Jump to content

Slika
- - - - -

Korisni bass linkovi !

• Please log in to reply
7574 odgovor(a) na ovu temu

#41 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2004 - 14:30

Stari moj John Paul Jones, (Zeppelin), je znao o teoriji toliko toga da kada malo i sam znas i udes u njegove lajne skuzis koliki je on bassista (ogroman), a ako ti mislis da je ljestvicarenje bezveze stari moj nemoj pricat o Coltraneu....... pogledaj si njegovu i Milesovu Biografiju....... a da bi razvio uho jako su ti potrebne ljestvice...... ono sto sam prije napisao.Sviranje roota ne znaci da ces to raditi cijeli zivot(mozda i hoces) ali kako to da te ne zanimaju pojedine stvari kako je sve nastala i povezanost (o cemu sam i prije pisao), jer svaka cast da je to individualna stvar, ali svaki bi individualac trebao imat poneko znanje, sviranje u bandu je mrak stvar, ali doci ces u godine kada ces se sjetiti ovoga......... "ako ces ostat muzicar cjeli zivot, uvijek ce ti faliti znanja, jadnostavno ucimo dok zivimo". E sad ko je to napisa nije bitno ali....... nadam se da me razumijes..... prvo je jako tesko objasniti ljudima u Hr. koliko sve to znaci jer su jako ograniceni........ ne sami po sebi nego pogledaj si malo glazbene programe.stari moj tu nemas kaj za nauciti, pogledaj si klubove imamo jedan klub u Zg. gdje se svira.... i kako (naravno kako kad).... ne vide se one stvari koje sam sam dozivio..... samo to hocu prenjet tu...jer je zivot puno jednostavniji i laksi.......... i jos jednom spominjem nikad niko nije patio od znanja, a oni koji pricaju da to nije dobro ga nemaju, to mi vjeruj.Drugo mali si pobrko, jazz akordi su ti isto kao i u fusionu, cak u danasnje vrijeme je to malo teze, fusion ti je samo rock groove (nazovimo to tako) preko jazz sola. tj Fusija odredenih zanrova.........samo si ovo zapamti........ "Osobno mislim da sam više naučio o sviranju u bendovima nego doma ljestvičareći" ............. cujemo se za par godina............ :-)

#42 Gerontius

Gerontius
  • Members
  • 4244 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2004 - 16:46

Gordel... od svih ljudi koje sam dosad vidio tu na forumu, tvoje znanje jazza je definiticno najjace... stoga mogu samo ovo reci:Posted Imageinace, sto se tice ljestvicarenja koje je djemo spominjao... meni se slicno desavalo: imao sam fazu u svojem glazbenom "razvoju" tijekom koje mi je al di meola bio bog i batina... doslovce sam gutao sve sto je on snimio ( pogotovo pocetak njegove solo karijere i trio sa de luciom i mahavishnuom - u RTF mi nije valjao, bolje se Bill Connors uklopio ) proucavao sam skale, nabrijavao tehniku, pogotovo istrzavanje ( recimo, tapping i sweepanje ne volim jer tonu fali definicija - iako nisam pretjerano brz kod trzanja, volim svaku notu odtrzat da se cuje onaj fini "klik" ;D )... a onda - cuo sam Herbie Hancock - Headhunters. taj album promijenio je moje poimanje glazbe - jer je Herbie napravio nesto fenomenalno - preko jednostavnog bass linea ( govorim o pjesmi Chameleon ) i jednostavnog drumbeata ( iako je IMHO revolucionaran jer lupa snare na 4 sesnaestinku, taman prije nove dobe ) napravio stvar koja ima toliko groovea da je to zastrasujuce - svaki put kad slusam chameleon nesvjesno pocnem drmati guzicom, kao zenske u spotovima busta rhymesa ;D ;D ;Diako sam jako puno proucavao ljestvice ( pogotovo moduse i egzoticne "ethno" ljestvice ) na kraju sam se ipak vratio pentatonici. ne znam zasto, ali mi pentatonika ima neki poseban groove ( mozda je utjecaja imalo i to sto sam glazbeno odrastao slusajuci hendrixa, a tek kasnije sam uletio u jazz fusion )

#43 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 25 Kolovoz 2004 - 20:24

