Jump to content

Slika
* * * * * 1 votes

Vase snimke

• Please log in to reply
616 odgovor(a) na ovu temu

#41 Igan

Igan
  • Members
  • 1162 posts

Vrijeme objave: 31 Svibanj 2007 - 15:26

Duby, zanima me nešto taj hohner,.. ima li on dinamiku ili je kao na cembalu,.. uvijek isti trzaj bez obzira na pritisak tipke, i koliki sustain (vremenski) ima kad pritsneš tipku i pustiš da žica sama ispari?

#42 Duby

Duby
  • Members
  • 790 posts

Vrijeme objave: 01 Lipanj 2007 - 11:50

Duby, zanima me nešto taj hohner,.. ima li on dinamiku ili je kao na cembalu,.. uvijek isti trzaj bez obzira na pritisak tipke,

Ne, ima dinamiku. Koliko jako lupiš tipku, toliko jaki dobiješ i izlaz.

i koliki sustain (vremenski) ima kad pritsneš tipku i pustiš da žica sama ispari?

Isto kao i kod električne gitare. Nisam mjerio doduše, tako da ti ne mogu odgovoriti u sekundama, ali traaaje...

#43 Igan

Igan
  • Members
  • 1162 posts

Vrijeme objave: 01 Lipanj 2007 - 11:58

e super hvala ti! Jer uvijek kad bi ga čuo bio bi na nekom wahu, ili slično i većini snimaka je sviran izrezano pa nikad nisam dobio dojam o nekom drugom karakteru koji bi se mogao postići,.. (a htio sam pitat za original, a ne se ravnati po samplranom nekom tamo zvuku) hvala! koja bi bila cijena i težina u kilogramima, ako još uvijek prodaješ, može na PM,...

#44 Duby

Duby
  • Members
  • 790 posts

Vrijeme objave: 01 Lipanj 2007 - 15:11

e super hvala ti! Jer uvijek kad bi ga čuo bio bi na nekom wahu, ili slično i većini snimaka je sviran izrezano pa nikad nisam dobio dojam o nekom drugom karakteru koji bi se mogao postići,.. (a htio sam pitat za original, a ne se ravnati po samplranom nekom tamo zvuku)

Adj, nasnimit ću ti jedan kratki video, tako da možeš "osjetiti" kako Clavinet funkcionira.

hvala! koja bi bila cijena i težina u kilogramima, ako još uvijek prodaješ, može na PM,...

Težina? Hm... Nekakvih 20-tak kilograma, nije baš lagan, ali što drugo očekivati od hrpe drva i željeza?:blink1:Ostalo ću na preko PM, nebi o tome ovdje.:embarrest:

#45 hush

hush
  • Members
  • 3018 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2007 - 02:25

evo, moja snimka je glupa i besmislena utoliko sto mi je superAV converter progutao zvuk :evil: nije bitno, ionako je katastrofalan jer je snimano s mobitelom.. :sad2: ekipa iz benda je zakljucila da sam preruzan da se pojavim s njima pred ljudima pa su me veceras stavili iza zida, gdje me se ne vidi :bigsmile: iY8ry1IqAGgsala naravno.. padala je kisa pa sam bio prisiljen skloniti se, al je feeling super :bigsmile: ja bi ovako svaku svirku :embarrest: sljedeci put cu podici nesto smislenije.. casna pionirska (bar da ima sound) :embarrest:

#46 ME5HTAR

ME5HTAR
  • Members
  • 398 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2007 - 02:41

HAHAHAHA legendo Posted ImageSnimka bez zvuka, i to svirka iza zida :cool:, šta da prokomentiram, hmm .. dobre su ti crvene ledice Posted Image

#47 Igan

Igan
  • Members
  • 1162 posts

Vrijeme objave: 02 Lipanj 2007 - 11:01

to Hush, samo tako nastavi!!! :cool:))))))))))))) mogao si se malo pojačat,.. ali samo pinkicu,. :toung:

#48 Duby

Duby
  • Members
  • 790 posts

Vrijeme objave: 04 Lipanj 2007 - 21:43

to Hush, samo tako nastavi!!! :)))))))))))))) mogao si se malo pojačat,.. ali samo pinkicu,. :toung:

Ne, onda bi prekrio bubnjeve. Nemoj ga krivo savjetovat molim te!:idea::blink1:

#49 svizac

svizac
  • Members
  • 184 posts

Vrijeme objave: 04 Lipanj 2007 - 22:29

evo, moja snimka je glupa i besmislena utoliko sto mi je superAV converter progutao zvuk :evil: nije bitno, ionako je katastrofalan jer je snimano s mobitelom.. :sad2: ekipa iz benda je zakljucila da sam preruzan da se pojavim s njima pred ljudima pa su me veceras stavili iza zida, gdje me se ne vidi :bigsmile: iY8ry1IqAGgsala naravno.. padala je kisa pa sam bio prisiljen skloniti se, al je feeling super :bigsmile: ja bi ovako svaku svirku :embarrest: sljedeci put cu podici nesto smislenije.. casna pionirska (bar da ima sound) :embarrest:

pozdrav svima!!sakrili te iza zida ipak u tebi čuči skriveni talenat hehehe

#50 Pale

Pale
  • Members
  • 2564 posts

Vrijeme objave: 05 Lipanj 2007 - 07:24

pozdrav svima!!sakrili te iza zida ipak u tebi čuči skriveni talenat hehehe

Ma sta skriveni, pa svi ga vidimO!

