Jump to content

Slika
* * * * * 1 votes

Vase snimke

• Please log in to reply
616 odgovor(a) na ovu temu

#1 ME5HTAR

ME5HTAR
  • Members
  • 398 posts

Vrijeme objave: 08 Svibanj 2007 - 21:37

Evo bit ću odvažan pa ću otvorit ovaj topic, jer smatran da bi klavijaturisti trebali imat zaseban dio foruma za snimke, kao i kolege gitaristi...Uglavnom smatram da je to korisno i potrebno, jer klavijaturisti moraju imati mjesto gdje mogu međusobno poslušati svoje skladbe, isto tako i instrumente...Isto tako sve vas pozivam i "ohrabrujem" da stavite svoje snimke, bilo da želite predstaviti vaše insrumente ili skladbe (ili skupa :wacko:)

#2 ME5HTAR

ME5HTAR
  • Members
  • 398 posts

Vrijeme objave: 08 Svibanj 2007 - 21:37

Pa evo moj doprinos, mala demonstracija zvuka klavira iz Kurzweil Micro piana, i Roland VK8 (Roland A90 je kontroler za Micro Piano)Evo: Me5htar-MisterijaSkoro pa martin mistery :bigsmile:

#3 Skipp

Skipp
  • Members
  • 1760 posts

Vrijeme objave: 08 Svibanj 2007 - 21:40

pametno...pametno... još da se samo aktiviramo malo :wondering:

#4 Krex

Krex
  • Members
  • 919 posts

Vrijeme objave: 08 Svibanj 2007 - 21:45

Svaka čast, me5htre, vrlo zgodna skladba. Kompozicijski jednostavna, ali potpuno dobro pogođena uloga klavira i orgulja. Također je na zanimljiv način iznesena ponata i stvorena odgovarajuća atmosfera. Kulminacija je izvedena s vrlo mnogo ukusa. Sviđa mi se.Moram prokomentirati i sound. Orgulje su profinjene, upravo onakve kakve skladba zahtjeva. Ali Kurzweil me malo razočarao. Očekivao sam više iz MicroPiana. Znam da je to starija sprava, ali ipak, Kurz je uvijek imao dobre klavire. Ovaj zvuči nekeko plitko, možda previše svijetao.

#5 ME5HTAR

ME5HTAR
  • Members
  • 398 posts

Vrijeme objave: 08 Svibanj 2007 - 21:51

Hvala na komentarima, eto drago mi je da vam se sviđa, ja isto volim ovaj tip glazbe, ono opuštajuće al dinamično i jako na trenutke :blink1:, a što se tiće Micro piana, odabrao sam tvrđi preset (Bright Piano) nekima se sviđa, nekima ne...

#6 zvincic

zvincic
  • Members
  • 8164 posts

Vrijeme objave: 08 Svibanj 2007 - 22:02

nista ne valja...

#7 Krex

Krex
  • Members
  • 919 posts

Vrijeme objave: 08 Svibanj 2007 - 22:03

...a što se tiće Micro piana, odabrao sam tvrđi preset (Bright Piano) nekima se sviđa, nekima ne...

Dakako! O tome je riječ! Kad ponovno smogneš vremena i volje, stavi nešto i s primarnim grand pianom, baš me zanima kako zvuči.Inače, ideja o postanju snimaka je jako dobra, postavit ću i ja koju, samo da mi prođu ispiti.

#8 Keyboarder

Keyboarder
  • Members
  • 63 posts

Vrijeme objave: 09 Svibanj 2007 - 10:38

nista ne valja...

sta ovaj baljezga?? :nuts: me5htre svaka cast...imas ti note za to? bas opusta zivce :embarrest: a ja ne znam kako da se snimim a da to lici na nesto, a ne da je distorzija kad se snima mobitelom ili kamerom...ako snimim na midi opet je sh*t... :wacko: ideje?

#9 korisnik68

korisnik68
  • Members
  • 5028 posts

Vrijeme objave: 09 Svibanj 2007 - 10:45

Dobro dežurni mrgud kaže; ništa ne valja.:suspicious:Hehe. :toung:

#10 Skipp

Skipp
  • Members
  • 1760 posts

Vrijeme objave: 09 Svibanj 2007 - 11:14

Dobro dežurni mrgud kaže; ništa ne valja.:suspicious:Hehe. :toung:

pa da... ništa ne valja i to zaključujemo po njegovim brojnim argumentima :wacko:

#11 Pale

Pale
  • Members
  • 2564 posts

Vrijeme objave: 09 Svibanj 2007 - 19:27

sta ovaj baljezga?? :nuts: me5htre svaka cast...imas ti note za to? bas opusta zivce :embarrest: a ja ne znam kako da se snimim a da to lici na nesto, a ne da je distorzija kad se snima mobitelom ili kamerom...ako snimim na midi opet je sh*t... :huh: ideje?

