Jump to content

Slika
* * * * * 1 votes

EHX users lounge

• Please log in to reply
249 odgovor(a) na ovu temu

#21 Petar Pank

Petar Pank
  • Members
  • 707 posts

Vrijeme objave: 12 Lipanj 2007 - 03:24

ne, ne gogek, po tome bi bilo isto onda da samo digneš volume:)al nije.jebiga, ne znam kak da to objasnim, ono gitara zvuči veliko, puno....meni je to headroom, ne znam:)

heh, a sto mislis zasto se volume zove "volume"? :)jer je glasnoća povezana s dozivljajem veličine zvuka u prostoru. a headrom je doslovno ono sto gero govori - dinamicki raspon cleana prije nego pojacalo pocne drajvati btw, ja imam frequency analyzer :)

#22 Tomo M

Tomo M
  • Members
  • 2761 posts

Vrijeme objave: 12 Lipanj 2007 - 10:46

ehx mi je također jedna od legendarnijih firmi pedala, za sada sam ostao na EHX big muffu, holy grailu i mini q-tronu, iako ih slabo sve sviran sad jer nisu uz mene jako mi fale, pogotovo big muff kojeg nisan vidija jaaako dugo :cry:

#23 goran

goran
  • Members
  • 1070 posts

Vrijeme objave: 12 Lipanj 2007 - 11:13

ehx mi je također jedna od legendarnijih firmi pedala, za sada sam ostao na EHX big muffu, holy grailu i mini q-tronu, iako ih slabo sve sviran sad jer nisu uz mene jako mi fale, pogotovo big muff kojeg nisan vidija jaaako dugo :cry:

uskoro tomo, uskoro :)

#24 mudhoney

mudhoney
  • Members
  • 1729 posts

Vrijeme objave: 12 Lipanj 2007 - 11:35

heh, a sto mislis zasto se volume zove "volume"? :)jer je glasnoća povezana s dozivljajem veličine zvuka u prostoru. a headrom je doslovno ono sto gero govori - dinamicki raspon cleana prije nego pojacalo pocne drajvati btw, ja imam frequency analyzer :)

ili kompresirati! :idea: nu: http://en.wikipedia.org/wiki/Headroom inače imam crni big muff i stereo pulsar...

#25 elwuss

elwuss
  • Members
  • 189 posts

Vrijeme objave: 14 Lipanj 2007 - 21:08

jebo vas headroom, jeste analni...opisao sam šta taj booster napravi zvuku i zato je dobar:P

#26 Uncle_Hendrix

Uncle_Hendrix
  • Members
  • 6303 posts

Vrijeme objave: 17 Lipanj 2007 - 09:10

Kad će ovo više izać? http://www.ehx.com/e...O_Line/34_1Echo

#27 Gerontius

Gerontius
  • Members
  • 4244 posts

Vrijeme objave: 17 Lipanj 2007 - 09:45

Kad će ovo više izać? http://www.ehx.com/e...O_Line/34_1Echo

do jkraja ovog mjeseca će valjda biti dobavljivo na musictoyzima

#28 Sir Drinkalot

Sir Drinkalot
  • Members
  • 2102 posts

Vrijeme objave: 26 Lipanj 2007 - 11:55

Opa, jer se zna kolika će cijena bit ( a mogao bi se javit netko ko misli naručivat pa da naruči i meni)

#29 Uncle_Hendrix

Uncle_Hendrix
  • Members
  • 6303 posts

Vrijeme objave: 26 Lipanj 2007 - 14:47

A kolika će bit?

#30 dr.Explosion

dr.Explosion

rock'n'roll heretic

• Members
  • 1895 posts

Vrijeme objave: 23 Srpanj 2007 - 11:11

Nano Muff Overdrive Posted Image Nabavio nedavno.. Nemam puno za reci, vec sam pogled na pedalu otkriva da se radi o jednostavnom sklopu, samo switch i knob za glasnocu. Ugodan overdrive sa zrncem fuzza u zvuku, jako dobar kao blues/i slicno overdrive, moze posluziti i za nesto malo zesce. Ja ga ipak radije koristim kao booster za druge driveove u lancu, posebno kad trebam poglasniti fuzz na nekim dijelovima. I to je to :D

koliko košta?pa što nisi uzeo LPB za boost?

