Jump to content

- - - - -

Gitaristi na Forumu

• Please log in to reply
175 odgovor(a) na ovu temu

#161 parazyd

parazyd
  • Members
  • 215 posts

Vrijeme objave: 20 Kolovoz 2010 - 15:23

Ime: Ivan JelinčićDob: 15Trenutačna Oprema: Fender Stratocaster Standard, Stagg S300, Melodija Mengeš Akustična gitara, BOSS TU-80, Fender Vintage Voltage kabeli, Roland Cube 15, Stagg 10 GA, Fender Frontman 60WPrijašnja oprema: Squier Affinity StratOprema Snova: N/ATrenutačni/prijašnji bandovi: Demo bend 12.2.2011. - sadaWebsite banda: N/AUtjecaji/Inspiracija: Pink Floyd, Jimi Hendrix, The Rolling Stones, Deep Purple, AC/DC, SatrianiGlazbeni stilovi/žanrovi: Rock, Metal, PsihodelijaO meni: Štedim za Fender HRD i par pedalica :001_smile:

Edited by parazyd, 27 Kolovoz 2011 - 20:36 .
Mali update :)

#162 HeriP

HeriP
  • Members
  • 983 posts

Vrijeme objave: 20 Kolovoz 2010 - 21:57

Malo mi je dosadno pa ću rišit ovo...Ime: IvanDob: 14Trenutačna Oprema: Fender Strat MIM '90.,Yamaha RGX121Z,Yamaha C30,stara mengešica,Micro Cube..Prijašnja oprema: ništa prodava :lol:Oprema Snova: Strat,nešto nabrijano s floydom,određeni telac,eventualno es335(varijacija na temu :001_smile:),line6 variax 300 nylon i hot rod deluxeTrenutačni/prijašnji bandovi: nažalost ništa :/Website banda: ..Utjecaji/Inspiracija: e sad..u početku su to bili Angus i Slash,međutim...kako san u ovih 4-5 godina šta sviran proša sve moguće žanrove bilo je tu svega..al zadnjih godinu nastojim nekakav svoj stil razvit,nešto šta nema veze s ičim drugim.Glazbeni stilovi/žanrovi: to ni sam bog ne zna :lol: ukratko..http://www.box.net/shared/r49npsqfcbO meni: nema tu ništa sad pretjerano važno..

Edited by HeriP, 20 Kolovoz 2010 - 23:08 .

#163 Ritam_Gitarista

Ritam_Gitarista
  • Members
  • 202 posts

Vrijeme objave: 20 Kolovoz 2010 - 22:17

Ime: GoranDob: 23Trenutačna Oprema: Vintage V100HB kopija Les Paul-a, pojačalo VOX AD 50 VT. Hermida Zendrive Overdrive pedala, MXR Carbon Copy Analog Delay, Digitech Multi Voice Chorus, Behringer Hell Babe wah. Bijeli Konzumcaster.Prijašnja oprema: 2 kopije Stratocastera (Rocket Deluxe iz nekakvog Marshallovog paketa i neki Ibanez) stoje u dijelovima u ormaru. Marshall G15RCD pojačalo prodao kao i Zoom G1 efekte. Eko Kiwi talijanska kopija LP-a.Oprema Snova: Crni Les Paul Custom sa zlatnim hardware-om, cream bindingom i SD pickupima.Trenutačni/prijašnji bandovi: Jedan koji je na čekanju,imamo par pjesama, i jedan sa kojim se sada radi...Website banda: xUtjecaji/Inspiracija: čisti rock sa tendencijom eksperimentiranja... The Edge i Slash glavni uzori...Glazbeni stilovi/žanrovi: vidi pod Utjecaji/InspiracijaO meni: sviram od 14-e godine. Samouk i lijen ali imam sluha i osjećaj za ritam i tempo... :001_smile:

Edited by Ritam_Gitarista, 25 Veljača 2011 - 02:35 .

#164 grizzly

grizzly
  • Members
  • 129 posts

Vrijeme objave: 08 Veljača 2011 - 00:02

Ime :Roko KovačićDob: 16 Trenutačna Oprema:Gibson sg(sa dimarzion x2n-on na bridgeu),ibanez rg 320 pg p1 također sa x2n-on ,jbp telac iz 76 (sve orginal) ,walden akusticna ,yamaha 112,marshall dfx35,Boss metal zone ,digiteach death metal, korg ax5g ,neka klasična Prijašnja oprema:greg benett fastback Oprema Snova:Bc rich stealth mockingbird pro x ,bc stealth,Dean D.M rust in peace,neki esp costum,bc rich jr nt v .....marshall jcm 900,bilo koju ispravnu gitaru staru bar 20 gTrenutačni/prijašnji bandovi:Spitfire(trenutačno)Website banda:nema Utjecaji/Inspiracija:Chuck schuldiner(death),Dave Muistane , blind guardian , Dubrivo,pantera,doken,KORPIKLAANI!!!!! O sebi :Zivin u Dalmaciji iden u drugi gimnazije ,volin pivu i dobru dalmatinsku spizu ,gitaru sviran neke 4 godine ...Glazbeni stilovi/žanrovi:

