Jump to content

Slika
- - - - -

Najave zanimljivih bubnjarsko-glazbenih dogdjaja

• Please log in to reply
180 odgovor(a) na ovu temu

#21 Chad

Chad
  • Members
  • 4635 posts

Vrijeme objave: 15 Studeni 2007 - 19:44

31.01.2008. The Smashing Pumpkins; Beč, StadthalleČikaski grunge/rock sanjari na europskoj turneju promoviraju ploču Zeitgeist, ali u setu će se ziher naći i neke od ponajboljih stvari 90tih Bullet With Butterfly Wings, Tonight Tonight, Cherub Rock, itd.Gledao ih ovo ljeto i ovo je svakako must see live svirka. Za bubnjem sjedi legenda organske r'n'r svirke Jimmy Chamberlain. ...postoji i mogućnost i giga u Beogradu 27.01. :)

#22 butch

butch
  • Members
  • 257 posts

Vrijeme objave: 07 Prosinac 2007 - 11:09

pogledaj na www.myspace.com/grooveskola , i dođi 22. 12. 2007. od 10.30 do 13h na Groove open 07, otvorene dane nove škole Groove - Sound & Music School.profa je Kruno Levačić, imati će prigodne radionice, besplatne. vidimo se:biggrin:

#23 -enigma-

-enigma-
  • Members
  • 2840 posts

Vrijeme objave: 31 Prosinac 2007 - 14:01

najbolji svjetski udaraljkaši u bjelovaru + neka predavanja

and

za ondenkoza u osijeku i čakovcu

#24 Kelt

Kelt
  • Members
  • 1266 posts

Vrijeme objave: 11 Siječanj 2008 - 14:46

Jel ide ko 17.2. na Za ondekozu? Ja jedva čekam, prošli put je bilo stvarno fantastično. Možda čak i bolje od sexa. :lol: Tipovi su nevjerojatni, kad bi bar mogla na to ići bar jednom mjesečno. Znam da kad sam izlazila van nakon koncerta, da su mi drhtale noge. :biggrin:

#25 Matematika

Matematika
  • Members
  • 680 posts

Vrijeme objave: 16 Siječanj 2008 - 14:25

najbolji svjetski udaraljkaši u bjelovaru + neka predavanjana tv-u ce biti o tome 27.01. navodno tako sam cuoa u subotu u 21 sat film: Bubnjevi pobjede ;)

#26 T.A.F.K.A.C.

T.A.F.K.A.C.
  • Members
  • 2550 posts

Vrijeme objave: 19 Siječanj 2008 - 19:51

kad smo kod japanaca - ide netko u OS? imam plan za diverziju...

#27 Danchilla

Danchilla
  • Members
  • 67 posts

Vrijeme objave: 02 Veljača 2008 - 12:51

Nedjelja 3.2.'08. Na cvjetnom trgu u Zg nastupa Bubnjarski Ansambl Rudiment iz Varaždina, pa ko je u prilici nek dojde oko pol 12, 12...See ya there...

#28 -enigma-

-enigma-
  • Members
  • 2840 posts

Vrijeme objave: 02 Veljača 2008 - 14:31

nije toliko u maniri topica, al je zanimljiv događaj..dakle, večeras u 00.25 na htv 2 je emisija vrijeme je za jazz i nastupaju:hgm jazz orkestar i njihov specijalni gost peter erskine

#29 Chad

Chad
  • Members
  • 4635 posts

Vrijeme objave: 05 Veljača 2008 - 10:27

Bogovi rock 'n' roll dekadencije KISS kreću na europsku turneju u 5. mj. Zasad su potrvđeni neki datumi na sjeveru, ali postoji velika šansa da nam dođu u susjedstvo: Verona, Beč, Beograd, Budimpešta. Prva svjetska turneja ovih giganata od 1997., a ovaj put (ponovo) za kitom sjedi Eric Singer.

#30 Sho989

Sho989
  • Members
  • 15 posts

Vrijeme objave: 20 Veljača 2008 - 02:21

kad smo kod japanaca - ide netko u OS? imam plan za diverziju...

Sutra su u Ri... isho bi drage volje al trenutna debljina djepa mi ne dopushta 170kn za kartu :Dnapishite kako je bilo da mogu plakat...:001_huh:

#31 Krasta

Krasta
  • Members
  • 832 posts

Vrijeme objave: 20 Veljača 2008 - 08:20

u petak su u splitu , 100 kn karta:001_smile:

#32 djembefora

djembefora
  • Members
  • 6 posts

Vrijeme objave: 04 Travanj 2008 - 13:23

Posted ImagePrijatelji ritma, bubnjeva, Afrike, djembea!

Svjetski najpoznatiji i najbolji djembe majstor Mamady Keïta prvi put dolazi u Hrvatsku!

Mamady Keïta (rođen 1950.g. u Balandugu, Gvineja)Instrument djembe počinje svirati kao dječak, a već samo sa 14 godina odabran je u National Balet Djoliba gdje je više od 20 godina putovao i svirao svijetom. Od 1988.g. vodi umjetnički ansambl Sewa Kan s kojim je izdao više od 10 albuma.1991.g. osniva svoju udrugu i školu Tam Tam Mandingue s bazom u Belgiji. Zadnjih nekoliko godina aktivno vodi TTM USA školu u San Diegu, USA, kroz koju se održavaju seminari i radionice širom svijeta s misijom očuvanja tradicije djembe glazbe i Afričke kulture.Više informacija o djelovanju ovog izuzetnog majstora, možete pronaći na njegovim službenim stranicama www.mamadykeita.com.