Pa imas komp, spoji na komp i snimi. A mozes i video snimit mobitelom, pa spojit ton i sliku u jedan file.

#12 zvincic

zvincic
  • Members
  • 8164 posts

Vrijeme objave: 09 Svibanj 2007 - 21:59

pa da... ništa ne valja i to zaključujemo po njegovim brojnim argumentima :huh:

otkad to meni trebaju argumenti?kad ja kazem da ne valja onda cak i da valja, vise ne valja!

#13 Pompy

Pompy
  • Members
  • 2618 posts

Vrijeme objave: 09 Svibanj 2007 - 22:20

otkad to meni trebaju argumenti?kad ja kazem da ne valja onda cak i da valja, vise ne valja!

Daj Zvina skuliraj se i odi se igrat potenciometrima:toung:

#14 lopek

lopek
  • Members
  • 521 posts

Vrijeme objave: 09 Svibanj 2007 - 22:42

Pa evo moj doprinos, mala demonstracija zvuka klavira iz Kurzweil Micro piana, i Roland VK8 (Roland A90 je kontroler za Micro Piano)Evo: Me5htar-MisterijaSkoro pa martin mistery :bigsmile:

Nisam klavirist niti bilo što od toga, ali brate no afens...čemu onaj organ ili što li je već preko klavira! A tema je svaka 1,3 iz death metala! Malo mašte!¸Ups... sad sam najebo!

#15 ME5HTAR

ME5HTAR
  • Members
  • 398 posts

Vrijeme objave: 10 Svibanj 2007 - 00:46

...Ups... sad sam najebo!

Bogami jesi, kad te zvina uvati :huh:, nema ti spasa :huh: :cheesy:Nego ajde da nešto novo uvalim :amuse:Malo sam se bacija Jean Michel Jarre đir, oduvjek sam znao da je to moj put, da tu leži moja kreativnosti (u je ga sad se..m :)), šalim se samo sam želio staviti par zvukova iz Yamahe TG500, ali sam se malo zanio .... (ma skuži ćete :blink1::amuse:)TG-500-Me5htarKomentari na zvuk poželjni, na svirku hmm :noworry:... pa samo ako su pozitivni :embarrest::toung:PS Kad smo već kod gosp. Michel-a bacite oko na njegovu stranicu, sviđa mi se đir...

#16 Dagger

Dagger
  • Members
  • 2624 posts

Vrijeme objave: 10 Svibanj 2007 - 06:55

Pravi si Jean Michel Platini!

#17 ME5HTAR

ME5HTAR
  • Members
  • 398 posts

Vrijeme objave: 17 Svibanj 2007 - 18:20

SMB 2007Obrada SMB od Mr. Bluesmana, na njegov zahtjev :cheesy:Eto, koristen yamaha TG500, TR808 bubanj i solo gitare je odsvirao Mr. Bluesman...

#18 Duby

Duby
  • Members
  • 790 posts

Vrijeme objave: 18 Svibanj 2007 - 11:11

Ne volim baš komentirati nećije sviranje ili glazbu, a još manje volim kad netko napiše da nešto ne valja bez da svojim radom stoji iza te rečenice...:notrust:Osobno mi se sviđa tema na klaviru, ali mi ovaj "Hammond" u podlozi nije nekako sjeo. Mislim da bi više pasali stringsi u ovu priču ili eventualno crkvene orgulje...Što se komentara oko maštovitosti tiče, Me5tre, samo nastavi sa svojim radom! Glazba se prenosi s naraštaja na naraštaj uz sitne ili veće izmjene, kao i jezik. Ostalo su sve priče za malu djecu, IMHO.

#19 ME5HTAR

ME5HTAR
  • Members
  • 398 posts

Vrijeme objave: 18 Svibanj 2007 - 17:58

...Me5tre, samo nastavi sa svojim radom!...

Oču oču! :bigsmile: Samo di je ostala ekipa, ajmo te snimke vamo, nema veze ako loše zvući, bitna je svirka, ili :nuts: nema veze ako je loše odsvirano bitan je zvuk :nuts:, a ako loše zvući i loše je odsvirano ...hm :oh: onda neznam :wondering:, ma svejedno :cool: stavite snimke :notrust: odma :noworry:

#20 EvilDragon

EvilDragon

Zli moderator

• Members
  • 6442 posts

Vrijeme objave: 18 Svibanj 2007 - 22:32

Ponavljam linkić koji je eto malkice potonuo dolje :cool:http://glazbeni-foru...ead.php?t=12298

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.