Jump to content

Slika
* * * * * 1 votes

Kakvu gitaru imate?

• Please log in to reply
2519 odgovor(a) na ovu temu

#21 Slayer

Slayer
  • Members
  • 163 posts

Vrijeme objave: 10 Kolovoz 2003 - 17:49

Evo YoYo,ta slika,nisam bas vjest fotograf a nije ni kvaliteta fotaparata bila neka,hehe ali evo...To je moja beba,Ibanez Iceman IC300...sto reci,Full Tune II bridge,EMG 81 Bridge pickup,EMG 85 Neck pickup...Volim je,zapalite mi pojacalo,ukradite efekte,razbijte mi auto...ali Icemana mi ne dirajte

#22 Guest_BUREK SA SIROM_*

Guest_BUREK SA SIROM_*
  • Guests

Vrijeme objave: 03 Prosinac 2003 - 15:45

VLASNIK sam ARIA STG series.Drvo je joha,rosewood...22 polja, uskoro kupujem nove pickupe (razmisljam o sd i ka)eto toliko od mene

#23 ZEUS-Dios

ZEUS-Dios
  • Members
  • 75 posts

Vrijeme objave: 09 Prosinac 2003 - 09:54

neman sliku di san "u elementu" pa se morate zadovoljit ovom. ali imat cu. performer-s4, h-s-h, floyd rose, rosewood (think so), 24, ali je "kind of custom". tijelo je starije od vrata, a lik je doda single (opet think so) a rad se uopce ne primjeti. dzek je dodan (nasa je neki najveci, tj. dublji) tako da mogu skakat.prodava je jos randy rhoads model za 2400kn mislin. jackson, of skroz.

#24 Tompa

Tompa
  • Members
  • 118 posts

Vrijeme objave: 10 Prosinac 2003 - 19:54

Vidim da ste se svi izredali pa ajde da i ja velim kakva vesla imam. Jackson "Performer, randy rhoads" sa EMG 81 i 89 pick-upovima....zatim Melodija menges, kopija strata na koju sam uvalio Jackson elektroniku. To mi je prva el. gitara i jako sam emtivno vezan za nju. I slag na kraju, SHADOW "S-100".Ne znam koliko ste upoznati sa Shadow gitarama ali evo par podataka. Serijski broj gitare je 4253 ( dobro ste procitali). Sve gitare su rucno izradjene (Custom made). Na njoj su dva singla i jedan Humbucker, sve od shadow-a a hardver je Schaller, znaci i stimeri i floyd rose. Gitara je jebeni raritet jer na svijetu postoji sveukupno oko deset tisuca Shadow el.gitara, toliko ih primjerice Ibanez proizvede za jedan dan. Jedina zamjerka je ta sto mi je Humbucker mozda malo prenjezan, ali zato je konkretan i cist u pm. Ako najebem cimera da poslika moje gitare sa digitalnim foticem onda ih bum postal...aj bok. 8) ;) ::)

#25 foxy lady

foxy lady
  • Members
  • 34 posts

Vrijeme objave: 28 Prosinac 2003 - 22:30

Ja vam imam 5 gitara a od toga dvije fenderice - jednu akustičnu i jednu električnu. ali znate kaj moj tata kaže za sviranje gitare svim mojim dečkima koji sviraju gitaru: Mali znaš kaj ti je sviranje gitare. To ti je mali moj DRKANJE - ideš stalno gore dolje po tom vražjem vratu a nikak da svršiš!!I vidite s ovakvim čovjekom moram ja živjeti. Nije ni čudo kaj dečka nemam - svi ga se poslije te rečenice preplaše! ;D ;D

#26 Guest_Angus_*

Guest_Angus_*
  • Guests

Vrijeme objave: 04 Siječanj 2004 - 18:55

Fender stratocaster deluxe, oriđiđi, uvezen ravno iz amerike davne '86. Limitirana serija, a još uvijek radi ko curica.

#27 YaYoGakk

YaYoGakk
  • Members
  • 315 posts

Vrijeme objave: 20 Siječanj 2004 - 23:35

evo, i ja san upa danas u trecu tamburu ;)yamaha pacifica 120s, placena rekordnih 1100 kn, u besprijekornom stanju ::)moran priznat da san stvarno odusevljen ovom gitarom, s obzirom na to da je nekakav entry-level. svidja mi se njen minimalizam, ima fiksni bridge, 2 humbuckera (neman pojma koji su, ali nisan ocekiva da ovako dobro zvuce) i 3-way switch.malo me smeta sta nema konture za naslonit podlakticu, ali to ne znaci da je nece dobit u dogledno vrijeme ::)ma zakon gitara, pravo osvjezenje. malo promjene dobro dodje, ali isto ne dan svoje ibanezice za sve pare na svitu.evo slika sa neta, a family photosi stizu kad mi vrate digitalca ;)Posted Image

#28 Hrvoje Malovic

Hrvoje Malovic
  • Members
  • 132 posts

Vrijeme objave: 23 Siječanj 2004 - 20:42

A malo sam zakasnio, ali me fakat zanima kako vam se svidja moj Strat. Vidite ko ga je napravio!Inace uzivo lak i paint na gitari izgleda malo onak ofucano i istroseno, a i vrat je malo kao da se susio u 1milion zapaljenih cigareta. Tak smo dobili onaj NOS i Relic look stata, premda nije.Obratite pozornost na vrat! To je rebrasti javor.Gore su S6 reissuse Schaller pikapi, a to daje onaj stari zvuk, no more se i naprditi jako jako jako, i jos jace i jako dobro rade!Eto da ne duljim!

