu temu

#1 MIRKO CRO COP

MIRKO CRO COP
  • Members
  • 205 posts

Vrijeme objave: 30 Studeni 2004 - 01:16

Posted ImageSHEF-Dosta za rec-covjek ima bolesno hiperaktivan sound,radi prejaku muziku i svira ko luđak.Poznat po svojim signature hardcore pentatonic solazama brutalnim AH-ima bendovima i vibratima.A ako je netko slusao njegove pjesme iz razdoblja Pride and Glory zna da posjeduje opaku tehniku.Covjek razara chicken picking.Na akustari je jebeni kralj a iz Les Polcine izvlaci ono najbolje.E da ima i dobar stav prema muzici-kad su ga pitali zasto i dalje toliko solira kao sta to nije izaslo iz mode on je odgovorio-If I know how to make a good solo and i wan`t to play it why i should not play the motherfuckin solo.Fuck this new sololess metal.I hear a lot of guitarists say that solos are uncool I say GO FUCK SUCK MY COCK.Fuck Limp Bizkit and fuck Fred Durst.They say metal is dead well we are keeping that motherfucker alive.- Osim u Black Label Society i Pride and Glory Zakk je svirao i sa Ozzyem te nakon sto je 93 otisao zbog Ozzyeve stanke vraca se na album Down To Earth i brutalan sound je back in the game.Obavezno svi koji vole BLS pogledajte ako niste Boozed Broozed and Broken Boned

#2 AmaterPotpuni

AmaterPotpuni
  • Members
  • 688 posts

Vrijeme objave: 30 Studeni 2004 - 01:23

je tip je dobar gitarist i dobar jebeni američki desničar.. ko voli nek izvoli, ali mene je to odbilo od njega :-\

#3 MIRKO CRO COP

MIRKO CRO COP
  • Members
  • 205 posts

Vrijeme objave: 30 Studeni 2004 - 02:03

Cuj sto se tice politike on je zadrta seljacina bas kao i Pantera ma sto se tice glazbe nemam zamjerki a to mi je bitno-bas ono sto danas fali u svijetu metala-sirovost.

#4 doimus

doimus
  • Members
  • 34 posts

Vrijeme objave: 02 Prosinac 2004 - 10:47

Ma Zakk je bio faca prije 15 god. Obavezno pogledati Ozzyev DVD Live 'n' loud i poslusati No Rest For The Wicked album. Genijalna svirka, tehnicki i stilski rastura. Pride & Glory je isto zakon album (genijalan basist!), pa cak i prvi BLS albumi do 1919 Eternal su odlicni (ono, agresija do jaja).... Ali ovih zadnjih par albuma su mu teski shit... totalno je propao, svira non stop jedne te iste drkajuce solazice (k'o Yngwie ;D), ono malo glasa sto je imao je izgubio, okruzio se dosadnim muzicarima (ego-trip) i sto je najgore postao je debela desnicarska svinja koja samo trkelja bez veze, samo da se ugura u guzicu americkoj white thrash publici koja mu je valjda ciljana publika i izvor profita (komercijala, jebiga :()

#5 MIRKO CRO COP

MIRKO CRO COP
  • Members
  • 205 posts

Vrijeme objave: 02 Prosinac 2004 - 14:43

Daj ako je tebi Blessed Hellride sranje onda si lud jebaga ja.Da je politicki zatucen do boli je istina ali sta me za to boli kurac.A oko njega su same legende a ne srot muzicari-Sta po tebi su Ozzy,Inez,Catanese,Nunemacher,Trujillo i Bordin srot.A te drkajuce solazice vjerojatno necemo ni ti ni ja nikada bit u stanju odsvirati.Tako da ti vecina zamjerki osim o politici-koja je ovdje totalno nebitna pada u vodu-daj malo probaj to iskomentirat manje subjektivno.

#6 AmaterPotpuni

AmaterPotpuni
  • Members
  • 688 posts

Vrijeme objave: 02 Prosinac 2004 - 14:50

zanimljivo je recimo da na onoj zajedničkoj turneji (nisam siguran da se radi o Ozzfestu) BLS je predgrupa Black Sabbathu.. tak da Zakk drvi svoja desničarska sranja, a odmah za njim Sabbathi peru protiv busha, sviraj War Pigs i na video wallu projiciraju Busha i majune.