#165 joko96

joko96
  • Members
  • 53 posts

Vrijeme objave: 20 Veljača 2011 - 21:10

BIme: JosipDob: 14Trenutačna Oprema: Washburn w66proe (EMG 81/85),Laney HCM 10Prijašnja oprema: Stagg s300Oprema Snova: SchetcterSynyster Gates Custom,Schetcter Zacky Vegance Signature,LTD/ESP MP-600,Matt Tuck Signature Rhoads JackosnTrenutačni/prijašnji bandovi: /Website banda: /Utjecaji/Inspiracija:Synyster Gates,Zacky Vegance.Michael PagetGlazbeni stilovi/žanrovi:Hard rock, heavy metal, metalcoreO meni: :thumbup:

#166 toksični

toksični
  • Members
  • 1293 posts

Vrijeme objave: 20 Veljača 2011 - 21:53

Evo, ja sam već 4 godine aktivno na forumu i još nešto malo više neaktivno, a još tu nisam ništa napisao. Pa iako mi riječ "gitarist" zvuči malo pretenciozno, napisat ću nešto o sebi. Ime: IvanDob: 21Trenutačna Oprema: Fender USA standard strat '95, marshall jcm2000 tsl601, rooster strat i akustara :thumbup: i hrpa pedalinja i kablovinjaPrijašnja oprema: Uf... Ima toga.. Laney lx20, marshall valvestate 100, laney lc50 II, johnson stratocaster, ibanez rg350dx... više se ni ne sjećam. hrpa pedalinja i kablovinja. Oprema Snova: Najdraža gitara ikad Fender strat (ckecked). Još neki gibson lp standard, steve morse music man (onaj plavi :crying:) i neko tele (može i mex), sadašnje pojačalo u glava/box formatu + mesa express 5/50 i ja zadovoljan. :blink:. bit će, bit će...Trenutačni/prijašnji bandovi: sadašnji One Way, prijašnji Klaustrofobija i još hrpa manje ili više ozbiljnih projekata sastrane.Website banda: nula bodovaUtjecaji/Inspiracija: Rekao bi da mi je stil sviranja neki wannabe mješung Steve Stevensa, Jimi Hendrixa, Steve Morsea, onog lika iz culta :blink:, Ferzze, Točka, Gužvana + još mnogih mnogih čije utjecaje znam uočiti u vlastitoj svirci.Glazbeni stilovi/žanrovi: Sve od bluesa do ponekih ali rijetkih vrsta metalurgije. Preferiram Hard rock/classic rock/post rock i općenito rock :lol: (osim indie-ja).O meni: Lep, mlad, student i volim svirat' i pjevat bekove. :laugh:Eto, tol'ko.

Edited by toksi?ni, 20 Veljača 2011 - 21:59 .
tulavost

#167 Kikos7

Kikos7
  • Members
  • 1147 posts

Vrijeme objave: 21 Veljača 2011 - 22:37

Evo tek sad vidio ovu temu...Ime: ko me zna KikosDob: 25Trenutačna Oprema: Coxx Sg made in China, ubačeni Wizz hot pickups, promijenjeni pragovi i mašinice...Marshall JCM2000 DSL401Vox Pathfinder 15EHX Small clone chorusBoss OS-2 - samo za svirke kad nemam svoje pojačaloFender Stratacoustic made in ChinaPrijašnja oprema: Squier 10W, Marshall AVT50X, Boss CH-1, Ibanez DE-7, Vox Tonelab SE, Marshall JH1... mislim da je to sveOprema Snova: Snovi se stalno mijenjaju, al bliska budućnost: Epiphone Prophecy SG GX, 412 kabinet s Vintage 30 zvučnicima za veće svirke, na njega kopčat DSL-a, mali lampaš 5-10 wati za vježbu kod kuće, Delay (Carbon copy ili EHX Memory boy), Vox wah, kakav kvalitetan booster ili ODTrenutačni/prijašnji bandovi: jedan i jedini M.O.R.T.! Od 2003.-e. Već bi se proslavili da nismo vječno po studijima u različitim gradovimaWebsite banda: http://www.myspace.com/bandmortUtjecaji/Inspiracija: Kurt Cobain, Jimmy Page, Jack White, Tom Morelo, Nick ZinnerGlazbeni stilovi/žanrovi: Rock, indie, grunge uglavnom, ali sve poštujem i mogu poslušatO meni: Sviram nekih 10 godina, nekad više, nekad manje, pa mi je i znanje i vještina malo 'rupičasta'. Podjednako volim i overdrive i clean, posebno s chorusom. Distorzije, a posebno one dždždž mi nisu baš drage. Gitare s vratom bez radijusa su ko žena bez sisa.

