Jump to content

Slika
- - - - -

Janko Novoselic

• Please log in to reply
48 odgovor(a) na ovu temu

#21 mudhoney

mudhoney
  • Members
  • 1729 posts

Vrijeme objave: 21 Veljača 2009 - 17:06

koncert je bio odličan, a super su mi bili momenti gdje rupčić i janko soliraju...nije to bilo 70ties style od 20 minuta, već minijature koje se jako dobro čuju ako se na njih obraća pozornost. :confused1: tbf imaju fakat dobar prateći bend (pod tim mislim da svi znaju svirati dobro zvuče), a i vidi se da su se potrudili oko koncerta vj-ing, light, zvuk...sve je bilo na razini...čak sam i majicu kupio šteta što nisam stigao na st!llnes

#22 BaklavaMetal

BaklavaMetal

Kralj Dijamant

• Members
  • 3331 posts

Vrijeme objave: 22 Veljača 2009 - 04:53

tobogan sam 3 puta gledo ovo ljeto, savrseno!bubnjar je boze sacuvaj a ni ostali nisu za bacit

#23 Zlo Prase

Zlo Prase
  • Members
  • 1821 posts

Vrijeme objave: 22 Veljača 2009 - 05:03

tbf imaju fakat dobar prateći bend

Hm, mali ispravak, TBF jest bend, nisu samo tri MC-ja + bend, već ima bar 5 il 6 godina da funkcioniraju kao bend, nije to TBF i muzičari, već bend od šestoro ljudi koji aktivno sviraju koncert, vježbaju, pa naposlijetku snimaju albume...Brass sekcija i Rupčić su bili gosti za ovaj nastup, i Ibrica ofkors. Pas nije član benda, a nije bio ni gost, kako vole isstaknut na 'rvackim muzičkim portalima haha.Baklava, utorkom u Jazz klubu (provjeri dal je svaki) Janko svira u Satellite, stvarno se isplati vidjet, jer nema razglasa ni ikakve tehnike, samo trojka usuvo sa male bine, PREPORUČUJEM! Evo sad 24. će bit, mogo bi ja doć, pa ak ima još neko s foruma zainteresiran, upad je 20kn...

#24 Illusion

Illusion
  • Members
  • 611 posts

Vrijeme objave: 22 Veljača 2009 - 21:52

E da, Zlo Prase, negdje sam vidio na forumu da si ti bio tonac na koncertu. Moram te pohvaliti, zvuk je bio fantastičan :scared: Sjedio sam na gore na tribinama, sve se kristalno čulo, basa ko u priči, svaka čast :confused1:

#25 Zlo Prase

Zlo Prase
  • Members
  • 1821 posts

Vrijeme objave: 23 Veljača 2009 - 00:51

Fala! :confused1:

#26 illuminationbass

illuminationbass
  • Members
  • 113 posts

Vrijeme objave: 02 Ožujak 2009 - 05:58

IPIls6GaitU:cool:

#27 FenderStrat

FenderStrat
  • Members
  • 5 posts

Vrijeme objave: 09 Lipanj 2009 - 13:44

Još malo biografije: Sin saksofoniste Filma/PsihomodoPopa Jure Novoselića, u rodu sa Kristom Novoselićem (Nirvana).

#28 -enigma-

-enigma-
  • Members
  • 2840 posts

Vrijeme objave: 03 Kolovoz 2009 - 20:07

jučer sam gledao janka sa tbf-om.. imao je jebački solo u sredini koncerta; vremenski baš taman i sa jebačkim swingom. ljudi su skoro pa nastavili plesat na njegov solo nakon prethodne pjesme benda

#29 roki456

roki456
  • Members
  • 128 posts

Vrijeme objave: 04 Kolovoz 2009 - 11:30

Ma Janko je cudo.Ima bubanj u malom prstu.Iznenadio me je sa tbfom.Nisam znao da je takav groover.Uzivam ga gledat

#30 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 16 Srpanj 2010 - 14:51

jako moderno.jako dobro.ovaj gospodin mi se jako sviđa. ima stila, definitivno!uskoro u puli pa roknem i dojmove sa live-ahttp://www.myspace.com/lessthanaminute

#31 Filip!

Filip!
  • Members
  • 2143 posts

Vrijeme objave: 17 Srpanj 2010 - 00:45

da, da super je... i ti projekti su mi zakon, pogotovo TOBOGAN.[ame][/ame]

#32 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 29 Srpanj 2010 - 18:24

[ame][/ame]:closedeyes:

#33 mali-smile

mali-smile
  • Members
  • 6 posts

Vrijeme objave: 30 Srpanj 2010 - 09:47

evo još tobogana:http://tobogantv.wordpress.com/:closedeyes:

#34 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 30 Listopad 2010 - 16:21

preslušao sam novi TBF i nemam riječi...janko, ti defintivno znaš što je funk

#35 ZelenaBanana

ZelenaBanana
  • Members
  • 1007 posts

Vrijeme objave: 25 Studeni 2010 - 10:52

lik je caronaj solo u mocvari...:001_cool:

#36 Filip!

Filip!
  • Members
  • 2143 posts

Vrijeme objave: 28 Prosinac 2010 - 13:05

sinoć sam bio na TBFu i bilo je fenomenalno, cijeli klub skače, uvod u koncert počeo sa nekakvim psy jamom, ono, totalno genijalno. i da, upoznao sam janka. razvalio je bubanj, na par dionica se vidi da je nešto više od prosječnog bubnjara, fillovi precizno određeni, koordinacija mrak, u jednom dijelu čak tipkao poruku(!?) na mobitel... ako osvane kakva snimka postat ću.

#37 mali-smile

mali-smile
  • Members
  • 6 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2011 - 14:27

Ovog utorka je u Tvornici imao (nakon dužeg vremena) svoj koncert...pa oni koji nisu bili, neka bace oko :thumbup1:

#38 Gnjus

Gnjus
  • Members
  • 1636 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2011 - 16:29

To je solo projekt?nema drugih sudionika?On je u mojem svetu sve više i više rangiran!presviravao sam, ono, play-along kvazi spika, Perpetuum fritule - bomba dionice.Naručito "Ajmo se igrat funka a la James Brown":thumbup1:

#39 mali-smile

mali-smile
  • Members
  • 6 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2011 - 16:41

To je solo projekt?nema drugih sudionika?On je u mojem svetu sve više i više rangiran!presviravao sam, ono, play-along kvazi spika, Perpetuum fritule - bomba dionice.Naručito "Ajmo se igrat funka a la James Brown":thumbup1:

zasad je solo projekt! ne znam koji su mu planovi za dalje :lol:sad se sjetih...postoji i snimka streama cijelog tog koncerta: http://www.ustream.t...corded/19415728

#40 -enigma-

-enigma-
  • Members
  • 2840 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2011 - 18:59

taman sam htio nabacit komentar jer sam slušao pistaccio metallic.ljudi, bacite uho na novi tbf, jer..janko na albumu svira bez greške. bubnjarske dionice su odlične da je to za ne vjerovat, majke mi. ideje i zvuk bubnja su mu za 5+, sve zvuči svjetski

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.