Jump to content

Slika
* * * * * 1 votes

EHX users lounge

• Please log in to reply
249 odgovor(a) na ovu temu

#41 Grungefreak

Grungefreak
  • Members
  • 914 posts

Vrijeme objave: 30 Srpanj 2007 - 21:17

najgore pedale. em šta su sve loše em šta pocuclaju i ono dobro u lancu. izbjegavati. ne bi s ovim pedalama ni kućnom savjetu svirao.

:crying: :001_wub: :laugh: ima nas svakakvih...ovo ide u signature! :crying:

#42 lujo

lujo
  • Members
  • 287 posts

Vrijeme objave: 31 Srpanj 2007 - 14:29

zašto se EHX pedale ne mogu napajati s ostalim pedalama preko daisy chaina?

#43 Gerontius

Gerontius
  • Members
  • 4244 posts

Vrijeme objave: 01 Kolovoz 2007 - 23:30

ja svojeg stereo pulsara normalno preko boss-style daisy chaina

#44 mudhoney

mudhoney
  • Members
  • 1729 posts

Vrijeme objave: 03 Kolovoz 2007 - 11:55

zašto se EHX pedale ne mogu napajati s ostalim pedalama preko daisy chaina?

mogu, ali mislim da su stavili to upozorenje tek kad se ispostavilo da su neki kupci uspjeli skurit pedale na taj način. petar pank je svojedobno nešto pričao o tome

#45 nobody

nobody
  • Members
  • 51 posts

Vrijeme objave: 03 Kolovoz 2007 - 15:27

Koristim big muff usa,polychorus,small stone i small clone.Pedale su zakon,isprobavl sam svakakve i napokon sam našel kaj sam tražil:thumbup:

#46 lujo

lujo
  • Members
  • 287 posts

Vrijeme objave: 03 Kolovoz 2007 - 15:35

mogu, ali mislim da su stavili to upozorenje tek kad se ispostavilo da su neki kupci uspjeli skurit pedale na taj način. pa onda se baš i ne mogu ak su ih skurili...:angry:petar pank je svojedobno nešto pričao o tome

ajd me uputi di je on to pisao, petar pank, da malo proučim...

#47 mudhoney

mudhoney
  • Members
  • 1729 posts

Vrijeme objave: 07 Kolovoz 2007 - 13:38

ajd me uputi di je on to pisao, petar pank, da malo proučim...

ok mozda nije bas on ali netko je pricao o tome na ovome forumu, a sad tko i gdje: http://www.glazbeni-....com/search.php

#48 jedediah

jedediah
  • Members
  • 2378 posts

Vrijeme objave: 08 Kolovoz 2007 - 14:45

:biggrin: :drool: :001_rolleyes: ima nas svakakvih...ovo ide u signature! :drool:

pa ja sam se malkec salio, međutim...od ehx mi je heben memory man. big muff je jedno veliko razočarenje ( svirao i usa i rusa ) i puno mi je bolji ruski al toliko otupi i zamuti clean da je jednostavno neupotrebljiv ( sem ako imas true bypass pedalu) . američki mi je toliko govno ( osim za solo dionice gdje je ok ). hot tubes sam svirao dosta i to je pedala koja zvuci na svakom pojacalu/gitari TOTALNO drukcije. trebate to cuti da bi povjerovali, al sve u svemu ne svidja mi se. svirao sam bolje boss pedale od toga. baseballs filter = ajme majko, grozno i nefunkcionalno. Small stone je ok ali zapravo i nije neko blago, doduse svirao sam samo ruski ,a cuh da je americki puno bolje. valjda. nano muff je ok za solo momente i neki vintage štih drajva. holy grail reverb mi jemozda jedno od najvecih razocaranja ovog branda. koji je k ehx i manjku volumea? mislim hebes efekt koji je tisi od cleana? cast iznimkama naravno. meni je to isto kao i boss, imaju desetak dobrih pedala i to je to. u live svirkama pedale koje su me najvise iznevjerile. definitivno.