Čast nam je i zadovoljstvo ove godine ugostiti ga i svirati zajedno s njim u Zagrebu!

Mamady Keïta će u Zagrebu 19 i 20. 07. 2008.

održati dvije radionice sviranja djembe-a

Radionice su organizirane u dva stupnja i traju dva dana, možete se odlučiti za početnički ili srednji stupanj ili čak za oba... ovisi samo o Vama, a Mamady Keïta će Vas kroz njih voditi na način kako cijeli svoj život obučava svoje učenike na svim kontinentima, a sada i u ovom dijelu Europe.

Informacije o radionici i prijave na: www.MamadyKeitaZagreb.com

ili na e-mail djembefora@gmail.com

Broj sudionika je ograničen. Za svaki stupanj je moguće primiti samo do 30 sudionika, zato požurite s prijavom! :thumbdown:

#33 Krasta

Krasta
  • Members
  • 832 posts

Vrijeme objave: 28 Travanj 2008 - 14:14

9.6. u split , tocnije u klub kocka dolaze velikani Today is the day . . . stavljam u zanimljive bubnjarske dogadaje jer im trenutno bubanj svira derek roddy . . .evo inace cijela najavaZloSTavljanje & Guranje s Litice present:TODAY IS THE DAY [ Usa - Supernova Records ] - extreme metal / experimental / noise+ JUCIFER [ Usa - Relapse Records ] - indie rock+ COMPLETE FAILURE [ Usa - Supernova Records ] - grindcore+ FOUR QUESTION MARKS [ France - Trendkill Recordings ] - math metal+ ESSENCE [ Split ] - metal / noise / hardcore / progressivewww.myspace.com/todayisthedaywww.myspace.com/juciferwww.myspace.com/comfailwww.myspace.com/fourquestionmarksruleswww.myspace.com/essencebandwww.myspace.com/zlostavljanje1www.myspace.com/guranjeslitice

#34 Chad

Chad
  • Members
  • 4635 posts

Vrijeme objave: 29 Travanj 2008 - 19:19

9.6. u split , tocnije u klub kocka dolaze velikani Today is the day . . . stavljam u zanimljive bubnjarske dogadaje jer im trenutno bubanj svira derek roddy . . .evo inace cijela najavaZloSTavljanje & Guranje s Litice present:TODAY IS THE DAY [ Usa - Supernova Records ] - extreme metal / experimental / noise+ JUCIFER [ Usa - Relapse Records ] - indie rock+ COMPLETE FAILURE [ Usa - Supernova Records ] - grindcore+ FOUR QUESTION MARKS [ France - Trendkill Recordings ] - math metal+ ESSENCE [ Split ] - metal / noise / hardcore / progressivewww.myspace.com/todayisthedaywww.myspace.com/juciferwww.myspace.com/comfailwww.myspace.com/fourquestionmarksruleswww.myspace.com/essencebandwww.myspace.com/zlostavljanje1www.myspace.com/guranjeslitice

Nice find...Ovo je prava poslastica sad s Roddyjem na bubnju.

#35 Krasta

Krasta
  • Members
  • 832 posts

Vrijeme objave: 29 Travanj 2008 - 20:39

da zadnji album je vrhunski . . . ja sam ovdje ( ionako zivim u splitu :001_smile: ) , tako ako enko misli dolazit neka se javi pa mozemo cugat zajedno :D

#36 mindu

mindu
  • Members
  • 212 posts

Vrijeme objave: 02 Svibanj 2008 - 15:08

Navodno (neslužbeno i nije još potvrđeno) če se na ovogodišnji jazz fest u Balama poćetkom 8. mj pojaviti Billy Cobham.A u Grožnjanu isto u 8.mj,Jojo Mayer.

#37 -enigma-

-enigma-
  • Members
  • 2840 posts

Vrijeme objave: 02 Svibanj 2008 - 16:13

:w00t:svaki, ali ama baš svaki info o tome...JAVLJAJ!!mayer mi je prošli put pobiga, ovaj put bi tija bit pametniji pa ga peškat. u paru sa cobhamom:biggrin:

#38 Krasta

Krasta
  • Members
  • 832 posts

Vrijeme objave: 02 Svibanj 2008 - 23:46

to u groznjanu , da li se radi o onoj skoli bubnjarskoj ( je li to uopce bilo u groznjanu prosle godine :laugh: ili nek i drugi grad ) ili bas Nerve , jel ako je nerve , volio bih upilat odredene ljude u splitu da ih povuku ovdje na kakav koncert

#39 mindu

mindu
  • Members
  • 212 posts

Vrijeme objave: 03 Svibanj 2008 - 15:49

to u groznjanu , da li se radi o onoj skoli bubnjarskoj ( je li to uopce bilo u groznjanu prosle godine :thumbup: ili nek i drugi grad ) ili bas Nerve , jel ako je nerve , volio bih upilat odredene ljude u splitu da ih povuku ovdje na kakav koncert

je, radi o bubnjarskoj školi ali nemam pojma ako dolazi samo joj0 ili ce mu se pojavit i bend, čim saznam nešto javim....

#40 drum_corp

drum_corp
  • Members
  • 823 posts

Vrijeme objave: 03 Svibanj 2008 - 15:54

samo jojo mayer dolazi. bez benda.

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.