Najbolje da se mozda ako si u Zg.-u nademo, pa da ti snimim par cd-a.......... vidim da se totalno kuzis u mjuzu, pa da malo krenemo dalje.i ja i ti..... ;)

#44 djemo

djemo
  • Members
  • 106 posts

Vrijeme objave: 28 Kolovoz 2004 - 14:11

Stari moj John Paul Jones, (Zeppelin), je znao o teoriji toliko toga da kada malo i sam znas i udes u njegove lajne skuzis koliki je on bassista (ogroman)

-i kakva mu korist od toga kad na prva 4 albuma Page svira samo pentatoniku (dobro ne bas) i dok si on brije ovaj moze svirat samo jedan akord mislim daj pogledaj S.R.T.S. i reci mi kakva mu korist od toga što ima sluha i sve kad se ne smije udaljit od EDAG blues shema-

a ako ti mislis da je ljestvicarenje bezveze stari moj nemoj pricat o Coltraneu....... pogledaj si njegovu i Milesovu Biografiju....... a da bi razvio uho jako su ti potrebne ljestvice...... ono sto sam prije napisao.

-ja ni ne zelim pricat o njima jednostavno nisi citao što pišem -

Sviranje roota ne znaci da ces to raditi cijeli zivot(mozda i hoces) ali kako to da te ne zanimaju pojedine stvari kako je sve nastala i povezanost (o cemu sam i prije pisao), jer svaka cast da je to individualna stvar, ali svaki bi individualac trebao imat poneko znanje, sviranje u bandu je mrak stvar, ali doci ces u godine kada ces se sjetiti ovoga......... "ako ces ostat muzicar cjeli zivot, uvijek ce ti faliti znanja, jadnostavno ucimo dok zivimo".

-Pa i ucim ali svirajući s ljudima jer tisuću ljudi ima tisuću ideja i pogleda na muziku, naglasak jebio na sviranje sa VIŠE ljudi i VIŠE vrsta muzike.Znanje ima puno oblika ljestvice i ina zapadnjačka teorija su tek jedan od njih. Ne treba tjerati ljude da ponavljaju već postojeće nego da traže novo.-

E sad ko je to napisa nije bitno ali....... nadam se da me razumijes..... prvo je jako tesko objasniti ljudima u Hr. koliko sve to znaci jer su jako ograniceni........ ne sami po sebi nego pogledaj si malo glazbene programe.stari moj tu nemas kaj za nauciti, pogledaj si klubove imamo jedan klub u Zg. gdje se svira.... i kako (naravno kako kad).... ne vide se one stvari koje sam sam dozivio..... samo to hocu prenjet tu...jer je zivot puno jednostavniji i laksi.......... i jos jednom spominjem nikad niko nije patio od znanja, a oni koji pricaju da to nije dobro ga nemaju, to mi vjeruj.

-Ne kazem da je znanje loše, ali imao sam loša iskustva sa učenjem ljestvica i nekih vježbicaa to je da ih jednostavno ih nisam mogao pretočiti u muziku (moj problem). Prvo ipak treba odlučiti kakvo znanje želiš i šta očekuješ od njega sigurno nećeš proučavatilatino jazz ako namjeravaš svirati metal.-

Drugo mali si pobrko, jazz akordi su ti isto kao i u fusionu, cak u danasnje vrijeme je to malo teze, fusion ti je samo rock groove (nazovimo to tako) preko jazz sola. tj Fusija odredenih zanrova.........

-Ne kužim se baš u jazz stilove (uostalom volio bi da mi netko definira danas jazz ako moze jer se on dalekoudaljio od svojih korijena), pa pod fuzijom smatram puno stvari koje ti ne... -

samo si ovo zapamti........ "Osobno mislim da sam više naučio o sviranju u bendovima nego doma ljestvičareći" ............. cujemo se za par godina............ :-)

O.K. javi mi se kad budeš slavan.

