Jump to content

Slika
* * * * * 1 votes

Vase snimke

• Please log in to reply
616 odgovor(a) na ovu temu

#21 DonCaballeroo

DonCaballeroo
  • Members
  • 6 posts

Vrijeme objave: 21 Svibanj 2007 - 03:45

Steinberg The Grand 2, meni osobno najdrazi VST klavir. Skladba je Rachmaninoff - Muzicki trenutak Op.16 Br 3, ali nisam snimio cijelu tako da netko ne umre od dosade:smile: http://www.box.net/shared/ehf5ysdtxr

#22 Labrys

Labrys
  • Members
  • 2134 posts

Vrijeme objave: 21 Svibanj 2007 - 05:07

dobrih sedan-osmina....

#23 DonCaballeroo

DonCaballeroo
  • Members
  • 6 posts

Vrijeme objave: 21 Svibanj 2007 - 07:16

dobrih sedan-osmina....

Nisam svirao 7/8-inske taktove. Trebao bi biti malo odredjeniji u komentaru. Da si rekao da pretjerujem u rubatu i da sviram presporo to bi shvatio ali 7/8 taktovi,to je smrtna uvreda,salim se:). Stavio sam novu snimku 100% bez 7/8.

#24 Duby

Duby
  • Members
  • 790 posts

Vrijeme objave: 21 Svibanj 2007 - 13:01

Nisam svirao 7/8-inske taktove. Trebao bi biti malo odredjeniji u komentaru. Da si rekao da pretjerujem u rubatu i da sviram presporo to bi shvatio ali 7/8 taktovi,to je smrtna uvreda,salim se:). Stavio sam novu snimku 100% bez 7/8.

Nije mislio na takt, nego na trajanje snimke... 6Mb za nekoliko sekundi...:weird:

#25 DonCaballeroo

DonCaballeroo
  • Members
  • 6 posts

Vrijeme objave: 22 Svibanj 2007 - 14:24

Nije mislio na takt, nego na trajanje snimke... 6Mb za nekoliko sekundi...:weird:

Ne kontam kojih nekoliko sekundi? Snimka traje oko 3 min i eksportirana je u 320kbit/s mp3 ,stoga nije cudo da je 6mb.Stvarno gluposti

#26 Duby

Duby
  • Members
  • 790 posts

Vrijeme objave: 22 Svibanj 2007 - 16:21

Ne kontam kojih nekoliko sekundi? Snimka traje oko 3 min i eksportirana je u 320kbit/s mp3 ,stoga nije cudo da je 6mb.Stvarno gluposti

Šteta što sam je odmah obrisao pa da ti je pošaljem... Kad sam skinuo tvoj snimak, trajao je samo par sekundi i gotovo. Da, stvarno gluposti...:wacko:

#27 Keyboarder

Keyboarder
  • Members
  • 63 posts

Vrijeme objave: 26 Svibanj 2007 - 20:34

evo nije moja skladba a zvuk je unisten zbog konvertanja (inace ne budu sinkronizirani slika i zvuk) snimano je mobom...tako da je sve smece ali odlucio sam stavit...inace, solaza iz Lazy :wacko:

#28 Dome

Dome
  • Members
  • 78 posts

Vrijeme objave: 26 Svibanj 2007 - 22:52

(Roland A90 je kontroler za Micro Piano)

Jel mozeš objasnit meni neznalici šta to znaći?

#29 Django

Django

banned

• Banned
  • 399 posts

Vrijeme objave: 26 Svibanj 2007 - 23:06

Jel mozeš objasnit meni neznalici šta to znaći?

To znači da su klavijatura (Roland A-90) i taj modul, "kutijica" koja se zove "Micropiano" spojeni MIDI-kablom, i da se taj "Micropiano" koristi kao izvor klavirskog zvuka koji se onda "svira" tipkama sa A-90, koji u takvom setupu služi kao "controller". Nadam se da je dovoljno jednostavno! :oh::wondering:P.S. Me5htra trenutno nema, pa sam sebi uzeo slobodu pokušati pomoći!

#30 ME5HTAR

ME5HTAR
  • Members
  • 398 posts

Vrijeme objave: 26 Svibanj 2007 - 23:52

Nebi ni sam bolje rekao :idea:

#31 Wizz

Wizz
  • Members
  • 288 posts

Vrijeme objave: 28 Svibanj 2007 - 22:40

Decki Keyboarder se tu potrudio, vi nista... evo ja cu nesto reci. Izvrstan solo!

#32 Keyboarder

Keyboarder
  • Members
  • 63 posts

Vrijeme objave: 28 Svibanj 2007 - 22:42

daj wizz ne cmari se ovdje samo zato sto sviramo u istom bendu :laugh:ma losa je snimka, ali kad dodje VK-8 bit ce veselo :wacko:

#33 Duby

Duby
  • Members
  • 790 posts

Vrijeme objave: 29 Svibanj 2007 - 10:36

Decki Keyboarder se tu potrudio, vi nista... evo ja cu nesto reci. Izvrstan solo!

