Jump to content

Slika
* * * * * 2 votes

willie nelson

• Please log in to reply
7 odgovor(a) na ovu temu

#1 lgset

lgset
  • Members
  • 2 posts

Vrijeme objave: 29 Kolovoz 2007 - 11:25

willi ima neku potrganu gitaru (martin, triger), i često puta i zvuči potrgano al lik mi je zakon; ima tu countrya, jazza, meksičkih utjecaja, svira i pjeva potpuno neobavezno, barem tako djeluje. Napiso je tone pjesama (crazy, night life, always on my mind...) Ipak najzanimljiviji mi je kao gitarist, super osjećaj za solo i fill in, rijetko kad zvuči nametljivo. Sviro je sa full puno ljudi od johnny casha preko claptona do norah jones.

#2 Vikend-revolucija

Vikend-revolucija
  • Members
  • 2811 posts

Vrijeme objave: 29 Kolovoz 2007 - 11:33

Fascinantno je to što zaista cijeni i rspektira razne glazbene utjecaje - nije zatvoren u country i ni makac. Na jednom je koncertu čak i Bob Marleya spomenuo kao velikog muzičara.Jedino mislim da kosu nije odrezao, a ni oprao već 30 godina, ali to nema s muzikom veze:w00t::lol::w00t:

#3 lgset

lgset
  • Members
  • 2 posts

Vrijeme objave: 29 Kolovoz 2007 - 12:28

prije nekih godinu dana policija zaustavi njihov bus, otvaraju se vrata, dim izlazi, njih petero, šestero unutra, uključujući i njegovu stariju sestru koja mu svira klavir, pretpostavljam napušeni. Zapljenili su im neš marihuane i nekoliko grama gljiva za haluciniranje. Tak da s Marleyem ima više zajednički interesa. Al lik fakat svira sa svakim i imaš feeling da je to baš taj trenutak odlučio baš tak odsvirat.

#4 JohnLennon

JohnLennon
  • Members
  • 457 posts

Vrijeme objave: 29 Kolovoz 2007 - 13:17

odličan glazbenik!fascinantno je to kako 100godina svira na onoj svojoj staroj gitari, i to jako dobro zvuči po meni.bio je taj njegov koncert "angels and outlaws" na hrt-u negdje oko božića, gostovali su kid rock,jerry lee lewis,bob dylan i mnogi drugi glazbenici i to je bio spektakl.užitak je slušat tako dobru glazbu i takve glazbenike.evo jedna legendarna stara pjesma, gdje se vidi kako willie stvarno ima osjećaja za glazbu i solaže mu odlično zvuče.

#5 young

young
  • Members
  • 1986 posts

Vrijeme objave: 29 Kolovoz 2007 - 14:04

on the road again, just can't wait to get on the road againthe life I love is makin' music with my friends, and I can't wait to get on the road again... tralalal lala la :laugh:

#6 BROJ 1

BROJ 1
  • Members
  • 1041 posts

Vrijeme objave: 23 Studeni 2016 - 13:24

#7 DUD

DUD
  • Members
  • 1174 posts

Vrijeme objave: 23 Studeni 2016 - 23:03

Drag mi je i volim ga slušati u autu za vrijeme vožnje, onda je sve super, skužil sam da me rokačina razjebe pa se vozim kao budala.

Inače najdraži mi je ovaj koncert, jednostavno mi je vrh.

https://www.youtube....h?v=rV1DRLJpylY

#8 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9956 posts

Vrijeme objave: 25 Studeni 2016 - 13:09

Bio neki dan na radiju, hr1 , bio na putu slano-dubrovnik, uživao !

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.