#45 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 28 Kolovoz 2004 - 17:27

Djemo, nemoj shvatiti krivo, al naravno jedno bez drugog ne ide, ali zbog problema kad si sviro ljestvice si odusto, stari moj to ti je linija manjeg otpora, a uostalom da nisi mozda krivo vjezbao.?Nisam mislio kad cu biti slavan.nego kada ce ti znanje zafalit, a to ti dode kadtad.,... i nazalost stalno se to ponavlja, zato vrhunski muzicari stalno vjezbaju i otkrivaju.... i naravno nemam nista protiv da se svira puno u bendovim i tamo uci .... ali malo si probaj otvoriti granice....... samo prijedlog.......... uzmi si instrukcije od nekog........ ja jesam i pomoglo je........ teze je doci do nekih stvari sam....... kako se ono kaze, otkrivanje tople vode :-)

#46 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 28 Kolovoz 2004 - 23:52

Djemo, malo sam razmisljao o ovo tvojem postu.......................samo jedno pitanje, ako tebe ne zanima teorija, harmonija etc. zasto uopce dolazis ovdje kvaritii, mozda nekog koji je na rubu iste stvari kao i ti, npr. ljestvice (koja je svrha) ili nesto drugo, pa kad vidi tvoj post reci ce, stvarno to ne treba u zivotu...... mislim da ionako ima previse lose vibre oko muzike i da bi ljudi trebali cesce negaciju staviti na stranu.... ko hoce neka radi, a ne ko nece, neka ne prica kako to nije dobro...... ne zelim reci da nemas pravo na svoje misljenje, ali mislim da je glupo govoriti tj, kvariti nesto o cemu se malo zna..........Ima i post o fenderima...... ima ljudi koji ih mrze, pa zasto uopce to pisati, nije mi jasno, mislim da vrijedas one koji imaju Fendere i vole ih. Kao da smo ovdje da se usporedujemo, a ne da si jedan drugom pomazemo.Ko da je sada usporedujem neciju opremu i pljujem (sorry pljuvanje je teska rijec pa sorry...ali..........) po njoj..........Pa da zakljucim, ovaj topic je napravljen za ljude koje zanima harmonija, teorija etc. (biko kakvo iskustvo dobro dode) , a ne za one koje to ne zanima.Sorry ja sam se samo ponudio da malo o tome pisem i dijelim iskustvo, ali mrzim kad se javljaju ljudi koji to ne zele, jer je dosta da se ljudi (muzicari) uzdizu po pljuvanju i negativnoj spici............. Ovo se ne odnosi bas samo na tebe nego i na nekog tko zeli doci ovdje i govoriti kako sama teorija smeta pri razvoju ili nesto slicno, hocu da dodu ljudi koji zele malo vise, i naravno od kojih ja mogu nesto nauciti.I mislim da bi bio veci muzicar i posteniji lik da si dosao s temom, kako si imao probleme svirajuci ljestvice, i koje probleme, jer mozda ima ljudi s istim problemom, pa bi i nesto naucili..........

#47 NervousStandBass

NervousStandBass
  • Members
  • 268 posts

Vrijeme objave: 30 Kolovoz 2004 - 10:30

mene su baš zanimali odgovori na ova pitanja koja je rejni postavio... jel može netko to odgovorit, ako uopće postoji odgovor na ta pitanja... sve mi se čini da nema odgovora, al ipak, možda sam u zabludi

1. recimo svira se neki najbanalniji rock, i gitarist slozi stvar sa nekakvim akordima  npr.  Am  F   C  G  Gis, i on to sad tebi onak odsvira i sad ti trebas slozit nekakve lajne ali da ne budu lupanje po rootu, nego ipak nest ''zanimljivije'' al sa tim da ima nekakve veze s vezom a ne nekakvo neukusno trkeljanje po vratu....2. bendovi tipa No Doubt, Skunk Anansie, Jamiroquai, Incubus(stariji) - imaju svi zanimljive lajne a cini se da su odsvirane kako treba i tamo gdje treba... jel tu ima puno znanja glazbene teorije ili jednostavno ljudi su kreativci i mogu osjetiti harmoniju medju tonovima ?

