Jump to content

Slika
- - - - -

kako kupovati glazbenu opremu

• Please log in to reply
47 odgovor(a) na ovu temu

#21 vesoxx

vesoxx
  • Members
  • 308 posts

Vrijeme objave: 18 Siječanj 2009 - 15:33

Ako ti bass zvuci ovako sa STARIM zicama trebas ga kupit...:thumbup1:PS: snimano mobitelom

#22 tonchi

tonchi

Gear watcher

• Members
  • 5476 posts

Vrijeme objave: 18 Siječanj 2009 - 16:13

Ako ti bass zvuci ovako sa STARIM zicama trebas ga kupit...:thumbup1:PS: snimano mobitelom

Je, al uzmimo u obzir maple neck...

#23 joshua4sr

joshua4sr
  • Members
  • 390 posts

Vrijeme objave: 18 Siječanj 2009 - 17:29

:001_wub::w00t: inače ne volim baš slap ali ovo je stvarno odlično. :thumbup1::thumbup:

#24 bass 4

bass 4
  • Members
  • 485 posts

Vrijeme objave: 18 Siječanj 2009 - 19:51

cini mi se da je zuco nesto bolji

#25 Jelenko

Jelenko
  • Members
  • 2692 posts

Vrijeme objave: 19 Siječanj 2009 - 00:10

Ha to izgleda ISTO kao jazz kojeg je nick napravio sidi, sidi nije pasao vrat i ovaj mu je rekao prodat ga drugome pa vratit sidi novce. nekoliko godina kasnije, sida i dalje nije dobio novce, ali vidim da suhi tito slucajno ima isti tip basa sa istim finishom i istim magnetima by Nick. :thumbup:ps,. nist ne insinuiram :thumbup1:

#26 bass 4

bass 4
  • Members
  • 485 posts

Vrijeme objave: 19 Siječanj 2009 - 07:51

Ha to izgleda ISTO kao jazz kojeg je nick napravio sidi, sidi nije pasao vrat i ovaj mu je rekao prodat ga drugome pa vratit sidi novce. nekoliko godina kasnije, sida i dalje nije dobio novce, ali vidim da suhi tito slucajno ima isti tip basa sa istim finishom i istim magnetima by Nick. :thumbup:ps,. nist ne insinuiram :thumbup1:

Zanimljivo,svasta se ovdje moze doznati!

#27 SUHI TITO

SUHI TITO
  • Members
  • 964 posts

Vrijeme objave: 19 Siječanj 2009 - 07:54

Æao! žućo ima aktivu , novije čunga-lunga žice po po 80kna na Legendu namjerno sam stavio stare čunga- lunga žice da vidim koliko mi drveta daje! Legend je pasiva! kada stavim nove DR - O40- to će zvučati sasvim solidno ps. pri kupnji bassa obavezno staviti stare čunga-lunga žice jer ako su na lošem bassu DR bass dobro zvuči!! nove žice 40 posto sounda na instrumentu!!!! na pojačalu sve obavezno staviti flet - 12 sati! ništa ne bojati i onda vidiš što bass daje i na suho mora se čuti kako drvo diše, ako je drvo mrtvo tu nema sounda!!! ovo je vesoxx snimao mobitelom,glupo zvuči bez bubnjara i zadane teme! u živo to je sasvim druga slika. BOG!!:thumbup1::lol::001_wub::wink:

#28 SUHI TITO

SUHI TITO
  • Members
  • 964 posts

Vrijeme objave: 19 Siječanj 2009 - 08:05

Ha to izgleda ISTO kao jazz kojeg je nick napravio sidi, sidi nije pasao vrat i ovaj mu je rekao prodat ga drugome pa vratit sidi novce. nekoliko godina kasnije, sida i dalje nije dobio novce, ali vidim da suhi tito slucajno ima isti tip basa sa istim finishom i istim magnetima by Nick. :lol: ps,. nist ne insinuiram :thumbup1:

Pozzz! je u pravu si to je NICK - bass gitara! imao sam tri njegova bassai svi su mi bili odlični!!! NICK ima što drugi nemaju? odlično drvo! ps.svatko treba svoj bass ugoditi prema sebi kako mu najbolje paše! Pozzzzz!:001_wub::thumbup1::wink:

#29 bass 4

bass 4
  • Members
  • 485 posts

Vrijeme objave: 19 Siječanj 2009 - 12:28

ako je drvo mrtvo tu nema sounda!!! thumbup1::wink::thumbup1::001_wub:

Super radi Legend s obzirom da u njemu ima vise ljepila nego drveta,bitno da je lagan i kicma ne trpi.Pravi pickupi na njega i to ce biti odlican bas!

#30 SUHI TITO

SUHI TITO
  • Members
  • 964 posts

Vrijeme objave: 19 Siječanj 2009 - 13:23

Super radi Legend s obzirom da u njemu ima vise ljepila nego drveta,bitno da je lagan i kicma ne trpi.Pravi pickupi na njega i to ce biti odlican bas!