#31 dr.Explosion

dr.Explosion

rock'n'roll heretic

• Members
  • 1895 posts

Vrijeme objave: 23 Srpanj 2007 - 11:14

Ne znam, dobio ga polovnog s jos jednom pedalom za neku sitnu lovu. Nisam ga namjeravao koristiti za nista, ali kad vec dobro boosta onda neka ga.

:D

#32 Zlo Prase

Zlo Prase
  • Members
  • 1821 posts

Vrijeme objave: 23 Srpanj 2007 - 19:49

Jel se neko susretao s ovim?http://www.ehx.com/e...ereo_Memory_ManPosted ImageKoji je to vrak? Al je ko delux bez levela i chours/vibrata? ili? Vidim da mu je delay time maksimalni 300ms što mi je ok jer tehnoallah ima starog deluxa koji je 330ms i zvuči svejedno super.

#33 gogothegogo

gogothegogo
  • Members
  • 3913 posts

Vrijeme objave: 23 Srpanj 2007 - 21:20

Jel se neko susretao s ovim?http://www.ehx.com/e...ereo_Memory_ManPosted ImageKoji je to vrak? Al je ko delux bez levela i chours/vibrata? ili? Vidim da mu je delay time maksimalni 300ms što mi je ok jer tehnoallah ima starog deluxa koji je 330ms i zvuči svejedno super.

pa to je preteca deluxa300ms bi trebalo biti dovoljno za svaku normalnu primjenu delaya

#34 kuna

kuna
  • Members
  • 1488 posts

Vrijeme objave: 23 Srpanj 2007 - 21:47

Micro Metal MuffPosted ImagePedala zbog koje bacam Keeley MT-2 u smece. Nazalost kod nas nema velikog Metal Muffa pa sam morao uzeti ovo, za sad ne zalim, ali bih volio probati vecu pedalu koja ima bolje tonske kontrole i switch za boost. Ima beskonacno puno gaina, i moze se dobiti koliko-toliko dobru high-gain distorziju s ovom pedalom. Trenutno nisam u prilici ali brzo cu se malo vise igrati s pedalom na velikom pojacalu pa cu znati bolje reci kakva je. Uglavnom, za cijenu od 600 i nesto kuna je definitivno bolji izbor od MT-2.

di si je ubra?

#35 Traxidus

Traxidus
  • Members
  • 1645 posts

Vrijeme objave: 25 Srpanj 2007 - 09:55

svaka chast meshtre za metal muff....ja sebi kontam naruchit veliki iz vana....

#36 Traxidus

Traxidus
  • Members
  • 1645 posts

Vrijeme objave: 25 Srpanj 2007 - 15:25

na kojoj gitari i nakojem ga pojachalu koristish i kako zvuchi odnosno mozhesh li izvuch iz njega velik raspon zvukova/stilova mjuze?!

#37 Gibocaster

Gibocaster
  • Members
  • 625 posts

Vrijeme objave: 25 Srpanj 2007 - 18:43

Javi rezultate svakako, baš me zanima.

#38 Traxidus

Traxidus
  • Members
  • 1645 posts

Vrijeme objave: 26 Srpanj 2007 - 16:20

i ja imam sg-a zato me i zanima

#39 jedediah

jedediah
  • Members
  • 2378 posts

Vrijeme objave: 27 Srpanj 2007 - 13:43

najgore pedale. em šta su sve loše em šta pocuclaju i ono dobro u lancu. izbjegavati. ne bi s ovim pedalama ni kućnom savjetu svirao.

#40 Traxidus

Traxidus
  • Members
  • 1645 posts

Vrijeme objave: 27 Srpanj 2007 - 14:30

naravno,ali samo sam htio znat prije nego kupim kako zvuchi....jer nemam priliku nigdje je isprobat....zato sam i pita....svakako tnx

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.