#29 Guest_Ghode_*

Guest_Ghode_*
  • Guests

Vrijeme objave: 26 Siječanj 2004 - 22:27

Evo nakon dugo vremena danas sam opet vratio svoju staru gitaricu ;DInače prodao sam je prije cca godine dana i tak mi je bilo žao, ali jebiga situacija me na to natjerala... evo danas sam je opet otkupio natrag i presretan sam.. rječ je o jacksonu ps3t... naime znate da mi baš ne odgovara njihov vrat, ali ovdje je rječ o sentimentalnoj vrijednosti :'( ;D

#30 Guest_DADO_*

Guest_DADO_*
  • Guests

Vrijeme objave: 07 Veljača 2004 - 22:40

Moj buraz ima Fendera stratokastera prerađenog po njegovom ukusu - pozlata, floyd rose, pick-up-ovi itd.Ne razumijem se u gitare pa vam šaljem sliku.

#31 Guest_primax_*

Guest_primax_*
  • Guests

Vrijeme objave: 07 Veljača 2004 - 23:26

Evo moja: Squier Stratocaster by Fender, made in Japan, 84' godiste.

#32 Fallen1

Fallen1
  • Members
  • 794 posts

Vrijeme objave: 07 Veljača 2004 - 23:30

evo i mog Explorera....nedavno mu promjenio pikapove sad su gore EMG 81 & 85....nije bas nesto slika ali slikat cu sad koji dan opet ;)

#33 gogothegogo

gogothegogo
  • Members
  • 3913 posts

Vrijeme objave: 10 Veljača 2004 - 01:22

evo da se pohvalim tu..moja nova gitara:Posted Image(ovo nije moja al je moja identicna ovoj)Epiphone G-400 Gothu rainbowu za 50% cijene - 1470kn..skoro duplo jeftinije nego u Americi ;D

#34 MIRKO CRO COP

MIRKO CRO COP
  • Members
  • 205 posts

Vrijeme objave: 11 Veljača 2004 - 01:18

moje tri gitare1.Alhambra2.Squire stratocaster3.Ibanez JS 100

#35 Jimmi Green

Jimmi Green
  • Members
  • 264 posts

Vrijeme objave: 18 Veljača 2004 - 11:57

Epiphone Sheraton. To je vrlo slično Gibson ES 335-ici.Cool gitara, sve se može svirat na njoj.Jedina stvar, priznajem, vrijedi malo manje nego šta košta. ;) :'(

#36 Holy Bob

Holy Bob
  • Members
  • 1134 posts

Vrijeme objave: 20 Veljača 2004 - 13:41

Ibanez AX125, đitra bi bila super da je nisu slagali pijani koreanciPosted Image

#37 Wurdalak

Wurdalak
  • Members
  • 18 posts

Vrijeme objave: 23 Veljača 2004 - 21:42

Ernie Ball Music Man silhouette model : floyd,dimarcijevi pikapi - razara!

#38 Guest_Atticus_*

Guest_Atticus_*
  • Guests

Vrijeme objave: 23 Veljača 2004 - 23:19

Imam dvije ljubimice: Yamahu EG 112 - odlična gitara za početnike (kao što sam ja) i Squier Stratocaster (e to je već nešto kvalitetnija pilica)... ;)

#39 Joey

Joey
  • Members
  • 418 posts

Vrijeme objave: 27 Veljača 2004 - 00:23

gitara mog gitaristePosted Imagevalja'l to sta? ;)

#40 Guest_CrAsH_*

Guest_CrAsH_*
  • Guests

Vrijeme objave: 27 Veljača 2004 - 01:28

Evo opisa moje ljepotice! Sliku ste vec mogli vidjeti u rubrici pitanja pa da napisem i neke tehnicke podatke o njoj:Tijelo je od mahagonija starog oko 70 god. vrat je javor sa skalopiranim fingerbordom od africkog oraha, okrenuta glava sa mojim imenom, Schaller navijaci, dva humbuckera Seymour Duncan Sh-1 model '59, DiMarzio HS-3, Sva tri magneta mogu radit kao humbuckeri i kao single coil-i, splitiraju se na push pull potenciometre,tockice na vratu su od prave skoljke, sliku zmajeva je radio Vlado Terlevic iz Pule airbrush-om. Tremalo je naruceno iz japana i ceko sam ga tri i po j.. mjeseca, uglavnom, Lo Pro Edge, gitara ima 26 kombinacija magnet, dodatna sklopka za prespajanje prvog i zadnjeg magneta,strap lock, plocica sa zadnje strane koja drzi vrat ima ugraviran moj potpis i to je uglavnom to!Ne znam dali sam sto propustio osim da ima sound i sustein dobar za popizdit i da se na gitari moze svirat od polki,bluesa,jazza,rocka,metala i ultra heavy stvari!ako tko zeli jos kakvu sliku nek se javi...Takoder ako je neko zainteresiran za izradu vlastite Custom Gitare neka mi se javi pa mozemo popricat o cijenama!Pozdrav

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.