Da, vidi se da je tu dosta truda uloženo, ali ima još posla.Zvuk je katastrofa, ali to što je spržen daje mu određenu dozu "lampavosti".:blink1:Mene osobno malo smeta onaj pitch, ono oponašanje gitare... Bljak... Ali to je zato što sam orguljaš, tako da se nadam da se Keyboarder neće naljutiti i shvatiti to kao nešto loše. Ako ti se sviđa, sviraj, meni si samo dao volje da ponovno sjednem malo za orgulje i da skinem to kako se spada.Razmišljam o verziji sa Made In Japan... Gdje Lord koristi Ring modulator... Javim vam se za 3 godine...:wacko::blink1:

#34 Igan

Igan
  • Members
  • 1162 posts

Vrijeme objave: 29 Svibanj 2007 - 12:10

Razmišljam o verziji sa Made In Japan... Gdje Lord koristi Ring modulator... Javim vam se za 3 godine...:wacko::blink1:

ajde ajde, javit ćeš se ti već popodne, to ti je dovoljno vremena:noworry:

#35 Keyboarder

Keyboarder
  • Members
  • 63 posts

Vrijeme objave: 29 Svibanj 2007 - 13:55

Da, vidi se da je tu dosta truda uloženo, ali ima još posla.Zvuk je katastrofa, ali to što je spržen daje mu određenu dozu "lampavosti".:blink1:Mene osobno malo smeta onaj pitch, ono oponašanje gitare... Bljak... Ali to je zato što sam orguljaš, tako da se nadam da se Keyboarder neće naljutiti i shvatiti to kao nešto loše. Ako ti se sviđa, sviraj, meni si samo dao volje da ponovno sjednem malo za orgulje i da skinem to kako se spada.Razmišljam o verziji sa Made In Japan... Gdje Lord koristi Ring modulator... Javim vam se za 3 godine...:wacko::blink1:

ma vraga ljutiti :laugh: joj znao sam da ce se to dogoditi...ne, ne sviram ja taj pitch...to mi u pozadini svira MIDI file Lazy...pa onda tamo ta gitara to izvodi (i posto je i sama losa na synthu + sprzeni zvuk= ode sve u tri...) morat cu ja to spojit na komp pa cu vam dat pravi zvuk ali onda bez pratnje... ili sa midi pratnjom? :) i opet ce orgulje biti shitty ali nema veze...onda nece biti videa :cheesy: cim stignem uploadam...made in japan mi je nekako cudna, ali ne bih imao nis protiv da ju mogu skinut, ali nemam niti opreme niti znanja... nema na cemu za poticaj :laugh:Edit: e da, skinuo sam solo koliko god sam mogao po sluhu, ali jos treba lijevu ruku i pravi instrument koristit pa ce bit nesto :blink1:

#36 Duby

Duby
  • Members
  • 790 posts

Vrijeme objave: 29 Svibanj 2007 - 15:38

ajde ajde, javit ćeš se ti već popodne, to ti je dovoljno vremena:noworry:

Javio bi se, ali mi orgulje i Leslie nisu u blizini tako da ne mogu snimati.:cool:

#37 Duby

Duby
  • Members
  • 790 posts

Vrijeme objave: 29 Svibanj 2007 - 15:48

Edit: e da, skinuo sam solo koliko god sam mogao po sluhu, ali jos treba lijevu ruku i pravi instrument koristit pa ce bit nesto :blink1:

Po sluhu je meni i najbolje skidat. Odmah uvježbavaš i teško zaboravljaš.Inače, ja bi ti preporučio da skineš Native Instruments B4, za početak... Bit će ti i više nego ok, a o cijeni da ne govorim.:blink1:

#38 Keyboarder

Keyboarder
  • Members
  • 63 posts

Vrijeme objave: 29 Svibanj 2007 - 20:13

Po sluhu je meni i najbolje skidat. Odmah uvježbavaš i teško zaboravljaš.Inače, ja bi ti preporučio da skineš Native Instruments B4, za početak... Bit će ti i više nego ok, a o cijeni da ne govorim.:blink1:

imam ga vec ali nisam jos kupio midi kabel :nuts: svejedno hvala :bigsmile:

#39 Duby

Duby
  • Members
  • 790 posts

Vrijeme objave: 30 Svibanj 2007 - 19:12

Evo jednog eksperimenta, nisam to još čuo (blues na Clavinetu), a došla mi je eksperiment faza...:embarrest:Uglavnom, Clavinet, blues, autowah (loš), pojačalo ovog puta nije Leslie nego zvučnici od Clavineta...:suspicious:Nije nešto, ali ajd, da mi neko poslije ne kaže kako ne doprinosim...:cheesy:s1-bjqicFa4

#40 ME5HTAR

ME5HTAR
  • Members
  • 398 posts

Vrijeme objave: 30 Svibanj 2007 - 19:51

ZED LEPELIN nice :amuse: Posted Image

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.