#48 Andrija

Andrija
  • Members
  • 892 posts

Vrijeme objave: 30 Kolovoz 2004 - 10:39

mene su baš zanimali odgovori na ova pitanja koja je rejni postavio... jel može netko to odgovorit, ako uopće postoji odgovor na ta pitanja... sve mi se čini da nema odgovora, al ipak, možda sam u zabludi

1. recimo svira se neki najbanalniji rock, i gitarist slozi stvar sa nekakvim akordima npr. Am F C G Gis, i on to sad tebi onak odsvira i sad ti trebas slozit nekakve lajne ali da ne budu lupanje po rootu, nego ipak nest ''zanimljivije'' al sa tim da ima nekakve veze s vezom a ne nekakvo neukusno trkeljanje po vratu....2. bendovi tipa No Doubt, Skunk Anansie, Jamiroquai, Incubus(stariji) - imaju svi zanimljive lajne a cini se da su odsvirane kako treba i tamo gdje treba... jel tu ima puno znanja glazbene teorije ili jednostavno ljudi su kreativci i mogu osjetiti harmoniju medju tonovima ?

Dobar početak je da znaš koje akorde svira gitarist - barem jel dur ili mol i onda sviraš po tome npr. ako imaš Am - sviraš root tj. A, C(mala terca) te E (kvinta) zato jer ta tri tona čine Am - za takve linije trebaš znati osnove slaganja akorada te ljestvice tj. sve ono o čemu je gordel pričao. Ima još puno stvari u tome koje se baš i ne mogu stavitiu jedan post.

#49 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 30 Kolovoz 2004 - 10:50

vjeruj mi da ako si stvarno muzicar neces cijeli zivot svirat takve stvari.. uostalom samo je na tebi dal hoces ili neces............ ali mislim da ovo nije topic za one koji nece (uciti ili nauciti).Jos jednom ponavljam, nikada nisam upoznao muzicara kojem je znanje stetilo..........

#50 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 02 Rujan 2004 - 22:34

idemo malo raspametit ovaj topic.......... ko zna sto su Modovi, cemu sluze i kako idu.......... kad dajem instrukcije vidim da puno njih muci sama povezanost modova........ ima ko kakvih problema s tim........?

#51 Lord Sirius

Lord Sirius
  • Members
  • 4966 posts

Vrijeme objave: 02 Rujan 2004 - 22:36

idemo malo raspametit ovaj topic.......... ko zna sto su Modovi, cemu sluze i kako idu.......... kad dajem instrukcije vidim da puno njih muci sama povezanost modova........ ima ko kakvih problema s tim........?

iako nisam basista, vec daljnji rođak, zanima me sto su to modovi, i to bas konkretna pravilna definicija...znam sto je mod kroz prakticnu primjenu, ali nikada se nisam potrudio konkretno pronaci teorijsku pozadinu...dakle, ja imam problema s tim :D

#52 mAnimal

mAnimal

Administrator

• Administrators
  • 1210 posts

Vrijeme objave: 02 Rujan 2004 - 22:39

Kada govorite o modovima.. znači li to isto što i modusi?Nikad se nisam dovoljno potrudio shvatiti teoriju iza njih tj. sve mi je izgledalo konfuzno pa sam vizualno ucio napamet samo neke patterne.. al' baratanje modusima svakako bih htio dodati u svoj arsenal.. treba malo razbiti dosadnu boju pentatonike koju uglavnom koristim,...Imam jednu Gambalejevu školu gdje posebno objašnjava moduse, ali još nisam stigao pogledati ;DGordel, jesi li ti susretao starog Franka na LAMAi?

#53 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 02 Rujan 2004 - 23:13

sada cu ja to najopsirnije i najlakse objasniti............Harmonija je napravljena kada 2 ili vise nota odsvirane su skupa. U jazzu, mi mislimo o harmoniji kada se akord mijenja.Kada je sviranje harmonije je dio sviranja bass linije, neko razumnjevanje harmonije je jako dobro doslo.Zamislimo to kao, akordi sami po sebi imaju neku funkciju ("rade posao"). Imamo Tonic, sub-dominant, i dominantnu funkciju.Tonika su oni akordi koji "leze"Sud-dominant su oni koji se "vezu" ili "spajaju" ili "micu"a dominantni su su oni koji "traze" da se "rijese" (resolve)Dobra progresija akorada uobicajeno prate tonika-subdominanta-dominanta--- tonicka sekvenca.E a sada Modovi su ljestvice akorada, koje najvise podrzavaju zvuk samog akorda, zapravo akordi su napravljeni od ljestvica. Oni koriste prvi (root), treci, peti i sedmi stupanj (ponekad i 9-ti, 11-ti i 13-ti stupanj). Ovi akordi su gradeni u Tercama (3)I ovo su modovi........ C dura.C major (ionian ili jonska)......... oznaka.................Cmaj7D minor7 (dorian ili dorska)........oznaka.................D-7 E minor7 (phrygian ili frigijska)..oznaka.................E-7F major7 (Lydian ili lidijska)........oznaka.................Fmaj7G7 (mixolydian ili miksolidijska)..oznaka.................G7A minor7 ( aeolian ili eolska)......oznaka.................A-7B minor7b5 (locrian ili lokrijska)..oznaka.................B-7b5 *B u nasoj (hrvatskoj i etc) je H, a Bb (b-snizeno) je nama B.ostale oznake Cmaj7 ili Cma7 D-7 ili Dmin7 ok?ovo sve (ionian, dorian..etc) su ljestvice koje najvise podrzavaju zvuk akorda.P.S. nisam napisao ljestvice (u notnom crtovlju), ali mogu to negdje naci ao vas zanima...............