Edited by Kikos7, 21 Veljača 2011 - 22:38 .
krivo ime efekta

#168 Autobran

Autobran
  • Members
  • 10 posts

Vrijeme objave: 25 Veljača 2011 - 02:27

Ime: Miloš SavićDob: 25Trenutačna Oprema: Gitare - Blade Texas Deluxe, Yamaha CPX 500, Yamaha C-40. Pojačalo Vox Valvetronix AD100VT. Efekti - Boss GT-10, Behringer V Amp Pro, Boss DS1.Prijašnja oprema: Svašta nešto, neki mali marshall od 15 vati, Vox-ov Vax, više štimera, pedala, gitara (Peavy Predator) itd...Oprema Snova: Hmm o ovome bih trebao da razmislim... Možda za početak jedan Ibanez RG3550MZ ili JS1000. :thumbup1:Trenutačni/prijašnji bandovi: Nekoliko neozbiljnih bendova, par svirki, u glavnom ništa posebno...Utjecaji/Inspiracija: Joe Satriani, The Doors, Deep Purple, Pink Floyd, W.A.S.P. Dream Theater, Metallica, Iron Maiden, Marty Friedman, Steve Vai, John Petrucci, Jimi Hendrix, Yngwie Malmsteen, The Who, Queen, Santana, Bob Marley, Eyesburn, Majke, EKV... Glazbeni stilovi/žanrovi: Volim progresiv,power i heavy metal, rock, bluz...O meni: Gitaru sam počeo da sviram relativno kasno oko 18-te godine a do tada sam svirao klavir. :001_wub:

Edited by Autobran, 27 Veljača 2011 - 19:58 .

#169 Metalni

Metalni
  • Members
  • 799 posts

Vrijeme objave: 25 Svibanj 2012 - 10:47

Ovo je zabavno nema šta, pa ću i ja da se ubacim- a i vidim da topik nije odavno ažuriran... :D :D

Ime: Zdravko "Metalni" Jandrić
Godine: 31
Oprema: 2 handmade električne, 1 super-apgrejdani Rooster, Jack&Danny Akustara.
Pojačalo: Behringer Vintager AC108-15W, Danelektro Metal Fab pedala i Korg AX30G
Prijašnja oprema: Jolana Iris, Vegas akustara, pa neko smeće od Behringera, pa opet neka bambi akustara, pa V-amp2, Zoom 505, Marshall Jackhamer, Yamaha rex, Boss OD... svašta nešto se nakupilo tokom godina.
Oprema snova: Hmm, pa vjerovatno Gibson Studio Ebony, i neki Maršalić od recimo 50-tak wati.
Bendovi: Nula bodova- sviram sam ili sa svima, po potrebi i raspoloženju.
Glazbeni stilovi: Sve i svašta.
O meni: Čisti Zen.

#170 Mr Smith

Mr Smith
  • Members
  • 16 posts

Vrijeme objave: 04 Lipanj 2012 - 17:16

Ime: Mihael jokić Dob: 17 Trenutačna Oprema: Stagg s300, Laney LX12 (znam, znam, sram me :$) Prijašnja oprema: nema toga Oprema Snova: Fender Jazzmaster a la Bambi Molesters, Gibson Explorer, Music Man Axis, Crybaby wah, Orange Tiny Terror ili nešto sl. i distorzija tipa Boss ds-1 ili tako nešto Trenutačni/prijašnji bandovi: none Website banda: none Utjecaji/Inspiracija: Opeth, Bambi Molesters, Metallica, Iron Maiden, Nirvana, Alice in Chains, Black Sabbath, ... Glazbeni stilovi/žanrovi: metal, rock, grunge O meni: ja sam kul... šalim se, nisam :biggrin:
alaj sam se raspisao :blush:

#171 Hellgion

Hellgion
  • Members
  • 55 posts

Vrijeme objave: 13 Lipanj 2012 - 17:39

Ime: Antonio Smiljanić
Godine: 17
Oprema: Cort G260, Konzumcaster, Yamaha C70
Pojačalo: Laney LX20R, Guitar Rig 5 :D
Prijašnja oprema: nema..
Oprema snova: Hmm, Schecter C-1 Hellraiser FR, ProCo Rat, Hughes&Kettner Coreblade head + Hughes&Kettner Coreblade 4x12", MXR M169 carbon copy analog delay i Ibanez Jem77-FP2, i mogu umrijeti sretan
Bendovi: Static Recoil, dosad svirali samo na probama, bubnjar nam nedostaje :D
Glazbeni stilovi: Metal, hard rock, punk rock
O meni: Lijencina.