#51 Igan

Igan
  • Members
  • 1162 posts

Vrijeme objave: 10 Lipanj 2007 - 22:47

Evo da se pridružim družbi na snimkama; prvo objašnjenje pa link,.. Trenutno smo u nekom projektu snimanja i tako, i cijeli prostor je ozvučen, meni i gitaristi je bilo dosano pa smo išli malo snimat nešto pored projekta,.. (ubit par sati),..Moja malenkost - Bubanj i klavijaturePrijatelj - Bass i gitare Sve snimljeno u živo bez vsti-ova i ostalih modernih sranja, a pjevamo obojica (totalni vokalni antitalenti:),.. Hehe stvar bi vas mogla posjetit i zvukom i svirkom na plagijat tri stvari jednog poznatog banda, (ustvari potpuni plagijat - doduše to je i bila ideja - Fake song),.. Ustvari zašto dajem ovo na slušanje je, sljedeći,.. Ovo je prva snimka koju napokon snimam sa Korg CX3 orguljama jer sam tek sada nakon brojnih modifikacija zadovoljan zvukom. Provučen je kroz EHX Grafic Fuzz i EHX Holly Grail pa u leslie.:love: (lokacija negdje na pola ljeve panorame pa ga potražite u miksu :cool: evo link: http://www.box.net/shared/53ybeuk531

#52 zvincic

zvincic
  • Members
  • 8164 posts

Vrijeme objave: 10 Lipanj 2007 - 23:52

ko' da flojde slusam :smile:thumbs up decki!

#53 ME5HTAR

ME5HTAR
  • Members
  • 398 posts

Vrijeme objave: 10 Lipanj 2007 - 23:57

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Super baš mi se sviđa, laganica, za opuštanje. Nego, mogli ste malo delay-a stavit nekako mi ga fali Posted Image

#54 Igan

Igan
  • Members
  • 1162 posts

Vrijeme objave: 11 Lipanj 2007 - 00:00

hvala na komentarima, he, da malo fali delaya :) :cool: reko sam i ja treba ga još i još oš oš oš š š š :D

#55 hush

hush
  • Members
  • 3018 posts

Vrijeme objave: 11 Lipanj 2007 - 00:05

jako mnogo lepo decki :cool:

#56 Django

Django

banned

• Banned
  • 399 posts

Vrijeme objave: 11 Lipanj 2007 - 06:23

Eto, vama bih dao emisiju na TV-u, a ne onim drekavcima s "urbane scene"!:laugh:Tekst lirično-poetičan:laugh:, lako pamtljiv, pjevat ću ga cijeli dan kolegicama u apoteci!:love: I super odsvirano, lijepo zvuči, stara i psihodelična atmosfera:laugh:, kao da su mi Floydi u slušalicama, kako je netko rekao!

#57 Igan

Igan
  • Members
  • 1162 posts

Vrijeme objave: 11 Lipanj 2007 - 20:35

eto vidiš Djano ti si intelektualac. meni neki kažu da je tekst pomalo glup,..:sick: mislim kome bi to palo na pamet?????:mad:kad Dobriša Cesarić napiše ovako duboku poeziju nek mi se javi , pa da vidimo čiji je tekst glup :bigsmile:

#58 Django

Django

banned

• Banned
  • 399 posts

Vrijeme objave: 11 Lipanj 2007 - 21:02

eto vidiš Djano ti si intelektualac. meni neki kažu da je tekst pomalo glup,..:sick: mislim kome bi to palo na pamet?????:mad:kad Dobriša Cesarić napiše ovako duboku poeziju nek mi se javi , pa da vidimo čiji je tekst glup :bigsmile:

Kako glup?:) "...Æunu ti pokazati, s njime ćeš se igrati!" Antologijski! Čuo sam ujutro tekst, još ga pamtim, znači da je dobar! :laugh:

#59 Duby

Duby
  • Members
  • 790 posts

Vrijeme objave: 12 Lipanj 2007 - 10:27

Je, malo ste "popalili" Pink Floyde, ali sve skupa jako dobro moram priznati. Ne bih drugo komentirao, no moram pohvaliti zvuk Korga. Fino si ti to iskombinirao moram priznati, dosta ekspresije i sve je sjelo na svoje mjesto. Moj naklon!:smile:

#60 Labrys

Labrys
  • Members
  • 2128 posts

Vrijeme objave: 24 Lipanj 2007 - 15:51

evo jedna snimka radena po gustu me5htra. bas san uvjeren da ce mu se svidit. njemu je ovaj dir u krvi.klavijatura je alesis qs6.1 i svi zvukovi su tvornicki i bez ikakvih efekata. naravno, cuje se...http://rapidshare.co...eshtar.mp3.html

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.