Jump to content

Slika
- - - - -

Janko Novoselic

• Please log in to reply
48 odgovor(a) na ovu temu

#41 ZelenaBanana

ZelenaBanana
  • Members
  • 1007 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2011 - 19:14

janko na albumu svira bez greške. bubnjarske dionice su odlične da je to za ne vjerovat, majke mi. ideje i zvuk bubnja su mu za 5+, sve zvuči svjetski

zato jer je bog.si cul od njega solo u mocvari ?:thumbup1:

#42 -enigma-

-enigma-
  • Members
  • 2840 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2011 - 19:56

zato jer je bog.si cul od njega solo u mocvari ?:thumbup1:

nisam, al sam bio na inmusic-u prošle godine i čuo taj. stvarno mi se sviđa njegov koncept sola; čini mi se da ga gradi na ideji da bude plesan i catchy

#43 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2011 - 20:45

taman sam htio nabacit komentar jer sam slušao pistaccio metallic.ljudi, bacite uho na novi tbf, jer..janko na albumu svira bez greške. bubnjarske dionice su odlične da je to za ne vjerovat, majke mi. ideje i zvuk bubnja su mu za 5+, sve zvuči svjetski

potpisujem!

#44 mali-smile

mali-smile
  • Members
  • 6 posts

Vrijeme objave: 01 Siječanj 2012 - 14:39

nisam, al sam bio na inmusic-u prošle godine i čuo taj. stvarno mi se sviđa njegov koncept sola; čini mi se da ga gradi na ideji da bude plesan i catchy

Guzice i sise, 4:20 :thumbup1: http://gloria.com.hr/special/tbf/

#45 Filip!

Filip!
  • Members
  • 2143 posts

Vrijeme objave: 07 Siječanj 2012 - 13:14

janko bez sumnje jedan meni najdražih bubnjara ikad..

#46 yoda

yoda
  • Members
  • 2 posts

Vrijeme objave: 08 Svibanj 2012 - 19:27

kad već ima svoj topic, eto i novosti. Janko ima svoj prvi album :)
http://jankonovoseli...om/album/krakow

Oni koji stignu mogu i glasati za njegovu stvar koja se nalazi kao prijedlog u ceneru na radiju101 (http://www.radio101.hr/show.php?id=68)

i da... sharing is caring ;)

#47 killmister

killmister
  • Members
  • 546 posts

Vrijeme objave: 24 Lipanj 2017 - 16:21

Slažem se sa svima u potpunosti, glede znanja, projekata, talenta i live performensa frajer je na visokom nivou, kod nas u ovoj prčiji od zemlje a vjerojatno i dalje. Međutim, s obzirom da je ovo "tema" bubnjara na "forumu kojeg objedinjuje muzika" neću predaleko otić odnosno neću previše skrenut sa teme u pogledu "vrhunskog instrumentaliste". Naime, fučkaš bilo koga tko je vrhunski majstor u svom zanatu ako je istovremeno u istoj mjeri šupak od osobe.

Kvalitetan glazbenik je "velik" u onom momentu kada shvatiš da je iza tog virtuoza zapravo čovjek a ne nekakv dijabolični, pasivno agresivni DNK uzorak koji je genijalan u zanatu jer su to skoro pa jedine klavitete koje je ta osoba nasljedila.

Eto Janko, gdje bi ti bio kraj da si "velik", kako to obično biva kod "velikih muzičara".

#48 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9956 posts

Vrijeme objave: 25 Lipanj 2017 - 00:14

I, što je bilo ?

#49 killmister

killmister
  • Members
  • 546 posts

Vrijeme objave: 26 Lipanj 2017 - 11:52

I, što je bilo ?

bilo je puls :P

ako te zanima, a dobar si s gospodinom, pitaj ga ;)

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.