Tako je! VETERANU bassa, po godinama i stažu tu smo!!! neka vide ljudi da se može šargijati i za 400 eura! koliko znam ti si ga kupio za 250 eura????a ja od tebe pod 400 eura!!! za taj bas koji sam trampio s tobom, dao bih ti i guzice, koliko želiš!! od toliko godina izdrkavanja došao sam blizu spoznaje što valja, a ne što košta???? Legend mi krade noć, noć da budem sa ženomtoiliko u njemu ima zaraze da jednostavno, vuče da je mazim i grabam do zore!!! ako treba. Imao sam oko desetak jazz bassova starih i mladih!!!ovo je nešto sasvim drugo! toliko zaraze još ne imah,malo sam je uredio!!!!!prika pozzzzzzzz!!!!!!!:thumbup1::thumbup1::001_wub::thumbup1::wink::thumbup1:

#31 bass 4

bass 4
  • Members
  • 485 posts

Vrijeme objave: 19 Siječanj 2009 - 13:26

Tako je! VETERANU bassa, po godinama i stažu tu smo!!! neka vide ljudi da se može šargijati i za 400 eura! koliko znam ti si ga kupio za 250 eura????a ja od tebe pod 400 eura!!! za taj bas koji sam trampio s tobom, dao bih ti i guzice, koliko želiš!! od toliko godina izdrkavanja došao sam blizu spoznaje što valja, a ne što košta???? Legend mi krade noć, noć da budem sa ženomtoiliko u njemu ima zaraze da jednostavno, vuče da je mazim i grabam do zore!!! ako treba. Imao sam oko desetak jazz bassova starih i mladih!!!ovo je nešto sasvim drugo! toliko zaraze još ne imah,malo sam je uredio!!!!!prika pozzzzzzzz!!!!!!!:thumbup1::thumbup1::001_wub::thumbup1::wink::thumbup1:

slazem se sa svim navedenim a pogotovo sa onim sto valja,a ne sto kosta,pozz!

#32 Delph

Delph
  • Members
  • 2256 posts

Vrijeme objave: 25 Siječanj 2009 - 00:18

evo imate i mlade sljedbenike :thumbup1: takodjer nekak idem za onim sto mi se svidja i sto mi zvuci dobro, a ne sto "dobro" kosta.

#33 tonchi

tonchi

Gear watcher

• Members
  • 5476 posts

Vrijeme objave: 25 Siječanj 2009 - 13:53

http://www.talkbass....hp/t-75724.html

#34 SUHI TITO

SUHI TITO
  • Members
  • 964 posts

Vrijeme objave: 01 Travanj 2009 - 23:07

http://www.talkbass....hp/t-75724.html

pozdrav velikom učitelju! Joda nisam te skontao što želiš reći?? što je malalova ili da je kršina!??:001_cool: ja sam ga usporedio s jazzom 78 "" pa sa par komadanovih Fendera Jazz basova!? ova letva ne da ih proguta nego? popije na ex!!nije bitno što piše na vratu! bitno je ono što ima zarazu što ti diže volju da je maziš u svakom trenutku!!:lol: bas se mora jednostavno zaljepiti za gazduto je onda ono za čim sam tragao 30 godina! .ebiga! oprosti ako sam ukrivonasađen volim istraživati sounde! pozzzzz! i neka te mrak sound prati! he he!:biggrin::thumbup1:

#35 tonchi

tonchi

Gear watcher

• Members
  • 5476 posts

Vrijeme objave: 02 Travanj 2009 - 14:10

pozdrav velikom učitelju! Joda nisam te skontao što želiš reći?? što je malalova ili da je kršina!??:001_cool: ja sam ga usporedio s jazzom 78 "" pa sa par komadanovih Fendera Jazz basova!? ova letva ne da ih proguta nego? popije na ex!!nije bitno što piše na vratu! bitno je ono što ima zarazu što ti diže volju da je maziš u svakom trenutku!!:) bas se mora jednostavno zaljepiti za gazduto je onda ono za čim sam tragao 30 godina! .ebiga! oprosti ako sam ukrivonasađen volim istraživati sounde! pozzzzz! i neka te mrak sound prati! he he!:biggrin::thumbup1:

I agree...:lol:

#36 Rogi

Rogi

banned

• Banned
  • 4514 posts

Vrijeme objave: 02 Travanj 2009 - 14:32

ali jazz stil bass. 5tak il i4tvorka , 3 tone sunburst, crni block inlay-i na maple fretboardu. pa to je cisti sex!!!!

#37 SUHI TITO

SUHI TITO
  • Members
  • 964 posts

Vrijeme objave: 02 Travanj 2009 - 20:48

ali jazz stil bass. 5tak il i4tvorka , 3 tone sunburst, crni block inlay-i na maple fretboardu. pa to je cisti sex!!!!

...Braca oćeš praviti tulum! za odlazak u USA ili oproštajku da dođemo nausis,lokanje i ostale perverzije! he he! pozzzzzzz! legendo:thumbup1:

#38 Furnaletto

Furnaletto
  • Members
  • 3421 posts

Vrijeme objave: 03 Travanj 2009 - 09:46

ja i rađe došo došo po jednog ken smitha !!! :001_cool:

#39 Rogi

Rogi

banned

• Banned
  • 4514 posts

Vrijeme objave: 03 Travanj 2009 - 10:25

...Braca oćeš praviti tulum! za odlazak u USA ili oproštajku da dođemo nausis,lokanje i ostale perverzije! he he! pozzzzzzz! legendo:thumbup1:

30.5. moramo neku feštu napraviti povodom mog odlaska u obecanu zemlju :blink:i to pravi dernek.

#40 chombebass

chombebass
  • Members
  • 7014 posts

Vrijeme objave: 03 Travanj 2009 - 10:45

30.5. moramo neku feštu napraviti povodom mog odlaska u obecanu zemlju :blink:i to pravi dernek.

Nemoj da te povecalom trazimo. :biggrin::001_cool:

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.