#54 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 02 Rujan 2004 - 23:16

da mislim da da,,,, modusi ili modovi, sve isto...........

#55 ROGI_bannan

ROGI_bannan

banned

• Banned
  • 1779 posts

Vrijeme objave: 08 Rujan 2004 - 12:21

evo copy-paste mog posta u jednom drugom topicu.....isprobah rbx 775 i trb-5 u yamahinom music shopu, pa evo par detalja:rbx:volume, tone, promjena pickupa (prednji (neck), oba, stražnji (bridge), aktiva-pasivanije bio vrat naštelan pa me prodavač uvjeravao da kad se to napravi da će zvučat bolje, no svejedno....nikako nisam uspio dobit onaj zvuk koji sam htio (isprobavano na istom pojačalu i na istim settingsima kao i šta imam doma), bilo to aktivno ili pasivnorazlika između aktive i pasive nije bila neka drastična, pasiva je bila malo tiša i izgubila je malo zvuka i to je tobass je bio crne boje i donji dio vrata (ono di dođe palac) je bio isto u toj boji i nekako mi se činilo da mi ne dopušta da ruka klizi kao šta sam navikaocijena: 6500kntrb:volume, pickup kontrola (na principu potenciometra, nema tri fiksne mogućnosti nego praktički bezbroj), bass, middle i trebble kontrola (sve isto kao potenciometri)ni ovdje nije vrat bio bogza šta naštelan (tj meni po volji) ali nekako mi se lakše sviralo....željeni zvuk se puno lakše dobiva i može se dobiti puno različitih zvukova što kod rbx-a nisam uspio....nema pasivni mod, ali mislim da ni ne treba....donji dio vrata zadovoljavajući....cijena: 8000knzaključak:preporučam trb-5!! za tih 1500kn (200 eura) više dobije se, po meni, dosta bolji bass sa više mogunosti i, opet kažem:  po meni, ugodniji za sviranje....