#49 Petar Pank

Petar Pank
  • Members
  • 707 posts

Vrijeme objave: 22 Kolovoz 2007 - 02:16

ok mozda nije bas on ali netko je pricao o tome na ovome forumu, a sad tko i gdje: http://www.glazbeni-....com/search.php

jebemu, ja zbilja nisam o tome pisao :scared: previse si slusao mark arma :lol:sto se tice napajanja (starijih) EHX pedala sa 1/8'' banana jackom tu nema nekih problema. bar kod mene. treba samo odgovarajuci jack na adapteru od 9 V (ako pedala radi na 9 V, a ne kao onaj ring modulator na 40).

#50 Zlo Prase

Zlo Prase
  • Members
  • 1821 posts

Vrijeme objave: 08 Rujan 2007 - 01:33

nitko ne komentira ovu novotariju:Posted Image

#51 gogothegogo

gogothegogo
  • Members
  • 3913 posts

Vrijeme objave: 08 Rujan 2007 - 13:09

to je digitalac..bilo bi bolje da je deluxe memory man sam ou manjem kucistu

#52 Sir Drinkalot

Sir Drinkalot
  • Members
  • 2102 posts

Vrijeme objave: 08 Rujan 2007 - 13:11

kolko to dođe :lol:

#53 stenimir

stenimir
  • Members
  • 802 posts

Vrijeme objave: 08 Rujan 2007 - 13:11

oću jednu!! E jel zna ko koja je razlika pocket muffa i obicnog velikog metal muffa? Mislim jel ima razlike u zvuku ili je samo manje kuciste !!

#54 Traxidus

Traxidus
  • Members
  • 1645 posts

Vrijeme objave: 08 Rujan 2007 - 13:53

oću jednu!! E jel zna ko koja je razlika pocket muffa i obicnog velikog metal muffa? Mislim jel ima razlike u zvuku ili je samo manje kuciste !!

zvuk je isti samo shta veliki metal muff ima josh dodatnu tipku odnosno boost za solo....shto je jako dobra stvar

#55 mudhoney

mudhoney
  • Members
  • 1729 posts

Vrijeme objave: 14 Rujan 2007 - 10:02

jebemu, ja zbilja nisam o tome pisao :lol: previse si slusao mark arma :lol:sto se tice napajanja (starijih) EHX pedala sa 1/8'' banana jackom tu nema nekih problema. bar kod mene. treba samo odgovarajuci jack na adapteru od 9 V (ako pedala radi na 9 V, a ne kao onaj ring modulator na 40).

ok to smo već zaključili, ali stvarno nisam od tebe očekivao takvu analnu reakciju. :lol: btw. vid šta imam :001_wub: Posted Image p.s.prodajem stereo pulsar ili mijenjam za holy grail.

#56 Petar Pank

Petar Pank
  • Members
  • 707 posts

Vrijeme objave: 14 Rujan 2007 - 12:27

ok to smo već zaključili, ali stvarno nisam od tebe očekivao takvu analnu reakciju. :lol: btw. vid šta imam :001_wub: Posted Imagep.s.prodajem stereo pulsar ili mijenjam za holy grail.

uuuuu *zavidan* vidim ne stedi se.btw, reakcija je bila benigna sala :lol:za posto bi prodao stereo pulsar?

#57 mudhoney

mudhoney
  • Members
  • 1729 posts

Vrijeme objave: 14 Rujan 2007 - 12:34

uuuuu *zavidan* vidim ne stedi se.btw, reakcija je bila benigna sala :lol:za posto bi prodao stereo pulsar?

hmmm, koliko je novi? možda 500 kuna?

#58 mudhoney

mudhoney
  • Members
  • 1729 posts

Vrijeme objave: 14 Rujan 2007 - 13:15

nitko ne komentira ovu novotariju: Posted Image

:lol: dugo nisam gledao na ehx site...ima stvarno super novih igračaka...i ja bih cijenio komentar na neke od njih...:001_wub:

#59 Petar Pank

Petar Pank
  • Members
  • 707 posts

Vrijeme objave: 14 Rujan 2007 - 13:45

hmmm, koliko je novi? možda 500 kuna?

jel s ukljucenom postarinom? prodano! :001_wub:

#60 isuskristijan

isuskristijan
  • Members
  • 196 posts

Vrijeme objave: 14 Rujan 2007 - 19:36

tko posjeduje micro metal muff neka se malo raspiše, ako može i snimka

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.