#7 cacophony

cacophony
  • Members
  • 765 posts

Vrijeme objave: 02 Prosinac 2004 - 20:09

Cunka od lika koji UBIJA gitaru u BLS ali su mi drazi ozzy-evi albumi koje su snimili randy i jack e lee nego on s ozzy-em :-\

#8 crazy horse

crazy horse

Administrator

• Administrators
  • 2276 posts

Vrijeme objave: 02 Prosinac 2004 - 22:21

Na mene je jako utjecao! S njegovim stvaralaštvom sam se upoznao preko albuma Pride&Glory, southern rock album, odličnih vokala, gitara bilo akustičnih, bilo električnih, koji mi je izvrstan! Kasnije sam kupio 1919*Eternal koji ima dosta agresivan thrashy (ne trashy :() sound! Dalje, jako mi je drag Sonic Brew, a Book of Shadows mi je jedan od njegovih najjačih albuma uz ranije spomenuti Pride&Glory! Od njegove svirke, uglavnom je imao odličan sound (koji se po albumima mijenja), osobno mi je najdraži na Pride&Gloryu, a najludji je valjda u RockStar filmu :o Njegov rig je vrlo jednostavan, i temelji se na drvu gitare, EMG pupovima i njegovim prstima! O njegovim političkim stavovima se nisam nikad zamaro nit ih proučavao! Prvenstveno sam ga gledao kao gitarista i zajebanta! Uostalom, često sam znao čitati kako je Young desničar i da ga neki zbog toga ne vole, pa sam čitao razne intervjue i vidio da je čovjek super i da to nema veze sa nikakvim ekstremnim desničarstvom, mržnjom, itd... Nikad se nemojte povoditi za nekom izjavom koju pročitate na siteu sumnjiva ugleda ili čujete od osobe sumnjive reputacije ;D Možda i ima "krive" političke stavove, ali to me iskreno ne zanima! I probajte to što manje spominjati, čak možda ne uopće :o :o

#9 MIRKO CRO COP

MIRKO CRO COP
  • Members
  • 205 posts

Vrijeme objave: 03 Prosinac 2004 - 00:33

Cuj sto se tice politike zbilja je zadrta seljacina i trebo bi zacepit o stvarima o kojima nema blage-a to nisam procitao nego sam ga jasno i glasno i cuo i vidio na Boozed Broozed and Broken Boned-citat-This is for US troops in Iraq-Fuck Iraq and fuck Afganistan-we are gonna blast that fucks for what they did to our country-they will not know what hit them blablabla americki ustasizam pa jos malo blablabla-cista sranja i to jos na koncertu koji su izdali na DVD-u.Ikreno kad sam to cuo covjek mi se ogadio ali ne mislim to nikako mjesati sa njegovom muzikom jer sto se tice toga jebeni je car.Samo steta da je zadrta budala.

#10 AmaterPotpuni

AmaterPotpuni
  • Members
  • 688 posts

Vrijeme objave: 03 Prosinac 2004 - 00:34

Na mene je jako utjecao! S njegovim stvaralaštvom sam se upoznao preko albuma Pride&Glory, southern rock album, odličnih vokala, gitara bilo akustičnih, bilo električnih, koji mi je izvrstan! Kasnije sam kupio 1919*Eternal koji ima dosta agresivan thrashy (ne trashy :() sound! Dalje, jako mi je drag Sonic Brew, a Book of Shadows mi je jedan od njegovih najjačih albuma uz ranije spomenuti Pride&Glory! Od njegove svirke, uglavnom je imao odličan sound (koji se po albumima mijenja), osobno mi je najdraži na Pride&Gloryu, a najludji je valjda u RockStar filmu :o Njegov rig je vrlo jednostavan, i temelji se na drvu gitare, EMG pupovima i njegovim prstima! O njegovim političkim stavovima se nisam nikad zamaro nit ih proučavao! Prvenstveno sam ga gledao kao gitarista i zajebanta! Uostalom, često sam znao čitati kako je Young desničar i da ga neki zbog toga ne vole, pa sam čitao razne intervjue i vidio da je čovjek super i da to nema veze sa nikakvim ekstremnim desničarstvom, mržnjom, itd... Nikad se nemojte povoditi za nekom izjavom koju pročitate na siteu sumnjiva ugleda ili čujete od osobe sumnjive reputacije ;D Možda i ima "krive" političke stavove, ali to me iskreno ne zanima! I probajte to što manje spominjati, čak možda ne uopće :o :o

zašto to ne spominjati, zar je politički nekorektno i zabranjeno pravilima foruma osuditi politički ekstremizam????

#11 MIRKO CRO COP

MIRKO CRO COP
  • Members
  • 205 posts

Vrijeme objave: 03 Prosinac 2004 - 00:36

e da jos poruka-pray for motherfucking war-to moze jedino budala rec-sta on kojeg kurca zna o ratu.Ne znaci ako ima LP-a na vojnicki pattern da je neki opasni vojnik.