e,da vidis, 100 ljudi 100 cudi 200sisaja sam probo i RBX774 i TRBII5 i RBX mi je bolji,inace RBX ima samo aktivu, onaj switch je samo boost, a ne Pasiva/aktiva switchkuzis ?RBX mi ima vise duse i ima kak bi reko karakter, ima neki poseban zvuk koji ga cini jako intrigantinm i kak bi rekozvucno dosta modernim basom, dok mi je TRBII dosta suh i monoton,ali to je sve stvar ukusa, ne ?da ne bi rekli da volim "moderne soundove" Stingray mi ima mrak sound.eto.moram reci da je TRBII daleko kvalitetnije izraden, ali je ruzan do boliiako to nije najbitnije, ne ?TRBII definitnivno je bolji u slapu, tu ga RBX ne moze ni najmanje pratitiali dok se radi o responsu i attacku imam dojam da je RBX daleko brzi (attack, ne radi se ovdej o vratu) i jednostavno .. hmmm.... ugodniji jer bas suond ima karakter, pogotovozato jer je vrat od javor, cijeli komad a ne 3 komada ljepljena ko TRBII jer ako je jednodjelini ima vise rezonancije i meni to daje feel kao da basima svoj neki potpis, (ne mislim na signture modele) dok je ljepljeni jakosuh(TRBII) po mom ukusu, a tijelo ista stvar joha jednodjela , oke i TRBII je jednodjeli ali nisam skroz skuziokoje drvo, mislim joha isto ili javorali taj Yamahin EQ na TRBII mi fakat je suh previse , jos samo naglasava3slojnu suhocu vrata i onda nema safta pravog, jedino ako se nafrlje malo midlovi i bas na EQ i smanji treble , onda je saftni ali je previse nabrijani.daleko najgori u toj klasi po mom ukusu bio je BB605 ... iako je EQ bio jako dobar (kontrola mid frekvecnije i mid cut opcija) sto bas cini daleko vecom masinom za razlicite boje sounda, ali po svemu ostalomipak ta serija ima svoj sound koj mi se ne svida previse, nekak su mibez duse, drvo je rezonantno, bas sam ga stavio na uho (bas,da bas,drvo)i slusao na suho, ima dosta topli sound ali ga EQ i pickupovi jednostavnopojedu i osuše.... da je bar pasiva bio bi jako nice.da se vratim, RBX774/775 su definitvno dosta dobro osvjezenje za Yamahui novost u njihovim ne toliko HI end basevima, zvuce jako karakterno, recimo ko neki vintage basevi iz 70-tih (ne taj sound nego, ono krakter, rezonancija drva)izgleda da Yamaha je tu konacno odustala od 3 slojnih tijela i vratovai presla na karakterne i saftnije 1djelne vratove i tijelaa tu je i PREJEBENI BRIDGE (neka fora na MONORAIL-mrak)ali izgled je........mrak mrakovaljepsi bas nisam vidio do sadevo ga dolje. :D

#56 thule

thule
  • Members
  • 613 posts

Vrijeme objave: 08 Rujan 2004 - 16:04

razlika između aktive i pasive nije bila neka drastična, pasiva je bila malo tiša i izgubila je malo zvuka i to je to

inace RBX ima samo aktivu, onaj switch je samo boost, a ne Pasiva/aktiva switchkuzis ?pogotovo zato jer je vrat od javor, cijeli komad a ne 3 komada ljepljena ko TRBII jer ako je jednodjelini ima vise rezonancije i meni to daje feel kao da basima svoj neki potpis, (ne mislim na signture modele) dok je ljepljeni jakosuh(TRBII) po mom ukusu, a tijelo ista stvar joha jednodjela , oke i TRBII je jednodjeli ali nisam skroz skuziokoje drvo, mislim joha isto ili javor

znači dobro sam ja pomislio da taj prekidač nešto ne valja.... nekako mi je bio sumnjiv.... (pogledaj moj post (quotirao sam samo to) pa ćeš vidjet šta sam napisao o njemu....)ovo za višeslojnost vrata nisam ni primjetio - niti obraćao pažnju, a bogami ni čuo.... ipak ja ni nemam tako istreniran sluh.... :)mislim da je tijelo na trb-u javor, tj 98% sam siguran.... 8)

#57 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 09 Rujan 2004 - 00:53

Postao ponosan vlasnik Phil Jones Bass (Briefcase).......... ljudi sound je nevjerovatan!!!!!!!!!!! i odlucio da kupujem jos jedan!!!!!!!!!! (Amp)

#58 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 09 Rujan 2004 - 01:04

OVO!!!!!!!!!!!http://www.expressio...ip.com/Bass.htm

#59 Nikoletina

Nikoletina
  • Members
  • 12 posts

Vrijeme objave: 09 Rujan 2004 - 12:24

>>Postao ponosan vlasnik Phil Jones Bass (Briefcase).......... ljudi sound >>je nevjerovatan!!!!!!!!!!! i odlucio da kupujem jos jedan!!!!!!!!!! (Amp)to je onaj s 2x5" zvucnicima? kako zvuci B zica na tome? cijena? raspisi se malo, to se ne vidja svaki dan :D)

#60 Gordel

Gordel
  • Members
  • 872 posts

Vrijeme objave: 10 Rujan 2004 - 23:42

B zica zvuci bolje od svih do sada kojih sam probao, ima jako cisti zvuk, i uzasno je glasno i basasto, eto vec imam 2 narudbe, da ih dovedem tu......... mislim da pomognem da dodu do tuda........... nazalost ne mogu reci koliko sam platio, jer sam to obecao, ali javim cim dobim cijene (mislim da je briefcase oko 480$), i serial number je 000025..zakon

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.