#172 ZoranOreskovic

ZoranOreskovic
  • Members
  • 43 posts

Vrijeme objave: 19 Studeni 2012 - 18:25

Ime: Zoran Orešković
Godine: 24
Oprema: Washburn, Yamaha Pacifica, Squier Stratocaster, Barclay, Melody acoustic, Roland amp
Oprema snova: Jackson San Dimas DK, Marshall JMD:1
Bendovi: nekoliko nebitnih
Utjecaji/Inspiracija: David Gilmour, Stevie Ray, Adrian Smith, Jimi Hendrix, Joe Satriani, Richie Sambora, Michael Wilton, Zakk Wylde
Glazbeni stilovi: hard'n heavy, classic rock 80'
O meni: Radim kao tonac, a u slobodno vrijeme bavim se studijskim snimanjem.

#173 Komediruzecki

Komediruzecki
  • Members
  • 14 posts

Vrijeme objave: 03 Siječanj 2013 - 20:12

Ime:Imam
Godine:Takoder(17)
Oprema:Pojacalo I Gitara (sta drugo)
Oprema Snova :Adrian Smith Jackson,i Randaaall AMplifajer
Bendovi:Torment,Carnage,Slices Of Death
Utjecaji:Adrian Smith,Janick Gers,Dave Murray
Glazbeni Stilovi:Heavy MEtal (ajron Maiden)
O meni:citajte potpis :D

#174 virtuoso

virtuoso
  • Members
  • 9963 posts

Vrijeme objave: 03 Siječanj 2013 - 20:22

Ime:Virtuoso
Godine:38
Oprema:Puno gitara,puno pojačala
Oprema snova:skoro sve ostvario
Bendovi:Meteori,Divlja rijeka,Stage,Orlando band,Lešinari itd.
Utjecaji:Rock,blues,jazz,funk itd.
Stilovi:Vidi gore navedeno
O meni:volim sve što vole mladi,a najviše svirati gitaru,ne biram stilove,samo dobru mjuzu,a volim puno i ženske

#175 baaab

baaab
  • Members
  • 1279 posts

Vrijeme objave: 03 Siječanj 2013 - 21:05

Ime: baban...baaab
Godine: 47
Oprema: charvel san dimas, charvel model 2, radulović star, kramer striker
Pojačalo: carvin v3m, marshall haze boxes, peavey valve king 8
Prijašnja oprema: isti gore navedeni radulović i heavy&cast 50
Oprema snova: gibson les paul alpine white....i charvel predator
Bendovi: . the mack, enola gay, zvučni zid...zamjene po gažama...pa 20 godina ništa...anxerion
Glazbeni stilovi: rock...metal
O meni: nekad sam bio pametno dijete...tako kažu...prao zubiće, prije ručka ručice, za mamine goste pjevao pjesmice...

#176 a4format

a4format

Marin Begović

• Members
  • 1514 posts

Vrijeme objave: 03 Siječanj 2013 - 21:16

Ime: Marin Begović
Godine: 26
Oprema: Ibanez Artist AR300
Cort HBS-II
Franken-tele
Konzumcaster
Aria ASP-100CE (akustara)
Fender Frontman FM65R
Korg AX3000G
Oprema Snova : Hello Kitty strat, Fender žice, Harley Benton lampaš onaj od više volti, 2x Metal Zone (za boostanje), i talent booster za solaže
Bendovi: Dalmatinske Lole (propalo :D)
Utjecaji: Hard rock klošari - Slash, Angus, Murray/Smith, Aldrich...
Fensi šmensi - Gilmour, Lukather, Bonnamassa, Clapton, Morse, G. Moore...
Cro - Kovačić, Brk, Lipovača...
Glazbeni Stilovi: Rock, Hard Rock, R'N'R, Pop Rock, Blues Rock, i ovaj novi gej pop-rock
O meni: student, sportista, kvazigitarist, forumaš, tuntleša, mamlaz, probisvijet, sjecikesa, mlatimudan i kavopija

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.