#12 cacophony

cacophony
  • Members
  • 765 posts

Vrijeme objave: 03 Prosinac 2004 - 00:41

Probaj usporedit finish njegove gitare i finish gitare Randy Rhoads-a....suptilna kradja :(

#13 AmaterPotpuni

AmaterPotpuni
  • Members
  • 688 posts

Vrijeme objave: 03 Prosinac 2004 - 00:42

evo recimo Randyu nemam šta prigovorit!

#14 crazy horse

crazy horse

Administrator

• Administrators
  • 2276 posts

Vrijeme objave: 03 Prosinac 2004 - 10:12

zašto to ne spominjati, zar je politički nekorektno i zabranjeno pravilima foruma osuditi politički ekstremizam????

Nisam znao da je ekstremist, a mislim i da nije! To kaj trkelja glupost, komentirajte to, ali nemojte da se tema razvije u tom pravcu, to je sve :(

#15 doimus

doimus
  • Members
  • 34 posts

Vrijeme objave: 03 Prosinac 2004 - 12:17

Ma sto se ekstremizma tice, ja sam i dalje uvjeren da je to proracunati marketinski trik... jebiga, treba stvorit publiku, a najlakse je to napravit ratnim profiterstvom - k'o Thompson... isti kua (da se razumimo, ne usporedjujem ovdje muzicke kvalitete Thompsona i ZW, nisam toliko glup! :()ALI! I sa muzickog ilitiga umjetnickog aspekta me razocarao... ono, akusticni Book of Shadows jede Blessed hellride za dorucak, a sto se solaza tice, mislim ono... kreativno je nazadovao 300%. Sad mu se sve svodi na nekontrolirano divljanje po pentatonici, a kad poslusas npr. solo na No More Tears ili Miracle Man ili Lowdown ili stajaznam Sold My Soul - ne mozes vjerovat da to isti lik svira. :-\

#16 MIRKO CRO COP

MIRKO CRO COP
  • Members
  • 205 posts

Vrijeme objave: 03 Prosinac 2004 - 15:40

meni je blessed hellride najjaci album

#17 zakk wylde

zakk wylde
  • Members
  • 88 posts

Vrijeme objave: 04 Prosinac 2004 - 13:31

meni je blessed hellride najjaci album

Hell yeah!!Doomsday Jesus rules!!!!!!A što se tiče njegovih sadašnjih solaža u usporedbi sa starijima,isti kurac samo na drugu pozadinu!!!Sve je pentatonika!!!Jel ko čuo Hangover vol. VI??!

#18 Slider

Slider
  • Members
  • 140 posts

Vrijeme objave: 05 Prosinac 2004 - 23:55

Ljudi, Zakk je bog (uz Slasha) za mene... Ne slušam dugo njegovu muziku, al tip stvara jebeno dobre riffove. Najbolji mu je Pride & Glory sa Toen the line. Tako carski riff...

#19 doimus

doimus
  • Members
  • 34 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2004 - 10:23

Pardon, tek sad sad skuzio da sam pobrkao Blessed Hellride i Hangover vol.6... ;D(sta su ti mp3ice... ni ime albuma vise nigdi ne pise...)Uglavnom, Hangover je smrtno dosadan album... Blessed hellride je ok, nije toliko dosadan, iako se vidi da su to stvari pisane za Ozzya koje nisu upale na Down to Earth pa su onda sklepane i uvaljene pod BLS. 1919 Eternal mi je ipak bolji.Ma poanta mi je kod Zakk Wyldea da pod hitno treba odje.. te solo fuck shit bomb everybody spike i uhvatit se nekog postenog benda sa postenim vokalom, basistom i bubnjarem di se ne vrti sve oko njegove guzice.... ego trip ga trese, nista neobicno za muzicare! Ergoo, Anselmo je slobodan, neka krene odatle... jos neka uzme opet ovog lika sto je svirao bas na Pride & Glory... i deri! ;D

#20 MIRKO CRO COP

MIRKO CRO COP
  • Members
  • 205 posts

Vrijeme objave: 06 Prosinac 2004 - 14:58

Bas suprotno-Eternal je pisan za ozzya ali mu je on rekao-it is too bls for meSto se tice ostalog basist mu je opet onaj iz Pride and glorya a vokal mu je ful jak i ne treba prestat pjevat-osim toga Anselmo je postao klosar i ne zeli svirat nis drugo osim onog shita kao superjoint ritual-da je imo paneti ne bi otiso iz pantere zbog tog sranja

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.